KAD AFIRMACIJE NEMAJU EFEKAT

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.01.2013. 22:26
PostPoslato: 18.02.2013. 07:27
13petak je napisao:sreckice,

U Silvi postoji tehnika gde na svom mentalnom ekranu,u gornjem desnom uglu,postavis datum koji zelis da ti se zalja ostvari.Medjutim,gledajuci kroz zivot i ranija iskustva ovaj nacin mnogima se nije pokazao kao dobar.

U subjektivnom svetu brojevi,datimi,rokovi,ogranicenja ne postoje,univerzalni um to ne prepoznaje i zato je to tako.Na taj nacin nema straha i grca da li ce se zelja ostvariti ili ne.Ako nema datuma i rokova to je još jedan znak da je želja otpuštena,nisi opterecena sa onim KAD I KAKO.Svaki rok je vezan za zahvalnost,što je veca zahvalnost na onim što imaš manje si opterecena datumom kad ceš nešto postici.Dakle,sve je nekako isprepletano ali ipak je vezano za tvoje trenutno stanje,da li si srecna i opuštena ili si u sasvim drugom emotivnom kraju.

Mislim da je odredjivanje datuma vezano za licnosti koje imaju jaku veru da ce im se zelja ostvariti.Oni koji su dugo u ovoj materiji,koji imaju neogranicenu veru i kojima je datum bitan oni ce ga i postaviti.Obicno se takvim ljudima zelje i ostvare jer za njih “ne mogu” ne postoji.

:)

Hvala petak na odgovoruu,par knjiga koje sam procitala pominje se datum,medju njima je i Silva metod.Vera je uvek prisutna pa i ovde,jednostavno verujem i znam da ce to biti tako,verujem u ostavrenje svog cilja,jednostavno znam,ne znam kako ali znam i znam da ce to biti u drugoj polovini godine,kako znam,na to nemam odgovor.Iako znam da ima jedna prepreka ali znam da cu za nju naci resenje,da je potrebno vreme da vi se ona resila i otklonila,sad sto se tice opterecenja,mozda ga ima malo ali vise verujem da je to jaka vera i jaka zelja ka tome da se ono ostvari i bude onako kako sam ja zamislila..Kako ce to biti ne znam ali znam da ce biti.. :D
Pitala bih te da li si upoznat mozda sa Silvom da li se odrzavaju seminari u Beogradu i koja je cena seminara?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 18.02.2013. 14:45
sreckice,

upoznat sam sa Silvom a seminari se odrzavaju u Beogradu,Novom Sadu,Subotici,Skoplju i od skoro u Sarajevu. Cena je,za oba stepena, oko 130 evra sa nekim popustom ako odmah uplatus ceo iznos.

Pozdrav :)

Pridružio se: 23.01.2013. 22:26
PostPoslato: 19.02.2013. 10:02
13petak je napisao:sreckice,

upoznat sam sa Silvom a seminari se odrzavaju u Beogradu,Novom Sadu,Subotici,Skoplju i od skoro u Sarajevu. Cena je,za oba stepena, oko 130 evra sa nekim popustom ako odmah uplatus ceo iznos.

Pozdrav :)

Hvala petak :)

Pridružio se: 19.02.2013. 10:13
PostPoslato: 19.02.2013. 10:30
Na ovom sajtu sam odavno, ali samo kao posmatrač. Danas sam se prijavila, valjda mi je i trebao signal, jer sam vidjela Petkovu informaciju o "Silvi" u Sarajevu. Naime, na ovim prostorima gdje ja živim, nisam naišla prije na informaciju o održavanju ovakvih seminara.Obzirom da mi Sarajevo nije daleko, zainteresovana sam za seminar, odnosno za nešto konačno "konkretno". Bila bih veoma zahvalna, da podijelite informaciju o nekom "kontaktu" ...
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 19.02.2013. 11:44
Lila,

U Sarajevu ce po prvi put biti odrzan semunar u Aprilu,tacan datum ne znam ali se mozes raspitati na ovim adresama i brojevima telefona. :)

Resavska 27, 11000 Beograd
Web: www.silvametod.org
Mail: silvamet@yubc.net
margita@silvametod.org
+381 64 17 750 18
+381 11 3245 915

Pridružio se: 19.02.2013. 10:13
PostPoslato: 19.02.2013. 14:14
13petak ,stvarno sam vrlo zahvalna na informaciji.
Imam vremena i da se saživim sa idejom da ću ipak na taj kurs. Odavno priželjkujem i evooo ga.
Hvala !!!! Hvala !!!!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 09.02.2013. 22:44
PostPoslato: 20.02.2013. 17:30
Odlična ideja. Osim što je korisno, čak je i zanimljivo. :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 07.03.2013. 14:06
Da pojasnim zasto afirmacije ponekad nemaju efekat...
    Kad afirmisete vi sadite novo uverenje,menjate staro koje je stetno,novim koje ce promeniti vas zivot.Pozitivnost afirmacije se anulira (ponistava) kada nakon petnaestak minuta rada (afirmisanja) .... udjete u novi dan i ne pratite tok svojih misli.Nastavite sa psovanjem,kritikovanjem,drugih oko sebe,saobracaj,programe,vesti,decu...nesvesni da ste vratili stari sablon i da je svaka misao afirmacija...vi vadite seme koje afirmacijama sadite.Ujutru ga stavljate u zemlju a nesvesno tokom dana vi ga vadite...pa naravno da nece nici nista.
Pratite svoje misli.One su afirmacije.Odlucite da pratite vase postupke i vase reakcije u toku dana...Ako joj svesno date dovoljno vremena da zazivi... bez nesvesnog vadjenja ....niknuce ...
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike