UMETNOST DOPUSTANJA ILI ...DO SVESTI PUNOCE

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 05.04.2015. 19:32
Ovako...
na ovoj temi, radicemo na dopustanju , kako da sebe uvedete u svest punoce i dopustite manifestacije svojih zelja.
Mozete da prakticno uvedete sebe u vibraciju koja dozvoljava da se zeljeno manifestuje.
Samo 68 sekundi je potrebno da se usaglasite sa svojom zeljom i da se ona pokrene ka vama...
Mozete da pocnete sa zeljama . :violin:

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 06.04.2015. 09:22
:D OGROMAN Pozdrav za tebe draga Kreativa :dance: Nedostajala si svima nama, sto se tice posta pun pogodak :clap: bas ovih dana pravim neke manje greske i dolazi mi ono" sto je brzo to je i kuso",da sam imao malo vise strpljenja rezultati bi bili drugaciji al sta sad ,covek se uci dok je ziv,znam da cu da uzivam u ovom postu i da ima dosta toga da se nauci. :violin: :whistle: :dance: Cao! :dance:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 06.04.2015. 11:10
Dragi Carobnjakov segrte, evo ponovo sam sa vama. ... ;)
Kao sto znas, nista nije slucajno....
Evo da malo poradimo na lakoci. Da se ovde usresredimo na punocu i na dopustanje. Da .. :dance:
Da podsetimo mnoge divne duse, da je svaka tema ,dve teme. I da sa pravilnim usmeravanjem na onu temu koja dopusta, manifestuju zeljeno.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 06.04.2015. 12:27
:angelic-little: :romance-heartstiny: :techie-typing: :happy-sunshine: :romance-heartstiny: :text-thankyouyellow: :happy-cheerleaderkid: :happy-sunshine: :romance-grouphug: :romance-heartstiny: :dance:

Povratak na Praktične metode i tehnike