FILMOVI Tajna, i Vise od Tajne

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 20.07.2012. 16:28
PostPoslato: 06.01.2013. 00:27
Recapt za uspeh

Nakon svih ovih citata, koje sam ovde izneo, iz razloga sto ne zelim da pisem napamet i izmisljam neki svoj pravac, Recapt za uspeh u praktikovanju Tajne, sveo bi se na nekoliko bitnih stvari, a koje i sam pocinjem da praktikujem svakodnevno. Kao osnov rada sa Tajnom, uzeo sa Abrahamovo ucenja, i ne znam da li ce se neko u toma sa mnom sloziti. Kao osnov rada po Abrahamu, uzimam rad sa Kretaivnom Radionicom, i ulazak u Skalu Emotivnog Navodjenja. Rad sa Kreativnom Radionicom, svakodnevan, disciplinovan, sluzi takodje i za razvijanje samodiscipline, a rad sa samopouzdanjem, olaksava mi koriscenje Skale Emotivnog Navodjenja.,,
Svakodnevno sakupljanje ,,podataka,, iz realnog zivota sta ja zelim da ,,bude moje,, pomaze takodje ulazenje u ,,Stvaranje sa namerom,, - ,,Nameravanje po segmentima,, i ,, Umece dopustanja,,.
Uspeh bi trebalo da dodje kao rezultat svakodnevnog praktikovanja ovih tehnika, i nadam se da cu uskoro pisati o svojim rezultatima, vise nego sto cu se baviti citiranjem.
Nadam se da se neke stvari vezano za Tajnu malo razjasnjavaju, a u prilogu ovog teksta postavljam link za video u kome Ester Hiks i Abraham objasnjavaju Tajnu

http://www.youtube.com/watch?v=8n9YrbUzsPk

Pridružio se: 10.02.2012. 23:02
PostPoslato: 06.01.2013. 01:30
Satori Mladen je napisao:Radose pozdrav. Citati su iz knjige Zakon Privlacenja od autora Ester Hiks, u kojoj ona iznosi osnove Abrahamovog ucenja, kroz cetiri bitne teme.
1 Zakon Privlacenja
2 Umece Promisljenog Stvaranja
3 Umece Dopustanja
4 Nameravanje po Segmentima
Kada pogledas film Tajna, videces da se ovo Abrahamovo ucenje koje prenosi Ester Hiks savrseno slaze sa svime iznetim u ovoj knjizi. Postoje jos dosta knjiga od istog autora, ali meni nekako najsazetije informacije sadrzi bas ova knjiga. Ona je u odnosu na ostale dosta stura sa mnogim, tehnikama, ali se savrseno uklapa u ovu temu.

Kreativa, jeste, mozemo i tako raditi, ali Kreativna Radionica daje sirinu, ne ogranicava broj zelja, a sve vreme nam omogucava savrsenu usmerenost na to sta zelimo i omogucava nam aktiviranje Zakona Privlacenja, bez obzira na broj zelja i ciljeva

HVALA :)

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 06.01.2013. 09:12
Satori Mladen je napisao:Recapt za uspeh
Uspeh bi trebalo da dodje kao rezultat svakodnevnog praktikovanja ovih tehnika, i nadam se da cu uskoro pisati o svojim rezultatima, vise nego sto cu se baviti citiranjem.
Ne da se nadas..nego hitno da pises, inace si nadrljao... :mrgreen:
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 06.01.2013. 09:57
Mina u Sreci je napisao:
Satori Mladen je napisao:Recapt za uspeh
Ne da se nadas..nego hitno da pises, inace si nadrljao... :mrgreen:

DOGOVORENO :D

Pridružio se: 19.02.2012. 21:17
PostPoslato: 06.01.2013. 13:16
Procitao sam na mnoga mjesta jednu istu stvar .A to je da ljudi trose energiju duse da bi imali materijalne stvari .Trose energiju duse da bi i dalje zivljeli u san .A to je totalna ludost .To se sad forsira maximalno u svijetu a to mi jasno nije zasto.Da se covjek oslobadja velike energije radi cilja .covjek treba da se probudi iz sna a ne da sanja i dalje .

Covjek svojim oslobadjanjem energije u stvari hrani nekoga ili nesto da bi dobio za uzvrat nesto sto oce.U univerzujum jedina valuta koja ima moc je energija .

PostPoslato: 06.01.2013. 13:40
Ma to je OK, ali mi to lici kao da si napisao jedina valuta koja ima vrednost u materijalnom svetu je novac. A
sta ce mi novac ako za njega ne mogu da dobijem sve ono sta zelim u materijalnom svetu. I zasto sam ja uopste dosao u materijalni svet ako ne da bih imao iskustva u njemu. Kada odem odavde, to je vec druga stvar. Meni ne treba novac radi njega samoga vec da dodjem, na regularan nacim do svega sta zelim, Sta je lose u tome?

PostPoslato: 06.01.2013. 14:02
Vazda sam se pitao zasto je servirana tajna u svijetu i siri se kao virus ,zasto bi neko ko je posjedovao znanje (navodno znanje)dao ljudima formulu za dobijanje onoga sto zelis ? Fora je u tome da nas "oni" ti koji su plasirali tajnu i dalje drze od stvarnosti tj najbolje verzije covjeka.
Ljudi sa praktikovanjem tajne plasiraju ogromnu energiju nekome ili necemu nekad to da rezultate a nekad ne .Zasto se forsira sve na principu da se "otme" ljudima esencijana energija.Da je oni sam daju ,bez muke.Zasto se ljudima nudi genecki modifikovana hrana ? Znas da ona zbunjuje mozak jer on zna sa treba da svari i opet trosi ogromnu energiju da to svari.Tako da ta hrana ne daje energiju nego je otima .Zato se ljudi konstanto drze na nisku vibraciju oscilovanja ?

Imam totalno drugaci gledanje na tajnu ,posle citanja masu stvari o stanju ciste svijesti,stanju probudjenosti,izlazak iz matrice ,postati budan .

tako da volio bih da pricamo o ovome

PostPoslato: 06.01.2013. 14:14
Nema nikakvih problema. Otvori lepo temu na kojoj ces da pises o tome i svi koje to bude interesovalo mogu da se dopisuju i komentarisu o tome sa tobom :D

PostPoslato: 06.01.2013. 14:20
I molim te da mi oprostis ako od sada budem ignorisao ona sta ces pisati, na ovaj nacin o ovoj temi, jer me takvo misljenje i vidjenje Tajne stvarno ne interesuje. I srecno sa otvaranjem teme :D

PostPoslato: 06.01.2013. 14:44
Necu nikakvu temu da otvaram ,covjek treba da izadje iz matrice ,a ne da zivi u iluziji .treba da se probudi .pozdrav

PostPoslato: 06.01.2013. 18:37
Unapred utirem put svoje buducnosti

,,Kad u novinama ili nekom casopisu vidite nesto sto u vama donekle podstakne izvesnu negativnu emociju, mozete odmah da ih ostavite na stranu, umesto da nastavite da citate i dobijate jos negativnih emocija koje zakon privlacenja dodaje toj temi. Ali i vise od toga, ovog casa, posto nameravate da privlacite sebi samo ono sto zelite, pocecete unapred da utirete put, kako vasi buduci postupci ne bi morali da budu tako odredjeni. Televizija vas nece privlaciti. Novine vas nece privlaciti, Umesto toga, po zakonu privlacenja, privlacice vas predmet promisljene namere.
Razlog sto tako mnogi od vas bivaju privuceni predmetima nepromisljenje namere jeste to sto nemate promisljenu nameru. Ne govorite dovoljno cesto sta zaista zelite, te stoga samo delimicno to i privlacite. Sto ste promisljeniji u onome sto zelite, to cete vise u napred utirati svoj put i manje cete morati da se trudite da izbacite nezeljlene stvari iz svog iskustva. Nece vas, da tako kazemo, zaskakati vasa televizija, ili predatori kojih ima u vasem drustvu - jer ce univerzum za vas uvek imati pripremljeno nesto drugacije.,,

PostPoslato: 07.01.2013. 11:29
Jedan lep video za podizanje vibracije

http://www.youtube.com/watch?v=HZYvbkeo0qI

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 08.01.2013. 15:26
Vladoo, Kakav predlog, objasnjenje imas ti sa Tajnom? Vidim da se ne slazes sa Mladenom... Mozes li malo to da pojasnis? Pozzz

PostPoslato: 08.01.2013. 16:35
Malo njih se slaze samnom :D

PostPoslato: 08.01.2013. 16:57
Svako kome se ne svidja ova tema, moze bez obrazlozenja slobodno da je napusti i nije u obavezi uopste da cita sta je ovde napisano, kao sto nema potrebe da ostavlja ovde svoje negativna misljenja i komentare. Ima dovoljno mesta na forumu za sve, svako moze da iskaze svoje misljenje i da pokrene temu ili nadje onu koja mu odgovara, a ako neko ima neko pozitivno misljenje o ovoj temi, ili se slaze sa njom, slobodno neka ostavi kakav god pozitivan komentar zeli i neka cita koliko mu drago. :D

Pridružio se: 09.01.2013. 02:32
PostPoslato: 09.01.2013. 02:46
Mladene, tema ti je odlicna. Svaki dan iscitavam tvoje tekstove sa zadovoljstvom.

PostPoslato: 09.01.2013. 04:06
Dobrodosla, drago mi je i zelim ti da i dalje uzivas. :D

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 09.01.2013. 07:46
Mladene, i meni se svidjaju tvoji textovi, samo nastavi sa pisanjem ;)

PostPoslato: 09.01.2013. 09:31
Hvala Laki uzivaj, bice jos dobrih stvari vezano za temu. :D

PostPoslato: 09.01.2013. 09:45
Umesto citata postavicu linkove za par video zapisa na kome Ester i Abraham iznose razne odgovore. Video je sa prevodom

http://www.youtube.com/watch?v=IHbIVvfeu30

http://www.youtube.com/watch?v=9H9aoLzydus

http://www.youtube.com/watch?v=CWfLc8MFr1A

http://www.youtube.com/watch?v=jAvK3lGhv3s
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike