Moja tehnika

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 28.09.2014. 13:23
PostPoslato: 28.09.2014. 13:47
Pozz svima novi sam na forumu. Naslov zvuci kao da sam ja izmislio ovu tehniku ali cuo sam je od Bob Proctor-a . Ovo je tehnika da napises tekst sta zelis da dozivis za 6 mjeseci.. Ja bi bolje napisao tekst kao da sam ga vec dozivio.. Evo primer
Recimo da za 6mj zelimo da nadjemo posao/dobimo neke pare/poboljisamo nese zdravje itd itd. Od danas recimo da ovo zelimo da ostvarimo za 6mj.. E sad najbolje da napisamo danas taj tekst kao sta smo iskusili tj sta smo sve uradili za tih 6mj.. Primer pocetak: (cilj: Nadjemo posao)
"Poceo sam prije 6mj tacnije 28 Septembra itd itd itd itd....." Nadam se da smo se razumjeli.. Tekst mora da bude napisan tako da ako ga uzmem ja ili neko drug i procitamo ga da vidimo istu sliku ono sto Ti vidis. I kad svakodnevno taj tekst citate i pustite neku muziku koja vas inspirise to bi bilo to.. Odma dobijate sliku u glavu (vizualizaciju) i mislim da to bi bilo to .. Kad ja napisem .. recicu vam ovdje i cekamo rezultate ! Ako jos neko resi da uradi ovako.. mozemo zajedno da nas proces.. Sretno svima i samo pozitivaaa!!

https://www.youtube.com/watch?v=Urun_rE79_Q

Evo da pogledamo svi i da programiramo nasu podsvjest da bude svaki put pozitivna..

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 30.09.2014. 19:05
Tehnika je odlična. :)

Povratak na Praktične metode i tehnike