Dr Eben Alexander

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 01.08.2012. 18:17
PostPoslato: 14.10.2012. 17:52
Dragi prijatelji,
poslednja izjava doktora Alexandera, neurohirurga koji tvrdi da je tokom kome u kojoj je bio, imao hiperrealisticno iskustvo bitisanja u nekom drugom svetu. Opisuje sve sta je video, kaze da je to iskustvo bilo stvarnije od ovog zivota koji svi zivimo ovde na Zemlji.
Sta vi mislite o tome? Da li je to plod njegove maste, izmisljotina, proboj podsvesti u momentu kada su mu sve mozdane funkcije koje upravljaju osjetilima na najnizem nivou rada.....ili je to mesto odakle nam Univerzum salje "paketice" koje smo uz pomoc raznih tehnika i Tajne pozeleli da dobijemo!!

http://news.yahoo.com/blogs/sideshow/heaven-real-says-neurosurgeon-claims-visited-afterlife-213527063.html

Potrazite malo po internetu, ima puno o tom dogadjaju... :clap:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 04.11.2012. 15:47
Zar bas niko nema nikakvo misljenje o ovome??? :think:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 08.11.2012. 22:19
:D
Ovo je nesto sto ogradjuje uglavnom ljude od iste, zato sto i sami nemaju takva iskustva i takve dozivljaje :D . Doduse nisam pogledala o cemu govori Aleksandar u detalje ( jer nemam sada vremena za to, a i vec predpostavljam o cemu je rec... Imam dosta posla danas, a kada sam zelela da pricam, nisam imala sa kime..isto kao ti sada.. ;) :D :lol: .Moje lecenje je krenulo od toga sto sam u jednom momentu nesvesno usla u jednu drugaciju dimenziju gde sam pricala sa mojim pokojnim dedom i gde mi je govorio o stvarima o kojima doktori i ne sanjaju uglavnom. To mi je dalo snage da se borim i idem jednom drugacijom putanjom od onoga sto su lekari tvrdili, a sa druge strane sam cutala o tome, jer bi me lako isti lekari strpali u psihijatriji u takvim momentima. ;) :lol: No danas je druga prica i danas mi i lekari sami skidaju kapu na svemu postignutim, a kada spomenem dedu samo se pojavi tajac. Niko nema komentara i nemoj da te cudi sto niko ne komentarise ovde. Malo je nas koji smo to okusili, ali za nas nije vazno da li nam narod veruje ili ne, mi znamo da je to tako. Vise verovanja, bice vam vise dogadjanja i moci, a da li imate zaista snage da izazovete to u sebi, odvisi od vas samih. Na nama koji smo iskusili je samo nasa duznost da iskreno prenesemo ono sto smo doziveli i dok je to za neke izmisljotina, nekima je to spas da prozivi poteskoce i nemoguce i omoguci sebi da dalje ostane na ovoj zemljanoj kugli. A da je sve iluzija, jeste..sve je ilizija, vi ste ilizija sada za mene i vase postojanje isto i da je od ilizije stvorena vasa stvarnost i ja mogu da je prihvatim kao stvarnost, to bi trebalo da vam ukaze na to da smo mi kreatori i da svaku iluziju mi mozemo pretvoriti u istinu i mi to zapravo i cinimo na zemlji, nego neki od nas mocno pozitivno uglavnom, dok mnogi ne mogu bez one druge strane medalje, jer ih licni zivot veze na to postojanje. Postujem svacije, ali ne podrzavam uvek..jer Boziji ( Pozitivni) put je ipak samo jedan. To sto ljudi cesto misle da su pozitivni i Boziji, a ne ide im nesto, znaci da su sami sebe varali, prevarili i nisu u pravim Bozijim vibracijama i moze ponoviti milion puta da jeste..ako vibracija kaze suprotno. No za pocetak je dobro i teziti necemu i lagati sebe, jer sa vremenom laz postaje istina, ukoliko pocne da vibrira, a vama je stalo do toga da to bude tako. Zato i postojen tehnike, afirmacije i t...d..... Sve je to pomcno sredtsvo da bo pomoglo da postanete automatika u licnim zeljenim vibracijama..ili kkao god to tumacili.. sve se to svodi na isto, ali BITI ili NE BITI Pitanej je sad i zavisi od vas licno.
Voli vas Mila i zao mi je sto nemam puno vremena jer u 4 meseca postaviti 3 izlozbe i nije mala stvar. A ja sam vam zivi primer... govorila sebi, "lagala" ;) i postala sam ovo sto jesam danas. Sve vam je jasno. ;)
LJubim vas sve...samo napred.
Pa ovde govorimo bas o moci ZP i prema tome ne vidim da ovde ne bi trebalo Tajnasima da sve ovo bude i logicno ok, no za visi koliko uopste vere u ZP postoji kod pojedinca. To je sve stvar individue.

VERUJ I BICE TI!!!
:D ;)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 08.11.2012. 22:23
Ah da i hvala ti na ovome.... kad budem zavrsila otvarnje izlozbe, verujem da cu imati vise vremena da se pozabavim ovim.. :D Tnx :D :clap: :idea:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.11.2012. 21:42
Mila je napisao:Ah da i hvala ti na ovome.... kad budem zavrsila otvarnje izlozbe, verujem da cu imati vise vremena da se pozabavim ovim.. :D Tnx :D :clap: :idea:

Nema na cemu, hvala tebi sto si dala svoje misljenje. Mislim da se na osnovu svega sto poznajemo o ZP i ostalim tehnikama, moze razviti lepa diskusija.

A gde se moze pogledati izlozba?
Korisnikov avatar
PostPoslato: 13.11.2012. 00:45
Jurija Gagarina 221. Blok 45 na Novom Beogradu. Novobeogradska Kulturna Mreza. Gradska Galerija u Mesnoj Zajednici bloka 45. Od 17.11. 2012 u 19 sati, pa do 28.11.2012. Nedeljom zatvoreno. To je druga samostalna, a treca ce biti u CH u Januaru. Cetvrtu planiram i ugovaram, a i petu ugovaram, a i sestu smisljam vec. Mada mi je i cilj da izbacim knjigu o izlecenju... ;) :lol:
U medjuvremenu radim na jos jednom cilju....ljubim vas sve.. vidimo se... :D ;)

O Aleksandru sam citala tekst, setila sam se. Uopste ne sumnjam u taj njegov dogadjaj. Ja sam licno na
svojoj kozi dozivela "putovanje duse" i to mi pomaze da ostvarim svoje ciljeve danas lako i jednostavno, jer iz tog vrtloga koristim tu moc non stop. Tako i zivim kao fenomen, bez briga i bez razmisljanja o tome sta sam prosla ranije i sta je bilo. Kao da se bolest desila nekome drugome, a cuda pa desila meni i pomazu mi da budem konstantno cudo. Istina je da svako moze doci do tako neceg, samo treba verovati prvo u moju i Aleksandrovu pricu, pa ima jos takvih....... ja sam verovala u cuda i evo me :D ... Aleksandar prica o svojim dozivljajima duse van tela. Ja ne znam engleski ali sam citala prevod negde i verujem da govori o istoj stvari. Tekst je napisao neki novinar, ali kako god to je velika istina u globalu, jer sam i sama dozivela, kao sto sma dozivela i susret andjela. Putovanje duse, ima veze sa unutrasnjim univerzumom i oslobadjanjem od tela ima nenormalnu moc. Jos uvek ne mogu da tvrdim da je za svakog isto, pa cak i mislim da nije za svakog isto, ali ukoliko bi se svako oslobodio unutar sebe, kao sto sam ja, bilo bi skoro isto onda.. Sto si slobodniji, misli se ostvare dok trepnes....kod mene je to postalo automatika uglavnom i jako sam probirljiva u mislima i pazim sta mi se servira jako svesno... mislim svojom glavom na poseban nacin danas, za razliku od pre.. :D
Ljubim vas sve..

Povratak na Praktične metode i tehnike