Proba, proba 123

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 29.10.2018. 12:01
PostPoslato: 29.10.2018. 12:25
Edit: ukoliko citate moje postove slobodno ostavite komentar ispod, znaci kada znam da imam bar neku podrsku :D

E ovako: Za tajnu znam od 2015 ili 2014, tada sam imao x godina i secam se da je bas ta 2015. bila najbolja godina u mom zivotu, imao sam drustvo koje bi svako pozeleo, novac nije bio problem mada mislim da nisam mnogo ni trosio (opet kad se setim znao sam da odem da kupim sorc i umesto jednog sorca kupim i patike , duks majicu, sladoled, giros..., te je to jednom iskostalo oko 300 evra, sto je za mene mnogo), sve u svemu zivot mi je bio savrsen, sa tih x god mi nista nije predstavljalo problem...

Problem se pojavio kada je sve to prestalo. Zeleo sam vise, ali u smislu vise nevolja, zeleo sam da budem neko dete sa filma koje resava probleme, zeleo sam problem, samo sto kada je dosao mene je mrzelo da ga resavam. Btw u osnovnoj sam bio uvek 5.00 , mada je to bilo vise provlacenje i stara slava...Na kraju osmog sam znao da cu da budem 5.00, ali jedna profesorka me vise nije gotivila kao pre. Tako je dala zavrsni test, za koji je znala da necu da ucim, naravno da sam zaboravio na njega, kada je dosao taj dan ja sam zatekao sebe da prepisujem od dva osrednja djaka, i tako prepisao po pola testa od oba... Obojica su dobili trojke, a ja pet zato sto sam imao srece.

Posle toga zivot je krenuo da se raspada, problemi u porodici, manje para, manje drustva, svi izlaze i imaju drustvo osim tebe malog strebera koji cak ni na treningu nema sa kim da prica. Potom sam krenuo na kocku, vise iz zabave nego iz volje da zaradim nesto, i uspeo sam, rulet me je usrecio sa 50-100 evra, a utakmice sa nekih 7000 dinara, problem je nastao kada sam krenuo da se bojim da li ce mi proci sledeca utakmica, da li ce mi pasta ona sa najmanjom kvotom, sta ako me ne bude isao rulet, malo je reci da sam izgubio sve.

Moj plan:
Trenutno zelim da dobijem 100.000 din, nemam neki rok, ali ce biti pre nove godine.
Zelim i novi telefon, staro drustvo, ili mozda novo i bolje drustvo, zelim neki dokaz da tajna radi, iako sam dobio vec mali milion dokaza, zelim jos, zelim patike, i jos mnogo materijalnih stvari, pored toga zelim srecu, zelim vase predloge, tj. kako mogu da ostvarim svoje ciljeve?
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 29.10.2018. 22:01
Ovako, tajna radi, n a odlican nacin cini mi se, danas su mi se desile neke lepe stvari kao sto je javljanje druga kog nisam cuo vise meseci, u trenutku kada nisam imao dovoljno para , dobio sam ih na poklon...
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 29.10.2018. 22:18
Mrzi me trenutno da opisem sve, ali u sustini sve je proteklo odlicno, cini mi se da je neko vec procitao post odozgo, osim ako nije izbrojao forum mene nekoliko puta, sto se tice novca, pala mi je jedna ideja na pamet, tako da je jedan deo od tih 100.000 resen. Voleo bih kada bi se i sutrasnji dan nastavio ovako , i takodje bih voleo i da cujem neku pohvalu / predlog na moj text, ono sto sam shvatio jeste da ce ovo mozda da bude nesto kao moj dnevnik ako mi ne bude dosadilo. Pozelite mi srecu i srecno
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 30.10.2018. 22:32
Idmo jedan update, danas je bio odlican dan, sve sto planiram za sutra je nesto vise novca , iako sam danas imao dovoljno... Ono sto sam primetio jeste da postoji jedna devojka sa kojom se gotivim vec duze vreme, ali je nisam toliko primecivao do sada... Ustvari nismo ni pricali ikada,ili se samo ja ne secam. Devojka je fina i sudeci po onome sto znam o njoj bila bi odlicna prilika za mene. Jedina veze izmedju nas je bio taj osmeh koji mi uputi svaki put kada nam se pogledi ukrste i to nase "cao". Nisam neko ko se zaljubljuje, ali znam da se unervozim u takvim situacijama. :D Sve moje veze (citaj kombinacije su trajale 10 dana max, nisam osecao potrebu, ali bi mi prijala promena) predlog za neku afirmaciju ili da idem direktnije, sto bi bila promena jer nisam prilazio devojkama nekoliko meseci( obicno se ja svidim njima, ali ne i one meni)? Poyy
Trazi i bice ti dato

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 31.10.2018. 09:43
Pozdrav Alke, :D

veoma me raduje kada vidim jednu mladu osobu sa zeljiom i ambicijom :clap:

praticu tvoje iskustvo sa ZP i ako imam odgovor na neko pitanje,vrlo rado cu odgovoriti :dance:

inace ti preporucujem da prosaras ovim sajtom jer ces naci mnogo znanja i resenja za mnoge probleme!

Cao!!! :violin: :whistle: :dance:
p.s. nastavi punom parom :clap:

PostPoslato: 31.10.2018. 13:55
Hvala na podršci, već su stvari krenule na bolje, osećam da ću dobiti neki novac vrlo uskoro ( možda previše pričam o njemu, a pozitivne efekte osećam u drugim segmentima života). Upravo mi se javila devojka koja je nešto starija od mene, ali sam počeo da je gotivim prvi put kada sam je upoznao. Naći ćemo se u petak najverovatnije =-O :-D . Jedna od razlika između nas je to što ona ne voli bilo kakav vid kocke i prevare koja može da naškodi bilo kome ( prevare u vidu varanja na testovima su ok koliko sam shvatio ) , što mi se veoma dopada jer sam video puno ljudi koji konstantno gube na kladionici , i nemaju novca, niti hrabrosti da uplate 1 tiket od nekoliko stotina/hiljada dinara , svi su im krivi, čak sam i video dečka koji se ljutio svom drugu što je došao u kladionicu jer je maler. Sve u svemu popravio mi se život , pogotovo na emocionalnom nivou. Poyy
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 31.10.2018. 14:02
Izvinjavam se zbog nepreglednosti postova, Enter na telefonu baguje i izbacuje mi grešku na sajtu. Ono što sam primetio juče jeste da je čovek koji je igrom slučaja bio ceo dan okrenut meni leđima imao ispisano nešto kao " get out of your comfort zone" , verovatno bi to trebalo da shvatim kao znak od boga (/univerzuma /anđela čuvara / kosmičke energije ...)
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 31.10.2018. 21:31
Upravo sam shvatio da život može da ti da jak šamar, mada ja imam sreće pa me uvek promaši jedan takav. Od pre par sati je sve pošlo na gore , nekoliko nepredviđenih situacija znaju tako da ubace u verskom da nije normalno. Jbg, šta da se radi? Sve što je moglo da pođe loše za tih nekoliko sati loše je pošlo, i sve počevši od jedne sitnice za koju me nije ni bilo briga... Idem kuci polako, dobar san i nada da će sutrašnji dan da bude bar 100x bolju
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 01.11.2018. 21:40
Šteta za mene, baš je bio dobar jučerašnji optimizam , šta se desilo danas ja ne znam, trenutno me glava ubija i jedva pišem ovaj text ... Ujutru bi trebale da mi dođu neke pare, svrbeo me levi dlan što uvek znači dolazak para. Na ostalim poljima sam dobro. ***Ovaj text sam napisao pre nekih sat ipo, ali nisam imao snage da ga dovršim***
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 01.11.2018. 21:53
Oke, to je to . Promene se dešavaju. I ovo je jedna od većih. Setio sam se mog stanja pre par godina, bilo je slično. Bio sam očajan posle toga jedno vreme, ako će da se ponovi, znači da ide na bolje... Uvek kada tajna krene naglo da deluje krene da me boli glava. Potom slede razni problemi sa telom, ali nakon toga prelazim u "drugi svet". Nije potpuno drugačiji. Isti ljudi su oko mene, samo kao da se sve promeni. Prvi put mi se desilo kao jako malom, potom nešto pre onog divnog leta (leto , god. Doba) 2015 i zadnji put pre oko 2 godine. Taj pre dve godine je doneo loše stvari , što znači da će ovaj dobre. Primetio sam da dok izgovaram "Hvala " prestaje svaki bol na trenutak. Ova glavobolja bi trebalo da traje nekoliko dana, i tada će mi sve smetati. Nakon bi trebalo da se moj život promeni.takodje sam primetio da me je zascrbeo desni dlan , kako od levog nisam imao koristi, desni će onda primati pare, i to veću količinu nego levi :-):-D laku noć PS pisaću kasnije o mojoj teoriji promeni sveta
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 02.11.2018. 11:40
Jutrić drugari :D . Ovo jutro se ništa specijalno nije desilo, ali sam srećan iz nekog razloga, ne mogu da nađem ni jedan razlog za tugu niti lošu misao. Glava me ne boli, imam isplaniran ceo dan, treba otići do grada kroz nekoliko sati, izaći sa devojkom, potom sa društvom, onda dremka i sutra novi ,još bolji krug. A sada kao što sam obećao : promena sveta. To je za mene nešto kao šaltanje kanala na TVu , kao kada sanjate jedno, potom krenete da sanjate drugi san , ali sa istim ljudima , samo što će se oni drugačije ponašati prema Vama. Više će vas voleti, ili manje. Ali to je do vas . Možda sam ja uzrokovao ovakav preokret, možda Vi uopšte ne morate da osetite ikakvu nelagodnost. Čini mi se da je glavobolja nešto kao skretanje misli, da ne biste primetili promene oko vas, da se ne uplašite. Naravno, neke detalje primetite tek posle nekog vremena, npr drugačije reči, crte lica nekog koga niste videli odavno ( meni se čak desilo da sam primetio da ljudi sa kojima se družim svaki dan drugačiji, devojka koju sam 100x poljubio u vrat odjednom ima beleg na istom mestu , Pikachu nema četu na repu ,Itd...) Ono što je najčudnije , za šta niko ne može da vam kaže da gresite( Aj da pripisemo sve ono iznad lošem pamćenju) jeste da otkrivate da umete da radite nešto što nikada niste, tako sam prvi put vozio auto, motor, snake board , bilijar sam pobedjivao i svi su mislili da ga igram od svoje 2 godine, da ne nabrajam više ... Nešto kao prelazak u paralelni univerzum , u šta ja verujem , ali za to ću upravo sad da otvorim novu temu, barem malo da razigram sajt, tema će biti u VIP i žvaće se Teorije , jer me mrzi da smišljam kreativno ime .
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 03.11.2018. 12:19
Jutrić drugari, želim da vam opišem moju sreću, i odlično raspoloženje posle dive večeri. Ne mogu da kažem zašto je bila divna samo znam da jeste. Novac pristiže ubrzano , ali ga ja ubrzano i trošim :D . Baš to trošenje me uzbuđuje i sa nestrpljenjem iscekijem onih 100.000 . Bilo kako bilo sve ukazuje na to da će doći. Odjednom sam postao simpatičan devojkama, a mogu reći i one meni ( više je onih koje mi se sviđaju ) 8-) . Što se tiče kladionice nema ničeg lošeg, baš suprotno: odjednom mi prolaze tiketi ( ne baš mali broj, obzirom na to da ja igram samo iz zabave). Ja sam takoreći svež igrač, i prvi dan kada sam krenuo da uplaćujem sam dobio, zato što nisam igrao od mojih para ( "ukrao" sam nalog od druga) i on je bio u fazonu ti si lud uplatio si 3 tiket, 2 su ti pala , jedan ima kvotu 60, znači ne prolazi ... A ja sam mu rekao sacekaj i videćeš . Prošao je , ja sam bio u plusu, on na nuli. Problem je nastao kad sam se zaneo i počela je paranoja da me hvata, i krenuli su da padaju ... Znači: tajna radi :mrgreen: :drool:
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 04.11.2018. 11:50
Još jedno divno jutro posle divne večeri, primetio sam da i ljudi oko mene koriste tajnu, ali nesvesno. Mislim da nemam ništa više da kažem što bi se trebalo reći , tako da do sutra pozz.

I da, shvatio sam da se stvari brže odvijaju kada kažem ja želim. Pokušajte tako i videćete rezultate
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 04.11.2018. 12:12
Čitajući forum, pala mi je na pamet jedna ideja, to jest shvatio sam da 100k dinara nije mnogo para, a ja želim mnogo, nešto što neću moći da pripišem slučajnosti , a opet je ostvarivo. Pa kako vam zvuči 5000 evra? Meni odlično, već vidim kako ih trošim: kupio bih novu odeću, verovatno motor ili auto, novčano pomogao svima onima koji su bili tu kad su mi najviše trebali :drool: .

Pitanje od milion dolara: koji sistem koristiti? Mantre, vizualizacije, zapisivanje..? Poyy
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 07.11.2018. 12:10
Pozdrav ljudici :-) nije me bilo dugo (par dana) pa bih da malo updatujem situaciju: svakodnevno dobijam nove ideje o novcu. Neke su više , neke manje zanimljive. Trenutno se bavim Instagram stranicom, što mi odgovara jer ne zahteva mnogo vremena i fixno radno vreme. Neki će reći kako treba mnogo vremena da bi se postiglo nešto, i ja sam tu da kažem ne! Za 2 dana 100 pratioca nije malo :-) nešto manje lajkova... Palo mi je na pamet da odustanem, ali su odjednom krenuli komentari kako mi je odlična stranica i da nastavim da radim. Takođe sam pokrenuo još 1 i ona se bavi baš tajnom, i mnogo.sporije raste, ali ima stalne lajkove i ljude koji je stvarno vole. Volim i ja vas, i prokomentarisite nekad moj post. Takođe razmišljam da otvorim blog, slično ovome što pišem sad ( ustvari veoma slično celom tajna.rs sajtu, samo što bih postavio više mogućnosti , bolje protokole, azurniji bih bio kao administrator. Vaše mišljenje?
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 17.11.2018. 13:58
Ponovo me nije bilo dugo, verovatno zato sto sam odlucio malo da ucim o preduzetnistvu, psihologiji, marketingu... Ono sto me je obradovalo jeste to da sam shvatio da se sve moze resiti jednim osmehom ma koliko to glupo zvucalo. Na pamet mi padaju nove ideje, novi poslovu, ljudi mi se sami javljaju i govore mi ono sto zelim da cujem, prilike mi se ukazuju, ostvarenje sna. Tu je mali deo nekih stvari koje jos treba da se poboljsaju itd. Takodje izgleda da stvarno nije bitna velicina zelje. Pet hiljada evra stvarno nije puno, i znate sta? Ukazala mi se prilika :D :D :D
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 19.11.2018. 23:14
Što više shvatam tajnu, shvatam i da veliki deo ne razumem. Zapanjuje me koliko toga mogu da ne znam o njoj. Ja je upotrebljavam čak i kada to ne radim svesno. Već godinu dana imam na zidu spisak zahteva, nekih svojih kratkoročnih ciljeva. U jednom trenutku sam bio totalno švorc, pa sam krenuo da tražim svaku novčanicu od 10 dinara do 500 evra. I dobio sam ih sve! hahah, skoro , samo 500€ nisam. A sada sam shvatio da stvari mnogo brže dolaze ukoliko pokažemo da nam je stvarno stalo, kada izađete iz zone komfora, kada ne oklevate l, zgrabite priliku. Planiram da napravim 12-mesecni plan i 5-godisnji koji ću čekati da se ispuni Takođe se sećam jede rasprave: nema k*rca od tog tvog zakona
- videćeš
-mani se toga, samo ti uzima energiju.
-za 3 meseca te vodim u ovu kafanu (nasumična kafana na sred puta) i tako prođe 3 meseca, ja zaboravim, on ne i pita me gde je sad ta kafana i ja mu kažem da ćemo otići kad tad, prođe par dana i odvede on mene, sasvim slučajno . Još uvek nije svestan toga, a i ja sam shvatio tek nakon više od mesec dana. Pozdrav
Trazi i bice ti dato

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 20.11.2018. 16:39
Pozdrav Alke :D

nazalost mnogi citaju ali niko ne komentarise :roll:

pa evo ja da se javim i da pruzim podrsku na tvom putu uspeha :clap: bravo :clap: :clap:

i za tvoj trud a ovi drugi :roll: :o :oops: :ugeek: :mrgreen:

Cao :violin: :whistle: :dance:

PostPoslato: 22.11.2018. 09:52
To je odlično, poenta je da svako otvori svoji blog, ne da se svi natrpaju na moj :D mada je svaki :? komentar/predlog dobar.
.
Pa ovako: dešavaju se stvari koje mogu da ubace u bedak, žestoko, poenta je da tada pročitate još jednu knjigu, potražite još 1 motivacioni gif/sliku i nastavite dalje ( ja trenutno gledam šta instatajna objavljuje na instagramu, vodi neko sa Balkana, prvi postovi su ne srpskom, ali se prebacio na engleski iz nekog razloga). Ono što sam ja uradio jeste da sam ponovo krenuo da čitam tajnu od Rhonde, i baš mi prija . Shvatio sam poentu meditacije, našao hobije itd... Nadam se da će nekom pomoći i stavio bih pod ozbiljno da potražite na društvenim mrežama stranice koje objavljuju motivacione stvari koje vam prijaju. Veliki pozdrav od mene, uradite nešto, život je mnogo lep
.
Ps: između ostalog, poboljšanja u mom životu su sledeća: devojke mi se javljaju same, pravi ljudi dolaze i nude mi poslove, ideje za sopstveni posao mi padaju na pamet, javljaju se stari drugari, vraćaju dugovi za koje nisam ni znao, problemi se rešavaju sami od sebe. Bio mi je problem kako da objasnim nekome da ne želim da radim nešto što me je zamolio i on se setio da mi kaže da je to postalo nebitno i dao mi zadatak koji meni odgovara :D i takav mi je svaki dan :violin: :D
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 23.11.2018. 21:51
Okej, sada sam shvatio da ne znam kako se ubacuje slika u post, a baš imam šta da slikam ali nema veze. Iskucacu :
Postoji razlika između činjenja i l nadahnutog činjenja. Kada nešto činite kako biste ostvarili svoji cilj, idete korak u nazad. Nadahnuto činjenje ne predstavlja nikakav napor i budi u vama lepa osecanja

Ovo je 100% tačno jer su svi bogati, uspešni i srećni ljudi rekli da je potrebno naći nešto što volite, i da se bavite time. Ukoliko volite ples bavite se njime, bez obzira što vas otac želi da budete inženjer ( izvinjavam se ako sam nekog uvredio :D).

Takođe napraviću community u Viberu I postaviti link ovde tako da možemo deliti slike i biti aktivniji po tom pitanju.
Trazi i bice ti dato
Sledeća

Povratak na Lična iskustva