Olovka i papir

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.02.2011. 17:51
PostPoslato: 31.03.2012. 23:16
Nena je napisao:Konačno sam spremila svesku.
Brzo ću je ispisati, svakodnevno čitati.
Verujem u sebe, čvrsta sam i jaka.
Toliko mi se teških stvari dešavalo ovih dana, ali me to samo ojačalo, i uverilo me da sam ja najbolja!
Svesku sam kupila u Laguni, a onda sam je samo malo ukrasila bordurom od salvete. Prva zamisao mi je bila da je baš nakinđurim, ali to bi skretalo pažnju sa sadržaja sveske, i učinilo je nežnom i osetljivom, a ja ću je svakoga dana nositi.
Naravno, napravila sam divnu futrolu za naočare, dok čitam, naočare su na nosu, a ja sam ova dama sa futrole.

Slika

Slika

Naravno, iako sveska ima traku, ja imam svoje obeleživače stranica-
Izvinjavam se, slike su možda malo velike, smanjivala sam, ali nisam znala da će izgledati ovako velike ovde, a da su manje, slabo bi se videlo....mogle su biti malo manje :)

Slika

Prelepo je sve ovo!Svaka ti cast!
JA SAM ZDRAVA I SRECNA ZENA!!!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 01.04.2012. 10:30
Hvala!
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 29.03.2012. 11:04
PostPoslato: 01.04.2012. 16:13
postovani Tajnasi
Neno
opet hvala na recima podrske ,eto razmisljala sam i da odustanem od svega ovoga ,ali zamislite godinama unazad sam po internetu trazila nesto ovako (tad nisam znala da je to bas ovo),pa nasta bi licilo da sad odustanem kad sam nasla to sto trazim.......ne onda bih se srozala u sopstvenim ocima ,nisam ja od onih koji odustaju ,jer da jesam nebih bila sada ovde .......nikad ne odustaj to je moj moto kroz zivot .
Primenicu vasu tehniku svakako, vec primanjujem neke koje sam ovde pronasla i procitala u poslednjih nedelju dana ,vidim blago poboljsanje ,vreme od kad sam tu je kratko i nemogu ocekivati da se sve odjednom promeni za 360 stepeni .u svakom slucaju ``vidim ``da je bolje ,drugacije gledam na ljude oko sebe (naglasavam-PRE SAM BILA BESNA NA SVE OKO SEBE JER SAM NESHVACENA )sad to gledam drugacije i lepse mi se stvari desavaju,osecam da je tako (u dusi osecam ,nemam vise onaj teski teret )
Vidite kad sam vas pronasla ja sam napravila gresku u startu ,a tako sam i u zivotu radila sad to vidim, nisam se dobro snasla ,htela sam sve u jednom dahu ...umesto da krenem od pocetka ja sam krenula negde od sredine ili vec nije ni bitno i naravno nista mi nije bilo jasno .........
Eh sad sam se malo ``dozvala``pa sam krenula od pocetka da citam textove ,pa komentare ,kao djak prvak od slova `` A``,nesto razumem nesto ne ,ali citam redom,daleko od toga da je nebih imala svoj komentar ,ali strogo sam sebi zabranila da komentarisem sve dotle dok ne dodjem do ``sustine``.........
Naravno da nisam neznalica ,to ni slucajno ne mislim o sebi ,samo je neko proslo vreme i neki prosli dogadjaji ucinili da se pogubim u lavirintu svoje podsvesti ,da zabacim svo to ``znanje``koje imam a znam da ZNAM!pa cu sada polako da kopam po ili u sebe (svoju podsvest)sve dotele dok ne nadjem to skriveno blago ,taj optimizam ,tu duhovitost koju posedujem a na koju sam u jednom periodu zivota zaboravila .
U svakom slucaju necu vas vise daviti svojim komentarima sve dotle dok ne budem imala sta smisleno da kazem ,dok ne dodjem do svoje sustine ,naravno da cu vas pratiti i dalje ,citati sve jer ovo mi je HRANA ZA DUSU.........a onda cu vam mozda i ispricati jednog dana uzrok zbog kojeg sam dovela sebe u stanje u kom sam bila zadnjih 10-15 god........ako nekog bude zanimalo to da cita :D
Pratit cu vas citati ,pa opet iz pocetka dok ne vratim sebe u potpunosti .........
velika zahvalnost i postovanje kreatoru ovoga sajta naravno i clanovima i veliki pozdrav za vas
mozda ovo sto sam napisala i nije tema za ovaj forum ,ali verujem da mi necete zameriti........
mozda nekome ovaj text nece imati smisla.........`` opet ``,ali makar me pohvalite za trud.
PS zaboravih da pitam jel ima neko od clanova da zivi u Frankfurtu na Majni ,ako ima neka mi se javi bilo bi mi zadovoljstvo da se druzimo .............
JOs jednom veliki pozdrav za sve i hvala vam sto postojite ............................

Pardon Neno ,mislila sam na MILU jer mi je ona uputila zadnji post .nije mi bila namera da te uznemirim .oprosti molim te :) ,eto mala ispravka samo ........pozdrav za vas sve
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 01.04.2012. 16:58
Lepo si sve ovo napisala.
Ne znam čime sam zaslužila da se pored ostalih tajnaša, meni lično obraćaš, počastvovana sam.
Ja ne osećam, niti sam ikada imala jače i trajnije osećanje da mi je bilo ko kriv ili odgovoran za situaciju u kojoj se nalazim.
Možda je to i zbog toga što sam pre nego što sam se upoznala sa Tajnom bila, a i sada sam verujuća, ali ono stvarno...ne da idem u crkvu forme radi, čak u poslednje vreme ne stižem da idem u crkvu, već da veru doživljavam srcem, bukvalno Ljubi bližnjeg svog i opraštaj svima.

Priznajem, po nekad, na kratko, osetim i ja ogorčenost prema nekim ljudima, ali brzo u sebi nalazim opravdanja za njihove postupke, praštam im i zaboravljam, naročito sitnice.

Ima nekih stvari koje ne mogu još uvek da prevaziđem, ali radim na tome svim svojim srcem i svom svojom dušom.
Ne pišem dovoljno u tu svesku, ne čitam je baš redovno, nemam ja stalni ritual, ujutru, u podne i uveče, ja radim stalno i usput, u svakoj situaciji, svaki put kad se setim. Možda zbog toga nisam baš najuspešnija, ali opet...šta mi fali, imam divne ćerke, imam posao, imam prijatelje, imam mnogo toga, evo dok ovo kuckam, napolju se sunce javlja i obasjava me kroz prozor a pre nekoliko trenutaka je bilo oblačno.
Pozdrav Suncu.
Pozdrav moji Tajnaši. :D
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 15.05.2012. 10:30
PostPoslato: 18.09.2012. 14:09
Tajnasi, mnogo mi je zao sto su neki postovi obrisani...Imam jedno pitanje- da li u toj svesci snova kako ju je jedna clanica nazvala, pisati u 1.licu prezenta, npr. Ja radim taj i taj posao. On mi u potpunosti odgovaraa jer zaradjujem... :) , ipoznajem zanimljive ljude svakodnevno, posao mi omogucava cesta putovanja....Druga recenica- Srecna sam i voljena, imam partnera koji je osecajan, pametan, dobar, svaki trenutak s njim je predivan . Verujem da je ovo pravi nacin pisanja. Ako nesto zelite da dodate, buditee ljubazni ;)
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike