ANDJELI CUVARI-za sve koje muce negativnosti i strahovi

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 26.03.2013. 20:21
Volim vas sve na Tajni hvalavam.pomogli ste mi da razumem mnogo toga sto me je pre jako plasilo.HVALA HVALA I JOS HVALA

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 28.03.2013. 15:47
Draga Sasa5, zelim sve najbolje tebi i tvojoj deci,ja znam da svi mi sa ovog sajta saosecamo sa vama u ovim trenucima,nije lako al ta promena dimenzije ceka sve nas ,ja sam spiritulna osoba i znam da je nase telo deo ove planete ali nasa dusa je deo kosmosa, i kao takva je sveprisutna i plovi kroz dimenzije.Ti si jedna divna osoba i samo tako nastavi,sa puno ljubavi i optimizma! :clap: cao
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 28.03.2013. 16:27
Draga Sasa5,

ne znam šta bih dodala na ono što ti je Kreativa već rekla, osim da ti se divim da si tako duboko i visoko stigla, i to u tako velikom i teškom iskušenju kao što je bolest i odlazak voljene osobe.

Moram da priznam da me je vest i o ovom, tvom gubitku, pogodila kao da je opet otišao neko moj. I nisam sigurna da li je to znak da sve više sve ljude u svom životu osećam kao deo sebe, ili da sam još uvek daleko od pravog razumevanja smene života i smrti, ili jednostavnog prelaska duša iz vidljivih u nevidljive dimenzije.

U svakom slučaju mi je drago ako si ovde našla bilo kakvu pomoć i razumevanje, i hvala ti na svemu što si rekla i donela sobom. I znaj da je Kreativa u pravu i u tome da smo sa tobom i tvojom decom.

A jednog dana, kad spadne veo bola i tuge, ponovo ćeš nam pričati o lepotama života, svog i svoje dece.

:romance-heartbeating:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 24.07.2013. 21:38
Samo da vam kazem da vas volimmmmmmmmmmmm :violin:

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 25.07.2013. 20:52
Eto mene savama i dalje.Citam vas i uzivam nekim ostovima se slatko nasmejem a od drugih ucim,puno ucim i totvrduem ono sto izlazi iz moje duboke podsvesti.Prizivam moje Andele Cuvare da me cuvaju i hvala im.Divni ste kako vreme odmice ja volim sve vise,Volim sve sa cim se susretnem i pomislim.Hvala vam sto sam sa vama.Kreativa Mau i svi dobri ljudi VOLIM vas I HVAAAAAAAAAAAAAAAALA sto ste tako predusretljivi prema svima

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 26.07.2015. 19:09
Dragi moji Tajnaši,
Danas sam se zdala da pročitam čitavu ovu temu. :) Menjate živote svima! Samo što mi nedostajete. :) Bili ste moji Anđeli koji su se javljaji iz dana u dan i pomogli mi da i ja postanem ovakva osoba kakva sam danas. :) Ponosna na sebe! Srećna! Zahvalna! :D
I moram da podelim sa vama jedno iskustvo. :)
Pre 2 nedelje sam radila jednu meditaciju od autorke Lise Beachy. :) Možda ste čuli za nju, možda ne. :) Nije ni bitno. :) Ona je uglavnom bavi meditacijama sa Anđelima. :) I sasvim slučajno, među silnim meditacijama koje sam taj dan želela da odradim, naiđe i "Meet Your Guardian Angel". :)
Ja sam i ranije imala utisak da razgovaram sa svojim Anđelom, ali to je sam radila tek ponekad. :) I nisam znala ništa o Njemu. :)
Uglavnom, uključim vam ja meditaciju, kad ona traje 23 minute. :) Iz meni nepoznatog razloga i dalje, nikako mi se nije dalo da meditiram. :) Mrzelo me, ali ono baš, baš. :) I ja kažem sebi :"'Ajde mala, možeš ti to. :) Kako Savanci kažu da je potrebna disciplina. :) I uključim je. :) Lisa govori o opuštanju, ali mi nikako ne ide. Ne mogu se jednostavno fokusirati ni na šta. :) I u jednom trenu, mene zainteresuje njen glas, govoreći da zamišljamo kako izgleda. :) I počnu meni navirati misli... Muško je... Tj. poseduje mušku energiju, narandžastu kosu (ginger bi na engleskom bilo. ) :) Plave, krupne oči. :) Ima čak i mišiće, što me začudilo za jednog Anđela, ali to je verovatno predstavljalo Njegovu snagu. :) Potom je rekla da zamislimo Njegovu ličnost. :) Pomislim da je kao Ja. :) Luckast, vickast, voli da se šali, veseli. :) Da motiviše. :) Da uvek brine za mene. :) I da me zaista, onako dubinski voli. :) I na kraju, Lisa reče... "Sada zamislite da je sa Vaše leve strane Njegovo prisustvo... I da Vam govori kako se zove... Ĺ ta čujete?"
A meni je tada, nisam bukvalno čula, već mi je kroz misli prošlo ime Nataniel. :) Nisam mogla da izdržim, a da posle toga svega ne ukuckam na netu šta znači to ime. :) Naime, značenje imena Nataniel jeste "Dar od Boga", i on zaista jeste Anđeo i to unutrašnje vatre. :) ÄŚak se snima i serija Nataniel. :) Ja sam ostala zabezeknuta. :) I dalje pričam sa Njim, mislima razgovaramo. :) I tačno znam kada mi on nešto govori. :)
ÄŚak sam pokušala par puta, čisto da vidim da li ja to sama sebe zavaravam, da govorim nešto u Njegovo ime, međutim... On bi se tada javio i počeo da mi govori šta bi mi on zaista rekao na to moje. :D
Volela bih da čujem još neko mišljenje što se ovoga tiče. :) Ako može. :) Prijatno veče! :)

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 29.07.2015. 15:47
Ne znam - kao mali sam sanjao predivnu devojku plave kose u beloj haljini, zaista divan prizor je bio. Kao da mi je nešto pričala, ali je nisam razumeo. Više verujem da je u pitanju neka duša iz astrala nego lično anđeo čuvar. Više se ne sećam da sam to ikada sanjao, mada sam par puta ponovo sanjao plavuše :D
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/

Pridružio se: 27.02.2017. 02:31
PostPoslato: 27.02.2017. 02:45
Ne znam za vas ali ja licno sam davnih dana tamo 2010 imao susret sa djavolom,tj napao me je u snu,to je nesto najgore sto sam mogao doziveti.. Pre par godina sam vidjao oci na nebu,nalik onima sa ikona na kojima se nalazi Isus. Pre mesec dana sam vidjao senke po stanu kako se krecu, a pre par dana sam video bestelesno bice na nebu kako leti a zatim ide gore i nestaje,nisam se niti usrao u momentu niti ista samo sam pomislio do jaja :D Mislim da sve to ima svoje poruke,u mome slucaju da vise verujem u sebe i u sve kao sto sam uvek i radio,smatram da sam za par godina lepo potonuo,doduse imam i nekih dugogodisnjih zdravstvenih problema resivih hvala Bogu. Poenta je verovati ma sta god da nam se desavalo,ne slusati lazne i zle jezike posto nas sigurno neko ili nesto cuva,ne bi nam se za dzabe prikazivalo cak sta vise to treba da nam laska. :) :dance:

Pridružio se: 22.12.2010. 16:45
PostPoslato: 28.02.2017. 17:02
!
"Onima koji veruju, nijedan dokaz nije potreban. Onima koji ne veruju, nijedan dokaz nije dovoljan"~ Einstein

PostPoslato: 01.03.2017. 00:01
:D :D :D
Pozdra svima nisam mogao da odolim a da ne napisem komentar. I to kroz vic :

a on ide ovako .

Tinejdzer trazi ekstazi po kuci i ne moze da nadje ,pa se seti da pita babu.

Jeli baba,da nisi videla neke plave pilule na stolu. A baka ce na to :

ma pusti pilule ,da vidis koliki zmaj u kuhinji !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Cao! :violin: :whistle: :dance:

PostPoslato: 01.03.2017. 08:09
!
"Onima koji veruju, nijedan dokaz nije potreban. Onima koji ne veruju, nijedan dokaz nije dovoljan"~ Einstein

PostPoslato: 01.03.2017. 15:09
!

PostPoslato: 02.03.2017. 00:28
:D Pozdrav Djordjije,vic je bio moj komentar na Sasino( onaj do jaja ) pisanje o djavolu i drugim stvarima,( ,,, baka videla zmaja u kuhinji ...)
toliko i nista drugo,vidim da je sve u redu,mnogo komentara i aktivnosti na ovom nasem sajtu, molim vas nemojte preterivati sa javljanjem pasce sajt :lol:
CAAAOOOO !!! i sto bi reko Sasa volim vas do jaja,sve !!!!! :violin: :whistle: :dance:

PostPoslato: 02.03.2017. 08:22
!

PostPoslato: 03.03.2017. 23:56
:D specijalno za Djordjija , vic dana :
- Koliko imaš godina? - Još malo pa 70. - Nikad ti ne bih dala! - Nisam ti ni tražio!
Cao ! :violin: :whistle: :dance: :dance: :dance:

PostPoslato: 04.03.2017. 10:44
!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 04.03.2017. 10:53
Dragi Đorđije,

ti si očigledno dobar čovek velikog srca i energije, i znam da ćemo jednog dana kad se i lično upoznamo postati dobri prijatelji i uživo, kakvi smo postali i virtuelno, ovde na Tajni. Jedva čekam da čujem tvoja iskustva i da učim i od tebe, kao što sam učila od svih Tajnaša, a i dalje učim od svih ljudi koje znam.

Među njima ima isto tako trezvenih i dobrih ljudi kao što si ti, koji čvrsto stoje nogama na zemlji i čvrsto drže uzde svog života u rukama. Jedan od njih je naš dragi Petak, drugi moj dragi, a ima ih još.

Zanimljivo je da sam i tebe i Petka upoznala ovde, na Tajni. A zanimljivo je i da sam svog dragog dovela u svoj život zahvaljujući Tajni, odnosno Nevilu. Posle toga sam, opet prateći svoje želje - i Nevilove tehnike - u svoj život dovel još divnih ljudi, poslova, putovanja, uspeha, radosti, lepote, ljubavi i mira. Postala sam bolja osoba, majka, supruga, ćerka, sestra, prijatelj, komšija..., a sa svakom tom promenom u meni su se dešavale promene u ljudima oko mene:
sin je postao odgovorniji, mirniji i otvoreniji;
bivši suprug i ja smo ponovo uspostavili normalan odnos, i čak pomagali jedno drugom;
moj dragi, budući muž, je uz moju pomoć prošao "Golgotu" raznih gubitaka (oca, novca, posla, zdravlja), i sada je na putu uspeha;
majka je postala spokojnija, i čak i boljeg zdravlja;
sestra, sa kojom nisam pričala zbog nekih njenih ambicija u vezi sa majčinom imovinom (koju sam i dalje rada da joj prepustim, ali ne i da jzatvaram oči na bezobrazluk) počinje da se smiruje i da koristi svaku priliku da izgledi odnos sa mnom;
kolege i prijatelji oko mene napreduju, često i zbog toga što im pomažem, savetom i na svaki drugi način - pa i naučivši ih da prateći Nevila otkriju sebe, svoje želje, i da pruzmu kontrolu nad svojim životom;
i na kraju, nedavno sam pomogla da se skupi novac za školovanje jednog divnog i vrednog mladog Kenijca, siromašnog kao crkveni miš, ali sa vizijom svetski uspešnog poslovnog čoveka - prvi dečak kome sam pomogla, početak niza humanitarnih akcija koje sam "videla" još pre 5 godina, ovde na Tajni, tj. u mojim nevilovskim imaginacijama.

I zašto sve ovo pominjem? Da bih se hvalila, promovisala sebe ili Nevila?
Ima ovde na Tajni dovoljno ljudi koji će posvedočiti da me lajf koučing i zarada od ovog učenja ne zanima.

Pa zašto onda?
Najbolji odgovor i tebi, Đorđe, ali i drugima koji se plaše da ne izgube dušu u ovim, ponekad čudnim i mutnim vodama zakona privlačenja, našla sam u Bibliji, u jevanđelju po Materu, poglavlje 7, stihovi15-20:

"ÄŚuvajte se lažnih proroka, koji vam dolaze u ovčijem ruhu, a iznutra su grabljivi vuci.
Po plodovima njihovim poznaćete ih. Zar se grožđe bere s trnja ili smokve sa čkalja?
Tako svako dobro drvo rađa dobre plodove, a rđavo drvo donosi rđave plodove.
Ne može dobro drvo doneti rđave plodove, niti rđavo drvo doneti dobre plodove.
Svako drvo, koje ne rađa dobra ploda, odseca se i u vatru baca.
Dakle po plodovima njihovim poznaćete ih."

Naravno, kao i ti i ovaj naš novi prijatelj koji je viđao i anđele i đavole, i ja sam prošla peirod takve psihičke osetljivosti i tananosti čula da sam videla i čula i jedne i druge, i žive i pokojne. Zapravo, da hoću, mogla bih i sada. Ali od časa kad sam shvatila da svi oni mogu da mi pomognu ili odmognu samo ako im ja to dozvolim, sve se promenilo. Više ne tražim odgovore od njih, već u sebi. Više ne tražim načine, već verujem da sam dovoljno toga pokrenula oživevši neku svoju želju, odnosno osećaj mira, ostvarenosti i zahvalnosti, bilo za sebe ili druge - a ako je u mom srcu radost, onda znam da su samo anđeli uz mene.

Znam da čvrsti momci kao što si ti često osećaju čudan, neopipljiv strah od ovakvih, onozemaljskih stvari. Nema potrebe. Dok god možeš da u sebi oživiš ljubav i radost umesto straha i nesigurnosti, ne moraš da brineš ko je uz tebe, sa leve ili desne strane ;)

I da malo opustim atmosferu po ovom pitanju, evo nečega što te može zabaviti. Naime, moja mačka, kao i sve normalne mačke, ume da se upilji u nešto ili nekoga kraj nas, u našoj kući. Odavno znam da ona vidi bića koja su nama nevidljiva, iako neki put mogu da ih osetim. Ranije sam se pitala da li to vidi nekog anđela ili demona, ili "samo" nekog duha, poznatog ili nepoznatog, mog rođaka ili nekog stranca, ali sada mi to nije važno. Samo je u šali pitam, naročito kad vidim da moj sin isto primeti i pomalo se naježi:

"Dobro mačko, koga si sad to spazila? Nekog duha? Ko god da je, zahvali mu se na poseti, ali ga i isprati. Ćao duhiću :)"

Eto, nadam se da sam svima odgovorila, odnosno pomogla da reše neke svoje dileme. Povremeno ću navraćati, kao i do sada, da vidim šta se dešava na našoj Tajni, a možda u temi Bla bla postavim deo divnih iskustava drugih, van Tajne, koji su svoj život počeli da kreiraju prema svojim željama - zahvaljujući Nevilu ;)

Pridružio se: 28.08.2017. 12:15
PostPoslato: 29.08.2017. 09:10
Zdravo svima, ja sam skoro došla na ovaj forum.
Sa uživanjem sam čitala redove na ovom topiku, pa čak u nekom trenutku i plakala, a da to pri tom nije bila tuga. Vidim da je poslednji postavljen u 2017. što znači da ima šanse da akteri dolaze još uvijek na ove strane...
Pišem jer sam samo htjela da vam se zahvalim što pišete i dijelite svoja iskustva, gdje se pronalazim, s tim što su moja u mnogo blažoj formi - šetanje senki, još uvijek nikog nisam osjetila, mada znam sa svojim dedom i bakom koji nisu sa nama da se ispričam samo tako. Takođe drveće mi zna se nekad obratiti... ;) Predstavljate stvarnu uzdanicu i pomoć, bez obzira što se ne znamo. Veliki pozdrav
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 31.08.2017. 08:20
:angelic-little: :angelic-flying: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-smileyinthebox: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :happy-sunshine: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little:
Prethodni

Povratak na Lična iskustva