Povratak voljene osobe :)

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 08.11.2012. 19:47
PostPoslato: 15.11.2012. 18:07
Dajte malo pozitivnih vibracija, pogurajte :pray: :)

Pridružio se: 07.11.2012. 21:32
PostPoslato: 16.11.2012. 11:05
Boa je napisao:Dajte malo pozitivnih vibracija, pogurajte
:happy-cheerleaderkid: :happy-smileyflower: :dance: Shaljem ti ih!!!! :)
Elem , ja sam sinoc odbijena. :| :? :cry: Greshka je shto sam zvala. Nije da opravdava, ali me je jedna jako pozitivna zena "nagovorila" da ga pozovem. Kaze: ,, Ako je tol'ko ljubav. Ako znash da te voli, a da je samo tvrd i odluchan da vishe ne ulaze energiju. Jer je on sve vreme bio taj koji se trudio, onda mozda ochekuje da ga ti zovesh i da se ti trudish". Ja razmislim, ima smisla i pozovem. Pitam: ,, Hocesh da kuvash chaj?'' I on odgovara sa: ,,No". Nisam odustala da nadam se i zelim. Ali, reshena sam da se "bacim" medj chopor. :) Kol'ko god to glupo zvuchi! ....
Boa, shaljem ti pozitivne vibracije i energiju.... :) :) :)

Pridružio se: 19.11.2012. 11:08
PostPoslato: 22.11.2012. 15:15
Caos devojke! :) Vidim da smo u istoj "operacionoj sali",na istoj "operaciji"...."operaciji otvorenog srca". ;) Kako napreduje prizivanje,nijedna se ne javlja da nam ulije samopouzdanje,da nam da vetar u ledja? :?: Ja imam stvarno neverovatna iskustva od kada primenjujem ZP i principe tajne.Vidim i nalazim razne predmete u obliku srca:u hrani(knedle,krompir,zrno pasulja,razno povrce u corbi itd.),oblacima,u peni od kafe,na rubu soljice takodje od kafe,grumen kafe u kipucoj vodi,u sapunici deterdzenta u vodi,pasti za zube(prilikom ispiranja),kamenje koje sasvim "slucajno" nalazim imaju nedvosmisleni i pravi oblik srca...Ne znam da li su ta srca odgovor od univerzuma da me moj dragi voli ili sta vec,to bi zamolila iskusnije tajnase da mi pomognu u tumacenju. :) Inace sam taj odgovor dobila u snu od dragog,tj. rekao mi je razlog zasto me je ostavio i potvrdio mi je da me jos uvek voli. :) Ima jos tu mnogo pokazatelja koja mi nagovestavaju da se moja zelja blizi ostvarenju,kao sto i to da cesto vidjam automobile isog proizvodjaca kao njegov,a jednom sam u busu videla identicnog momka njemu(inace ima jako karakteristicne crte lica)...ima jos mnogooo pokazatelja. :dance: :D Da li vi imate slicna iskustva i koja su to? :) I da,mola bi iskusnije tajnase da mi daju savet i sugestiju u vezi primene revizije,jer mislim da me to sputava u manifestaciji zelje...Koliko sam ja razumela revizija se sastoji od "premotavanja filma" u nazad i "reziranje" scena kako nam najvise odgovara i prija.Mada mi nije jasno koliko puta u toku dana treba da odradim reviziju da bi mi se "urezala" u posvest? :) Hvala punooo unapred na odgovoru! :)

PostPoslato: 27.11.2012. 10:17
Zelela bih da neshto podelim sa vama: :)
http://www.youtube.com/watch?v=wJLY6mAoGoo
http://www.youtube.com/watch?v=7aB7oFCeQNU&feature=g-hist
http://www.youtube.com/user/ajfodge?feature=watch
http://www.getexback.net/

Nadam se da ce vam pomoci! 8-) :)

Namaste!!! :) :violin: :)

Pridružio se: 08.11.2012. 19:47
PostPoslato: 27.11.2012. 21:49
Ivche hvala na pozitivnim vibracijama!!! :angelic-little: Nikako da prokine ni sa jedne strane, nista se ne desava ... Ne znam sta da mislim. Vjerujem u ZP ali smara cekanje, a nista, nikakvi znaci ... :think: Mozda i ja da potrazim resenje u coporu :lol: Niko nam se od iskusnih tajnasa ne javlja, malo da nas upute i poduce :( Iiii malo da zasviramo :violin: :lol:

PostPoslato: 28.11.2012. 00:20
Uvek, Boa.... :) :) :) ...Uh, ja se ne kajem shto sam se bacila. :) Vidjam se sa jednim likom, tako - tako. Nemamo nishta sem ljubakanja. I puno mi je lepo.. Imala sam situacije da naletim na bivsheg i da vidim da pati. Ne zna da se sa ovim likom vidjam, jer ne pokazujemo to u javnosti. Ali, kad me vidi nije mu sve jedno. Kad se pozdravimo, a njemu osmeh od uva do uva i sreca u ochima... Nisam mu se javila od onda kad me je ispalio, posle 2 dana sam naletela na ovog super lika i on mi jako puno pomaze da ne mislim i + ulio mi je ponovo samopouzdanje!!! :) Praktikujem savete ignosrisanja (bez zvanja, sms-ova i ostaloga). Veoma mi je lako. Znam da javice se kad tad, jer znam shta imali smo i zbog koje gluposti je puklo. Samo ga pushtam jer mu razumem novonastalu situaciju... Samo da ne bude kasno mu. Jer ja imam tu sposobnost da ochas propatim, ko shto sad jesam tj. onda kad me je iskulirao, i da krenem u novo!!! U medjuvremenu blejim sa mnogo kul novim ljudima + sam imala bleju sa Goriborcima. Chak sam dobila poziv za Kanadu. Ishla bih za 2 god., ako se odluchim. Ma uzivam!!! Bitno je kako se osecash dok shaljesh vibracije univerzumu i dok vizualizujesh!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 29.11.2012. 21:28
Ivche989 je napisao: Elem, oterala sam dechka od sebe. Nisam ni znala koliko ga volim dok me nije odbio kad sam ga, nakon shto je on mene zvao 2x za pomirenje, odbila. imali smo jaku vezu i zdravu vezu. Ali, ja iz prethodne vuchem kofere, pa chim osetim da volim jako ja se uplashim i zatvorim se... Onda je on pronashao posao i tu smo se udaljili. I ja raskinem! ...

... No, u nesreci pronadjem srecu (Tajnu) i pochnem da razmishljam, zamisljam, prizivam mislima i vibracijama da mi se vrati. Znam da znate kakav je taj osecaj. Ja uopshte nemam osecaj da mi nismo zajedno. Chak sam i srecna kao da jesmo i tako i razmishljam. Razmishljam o deci i zajednichkom zivotu koji smo planirali, zamishljam situacije koje smo 100x prezivljavali, kako lezimo zajedno... I stalno pri svakoj od tih pomisli imam osmeh na licu... Jedva chekam da vam javim lepe vesti! Hvala vam, pozitivci, na postojanju! AL' je lep ovaj svet!!! :) :) :)

Draga Ivče,

prvo da ti se u ime svih "iskusnijih" izvinim što nisam naišla na tebe pre.

Drugo, da ti kažem da nisam postala "iskusna" čekajući gotove recepte, već boreći se, pre svega sa samom sobom.

I treće, kao i obično, odgovori na tvoje pitanje su u tvom postu. Da li ih vidiš sada? Ne još?

Ukratko, dok se ne rešiš prtljaga iz prošlosti, neće ti vredeti sjajne imaginacije koje radiš. A tvoje promene raspoloženja to potvrđuju.

O čišćenju imaš čitave tomove ovde na Tajni, pa malo pročačkaj, pročitaj, probaj, i kreni - da se menjaš. Jer to će se desiti kad budeš ozbiljno krenula da čistiš sebe, tj. da opraštaš sebi i drugima. A onda se mogu desiti dve stvari:

- da ti se dragi vrati vrlo brzo, i da budete srećni do kraja života, bez straha da će se stari problemi vratiti, jer ih više neće ni biti;
- da shvatiš da, tako promenjena, ti zapravo i ne želiš njega, već da se nisi usuđivala da želiš više, jer nisi verovala da vrediš više, i da polako ali sigurno počneš da se zaista pozdravljaš sa njim.

Koliko godina beše imaš, 23? Bože, pa ti si pravo dete :) I pre nego što se naljutiš na mene, zapitaj se jesi li zaista, u samom korenu svoga bića, u svakoj pori, u svakom atomu svoga tela i duše, sigurna da je on taj?

Ako jesi, vreme je nebitno, jer ćete biti zajedno kad za to bude pravo vreme, za oboje. A onda će svaki dan vredeti godinu, jer će biti bogatiji srećom, bliskošću i ljubavlju nego što si to mogla i da zamisliš. Znam, jer takvu ljubav živim ;)

Ako nisi, daj sebi vremena da živiš i uživaš, da upoznaš sebe, da shvatiš šta želiš, da tragaš, lutaš, biraš, daješ i uzimaš, ali uvek imajući u vidu da zaslužuješ da budeš srećna, na svaki način koji tebe usrećuje, a ne unižava druge :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 29.11.2012. 21:29
Ivche989 je napisao: Elem, oterala sam dechka od sebe. Nisam ni znala koliko ga volim dok me nije odbio kad sam ga, nakon shto je on mene zvao 2x za pomirenje, odbila. imali smo jaku vezu i zdravu vezu. Ali, ja iz prethodne vuchem kofere, pa chim osetim da volim jako ja se uplashim i zatvorim se... Onda je on pronashao posao i tu smo se udaljili. I ja raskinem! ...

... No, u nesreci pronadjem srecu (Tajnu) i pochnem da razmishljam, zamisljam, prizivam mislima i vibracijama da mi se vrati. Znam da znate kakav je taj osecaj. Ja uopshte nemam osecaj da mi nismo zajedno. Chak sam i srecna kao da jesmo i tako i razmishljam. Razmishljam o deci i zajednichkom zivotu koji smo planirali, zamishljam situacije koje smo 100x prezivljavali, kako lezimo zajedno... I stalno pri svakoj od tih pomisli imam osmeh na licu... Jedva chekam da vam javim lepe vesti! Hvala vam, pozitivci, na postojanju! AL' je lep ovaj svet!!! :) :) :)

Draga Ivče,

prvo da ti se u ime svih "iskusnijih" izvinim što nisam naišla na tebe pre.

Drugo, da ti kažem da nisam postala "iskusna" čekajući gotove recepte, već boreći se, pre svega sa samom sobom.

I treće, kao i obično, odgovori na tvoje pitanje su u tvom postu. Da li ih vidiš sada? Ne još?

Ukratko, dok se ne rešiš prtljaga iz prošlosti, neće ti vredeti sjajne imaginacije koje radiš. A tvoje promene raspoloženja to potvrđuju.

O čišćenju imaš čitave tomove ovde na Tajni, pa malo pročačkaj, pročitaj, probaj, i kreni - da se menjaš. Jer to će se desiti kad budeš ozbiljno krenula da čistiš sebe, tj. da opraštaš sebi i drugima. A onda se mogu desiti dve stvari:

- da ti se dragi vrati vrlo brzo, i da budete srećni do kraja života, bez straha da će se stari problemi vratiti, jer ih više neće ni biti;
- da shvatiš da, tako promenjena, ti zapravo i ne želiš njega, već da se nisi usuđivala da želiš više, jer nisi verovala da vrediš više, i da polako ali sigurno počneš da se zaista pozdravljaš sa njim.

Koliko godina beše imaš, 23? Bože, pa ti si pravo dete :) I pre nego što se naljutiš na mene, zapitaj se jesi li zaista, u samom korenu svoga bića, u svakoj pori, u svakom atomu svoga tela i duše, sigurna da je on taj?

Ako jesi, vreme je nebitno, jer ćete biti zajedno kad za to bude pravo vreme, za oboje. A onda će svaki dan vredeti godinu, jer će biti bogatiji srećom, bliskošću i ljubavlju nego što si to mogla i da zamisliš. Znam, jer takvu ljubav živim ;)

Ako nisi, daj sebi vremena da živiš i uživaš, da upoznaš sebe, da shvatiš šta želiš, da tragaš, lutaš, biraš, daješ i uzimaš, ali uvek imajući u vidu da zaslužuješ da budeš srećna, na svaki način koji tebe usrećuje, a ne unižava druge :)

PostPoslato: 30.11.2012. 13:14
Mau, hvala na iscrpnom savetu! :) MNOGO TI HVALA!
Kofere ne vuchem vishe. Stvar je u tome da sam se plashila da pokazem puno i osecam josh vishe. E, a kad sam udarila glavom o ZIDINU onda sam shavtila koliko je to ustvari bilo glupo i sebichno od mene... Dok sam o tome razgovarala sa njim, kao o problemu koji nam "jede" vezu, nisam kapirala nishta!!!... Kad je puklo i najvishe bolelo, kad me je grlio i plakao i u isto vreme odbijao, tad sam shvatila stvari i pustila strah iz proshlosti. Otvorila sam mu dushu, kao nikome do tad, u cilju da shvati i da mu dam do znanja da to ne zelim vishe da radim...
Zivkala sam ga do pre dve nedelje. Ali, ne svakog dana. Vec jednom u nedelju dana. :D... OndaK sam reshila da ga ne zovem, i da kad ga sretnem, pozdravim samo onako. Od tad su se stvari malo promenile. Dao mi je svesne i nesvesne znake da pati, da mu nije sve jedno i zaljubljenije me gleda... To mi daje veru! :) :violin: :) ...
No, daleko od toga da sam se naljutila na tebe zbog konstatacije da sam dete. Ja to znam! Znaju i ljudi meni bliski, shto je josh bolje. :lol:
Sigurna sam da je on taj. Bez obzira na godine, moje i njegove (25), mnogo smo se lepo duhovno i moralno uklopili. Imamo iste poglede na svet i vrednosti... Dopunjujemo se!
HVALA TI JOSH JEDNOM!!! :) VOLIM SHTO ZIVISH TAKVU LJUBAV. NEMA LEPSHE SRECE! :)

PostPoslato: 30.11.2012. 13:28
E ida, Mau, ako vidish josh nekakvu moju greshku koju chinim nesvesno i koja me kochi, molim te me upozori tj. skreni mi paznju!
Hvala VELIKO! :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Pridružio se: 19.12.2012. 02:08
PostPoslato: 19.12.2012. 02:31
Pre svega želala bih da se zahvalim svima na komentarima, kao i dushanki koja je postavila ovu temu!

I ja se nalazim u gotovo istoj situaciji, i sam ZP sam otkrila kad me je dečko ostavio i to mi je pomoglo, postala sam druga osoba! Zato smatram da je to što me je ostavio najbolja stvar koju je mogao da uradi. :P
No, tek kad sam sebe dovela u red, počela sam da radim na ostvarenju da pomirim se sa bivšim, i baš pre neki dan kad mi je došlo da odustanem našla sam ovu temu, pročitala vaše komentare i nastavila dalje. I posle pola godine ne viđanja i ne javljanja, on mi se sam javio, pustio mi poruku da vidi kako sam ... ;)
Za početak dosta, to mi je bio kao vetar u leđa. Guramo dalje tajna i ja, ali sam ipak htela da podelim i ja sa vama moju priču, u slučaju da je neko u istom problemu u kom sam ja bila, i da mu poručim da samo pusti dobru muziku, nasmeje se i ide dalje, jer kad se dvoumiš da l' da odustaneš, tad tek počinje ... :) :)

Veliki pozdrav! :)

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 20.12.2012. 08:59
Decice draga, verujem da vam se nece dopasti ono sto cu da vam kazem. Oni koji nece da me poslusaju neka slobodno zabiju glavu u pesak ili kao sto neko gore rece otvore zute kisobrane. Sto se mene tice slobodno otvorite i nastavite da radite Sizifov posao. Razumem ja vas da zelite bas tu osobu. Medjutim pitanje je da li ta osoba zeli vas ? Ako da, onda super, ZP ce se pobrinuti da vas spoji, samo opusteno. A ako vas ne zeli, kao sto to i jeste slucaj sa nekima od vas, sta onda? Sta ocekujete od Univerzuma? Da promeni njegova osecanja? Da li to ide tako ? Ja ne verujem jer Bog je princip apsolutnog sklada. Koliko postuje vasa toliko postuje i osecanja te osobe koju vi zelite. Devojke, da li vi poznajete nekog tipa koji se vama uopste ne dopada, upste ga ne zelite i potpuno ste ravnodusni prema njemu, a on vas zarko zeli. Pa jos da radi afirmacije, imaginacije, revizije, i tako dalje a vezane za vas, zamisljajucu vas u idilicnom braku sa mnostvo dece... Da li bi mu uspelo to koriscenje ili bolje reci manipulacija ZP ? Treca stvar, ako vi niste sigurne sta ta vasa zeljena osoba oseca, pitajte ga, saznajte. Zato ja bih vas savetovala da pustite likove i koncentrisite se na OSECANJA (primer strast, ljubav i sta god ) koja bi ste voleli da dozivite u vezi, udubite se u njih, OSETITE IH. Tada cete viideti kako ZP radi u vasu korist, donoseeci vam osobu s kojom cete iskusiti to sto zelite, ma koja osoba to bila. Ili nastavite Sizifov posao, izbor je vas.

Pridružio se: 23.03.2011. 23:08
PostPoslato: 20.12.2012. 11:44
Ako je sve moguce ,onda je sve moguce i tacka ,nema tu raspravljanja ,filozofije ...I tema je povratak voljene osobe ,znaci osobe sa kojom si bila u vezi ,to nije neki nepoznat lik kojeg ne poznajes ... Evo meni posle 7 meseci napisao da zeli da me vidi i idemo zajedno za novu g...

PostPoslato: 20.12.2012. 12:13
Zamisli da svi muskarci koje poznajes(ti si im voljena osoba, hipoteticki) afirmisu i zamisljaju da im iskljucivo ti budes zena. Auu blago tebi, ode ti u poligamiju jer je apsolutno sve moguce i svima mora da se ostvari zelja.

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 20.12.2012. 12:22
Meni se veoma dopada jedno Abrahamovo objasnjenje u vezi toga. Kaze ovako:
Nemojte da mislite, da ce te zakonom privlacenja moci da promenite bilo sta tamo napolju u svetu. Vasa moc nije tu da bi promenili odredjenu osobu ili situaciju. Treba da budete svesni, da na ovom svetu postoje stvari koje su jednake vasoj vibraciji i stvari koje su razlicite. Time sto odredite svoju vibraciju i odrzavate je stabilno, zakon privlacenja ce vas pomeriti u situacije koje odgovaraju vasoj vibraciji.

U prevodu, NE, nije moguce zakonom privlacenja privoleti odredjenu osobu. Kao sto nije moguce ni nateratio odredjenu akciju na berzi da raste ili pada. Ali ako postavim vibraciju da sam voljena, zeljena i u srecnoj vezi i pratim svoje impulse...zakon privlacenja ce me dovesti u blizinu osobe koja ce bas odgovarati toj vibraciji.
Ja treba da budem dovoljno opustena, da dozvolim toj "struji" da me nosi i dovede na pravo mesto.

Tako sam nasla svog sadasnjeg muza, sa kojim sam u savrsenoj vezi vec 12 godina. A za to je bilo potrebno da nesto za sta sam se cvrsto drzala samo pustim i dopustim struji da me nosi. Tako da zaista znam o cemu pricam.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 23.03.2011. 23:08
PostPoslato: 20.12.2012. 12:23
Hmm :) necu da komentarisem ove tvoje postove jer nema svrhe ,ocigledno si dozivela neki neuspeh i nemoj da obeshrabrujes druge ljude ,ako ti gledas na to tako ,onda super ...To je tvoje misljenje i ja ga postujem ali se ne slazem ,eto ...Ajd pitaj Dusanku kako joj sad sa deckom ...

PostPoslato: 20.12.2012. 12:30
Nisam dozivela neuspeh. Verujem u ono sto Mina pise, procitaj post iznad tebe. Tako sam i radila, i eto... srecno sam udata 10 godina, majka sam trogodisnjeg deteta. Sto i vama zelim.

PostPoslato: 20.12.2012. 12:31
ivs je napisao:Decice draga, verujem da vam se nece dopasti ono sto cu da vam kazem. Oni koji nece da me poslusaju neka slobodno zabiju glavu u pesak ili kao sto neko gore rece otvore zute kisobrane. Sto se mene tice slobodno otvorite i nastavite da radite Sizifov posao. Razumem ja vas da zelite bas tu osobu. Medjutim pitanje je da li ta osoba zeli vas ? Ako da, onda super, ZP ce se pobrinuti da vas spoji, samo opusteno. A ako vas ne zeli, kao sto to i jeste slucaj sa nekima od vas, sta onda? Sta ocekujete od Univerzuma? Da promeni njegova osecanja? Da li to ide tako ? Ja ne verujem jer Bog je princip apsolutnog sklada. Koliko postuje vasa toliko postuje i osecanja te osobe koju vi zelite. Devojke, da li vi poznajete nekog tipa koji se vama uopste ne dopada, upste ga ne zelite i potpuno ste ravnodusni prema njemu, a on vas zarko zeli. Pa jos da radi afirmacije, imaginacije, revizije, i tako dalje a vezane za vas, zamisljajucu vas u idilicnom braku sa mnostvo dece... Da li bi mu uspelo to koriscenje ili bolje reci manipulacija ZP ? Treca stvar, ako vi niste sigurne sta ta vasa zeljena osoba oseca, pitajte ga, saznajte. Zato ja bih vas savetovala da pustite likove i koncentrisite se na OSECANJA (primer strast, ljubav i sta god ) koja bi ste voleli da dozivite u vezi, udubite se u njih, OSETITE IH. Tada cete viideti kako ZP radi u vasu korist, donoseeci vam osobu s kojom cete iskusiti to sto zelite, ma koja osoba to bila. Ili nastavite Sizifov posao, izbor je vas.
:) Bravo Ivs...svidja mi se mekoca u tvom tekstu. I ono da je "Bog princip apsolutnog sklada". Bas mi se svidja taj izraz.

Pridružio se: 19.12.2012. 02:08
PostPoslato: 21.12.2012. 03:48
Koliko se slažem sa prethodnim postovima, toliko i ne... no, uvek je dobro nešto novo pročitati i naučiti.
Ali ukoliko je nekome želja da povrati voljenu osobu i ukoliko to zaista i iskreno želi, znači dobro preispitao sebe, to ćemu se i ostavariti, jer to je želja kao i svaka druga. Najlakše je odustati...

Pozz :)

PostPoslato: 21.12.2012. 10:13
Uostalom, zasto verovati da na ovoj planeti postoji samo jedna idealna osoba za mene? Zar je ovaj univerzum tako siromasan, da za svakoga postoji samo jedna opicja? kao i u svemu drugom, ova planeta ima i obilje divnih ljudi, koji bi meni odgovarali. Milioni ...bar po 10 000 u svakom vecem gradu. I sansa da svaki dan upoznam nekog savrsenog je ogromna.

Devojke, to je stav koji zelite da imate, dok ne udjete u divnu, skladnu vezu sa nekim.

A onda kad ste u skladnoj vezi, prebacite verovanje u "Ja sam sa lakocom u stanju da vidim samo najbolje u svom partneru svaki dan. Ljubav pokazujem kroz svoju odluku da gledam na nasu vezu uvek sa suncane strane. I uvek kao sveze zaljubljena"

A ako veza pocne da se klima i rastavite se...onda je pozeljno imati verovanje:
"Ako ova veza opstane ili ne...ja znam da je Univerzum dovoljno velikodusan da mi u svakom slucaju ponovo da osecaj srece, harmonije, zajednistva, uzbudjenja, ljubavi i zaljubljenosti. Ja sa poverenjem ulazim u sledeci dan i sledecu vezu, ako je to ono sto ce me uciniti srecnom. A ako je pravi partner za mene moj bivsi, prihvatam ga nazad sirokih ruku i radujem se njegovim pozitivnim stranama. Lose je zaboravljeno!"
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva