Preporuke i Instant rešenja

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 30.01.2011. 12:50
PostPoslato: 15.10.2011. 13:27
Neću mnogo da vam oduzimam vreme, niti da počinjem neku konferenciju! Ĺ˝elim da ovo bude mesto gde će svako na najkraći mogući način kaže šta ga trenutno "diže" i menja mu raspoloženje na najbolje moguće! Sve vas volim! :romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
PostPoslato: 15.10.2011. 13:35
Ovog momenta ono što mi trenutno menja raspoloženje na EXTRA je "Just for laughs" na Youtube.com
Preporuka:
Best of just for laughs 2011 part 1-10
http://www.youtube.com/watch?v=ptlq328YTEQ&feature=watch_response
http://www.youtube.com/watch?v=tl_B_Qdx55o&feature=related
i sl.
Takođe i "Just for laughs money"
Preporuka:
http://www.youtube.com/watch?v=R8DgTnPq2S4&feature=mh_lolz&list=PL21DC290E756CBBD8
http://www.youtube.com/watch?v=JFoxhd9IVV4&feature=BFa&list=PL21DC290E756CBBD8&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=P7DDqEvVaUs&feature=BFa&list=PL21DC290E756CBBD8&lf=mh_lolz

Sve vas volim! :romance-heartbeating:

S.R.C.E.
Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 15.10.2011. 17:00
Ja od srca preporucujem 2 stranice:

tajna.rs
i
https://www.facebook.com/pages/The-Gratitude-Page/113757684190.

Tako ja pocinjem dan :)

Uzgred, sjajni su ovi iz Just for laughs :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 16.10.2011. 16:37
Ja zivim zakonom moci i znam da sve mogu, proverim sta cu ciniti danas na tom polju, da pokazem sebe i svoje stvaranje i motivacija sam sama sebi...posle svega sto sma prosla i dozivela.... sta reci, samo menjam stanja, alfa, beta, delta.... sva su pozitivna i ne deluju na mene oni sto mi nisu ni do "kolena".... ;) ;) ali ih obozavam sto su tako naivni i veruju u drugorazredne bogice........ :D :D
Kad se jednom probude ti isti, setice se mene danas ovakve, iako me danas smatraju mozda prepotentnom, ili kako vec oni njabolje znaju... mozda mislie da im narusavam njihov autoritet i t.d. :lol: :lol: :lol: :lol: U stvari cim se covek oseca dotaknut.. odbija te i ne uklapa se u tvoje reci / razgovor, preskace te, ili ti odbrusi, izbegava isto tako on je nesiguran u samog sebe. Radi i prica po sistemu drugorazrednih bogova, ali ne veruje ni samom sebi..., jer je jako malo informisan i nesvestan istinitog sveta. Kako oni visoko kvalitetni mogu da vode debate i odlicne govore bez da se osecaju napadnutima? Pa zato sto imaju sigurnost u sebe i znaju sta oni licno imaju u rukama, sami.

PREPORUKA:
Meni je jedna draga zena pokazala kako ja trebam postupiti sa sobom i ne osvrtati se na malice ( male ljude), jer oni nisu ni vredni moga sveta, pa zato sve dok ne stignu na moj stepenik i ne trebam sa njima da okupiram svoje misli, volim ih sve, ali ignorrrrrrr... danas mi to odlicno ide od ruke i hvala joj...
Moja preporuka je ne ispustati svoju veru i svoje samopuzdanje ni danju ni nocu, drzati ih jasno i glasno, ne vazno sta drugi zaista misle o tome, oni sto smatarju da ne znas, da lupas , samo ce posle nekog vremena doci sami sa istim pricama, i pokajno te gledati u oci, jer oni se sami udaljavaju i sami priblizavaju, a smatram licno da je moje vreme i predragoceno da ga trosim na takve.... Oni koji su malo vise informisani i malo vise svesni istinitosti zivota, oni ce ti samo tapakti i pohvaliti se i sami sa svojim uspesima. Eto ovo je moje iskustvo i zagarantovan uspeh... naravno voditi racuna da nikog ne povredite, samo ih pustite... inace prelazi u drugi oblik, ali ne znaci da trebate da se krijete, da drugi ne znaju sta vi mislite. Znate koliko me briga sto se neki ne slazu sa mojim mislima, pa i ja se ne slazem sa njihovim, ali zato ne moramo da vodimo ratove, vec bavimo licnim mocnim dejstvima.. a to je licna pozitivna misao....
Korisnikov avatar
PostPoslato: 18.10.2011. 18:42
Preporuka:
Slikajte ono što ste ostvarili, šta god to bilo materijalno ili nešto drugo, i podelite sliku sa nama,
Ĺ˝elim da vidim vaše svežnjeve novčanica, vaša nova kola ili slično! Peduhitrite me ili ću ja vas! Produžujem izazov!

:romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite

Pridružio se: 18.10.2011. 22:24
PostPoslato: 18.10.2011. 23:21
Meni trenutno podize raspolozenje moja kafa Organo-Gold . Ne znam da li je u pitanju samo kafa ili ljudi koji zajedno samnom kafu piju , jer mnogo pricamo o tajnu i o raznim tehnikama za postizanje uspeha . Imamo i predavanja na tu temu . Volim moj zivot , uzivam u svakom trenutku u onome sto radim , a narocito dok pijem kafu . :dance:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 19.10.2011. 11:03
@Srce i Gogana
Sve sto imate da nam predocite, idite na ISKUSTVA. Uz kafu pocinje dan, sve mozemo kad hocemo, mirni i stalozeni, s puno ljubavi i kontrole... Ja ocekujem danas ishod moje imaginacije, posle svega sto sam prosla, ciscenja uma i tela. Sve sam uspevala, ali u datum, tako ocekujem i od ovog 19. oktobra. Koliko sam postigla uspeh, ostaje da vidim rezultat, pa da vam javim. Zadatak je bio vise nego komplikovan, ali, JA sam ga uprostila. U zavisnosti od toga koliko sam verovala i ubedila sebe da se to dogadja, utoliko ocekujem bas danas realizaciju. Kroz onu providnu, staklenu prizmu. I, zavisi s koje strane cu da osmotrim, ni jedan od nekolicine ne vidi isto. S jedne strane slika, s jedne boja fluoroscentna, s jedne belo totalno, za mene providno apsolutno. Gde ko sedne, a ima priliku da proseta i vidi sa svih strana. Ako hoce...inace smo svi na svoj nacin identicni, a ipak tako razliciti. No, razumemo se i volimo se, al' opet svako na svoj nacin - u zavisnosti s koje strane dolazimo. Najbolje frontalno - oci u oci! Poljubac ulevo od desne hemisfere mozga, nebo iznad puno ptica, poneka Dodo zalutala, dole JA i energija iz malog prsta u etar...Dovoljno da razdrma Univerzum. Dok god mi ometaci kidaju lisce sa mog drveta, opet ce se moj list razviti do pozne jeseni, no, nemoj sekiru da podigne na moje stablo...tu sam najosetljivija. Ne dam ni svom EGU da me presece, a kamoli NEKO. JA sam jaka, snazna, disciplinovana, volim sebe i svet koji projektuje svoju ljubav u moje energetsko polje, vracam na oci i usi- ta dva energetska centra za odasiljanje do njih u nepovrat, nebitno, ja cu stvoriti ponovo i opet i iznova energiju za SVE!!! JA SVIMA POKLANJAM FREKVENTNE TALASE LJUBAVI I ZDRAVLJA, suptilno, jer volim vas neograniceno!!! JA!!! JA VAS NAPROSTO OBOZAVAM!!! Fotkice moje neizmerne ljubavi i dogadjaja uslovljenih iz moje zelje oivicene resastim laticama, postavicu jednog dana sirem uvidu javnosti, no,smatram, malo li je mojih vizuelizacija i realizacija za zadovoljenje sveopstih, audotirujumskih zelja da bi konacno uvideli da stvarnost radi po mom i da svima njima treba mali atom da dodje do praska - dakle, malo svima treba za odjek srece!!!

Pridružio se: 20.12.2010. 01:01
PostPoslato: 19.10.2011. 16:33
Nemote mi zameriti ako sam promasila mesto gde da postavim pitanje.

Da li je neko cuo za ovo? Cistila sam stare (prastare mailove) i naletela na kolegu silvanca koji mi je poslao web adresu i preporuku. Interesuje me da li je neko mozda cuo?

http://www.netmanija.com/PageShort.aspx?idPage=104&RecommendationName=elgrande

Takodje od istog autora mozete pronaci i blog sa korisnim savetima
Korisnikov avatar
Pridružio se: 30.12.2010. 19:30
PostPoslato: 19.10.2011. 16:48
Kalina,ja znam za netmaniju,vlasnik je Milan Stanić,čovek koji se bavi internet marketingom.Možeš da ga pronađeš na fb i na skype-u,Posao netmanije je edukacija za vođenje MLM poslova preko interneta.Pozdrav.

Pridružio se: 20.12.2010. 01:01
PostPoslato: 19.10.2011. 18:20
Hvala Branka.
I neka neko samo proba da kaze da zakon privlacnosti ne funkcionise :D prilicno neredovno pregledam postu, ne znam kako mi je ova poruka promakla i bas sad kad vec neko vreme razmisljam tome eto naleti neko resenje :) palo s neba

Vec sam angazovala nekog da mi poruci :)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.10.2011. 18:03
Neke stvari koje su najvažnije ću da ponavljam po potrebi.

Preporuka:
Ovog puta od srca preporučujem da iskoristite ZLATNI SAT, tj. prvi sat od buđenja kako najbolje znate i umete. To treba da vam bude svakodnevna rutina, bilo da radite afirmacije, imaginaciju, Ho`oponopono, čitanje knjige, subliminalne programe, audio programe tipa Pol Mekene i sl.
Radite kako vam kada šta odgovara i prija, sami birajte redosled i metodu. Videćete kako to utiče na vašu vibraciju i kako sa lakoćom obavljate svakodnevne aktivnosti.
Na taj način postepeno ćemo uraditi Rebalans uma i počećemo da živimo u ZEMLJI ÄŚUDA!

Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.10.2011. 19:48
Peporuka:
Radite posao koji volite! Iskopajte svoje želje i ciljeve koje ste odavno zakopali.
Nek ugledaju svetlost dana.
Vaše zdravlje i vaš unutrašnji mir i vaša sreća će vam zbog toga biti neizmerno zahvalni.
Ne opirite se onome što volite i što je deo vas.
Nagrada koju ste oduvek tražili je u vama!

S.R.C.E. :romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
PostPoslato: 01.11.2011. 06:33
Preporuka:

Uradite "Proces snage u 30 sekundi", odmah nakon buđenja.
Uzmite list papira i na njemu ispišite sve o vama u superlativu, što u 30 sekundi možete da se setite.
Ovu tehniku možete da radite i glasno, sve ono što vam u superlativu padne na pamet o vama samima.
Sjajna tehnika da započnete dan, videćete kako ćete posle toga fenomenalno da se osećate i kako ćete da privlačite sjajne stvari u vaš život!
Ovu tehniku ponavljajte po potrebi u toku dana, kada god možete.

Pozz :romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.05.2011. 17:02
PostPoslato: 10.11.2011. 02:48
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika......SlikaSlikaSlika
"Um proširen novom idejom nikada se ne vraća na svoje početne dimenzije." Oliver Wendell Holmes
Korisnikov avatar
PostPoslato: 15.11.2011. 06:35
Kada ste u nekom lošem raspoloženju, strahu, panici ili bilo šta slično, uvek imajte ispred sebe svoje želje i ciljeve. To će momentalno da vas vrati u pravo raspoloženje.

Uvek kada plaćate neke troškove, dajete pare nekome i slično, uvek u sebi ponavljajte "Dajem da mi se 1000-struko vrati" ili još bolje "Dajem da mi se GOOGLE-struko vrati" i budite sigurni da hoće kad dajete od srca!

Sve Bajke su istinite

Pridružio se: 01.11.2011. 19:25
PostPoslato: 15.11.2011. 18:39
E, stvarno si :romance-heartbeating:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 24.07.2011. 01:05
PostPoslato: 18.11.2011. 09:06
http://www.bobproctornetwork.com/beta/?cat=41 cuveni Bob Proctor i njegova predavanja
You are the Michelangelo of your own life. The David that you are sculpting is you!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 16.12.2011. 20:05
Nekada, kada stvarno ne znate šta želite, idite u svoju suprotnost, tj. ispišite ono šta ne želite, pa će tek onda lakše da vam se iskristališe ono što želite, vaše istinske želje i ciljevi. Moćna tehnika za poliranje i brušenje vašeg fokusa.

S.R.C.E. :romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite
Korisnikov avatar
PostPoslato: 18.12.2011. 11:27
Budite danas u modu: IZOBILJE i BOGATSTVO,
i samo gledajte šta vam život sprema!!!

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Sve Bajke su istinite

Pridružio se: 23.12.2011. 09:32
PostPoslato: 23.12.2011. 09:39
Da li neko može da preporuči konkretne, ali zaista konkretne tehnike, u vezi sa zakonom privlačenja, kontrolom uma, misli,... za početnike u ovoj oblasti?
Sledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike