Veze, raskidi i pomirenja - sve je to do vas :)

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 21.07.2015. 16:40
PostPoslato: 31.08.2015. 17:03
Dobar dan dobri ljudi,

Pisem ovu temu kako bih pomogao svima vama koji ste u ovom trenutku sigurno ocajni i trazite bilo kakvu utjehu ili pomoc. I ja sam nekad bio ocajan i trazio sam pomoc.
Citajuci mnoge clanke i knjige o zakonu privlacenja, moci podsvjesti i tajni shvatio sam kako se on primjenjuje u vezama.
Prvo sto zelim da vam kazem je da je svaka veza, raskid i pomirenje iskljucivo odraz vasih misli! Sami stvarate i dobro i lose u vasoj vezi nezavisno od vaseg partnera!
Ispricacu vam svoj licni primjer tako da biste bolje shvatili o cemu pricam.

Dragana je moja djevojka sa kojom sam se upoznao kada je moja fabrika izgorela. Njena sestra i ona su htjele da se vrate u svoj grad jer njena sestra nije imala posao i nisu mogle da ostanu.
Posle su da se jave drugu koji radi u kaficu mog oca i bas tamo otac je cuo njihovu pricu i zaposlio njenu sestru preko koje smo se i kasnije upoznali.
U medjuvremenu dok se to desavalo ja sam vec nekoliko mjeseci govorio sebi kako bih volio da dodje djevojka kojoj cu moc da pokazem svoja osjecanja i dobrotu a da ona to ne iskoristi.
Dragana je bila TA! Sve ono sto sam trazio ikad kod djevojke bila je ona. Sve osobine koje sam zamisljao kod savrsene djevojke je ona imala.
Sami vidite iz primjera da je univerzum meni podario ono sto sam zelio na sebi svojstven nacin (koliko god on bio los :D).
Veza je bila savrsena, svako jutro budio sam se srecan kao dijete i govorio kako sam zahvalan sto imam nju pored sebe. Svaki dan bio je sve bolji i bolji.
Mogao sam da joj pokazem svoje emocije i koliko mi je stalo do nje, a ona ne samo da nije koristila to vec mi je vracala mnogostruko vise. Uzivao sam u svakom danu.
Ovdje takodje vidite i moc zahvalnosti. Kada ste zahvalni Univerzumu za nesto on ce vam dati jos stvari na kojima cete moci da iskazete zahvalnost.

Posle mjesec i po dana veze morali smo da se razdvojimo do Oktobra. Iako je ona bila skepticna zbog toga moj optimizam je pobjedjivao sve te sumnje jednostavno.
Iako smo bili razdvojeni ljubav je cvetala. Jednostavno sam se svako jutro budio srecan i zahvalan sto imam nekog ko me voli onakvog kakav jesam.
Cak i kada je ona bila najvise pesimisticna ja sam jednostavno vidio samo srecu i radost u nasoj vezi pa je samim tim i ona dobijala volju.

Medjutim, krajem Jula iako nije bilo apsolutno nikakvog razloga poceo sam da osjecam neopisive strahove. Poceo sam da se bojim.... Mnogo.
Poceo sam da se bojim da ce veza puci, da ona nece izdrzati, da necemo biti zajedno, bojao sam se da joj posaljem poruku jer sam mislio da mi nece uzvratiti ljubav, bojao sam se kad ona
posalje poruku da ce me mozda ostaviti bas tada. Strahovi su toliko postali jaki da sam poceo da osjecam jake bolove u stomaku povremeno. Odjednom sam se totalno promijenio.
Prestao sam da treniram, naglo sam smrsao (cak 8 kg za manje od nedelju dana), prestao sam da izlazim sa drustvom, provodio sam dane sjedeci u sobi.
Ubrzo pocelo je da se desava ono cega sam se bojao. Ona je pocela sve vise i vise da gubi volju, postala je depresivna, bezvoljna, nervozna, poruke nisu vise bile tople i njezne
kao ranije. Jednostavno sve se promijenilo, i to onako kako sam zamisljao! Nedugo posle toga smo odlucili da raskinemo jer to vise nije bila savrsena veza kakvu smo pamtili.
Bio sam ocajan, skrhan i utucen. Trazio sam razlog svemu tome. Kako je odjednom sve to sto je bilo savrseno nestalo za manje od 5 dana?
Ali odgovor je ubrzo dosao. JA sam taj koji je sve to trazio! JA sam prije nego sto je i ista pocelo da se desava poceo da osjecam "simptome" raskida.
Kao sto sam rekao prije nego sto se ista desilo prestao sam da treniram, da izlazim, poceo sam da tugujem u sobi... Bukvalno ja sam sam napravio podlogu za taj raskid.
Jednostavno moja osjecanja, moja vibracija i sve ostalo podesilo se na frekvenciju raskida! Univerzum je meni samo dao ono sto sam zelio, ono na cijoj sam frekvenciji vibrirao.

Shvativsi moju gresku znao sam sta moram da radim. Ako sam JA sve to upropastio, zasigurno ga JA mogu i popraviti.
Prvo sto sam trebao da uradim je da se oslobodim strahova, predrasuda i losih osjecanja. Na kraju krajeva sve to me je i dovelo do pozicije u kojoj sam se trenutno nalazio.
Koristio sam meditaciju da ocistim svoje misli i smirim svoj um. Nekoliko puta dnevno bih zamisljao sebe i nju.
Ali ne u smislu da kukam i zalim jer je nemam. NE, to je pogresno. Samim pridavanjem znacaja "nemanju" nje slao bih pogresne signale Univerzumu, samim tim dobijao bih jos vise nemanja.
Zamisljao sam nas dvoje srecne, kako setamo zajedno, gledamo zivotinje, sjedimo na klupi, grlimo se, vodimo ljubav, budimo se zajedno... Gledajuci ove slike u svom umu
snazno sam osjecao emocije (ljubav, sreca, uzbudjenje, ushicenje...) kao da se to dogadja bas sada. Toliko sam se trudio da pojacam te osjecaje da sam cak uzeo i sampon koji
ona koristi kako bih osjecao miris njene kose dok sve to zamisljam. Samim tim sto sam osjecao snazno te emocije dok sam to projektovao u svom umu znao sam da Univerzum prima moje signale
i da je vec zapoceo da radi na mojoj zelji. Posle kraja svake vizualizacije zahvaljivao sam tri puta Univerzumu rijecima "Hvala ti, hvala ti, hvala ti sto smo ja i Dragana u srecnoj
i savrsenoj vezi, sto se volimo bezuslovno i sto cemo biti zauvjek zajedno". Izgovaranjem ove recenice osjecao bih toliko jaku energiju u sebi da sam jednostavno znao da je Univerzum
vec poceo da radi na mojoj zelji. Ali ja sam se njemu vec zahvalio kao da je ta zelja vec ostvarena, jer na taj nacin se stavljate u poziciju gdje osjecate emocije kada se zelja ostvari.
Ostatak dana pokusavao sam da ostanem pozitivan, trenirao sam, izlazio sa drugovima, posvetio se poslu, pa cak i izlazio sa drugim djevojkama. Ovo je iskreno bio najtezi dio, ne misliti
na svoju zelju. Ako stalno mislite na svoju zelju pocecete da osjecate nedostajanje a tako ce vam Univerzum dati samo jos vise nedostajanja. Iz toga razloga treba da se "otkacite".
Ali pri tom se ne misli da se otkacite od svoje zelje, vec od stvari koje vasu zelju guraju dalje od vas, a to su osjecanja kao sto su tuga, nedostajanje, utucenost...
Iz tog razloga ostatak dana sam koristio da jednostavno ne mislim o njoj, vjerujuci da ce mi je Univerzum opet poslati na sebi svojstven nacin, kao sto je to uradio i prvi put.
Znam da se mnogi od vas boje da ako se otkace, da ce Univerzum prestati da radi za vas. Ne. Vec ste mu zadali svoju zelju i sve sto treba da uradite je da ga pustite da uradi ono sto
je najbolje jer on uvjek zna najbolje resenje za vase probleme.
Zamislite Univerzum kao vaseg zaposlenog. Zamislite kada biste zaposlenom dali jedan zadatak, a onda potom tugovali dok on radi na tome ili mu stojati nad glavom i govoriti da pozuri
da ubrza, da uradi to sto prije, da uradi ovako da uradi onako... Zasigurno bi vas zaposleni pod pritiskom pukao i vi ne biste dobili ono sto ste zeljeli. Ista stvar je i sa Univerzumom.
Ne vezujte ruke Univerzumu! Pustite ga da radi za vas! Pustite ga da radi svoj posao i vi budite spokojni jer budite sigurni da ce on to uraditi onako kako je za vas najbolje!

Dakle, da se vratim na moju situaciju. Posle nekog vremena ovakvog nacina zivota, osjecao sam nevjerovatnu srecu, bukvalno kao da znam da mi ona dolazi i samo iscekujem.
Jedne noci sam spokojno legao da spavam posle zavrsene vizualizacije i osjetio snaznu srecu cijelim svojim bicem. U kasne sate probudio me zvuk poruke na viberu. Srce mi je jako zaigralo.
Prije i nego sto sam se podigao da uzmem telefon znao sam da je ona! Javila se da vidi kako sam i sta radim. Pricali smo malo i rekla mi je da joj je krivo sto nije bila dovoljno jaka
da izdrzi daljinu, i sto je veza koja je bila savrsena pukla zbog toga. Rekla je da bi voljela da opet pokusamo da imamo ono savrsenstvo koje smo imali prije kada se vrati sa posla.
Naravno pristao sam i od tada smo se redovno dopisivali sve dok nije dosla. Tada smo opet pocel ida izlazimo. Odmah u startu sam se rijesio svih strahova i losih iskustava.
Znao sam da sam ja kriv bio za raskid, i znao sam da jedini nacin da ova veza opstane i bude savrsena je da vjerujem u to i u nista drugo osim toga.
Za par dana ta veza je vec bila onakva kakva je bila ranije, savrsena i lijepa. Svako jutro bio sam zahvalan na vezi koju imam i na svemu lijepom sto dobijam iz nje.
I svakog jutra sam imao sve vise stvari na kojima sam bio zahvalan. Sada sam vec ubijedjen da je nasa veza vjecna i savrsena i da nista ne moze da nas razdvoji.
Svaki dan nam je savrsen, kao san, radimo sve ono o cemu sam mislio i sto sam prizivao.

Tako da ako trazite odgovor na pitanje da li vam Tajna moze pomoci da vratite bivsu ljubav. DA! Da li ce biti tesko? Zavisi od vas.
Nadam se da vas je ova moja prica inspirisala i vratila vam nadu. Sve sto treba da radite je da zelite u svoju korist. Univerzum ce vam uvjek dati ono sto zelite, zato se potrudite
da zelite ono sto ce vam donijeti srecu, ljubav, uspjeh i bogatstvo.
Mislim da je ono sto ce vas najvise fascinirati to sto ovaj text nisam napisao na ovaj datum. Ovaj text sam napisao danas, 14og Avgusta. Svega 5 dana posle raskida. Sada sam ga samo iskopirao
i postavio na forum.

Zelim vam puno uspjeha u vracanju vase stare ljubavi, volio bih da sa mnom podijelite i vase uspjehe. Naravno ukoliko vam treba neka pomoc uvjek sam tu da pomognem.
Mozete me dodati na Facebooku facebook.com/prototypeoa. Srecno! :)

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 02.09.2015. 10:49
:D Pozdrav Luka , hvala na podeljenom iskustvu, ja se samo ne slazem na jednom malom detalju a to je
” Bio sam ocajan, skrhan i utucen. Trazio sam razlog svemu tome. Kako je odjednom sve to sto je bilo savrseno nestalo za manje od 5 dana?
Ali odgovor je ubrzo dosao. JA sam taj koji je sve to trazio! JA sam prije nego sto je i ista pocelo da se desava poceo da osjecam "simptome" raskida.”
Po mom misljenju Ti si predosetio vas raskid a ne izazvao vas raskid ,razmisljajuci o tome,kada su ljudi u vezi , onda su oni dosta povezani i na daljini, kao sto majka moze da oseti da joj se detetu nesto desava i itd. Tako si i ti osetio njena razmisljanja u vezi vas .E ja bih dodao samo toliko za sada,sve najbolje i puno srece!Cao! :violin: :whistle: :dance:

Pridružio se: 21.07.2015. 16:40
PostPoslato: 04.09.2015. 19:52
Segrte,

Moguce je da je i tvoje misljenje ispravno. Ipak zbog svog samopouzdanja ja se pridrzavam ovog mog. Ipak sve u svemu nadam se da sam motivisao tebe i ostale clanove foruma. Postoji mogucnost da se sve ispravi i da se vrati na staro ili da cak bude bolje. Hocu samo da clanovima foruma koji se mozda nalaze u ocaju ulijem nadu i na svom primjeru pokazem da Univerzum radi za njih samo ako mu oni na pravi nacin zatraze nesto i dozvole mu da im to priusti.

U svakom slucaju tebi hvala na lijepim zeljama. Zelim takodje sve najbolje! :)

Pridružio se: 15.12.2014. 00:02
PostPoslato: 06.09.2015. 15:09
Hvala Luka na podeljenom iskustvu, jako jako sam sretna da si to podelio sa nama, puno če mi pomoči, barem u mom slučaju, nadam se, da ču uspjeti u tome i da budem opet sretna kao što si ti.

Hvala ti.....

Pridružio se: 11.07.2019. 21:53
PostPoslato: 11.07.2019. 22:35
LukaScepanovic je napisao:Segrte,

Moguce je da je i tvoje misljenje ispravno. Ipak zbog svog samopouzdanja ja se pridrzavam ovog mog. Ipak sve u svemu nadam se da sam motivisao tebe i ostale clanove foruma. Postoji mogucnost da se sve ispravi i da se vrati na staro ili da cak bude bolje. Hocu samo da clanovima foruma koji se mozda nalaze u ocaju ulijem nadu i na svom primjeru pokazem da Univerzum radi za njih samo ako mu oni na pravi nacin zatraze nesto i dozvole mu da im to priusti.

U svakom slucaju tebi hvala na lijepim zeljama. Zelim takodje sve najbolje! :)

On je otisao "bez razloga" i dobro ce mi doci svaciji savet...

Sad cu da vas sve udavim sa istorijom, ali mozda vam poogne u rasudjivanju.. Kad je bio najlepsi i jedan od srecnijih dana u mom zivotu, upoznala sam ga.. Dosao mi je pred zgradu i "zaljubio se" na prvi pogled.. Nije mi ni ime znao, kroz neko vreme saznao je sve o meni, cak smo saznali da smo se kao klinci druzili, tad je vec rekao da sam ljubav njegovog zivota, da sam mu sudjena i da cim me je ideo je znao da sam ja TA. Njegova porodica je rekla da on nikada ni jednu devojku nije komentarisao ni na kakav nacin, a kamoli da kaze da se zaljubio ili da mu svidja, a pogotovo ne, da ce da je zeni.. Muvao me je par nedelja i smuvao, jelte..

Onda je krenula ljubav sa njegove strane, kako ne moze bez mene ni minut, kako misli na men stalno stalno, kako ne moze da zaspe bez mene, kako ga samo ja umirujem, kako misli da pocinje da me voli, kako ja nemam manu, planira decu, nagovara me da se preselim, da se udam, kako se plasi da cu da odem i zeznem ga, pokloni izlasci putovanja sve.. i to sve za dva meseca veze..

Iako je svaki dan bilo brdo poruka od njega od one laku noc sreco, do one dobro jutro sreco, pa opet ceo dan kuckanja.. Jedne noci nema laku noc, sledeceg jutra nema dobro jutro.. (Postto je vreme instragrama, postavila sam neku sliku gde pise da zena trazi paznju uvek cak i kad je vec tvoja- nisam stavila ni zbog cega nego da drugima dokazem kako treba da se ponasaju), ceo taj dan se nismo culi jer ja nisam htela da pisem misleci da je zauzet, onda sam poslala poruku da li je sve u redu? I tad sam dobila odgovor da je najbolje da raskinemo.. Zasto? Nemam vremena da se vidimo a i sve je rekla ona slika. Ja opet: to nije razlog za raskid, a on ce meni: ne mogu da ti kazem sada, nisi ti kriva nista ali ne mogu ti reci, mozda ti jednog dana kazem i objasnim ako budes imala interes tad, nije trebalo ovako da bude, ja pitam da li ti je potrebno vreme za nesto, jer znam da radi ceo ubogi dan, on kaze nisam zasluzio vreme....

Sta se desilo, kako , zasto, gde nestade ona ljubav, zasto nece da otvori i odgovori na moje poruke, zasto nece da dodje da se vidimo i resimo, sta je za ime sveta toliko tajno i sveto da ja ne smem znati sada i da ja nemam pravo biti obavestena o razlogu..
POMAGAJTE, zaljubljena sam i previse i zelim da sve bude kao pre i zelim da se vrati, jer je jedini muskarac koji je mene video onako kako niko drugi nije i jedini koji me je postovao u svakom smislu te reci.. Da li je ovo onda do mene, Luka??

Povratak na Lična iskustva