AKTIVACIJA DNK

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 01.03.2013. 10:57
iZVUCENO IZ ORGINALNOG UPUTSTVA ZA AKTIVACIJU DNK...........Nije potrebno da znate kako funkcionise vasa DNK.Ni ja bas nisam strucna u tome.Dovoljno je da znamo da ta nasa DNK utice na nas zivot.U njoj su svi podaci zabelezeni.Cak i oni koji nam ne idu u prilog.Ajde da vidimo kako mozemo da iskoristimo i unapredimo nasu DNK.Evo sta dobijate aktivacijom vase DNK:
    TELESNE PROMENE
1.Telo se cisti,izbacuje toksine iz organizma 2.Kosa i nokti brze rastu i postaju jaci 3.osecate se mladje i tako i izgledate 4.Raste nivo energije 5.Dolazi do samoisceljenja 6.Povecava se komunikacija unutar tela
    EMOCIONALNE PROMENE
1.Povecano samopuzdanje 2.Povisena moc percepcije 3.Istancan osecaj za istinu 4.Precizna upotreba jezika 5.Smanjenje stresa i briga 5.Ostrije pamcenje i brza manifestacija zeljenoga 6.Osecaj kompletnosti
    VEZE I ODNOSI
1.Brze prihvatanje i deljenje novih osecanja 2.privlacenje srodnih dusa 3.Otkrivanje dublje veze sa drugima
    MATERIJALNA DOBIT
1.Brza resenja i odgovori na trenutnu situaciju 2.Brza manifestacija zeljenog
    Takodje bih napomenula da aktivacijom DNK efektnije upravljate Zakonom privlacenja i imate brzu manifestaciju.Desava se da kod pojedinih osoba isceljenje bude momentalno.Aktivacija se vrsi iz dva dela u roku od tri nedelje.Aktivacija je momentalna.Nakon aktivacije dobicete upute kako da to maksimalno iskoristite u svim segmentima svog zivota.Sta je potrebno da bi ste aktivirali vasu DNK:Ulazak u theta stanje i otvoreno srce,otvoren um,iskljuceni telfoni i sat vaseg vremena. Aktivacija traje oko 35 minuta ali je preporucljivo da jos pola sata ostanete u miru.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 01.03.2013. 11:04
Da bi smo izmenili nasu DNK,potrebno je da dovedemo sebe u theta stanje svesti. Ako ste mislili da je to komplikovano ja cu vam reci da nije.Evo kako na koje nacine mozete da udjete u theta stanje:
    1.Zatvorite oci,udahnite na nos,polako,zamislite kako vam vazduh putuje prema trecem oku,pa prema zadnjem delu glave, pa niz kicmu do visine polovine stomaka,pa prema prednjem delu solarnog pleksusa u grudni kos tu malo zadrzite i ispustite vazduh na usta.Napravite kruzni tok vazduha.Tako uradite oko osam puta u jednoj minuti.Pracenje toka vazduha umirice vase svesno razmisljanje.Usporeno disanje sa koncentracijom putovanja disanja dovesce vas u theta stanje.
2.Za one koji su mastovitiji upotrebicemo drugu vrstu vizuelizacije.Zazmurite disite polako,sa sto manjim brojem udisaja u minuti,usporeno.Zamislite vase srce i u njemu sjajnu malu zvezdu koja blista u svom punom sjaju.Kako udisete pokrenite tu zvezdu iz vaseg srca prema vasem grlu,dok se penje prema gore ona postaje sve veca i veca. pulsira...neka prodje kroz vasu glavu i na temenu izadje izvan tela.Neka se podigne iznad vase glave jedno 2,5 metara.Zamislite zlatne cestice bozanske energije kako vasu zvezdu dodiruju i ona je okupana zlatnim cesticama.polako je spustajte kroz vase teme ,glavu,grlo, prema srcu i smesti te je u srce.kad spustate zvezdu pocinjete sa izdahom i kad je spustena ponovite proces par puta.
    3. Jos jedna tehnika koja se primenjuje u Silvi,moze da vas dovede do alfa i do theta stanja.brojte od deset prema jedan.polako disite.kad izbrojite udahnite vazduh,polako pomerite oci u pravcu na gore,kao da gledate izmedju obrva u pravcu treceg oka.Kad krenete sa izdahom polako oci spustajte ka stomaku.Ponovite pet-sest puta.
Sve tri metode pokazale su se efikasnim,sto su potvrdili aparati za merenje mozdanih talasa.Izaberite opciju koja vama licno deluje najlakse i najbolje.ili jednostavno isprobajte sve tri pa koja vam odgovara vi odaberite.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 01.03.2013. 11:26
Najviši oblik inteligencije podrazumijeva sposobnost komunikacije. Kad komuniciramo prisiljeni smo biti svesni svoje namere. A kad svoju nameru podignemo do najviših vrhunaca znanja, počinje proces stvaranja. Namera je najviši oblik stvaranja. A namera iz srca je vera na djelu. Ključ života je u našoj sposobnosti da se služimo svojom namerom pa tako utiečemo na promenu u sebi
    Gerard Robert
Vasa namera da aktivirate vasu DNK je jako bitna.Ona mora doci sa puno ljubavi i otvorenog srca.Ne ocekujte nista,imajte samo nameru.Prva aktivacija DNK je aktivacija mladosti i vitalnosti.Pripreme treba da proteknu u savrsenom osecaju specijalnog dogadjaja.Pripremite svecu jer ce te se obracati Bogu.
Doživljaj aktivacije DNK je prvi korak prema potpunoj integraciji tijela, uma i duše - trenutak kojeg ćete se uvek sećati s radošću.Za procese prve i druge aktivacije DNK treba oko pola sata vremena za svaku. Rezultati, međutim, traja će ceo život . Evo kako da se pripremite:
    Udobno se smestite u stolicu, stopala položenih ravno na
    pod.• Sklopite oči i nekoliko puta udahnite blago ali duboko u trbuh.
    • Dopustite da disanje bude ponovno uobičajeno i ritmično.
    • Otpustite sve brige, napetosti i stres.
    • Otpustite ih, otpustite ih, otpustite ih da se rastope u toploj energiji ljubavi koja vas okružuje.
    • Tiho u sebi pozovite svoje anđele i svetlosna bića da budu uz vas tokom ovog procesa.
    • Dajte sebi dozvolu da aktivaciju i isceljenje primite za svoje najviše dobro u ovom času vašega života.
    • Dopustite da postupak brzo i lako usvojite.
    Uspostavite svoju namjeru. Upalite svijeću i uspostavite svoju namjeru za ovaj posebni doživljaj. Zatražite od svojeg višeg »ja« (ili Boga) da doživljaj bude uzvišen. Proglasite prostor i vrijeme aktivacije svetima i potpuno rezervirano za vas.Najbolje vam je da aktivaciju Dnk snimite da bi ste imali precizna uputstva i da ne bi ste neki deo preskocili.
    Prvo popite malo vode u znak ciscenja i zapalite svecu.Glasno izrazite svoju nameru upucenu Bogu recima: "Boze,ovim uspostavljam nameru da sluzim mom Najvisem Dobru izvodjenjem prve aktivacije DNK.Proglasavam svetost ovog prostora,i potvrdjujem da je okruzenje cisto.I tako jeste!" Usresredite se u sebe,udahnite nekoliko puta duboko u trbuh,i energiju prebacite u predeo srca. Budite smireni,sada ste u alfa stanju. Primenite jednu od tehnika za ulazak u theta stanje. U tom času iskusit ćete potpuni mir i smirenost. Možda će vašim telom prolaziti trnci ili sitno peckanje, posebno ćete
    to osećati oko stopala, ruku i lica. Sada ste spremni da se sjedinite s vašom Višom svijesti i/ili Božanstvom.

Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 08.04.2013. 20:30
Draaga Kreativa, ovo su opisi veoma dobri, ja sam uspostavila theta stanje prije par mjeseci, ali na drugi nacin, bas kako je opisano u knjizi Theta iscjeljivanje(V.Stibal). Jednostavno u mirnom stanju stavite preko youtube ili cd za duboku meditaciju i postizanje theta stanja i opustite se, te zamislite kako izlazite kroz 7 cakru ili kroz tjeme u jednoj svjetlecoj lopti i putujete sve vise i vise, u jednom trenutku osjetit cete kao pritisak na tjemenu i kao da vas obuzima slabost, e tada ste u theta stanju i tada trazite svoj bozanski uzor da aktivira vas DNK. Ja sam tako uspjela i osjetila sam nekoliko mjeseci kasnije da sam drugacija i emotivno i fizicki i mentalno. Znam da sam se popela par stupnjeva vise :dance: ...ta theta iskustva su za mene nesto divno :D

Povratak na Praktične metode i tehnike