ANDJELI CUVARI-za sve koje muce negativnosti i strahovi

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 19.01.2013. 23:11
Ja sam prosle noci prizivala moje Andele cuvare da me paze ,da imam miran san ,da ponesu onu kantu za otpad posto sam je skoro napunila i zamolila ih dato smec odnesu sto dalje od mene.Molila sam ih da me zastite dame ususkaju izagrle,zaspala sam kao beba.Hvala im sto znam da su tu da odnesu sve moje strahove i negativnosti.Provela sam smirena i nekako zasticena ovaj blagi dan BOGOJAVLJENJE.Pvala Kreativa divni ste srecna sam sto sam sa vama
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 20.01.2013. 10:58
sasa5 je napisao:Ja sam prosle noci prizivala moje Andele cuvare da me paze ,da imam miran san ,da ponesu onu kantu za otpad posto sam je skoro napunila i zamolila ih dato smec odnesu sto dalje od mene.Molila sam ih da me zastite dame ususkaju izagrle,zaspala sam kao beba.Hvala im sto znam da su tu da odnesu sve moje strahove i negativnosti.Provela sam smirena i nekako zasticena ovaj blagi dan BOGOJAVLJENJE.Pvala Kreativa divni ste srecna sam sto sam sa vama
Drago mi je da si upotrebila svoje Andjele cuvare. Ta divna bica su tu uz nas u svakom trenutku i vole nas bezuslovno. ovaj nacin je predivan i tako daje osecaj sigurnosti i rasterecenost od svih negativnosti...Hvala nasim Andjelima na ljubavi i hvala im sto nas cuvaju ....miran san je blaga vredan...oslikava spokoj duse..[list]Kad nestane strah sve drugo je lako....Mir u dusi donosi mnogo drugih blagostanja...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 20.01.2013. 11:11
Posle nekog vremena ali stvarno relativno kratkog od mozda desetak dana primeticete ogromne promene ....nema vise nervoze...nema straha...mirni ste...
    Tada postajete spremni da krenete sa ubacivanjem zeljenog u imaginacije....
Spremni ste da mirni kreirate svoj zivot oslobodjeni i uz savrsene saveznike...
    Pocnite da se obracate Beskrajnoj Bozanskoj sveprisutnosti...Neka vam pokaze pravi put.Neka vam jasno pokaze kako najbolje da iskoristite svoju nadarenost . Neka vam pokaze kako da date najveci doprinos za opste dobro sveta i kako da sluzite svojoj svrsi najbolje....
Dobicete posle par dana vremena signale...sve ce vas voditi da uvidite svoju svrhu...sta treba da radite...Ti signali su vam putokaz i oni ce vam pomoci da resite vise zeljenih stvari odjednom...materijalna egzistencija...drustveni zivot...kreativnost...iskoristite svoje potencijale....Bozanska inteligencija ce vas voditi...bezbrizno kroz zivot...uzivajte pa cu vam pisati sta dalje...Sve vreme ovog sveta je vase i videcete da je mir u dusi osnov svega...

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 20.01.2013. 12:01
Ja cu probati da pricam sa njima kao sto ste opisali. Prenecu vam svoje utiske i iskustvo. Nadam se najboljem! :dance:

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 20.01.2013. 19:14
Moram da ucim-ne mogu da ucim! Osecam neku odbojnost i prosto ne mogu da uzmem knjigu u ruke. Sta da radim?? :think: :angry-screaming: :techie-hourglass:

PostPoslato: 20.01.2013. 19:15
Zelela bi da podelim sa vama moju tenutnu zivotnu situ.aciju.Kod mene je vrlo ,vrlo tesko stanje .Suprug mi je bolestan od kancera skoro dve godine borba traje iu zadnje vreme su metastaze svugde dol u nozi jak lepimo flastere da to ublazimo.Nisam ja sama imam sina i cerku sa orodicama ali nekako zelim da ih zastitim od bola pa sam ja njemu posvecena24 sata skoro.Veliki strah se uvukao u mene san mi je lsprekidan ikako cu kad on ode a odlazi vlo brzo.Citajuci tanu dodoh doANDELA i tu osetim spas.Molim se za njegov sto laksi odlazak i za moj mir i nastavak zivljenja u radosti Bozijoj.Hvala kreativa sto si me podstakla da prizovem moje Andlcice,inace trenutno citam knjigu pronadi svog andela cuvara.Uverena sam da slucajnosti nema.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 30.12.2010. 19:30
PostPoslato: 21.01.2013. 16:57
isidora, evo ti link za transformaciju simbola http://www.komunikacionevestine.com/20120827119/zoran-drobnjak/proces-transformacije-simbola.html

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 21.01.2013. 21:11
sasa5 je napisao:Zelela bi da podelim sa vama moju tenutnu zivotnu situ.aciju.Kod mene je vrlo ,vrlo tesko stanje .Suprug mi je bolestan od kancera skoro dve godine borba traje iu zadnje vreme su metastaze svugde dol u nozi jak lepimo flastere da to ublazimo.Nisam ja sama imam sina i cerku sa orodicama ali nekako zelim da ih zastitim od bola pa sam ja njemu posvecena24 sata skoro.Veliki strah se uvukao u mene san mi je lsprekidan ikako cu kad on ode a odlazi vlo brzo.Citajuci tanu dodoh doANDELA i tu osetim spas.Molim se za njegov sto laksi odlazak i za moj mir i nastavak zivljenja u radosti Bozijoj.Hvala kreativa sto si me podstakla da prizovem moje Andlcice,inace trenutno citam knjigu pronadi svog andela cuvara.Uverena sam da slucajnosti nema.
Draga Sasa, mislim da ce nakon ove poruke na forumu krenuti ogroman talas pozitivne energije ka vama. Tajnasi su cudo i znam da ce svako iskreno poslati dobre misli i energiju tebi i tvom suprugu. Ja zelim da ti ponudim sledece reci, kojima se nadam da cu ublaziti tvoje strahove (govorim u tvoje ime u tekstu)
"Ova situacija u kojoj smo sada je najteza koju smo do sada imali, i prosto sam zapanjena snagom i ljubavlju koju oboje pokazujemo jedan prema drugome. Ja znam da smo u zivotu u svakom trenutku i jedan i drugi uvek odlucilvali najbolje sto smo umeli i sa najboljom namerom. Sad nam ne pomaze da bilo kako grdimo ili kritikujemo sebe, vec da slavimo zivot koji imamo i u koji verujemo da moze biti jos bolji za nas.

Postoje mnogi ljudi, koji su bili u situaciji u kojoj smo smi sada i oni su ozdravili na jedan ili drugi nacin ili bar znacajno ublazili simptome koje su imali. Ja cenim danasnju medicinu i razna energetska lecenja i sve vise verujem u to da ce nam prave informacije doci u ruke i da ce pravi lekari pomoci da se situacija popravi. U danasnje vreme postoje nove metode, novi lekovi i svakodnevno se pojavljuje nesto novo sto bi moglo nama pomoci. Postoje i razni lekari i iscelitelji, kao John of God u Brazilu, koji cini da ljudi ustanu iz kolica i leci rakove. Mogla bih bar sliku da posaljem tamo, to ne kosta nista. Mogla bih da zamolim da se uradi "energetska operacija" na daljinu, cula sam da su se ljudi na taj nacin vec izlecili od raka.

Trenutno imamo par lekova ili flastera koji nam olaksavaju svakodnevni bol i daju nam vise vremena da budemo jedno sa drugim. Mi smo naucili da je ljubav i nasa bliskost veoma bitna i da je to najvrednije sto imamo u zivotu. Mi znamo sta znaci briga i ljubav i samilost i pomoc i podrska i snaga i poverenje...mi dozivljavamo toliko velikih stvari zajedno i ja cenim svaki lepi trenutak koji imamo.
Ponekad cujemo nesto sto nam da nadu da ce doci olaksanje, ponekad neko kaze neku dobru vest i mi smo spremni za tu nadu, jer je alternativa samo tuga. A nada je bolja od tuge.

Ponekad prodje par sati da zaboravimo na nase poteskoce, i nasmejemo se kad mislimo na svoju decu, nasmejemo se kad mislimo na nase divne trenutke kad smo se upoznali, zajedno uselili. Ponekad izvadimo albume i secamo se divnih trenutaka. I mene raduje sto znam, da u tim trenutcima u kojima se bol nakratko zaboravi i smeh pojavi, telo mog muza ima priliku da se regenerise i ozdravlja. Ponekad cujemo od nekih ljudi ili procitamo da je sve moguce...i koliko nam god to delovalo daleko u trenutku, prija cuti tako nesto. To budi nadu.

Ja i dalje cenim telo svog supruga koje i dalje u velikoj meri funkcionise, vari hranu, odmara se nocu, obnavlja celije koze, kose, unutrasnjih organa. Cenim njegove oci koje i dalje mogu da vide moj osmeh, cenim njegov sluh, njegove ruke, njegove noge, koje traze svoj put ka ozdravljenju. Kad se ovako fokusiram na ono sto cenim na njemu, na kratko zaboravim neprijatnost koju nam stvara njegovo trenutno stanje. usudjujem se cak i da nazovem ovo stanje prolaznim, jer bolje zvuci nego teska, neizleciva bolest.

Kad vec imamo to sto imamo, mozemo da biramo bar kako cemo da ga zovemo. Ja se odlucujem za "trenutnu, prolaznu, neprijatnost" i odlucujem se da primetim svako poboljsanje i svako olaksanje i svako usporavanje bolesti. Mozda ce mu moj fokus pomoci.

Mozda bi mogli jednom dnevno da sednemo zajedno i da nabrojimo sve sto je dobro na njegovom telu. Ja znam da njegovo telo to oseca, i da mu to pomaze da se brze leci. Ja se odlucujem da verujem u izlecenje, jer meni ta pomisao prija! Tad mi je lakse. Stvara mi nadu. Moja ljubav stvara nadu. Mozda ga moja ljubav izleci? Ljubav pokrece svetove...pa zasto ne i par celija u njegovom fanstasticnom telu.

Osecam nadu, osecam olaksanje, zelim da odem i da ga zagrlim i da mu kazem da ce sve biti u redu. Zelim da mu ispricam sve sto je dobro na njemu, da napravim listu sa njegovih 100 divnih osobina i da mu je citam pred spavanje. To leci! Zelim da se zahvalimo svakoj celiji njegovog tela, sto radi najbolje sto moze. Zelim da zivimo sada! Zelim da verujem! Znam da ce sve biti u redu. I pre svega znam, da su nasi andjeli uz nas i da nam salju svakodnevno ovakve misli. Pustam ih u nas zivot. Pustam sve dobro u nas zivot.
Sve ce biti u redu.
"
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 21.01.2013. 22:24
Veliko hvala na podrzci Mina u srcu jako sam se obradovala tvom tekstu cak su mi suze krenule.Veliki sam optimista ali sam se umorila od borbe padam pa se dizem.Kad sam pisala prosli tekst pala sam eto me vi sada podizete ,hvala vam ,cinim sto je u mojoj moci a najvise se uzdam u milost Boziju.Volim vas sve
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.01.2013. 22:27
Draga Sasa5,
    Zelim da znas da nasa draga Mina prica istinu....mi smo uz tebe i tvoju porodicu i saljmo vam svu pozitivnu energiju i pozitivne namere....
U jednom trenutku sam pomislila da ti kazem da probas i sa jednom prevarom da doneses kuci neki caj i da mu ispricas neverovatnu pricu...kako si srela neku vidovitu zenu i kako ti je rekla da jos ima sanse da se on izleci i kako ti je dala neki cudan napitak i rekla da ako ga bude pio sedam dana da ce da se izleci i da ozdravi...ta prevra moze da upali jer bi on u nju poverovao i automatski bi podsvesti dao signal da vrati sve u normalno stanje....sad sve zavisi da li se on predao...ili se jos uvek nada?
    U svakom slucaju ovo sto ti je nasa Mina napisala je ono sto je u tvojoj moci ...
Cuda se desavaju onima koji u njih veruju...
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 22.01.2013. 21:37
Draga Sasa 5
Slucajno naidjoh na tvoje reci. Pa cemu strah?
Imas danas toliko dokaza da se svako apsolutno svako moze isceliti od cancera ukoliko upozna istinu. Istina je da je ljudska psiha uplasena i prevarena dogadjajima u svetu ( umiranjem od cancera) ali smao zato sto covecanstvo ne poznaje jendu veliku istinu. Cancer ie izleciv 100% . Metastaze se povuku lako. Ja sma dokaz za to. A ima jos dokaza:
1) http://rak-je-izleciv.blogspot.ch/
2) http://www.youtube.com/watch?v=fD5dsv-nRh0
i postoji Louza Hay koaj se je izlecila bez lekara, iako su joj lekari rekli da je ceka smrt.
Postoji Anita Morijani koja je bila pretezak slucaj bila i u komi i danas je odlicno , a imala je metastaze i doktori su digli ruke od nje. Ima an engleskom snimaka o njoj, ako znate engleski. Ima sve na blogu: RAK JE IZLECIV.
Od mene su doktori isto digli ruke i dali mi 3-4 meseci zivota tri godine unazad, a da me samo vidis danas.. da ne poverujes. Ljudi imaju taj problem verovanja.. jer uopste ne delujem danas kao neko ko se borio sa cancerom i metastazama. Ali aj sam zivi primer i ziva istina.

POGLEDAJ OVO: http://www.youtube.com/watch?v=B3_i6Gp4voM

Zenska glavo, prestani da strahujes, jer samo strah je ono sto coveka ometa u isceljenju. Hrabro upoznaj muza sa istinom. A dovoljno je da imas dokaze nas. Svi mozemo isto da postignemo, ja garantujem.
Ja kada pricam danas o canceru pricam sa istim osecanejm kao da pricam o najlepsem provodu. Cancer nije opasan i sigurno je izleciv, kada ljudi shvate da su u zabludi kada misle suprotno. Upravo su vase misli koje su suprotne i ucinile da bude opasno. Promenite svoja misljenja, ja sam to uradila i evo me. Pomisli malo: KAKO VERUJES TAKO TI BUDE, A AKO VERUJETE DA JE OPASNO I DA CE UMRETI... :roll:
Ja nisma imala dokaze ovako, kao sto tebi nudim. ja sma se samo nadala da nesto postoji i pojavio se moj pokojni deda u jendoj drugoj dimenziji i on me je ubedio u to. Mnogo je lakse kad ima dokaza, ali ja sam onda i krenula u istrazivanje i pronasla sma dokaze i pobedila i sama. Bravo za tebe sto si tu. Hrabro istrazi sa svojim muzem i reci mu ovo: ON EJ DUZAN DA POBEDI AKO VOLI SVOJU DECU. A decu slobodno upoznajte sa svime, ali u pobednickom smislu. SRECNO!!!!!!

Cancer nema vrednost opasnosti, verujte mi. Isto je sto i kijavica, ako shvatite istinu. A istina je da je covek u strahu i zabludi samo, kako je cancer opasan i dase od toga umire. Prosla su ta vremena.

JA SAM DOKAZ A I SVE OSTALO... glavu gore. :D Prevazidji prvo ti i veruj u svog muza da on je vec pobednik. :D

PostPoslato: 22.01.2013. 22:25
Evo jedne pesmice, posebno za Isidoru :)
When I find myself in times of trouble
Mother mary comes to me
Speaking words of wisdom, let it be.

And in my hour of darkness
She is standing right in front of me
Let it be, let it be.
Whisper words of wisdom, let it be.

And when the broken hearted people
Living in the world agree,
There will be an answer, let it be.
For though they may be parted there is
Still a chance that they will see
Let it be, let it be. yeah

And when the night is cloudy,
There is still a light that shines on me,
Shine on until tomorrow, let it be.

I wake up to the sound of music
Mother mary comes to me
Let it be, let it be.
Let it be, let it be,
Whisper words of wisdom, let it be.

PostPoslato: 22.01.2013. 22:52
Draga Mila hvala ti sto si posvetila svoje vreme na moj post i svima hvala koji me bodre u ovoj borbi za zivot.Ja vas razumem i strahove sam prevazisla ,medutim moj se suprug predao bolesti neumem da ga izdignem iz tih bolova.A mozda pronadem neki modus da me on cuje da me razume ida ima toliko razloga da zivi i raduje se.Procitala sam vasu borbu i uspesno iscelenje ali do njega (njegove svesti)nemogu da doprem zasada.Znate dosla mi je jedna misao skoro i pitam se smem li da se mesam u Bozije promisli,ja neznam sta je njegov ovozemaljski zadatak.Sto je do mene cinim idalje sam uz njega da ga podignem ako on zeli a u suprotnom moram prihvatiti njegovu volju.Hvalavam svima volim vas od srca

PostPoslato: 22.01.2013. 23:01
Evo ti reci koje ce ti pomoci da te on "cuje"
"Ja znam da moj suprug ima veliku zelju za zivotom, iako mu se nekad zbog bolova cini da je vise nema. Kad god se bolovi umire i kad na trenutak zaboravi svoje probleme, ja ponovo vidim iskru zivota u njemu i znam da ima jos toliko toga lepog sto i on zeli da dozivi. Secam se koliko puta u zivotu je poslusao nesto sto sam zelela da podelim sa njim, koliko puta je cenio moje misljenje, nekad se osmehnuo, nekad nasalio...ali znam da me je uvek cuo.
Ja u njemu vidim zivot i zelju i snagu i zdravlje i lepotu i dobrotu....ja znam njegov osmeh...i dajem sebi slobodu da sanjarim o tome, kako bi bilo divno, da on jednog dana odluci da ozdravi. Da jednostavno odluci...i da kaze "Draga, ja cu dati sve od sebe...ja znam da je moguce". Da ga vidim kako cita knjige o ozdravljenju, razgovara sa ljudima kao sto je Mila ili govori svakome koga sretne da ce sve biti u redu.
Ova slika mog supruga mi toliko prija, da cu da mislim na nju, jednostavno da bih sebi ucinila zadovoljstvo. Jer meni ta slika prija...a znam da time mogu i da uticem na njega..pa prepozna tu svoju zelju za zivotom u sebi. Zamisljam ga kako govori o zdravlju, o lakoci, o isceljenju, o radosti...
Vidim ga kako govori o svezini, o setnjama, o plivanju, o hodanju...
Vidim ga u mojoj masti kako se raduje svim novim danima sa mnom, u kojima ce biti sve zdraviji i zdraviji i zdraviji...
Osecam ljubav...i pustam da samo najlepse misli teku ka njemu.
Znam da je Bog uvek na strani ljubavi.
I dajem sebi dozvolu, da mislim ove misli, ove divne vizije u kojima on odlucuje da se bori za svoje zdravlje...i znam da me Bog cuje i vidi i slusa.
I dok ja vidim njega, tako osvezenog i srecnog i poletnog u mojoj viziji...svi andjeli ove planete polecu da nam pomognu.
Hvala im.
"
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.01.2013. 17:00
sasa5 je napisao:Draga Mila hvala ti sto si posvetila svoje vreme na moj post i svima hvala koji me bodre u ovoj borbi za zivot.Ja vas razumem i strahove sam prevazisla ,medutim moj se suprug predao bolesti neumem da ga izdignem iz tih bolova.A mozda pronadem neki modus da me on cuje da me razume ida ima toliko razloga da zivi i raduje se.Procitala sam vasu borbu i uspesno iscelenje ali do njega (njegove svesti)nemogu da doprem zasada.Znate dosla mi je jedna misao skoro i pitam se smem li da se mesam u Bozije promisli,ja neznam sta je njegov ovozemaljski zadatak.Sto je do mene cinim idalje sam uz njega da ga podignem ako on zeli a u suprotnom moram prihvatiti njegovu volju.Hvalavam svima volim vas od srca

Kazes da ne umes da ga izdignes i ti jesi u pravu... Ali pitaj se sta mozes da uradis da bi ga uzdigla? Nauci da umes... a to se uci tako sto se koriste tehnike. Recimo afirmisi svoju moc i umece.. Mina ti je lepo napisala isto..

Pronadji odgovarajucu tehniku koja ti daje veru.
Ja sam u pocetku po celi dan pevala u sebi: JA MOGU ; JA HOCU; JA ZNAM; JA UMEM; JA JESAM ZDRAVA:..
Ovo su bile moje licne afirmacije i koristila sam ih non stop da ne bi crne misli savladale um.. borba jeste poteska..ali postupcima je olaksavamo i ukoliko ti afirmises za njega i verujes u to..on ce se povratiti.. Imam iskustva sa time..citaj malo vise na glavnoj stranici u mojim tekstovima, pa mudruj....umesto da ti tvrdis da ne umes.. niko ne ume, dok ne utvrdi ipak da ume.. JA NISAM UMELA DA SLIKAM, DOK NISAM UTVRDILA DA UMEM... I TAKO DALJE.. vera menja stav. Ako verujes sebi, udri po afirmacijama i ne osvrci se... ljubim te ;)
jos nesto, budi majstor i nateraj ga da ima volju...afirmacijama i licnom verom.. a onda ga sto vise i zaposli.. odvuci mu misli od straha.. ulij mu veru.. ;) i nemoj da tvrdis da ne mozes..jer to ej greh tvoj... to je tvoaj predaja. Covek gresi ukoliko sumnja u uspeh.. GREH
ljudi i nisu bas svesni koliko grehova stvaraju. gresnost ej prisutna u neznanju...covek uci vise o moci, da ne bi bio gresan... a ostalo je Bozija volja/ Univerzalnog. Ukoliko se uspe uspostaviti konekcija molitvama i verom, sve dodje na svoej mesto, a to teoretski svako moze... MOLI SE REDOVNO ZA NJEGOVO ZDRAVLJE, POMOLI VODU KOJU PIJE DA MU DA ZDRAVLJE...to sve ima veze... ljubim te..

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 24.01.2013. 17:03
Mila, mnogo te volim! :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.01.2013. 17:08
Ivs draga i aj tebe i naseg malog Andjela...poljubi je od mene.. ja vas cuvam mojim mislima...ljubim vas.. :romance-grouphug: :romance-threesome: :romance-kisscheek: :romance-heartbeating:
To je ono u meni.. ja verujem do besvesti.. ja verujem i zato verujte sa mnom.. ljubim vas sve... :D

PostPoslato: 25.01.2013. 19:23
Draga Mila sve sto si napisala si upravu,malo sam razmisljala kako bi i sta bi mogla da ucinim da mu pridem to jest da mog aSavu probudim iz sna dolesti.Prvo sam mu dala Bogojavljenske vodice da pije pomolila sam se damu ona bude na iscelenje Pa ga nahranila etoga pozeleo da ustane i malo hoda.Ja sam ga zagrlila i vadela ga u najboljoj snazi srecnog i zdravog.Evo ga danas nekoliko puta ustajao pijo vode i ruckao sam.Moli te se zajedno samnom i naucite me kako da ga izvucem iz bolesti do zdravlja.Hvala vam i volim vas srecna san sto sam otkrila TAJNU ivas sa njom
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 25.01.2013. 20:35
Sasa5, ne mogu da ti opisem koliko mi je drago sto to cujem! Vidis kako Tajna brzo deluje kada verujes! :D Imas punu podrsku svih sa sajta. Nastavi da verujes u ozdravljenje svog muza i da ga zamisljas u punoj snazi, a ja cu da iscekujem jos lepih vesti od tebe. Mir i Ljubav! :happy-sunshine: :romance-heartstiny:
Moja filozofija je ljubav.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.01.2013. 00:56
http://rak-je-izleciv.blogspot.ch/2013/01/pobeda-raka-cancera-film-1.html#comment-form

pogledaj ovaj film... i nastavi da pratis buducemoje filmove.. snimacu ih jos.
Danas me ej puno ljudi pohvalilo kako im direktan film jos bolej prija i pomaze. Kazu da moj glas daje veliku veru.. Pozdrav i samo napred.
Kada god pomislis nesto sto niej pozitivno..lupkaj se po grudima kao Tarzan i preokreni u pozitivno.. Time ponistavas automatski sto ej dotle bilo negativno...vazno je da primecuejs da ti se dogadaju negativne misli, kada ti se dogadjaju.. a to ej sve tipa sumnje da on moze da pobedi...jer ja ti garantujem da moze da pobedi..svako moze.. VERUJ MENI I SAMO HRABRO TRENIRAJ POZITIUVNO!!
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva