KAKO ?

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 22.12.2010. 16:45
PostPoslato: 20.06.2016. 11:26
!
"Onima koji veruju, nijedan dokaz nije potreban. Onima koji ne veruju, nijedan dokaz nije dovoljan"~ Einstein

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 20.06.2016. 11:44
:D :clap: :clap: :clap: Pozdrav Djordje i puno hvala na predlozima i linkovima, da nema mnogo onih koji pisu je tacno ali se nadam da je mnogo vise onih koji citaju i trude se :clap: Puno pozdrava i samo nastavi jer ovo nije uzaludni trud,siguran sam da je mnogima pomoc ili ideja dosla u pravom trenutku a tako ce biti i sa onima koji tek treba da nadju resenje za svoje probleme i potrebe, :clap: :clap: :clap: :clap: Cao i Hvala :!: :violin: :whistle: :dance: :clap:

Pridružio se: 28.08.2017. 12:15
PostPoslato: 31.08.2017. 12:33
Carobnjakov segrt je napisao::D :clap: :clap: :clap: Pozdrav Djordje i puno hvala na predlozima i linkovima, da nema mnogo onih koji pisu je tacno ali se nadam da je mnogo vise onih koji citaju i trude se :clap: Puno pozdrava i samo nastavi jer ovo nije uzaludni trud,siguran sam da je mnogima pomoc ili ideja dosla u pravom trenutku a tako ce biti i sa onima koji tek treba da nadju resenje za svoje probleme i potrebe, :clap: :clap: :clap: :clap: Cao i Hvala :!: :violin: :whistle: :dance: :clap:

A zašto ne mogu da vidim Đorđetov post? Jos više me je zaintrigiralo po ovom komentaru. Možete li da pomognete u vidljivosti?

Povratak na Praktične metode i tehnike