KURS o postavljanju NAMERA :)

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 29.10.2012. 12:39
MOST – KORAK 8

OSTATI U DOBROM RASPOLOŽENJU

ÄŚesto se zna desiti da se oko vas dešavaju neke zbrke i haotične situacije, a vi nemate blagog pojma šta se događa. U takvim slučajevima morate ostati fokusirani i postojani te biti sposobni vidjeti kroz situaciju i ne biti uhvaćeni u svakodnevne drame koje se konstantno podstiču na ovoj planeti.

Imam dobre prijatelje, bračni par, koji žive daleko, u pustinji, gdje su odselili kako bi se udaljili od svega. Kao i mnogi ljudi danas, muž je opsjednut sa nesrećama i potencijalnim katastrofama. On čak ima i pećinu na svojoj zemlji, u koju je uskladištio dovoljno namirnica za preživljavanje i vode da napoji čitav jedan mali grad. Ĺ˝ivio sam s tim prijateljima par mjeseci i svakog dana, dok smo skupa radili, muž bi pričao o radio - emisiji Art Bella, od prethodne večeri i prepričavao bi one najstrahotnije scenarije iz emisije.

Tad sam imao nekih zdravstvenih problema kad sam stigao kod njih, a narednih mjeseci života s njima osjećao sam kako mi energija stalno pada li, pada...Moje fizičko stanje bilo je sve lošije svakog dana. Konačno,jednog jutra zamolio sam svoje unutarnje vođstvo da mi kaže šta se dešava, a odgovor koji sam primio bio je itekako od pomoći. Rečeno mi je da sljedeći put kad se muž približi i počne sa najnovijim tračevima o raznim katastrofama, da mu kažem: „Prijatelju moj, znam da ti meni želiš dobro, ali moram te zamoliti da se suzdržiš ubuduće od tih strašnih priča. Vidiš, moj posao je da ostanem dobro raspoložen, bez obzira na sve. Tvoje priče su uzbudljive, međutim, one spuštaju nivo moje energije. Moram ostati u dobroj fizičkoj formi, ako želim raditi s tobom posao zbog kog sam i došao. „ I da skratim priču, počeo je uvažavati moj zahtjev i nakon kratkog vremena moje zdravlje i nivo energije vratili su se u normalu.

I to je poruka za sve nas koji istinski brinemo o dobrobiti čovječanstva. To je poput glavnog rezimea za sve nas... pa kad nas idući put neko upita šta je naš posao, možemo reći: „Moj posao je da ostanem dobro raspoložen, bez obzira na sve lude stvari koje se dešavaju oko mene. Ustvari, ako bi svako progutao tu priču o katastrofi i ako niko ne bi održavao svoj postojeći nivo energije, onda bismo se svi već odavno gušili u močvarnom tlu. Neki od nas moraju ostati u dobrom raspoloženju, i ja sam tu da upravo to i radim!“

Lekcija 8: Ja namjeravam ostati dobro raspoložen i raditi ono što trebam da radim.

Poenta je da na tih način budemo u svom dobrom feelingu i da iznenadna drama u našoj okolini nas ne povuče dole, već da se brzo skoncentriramo i kažemo: „Ovo nije moj scenario/namjera, ja ne želim biti dio ove drame...“

Naime, činjenica je da mi, ljudska bića, u stvari, podsvjesno često priželjkujemo dramu, burna događanja, ili da iznesem omiljenu životnu devizu jedne moje susjede: „Ajd, samo nek se nešto dešava“.Ako želimo zadržati mir i unutrašnju stabilnost, mi sebi više ne možemo pružiti taj luksuz da „čeznemo za dramom“, ona je stari način življenja i učestvovanja u događajima ovog svijeta. Novi način je – izaći iz drame i nastojati, korak po korak, sagledavati stvari i pojave u našem životu onakve kakve zaista i jesu. Drama znači konfuziju, odsustvo smirenog načina sagledavanja stvari i u svakom slučaju, znatno otežava spoznavanje istine. U tome se uvijek držim onog što je davno Isus rekao: “Biti u svijetu, ali ne biti od ovog svijeta“.)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 29.10.2012. 13:18
Nestade mi struja, bas u momentu kad sam htela da posaljem otkucani tekst. No...no... :naughty:
Ali, ja sam ostala mirna i stalozena, pa ponovo kucam. ;)

Htela bih da se osvrnem na jednu opasku i molim vas, OVO je veoma vazno:

U poslednjoj lekciji je pogresno formulisana recenica:
„Ovo nije moj scenario/namjera, ja ne želim biti dio ove drame...“

Pravilno je ovako:
"Ovo nije moj scenario/namera, ja ostajem u svojoj pozitivnoj stvarnosti."

Nasa podsvest ne poznaje reccu NE! Pazite se sta izgovarate i sta mislite! Ako kazete: "Ne daj Boze da mi se to i to desi", podsvest automatski prihvata:"Daj Boze da mi se to desi".

Slusajte sebe sta izgovarate i obavezno preformulisite misao u pozitivnu. Izbacajte rec NE, dok vam ne predje u naviku. Programiranjem, vi cete kasnije bez kontrole govora, izgovarati samo pozitivno definisane recenice.

Pridružio se: 17.05.2012. 19:50
PostPoslato: 29.10.2012. 23:34
I meni je drago vidjeti te i čitati :romance-kisscheek: tema je odlična :clap: :clap: :clap:

Pridružio se: 11.10.2011. 17:20
PostPoslato: 30.10.2012. 06:30
meine Liebe, weiĂź nur, dass ich dich liebe
:dance: :violin:
“COVEKOLJUBLJE SE SASTOJI IZ LJUBAVI PREMA DRUGIMA. COVEK KOJI ZAISTA ISKRENO VOLI DRUGE, JE COVEK KADAR DA OBAVLJA SVOJE DUZNOSTI U DRUSTVU.” Konfucije
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 30.10.2012. 09:12
Draga moja Mary, ja sam se namerila da idem na kurs Silva metod kontrole uma. Procitala sam knjigu ali mislim da je kurs ono sto trebam da dozivim i da savladam. Dali si voljna da idemo zajedno 1 /2 decembra na taj kurs. Ako nisi bila a cini mi se da si taj metod koristila samo iz knjige...ispravi me ako nisam dobro shvatila.Volela bih da te upoznam i da zajedno odemo na seminar, razmisli pa mi javi. Ja sad skupljam pare za to i radujem se tome.Ne znam gde zivis u kom gradu ali ako nisi iz Beograda moja deca zive tamo pa imamo gde da budemo za vreme seminara. Pa da stvarno pijemo tu kaficu iz onih tufnicastih loncica.... :happy-cheerleaderkid: :happy-cheerleaderkid:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.10.2012. 12:20
Draga moja, krativa!

Ako krenem busom iz Trstenika, potrebno mi je samo 40 minuta da stignem u Kraljevo. Dalje cemo zajedno... :P

Drzim te za rec! ;)

Organizovacemo zajedno to nase putovanje, ali, pod uslovom da 13petak bude prisutan na seminaru. TO JE MOJA ZELJA!!! ;)

13petak je nas veliki silvanac ikoji me je naucio prvim koracima. Dalje sam se pridrzavala Hosea Silve...Zaista bih volela da moj virtuelni veliki brat, Marjan, tj, 13.petak, bude prisutan seminaru. On je inace moj veliki prijatelj na fb-u kao i ostali tajnasi koji su mi bili ucitelji; mau, Mila, Tajna. Ostanimo povezane, moze preko PP-a, verujem da cemo ostvariti ovo nase putesestvije! TAKO NEKA BUDE... TAKO I JESTE! HVALA UNIVERZUM!!!

Pije mi se kafa iz tufnastih soljica... Da uvedemo nasu ranu mladost 70-ih godina u moderan zivot, nadjemo proslost u sadasnjosti i da kreativno uzivamo!

JA sam ZA!!!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.10.2012. 12:25
Obozavam te i tako sam srecna!!!!!!Pa ti si mi tako blizu...Trstenik...isla sam u tvoje mesto par puta...hehehe EEEE PAAAA onda se nadjemo....I 13 petak sigurno ce nas cekati...Yupi!!!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.10.2012. 13:36
13petak,

Dve zenske iz juzne Srbije dolaze u Beograd na seminar Silva metode kontrole uma (ja jos nisam proverila da li je to u decembru, ali, kad kreativa kaze, tako i jeste) u decembru!

Budi sa nama, Marjane! Volimo te!!!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 30.10.2012. 21:00
kreativa,Mery :)

bice mi drago da se druzim sa buducim Silvancima. :D :D :D

Imate moje obecanje da cemo se videti a da li cu biti na seminaru to nesmem da vam obecam. :D

Pozdrav i jedva cekam da vas upoznam :D :D :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.10.2012. 07:39
Hvala ti dragi 13 Petak i takodje se radujem nasem druzenju :D Hvala sto si prihvatio moj zahtev za prijateljstvo na fejsu :) Pozz
Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.10.2012. 18:56
Stig'o petak da odgovori u utorak. ;)

Vidimo se, onda, za mesec dana! Kako sam srecna?! :happy-partydance:

kreativa, da ne bese tebe i :techie-typing: :handgestures-thumbupright: Hvala ti! :romance-kisscheek:

13petak, Hvala ti! :romance-kisscheek:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.10.2012. 18:59
MOST – KORAK 9

PROGRESIJA MOĆI - Od tebe zavisi kakvu ćeš stvarnost kreirati.

Svako ko želi da temeljito izuči i primjenjuje Proces Namjere prolazi 6 faza ili koraka prije nego postane majstorom. Imao sam sreće naučiti ove korake od jedno izuzetno inteligentnog čovjeka koji se misteriozno pojavio na vratima moje kuće jednog ljetnog dana. Rekao je da se zove Ralf i rekao da je on autor drugačije vrste djela od mene. Dok sam ja uvijek bio zainteresiran za intuitivnu stranu života, Ralfov talent je bio orijentisan na naučna dostignuća. On je volio analizirati stvari i poredavati ih...

Poslije par minuta uobičajenog upozavanja i ljubaznosti, počeli smo pričati o zakonima manifestacije i Ralf je rekao da je nedavno pisao o nečemu što je otkrio u svojim naučnim istraživanjima. Ona su se odnosila na specifičnu progresiju koju prolazi većina ljudi u procesu sticanja vještina manifestovanja.

Inicijalni korak u ovoj progresiji, rekao je Ralf, je bilo testiranje. Ako ćeš išta stvoriti svjesno, moraš prvo to testirati tako što ćeš postaviti namjeru i uvjeriti sebe da proces funkcionira. Jednom kad vidimo da se naša namjera zaista manifestovala u našoj fizičkoj stvarnosti, bit ćemo više voljni da opet izvedemo testiranje tako što ćemo postaviti više namjera i posmatrati pažljivo kako će se manifestirati. Na ovaj način postižemo malu količinu vještine (osposobljenosti) i radimo na naš način prema drugom koraku u progresiji: počinjemo vjerovati da to možemo.

Ralf je objasnio da što više vidimo manifestovanih namjera u svom životu, to je viši nivo našeg vjerovanja. Počinjemo se osjećati ugodno u ovom procesu i, obično nedugo nakon toga, idemo na treći korak, koji je on nazvao – povjerenjem. Povjerenje po Ralfu, dolazi kad razumijemo – prihvatamo da smo zaista nešto postigli(učinili). Na toj tački, tipično počinjemo koristiti Proces namjere sve češće. Upotrebljavamo ga da priskrbimo sve što nam je potrebno u životu, i to činimo sa povjerenjem.

Nakon što smo primjetili da se naše namjere sigurno ostvaruju u životu, naše povjerenje prelazi u – znanje. To je četvrti korak i Ralf reče da se tada naše sposobnosti manifestiranja povećavaju gigantskim razmjerama. U pripremama za pisanje knjige na kojoj je radio, Ralf je intervjuirao stotine ljudi i došao do zaključka da oni ljudi koji su ZNALI da imaju sposobnost svjesnog stvaranja žive jedan potpuno drugačiji život od onih koji tu fazu još nisu dosegli. Oni su stekli karizmu, jer su došli u dodir sa svojom urođenom moći i od te tačke više nema povratka. On je rekao da su ti ljudi kao probuđeni iz dubokog dugogodišnjeg sna i nemaju više želje da se vrate u prijašnji život. Ĺ˝ivot je ponovno postao uzbudljiv i avanturistički, jer su oni koji tako žive uspjeli pristupiti svojoj istinskoj moći. Jedina stvar koja je još ostala takvim ljudima da urade je da počnu djelovati hrabro. I to je peti korak: hrabrost /kuraž.

Kad dođemo u fazu hrabrosti u našoj evoluciji, više nismo ovisni o tome šta drugi misle ili kažu o nama. Strah i uplašenost više ne igraju istu ulogu u našim životima kao prije. Mi pozivamo Najviše Dobro i postavljamo hrabro naše namjere, znajući da što god smo namjerili da nam se desi – da će se to i materijalizirati u našem životu.

Naša baza moći raste i sve je jača i jača, i uskoro, nakon djelovanja s hrabrošću, dolazimo do šestog i konačnog nivoa našeg putovanja: moralne čvrstine. Postajemo poput dvorca koji je nepropusna tvrđava izgrađena na vrhu planine. Pošto smo prošli put od prethodnih pet koraka, sada stojimo čvrsto, na vrhuncu života, jer smo postali majstori bez premca. Sada nas više ništa ne može dotaknuti! Mi smo veličanstveni kreatori, oslobođeni od svjetovnih briga jer su Božiji najdragocjeniji darovi položeni pred nas da ih podignemo i odaberemo one koji nam se dopadaju.

Lekcija 9: Ja namjeravam postati moćan manifestator i sve dobre stvari dolaze mi sad lako i bez napora.

Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.10.2012. 19:02
MOST – KORAK 10

ZAHVALNOST

Idi naprijed sa Zahvalnošću i sve će ti stvari biti date

Zahvalnost je ono što čini da Proces Namjere – djeluje. To je svjesnost činjenice da su namjere iz prošlosti se obistinile u sadašnjosti. Kad izrazimo svoju zahvalnost za to, mi govorimo „hvala“ Univerzumu što nam je donio stvari koje smo tražili. Mi time kažemo i to da prepoznajemo vezu koja postoji između nas i Univerzuma, te da cijenimo tu vezu i znamo da je možemo upotrijebiti kad god želimo.

Uvijek postoji dosta zahvalnosti izražene u našim Krugovima Intendera. Ustvari, zato i služe ovi Krugovi – da postavljamo naše namjere i da izražavamo svoju zahvalnost za njihovu manifestaciju u našem životu. Kada član ovog Kruga govori o zahvalnosti, on pokazuje svakom u tom krugu da Zakon Manifestacije – djeluje. On daje onima koji još uvijek sumnjaju i skeptici su – novo povjerenje u proces. Zahvalnost povećava njihov nivo vjerovanja kada vide da njihovi prijatelji – članovi Kruga „pobjeđuju“. I upravo tako sve i kreće. Mi postavimo namjeru, i ubrzo, kad se manifestovala, osjećamo se kao da smo u nečemu pobjedili – i to i pokažemo tako što izrazimo svoju zahvalnost. Proces Namjere je zaokružen. On je počeo sa namjerom i završio sa izrazom zahvalnosti.

Kad vidimo da smo mi ili neko od naših poznanika odnijeli jednu – dvije pobjede, postaje i nama mnogo lakše da nastavimo. Onda čak još više vjerujemo u Proces Namjere i tada se još više i više naših namjera manifestuje u životu. Ubrzo, postižemo pobjede non-stop! I vrlo vjerovatno, nakon toga ćemo se ogledati oko sebe i vidjeti da je svijet u kome živimo baš onaj koji smo sebi i namjenili/namjerili...Naime, sve u svom svijetu ćemo kreirati svjesno. Kad dovoljan broj ljudi to učini, drugi će naučiti iz njihovog primjera i počet ćemo hodati ovom Zemljom slobodni i, dakako, puni zahvalnosti.

Prošlog proljeća, okom sastanka Intendera, veoma uspješna žena pričala nam je kako ona manifestuje stvari u svom životu. Koristila je novac kao primjer. Ona je rekla da je bila zahvalna za njega, ali prije i nakon što je stigao. To me je ponukalo na razmišljanje. Sve dotad, novac je uvijek bio teškoća i izazov za mene. Kad god bi mi stigao neki račun kući, ja bih se uznemirio. I onda bih se počeo tužiti i jadikovati kako ću ga platiti. Ali, od tog sastanka, počeo sam raditi drugačije. Sada, zahvaljujem Univerzumu kad god dobijem račun i mislim o svim divnim stvarima koje mi ti računi obezbjeđuju i kako sam zaista zahvalan za sve te stvari.

Nepotrebno je reći da sada mnogo, mnogo bolje finansijski stojim nego prije. Kako sam počeo biti zahvalan, primio sam više novca nego ikad dosad. I on i dalje nastavlja dolaziti, poput rijeke. Ponekad sam čak i ugodno iznenađen odakle sve dolazi!
Ron Merriweather

Moja namjera za danas je: Ja namjeravam živjeti u milosti i zahvalnosti
Korisnikov avatar
PostPoslato: 31.10.2012. 23:25
Mary Poppins je napisao:Stig'o petak da odgovori u utorak. ;)

Vidimo se, onda, za mesec dana! Kako sam srecna?! :happy-partydance:

kreativa, da ne bese tebe i :techie-typing: :handgestures-thumbupright: Hvala ti! :romance-kisscheek:

13petak, Hvala ti! :romance-kisscheek:
Hvala tebi draga Mary ti si predivna osoba!!!! :clap: :clap: Volim vas puno... puno...i radujem se kao malo dete :banana-dreads:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 01.11.2012. 20:35
Slika

ZAHVALNOST je snažna energija koja ima snagu privući u vaš život sve što poželite.

Zahvalite za sve što volite u svom životu i u čemu uživate;
Zahvalite za sve lijepe i dobre stvari koje su vam se dogodile.
Osjetite istinsku zahvalnost i privući ćete još više prekrasnih darova, događaja, ljudi i situacija u svoj život.

ÄŚak i mnoge znanstvene studije dokazale su da je zahvalnost ključ za veću sreću u životu, kao i za napredak i postizanje životnih ciljeva.

ZAHVALNOST je najbolje oruđe za kroćenje napasti kukanja, optuživanja i mnogih drugih koje vode k osobnoj destrukciji. Ona transformira negativnosti u pozitivnosti poput čarobnog štapića.

ZAHVALJUJUCI NAJVISE DOBIJA ONAJ KOJI ZAHVALJUJE, A NE ONAJ KOME SE ZAHVALJUJE!!!
Najteža stvar na svijetu - voljeti i biti zahvalan onima koji su nas ili nekog drugog povrijedili. Jesu li ti ljudi uopće vrijedni zahvalnosti?

Ne radi se uopće o tome je li neko drugi vrijedan zahvalnosti, jer mi trebamo biti zahvalni ne zbog drugih nego zbog sebe. Trebamo biti zahvalni ne zato što to netko zaslužuje, nego zato što to mi zaslužujemo. Time što smo drugima zahvalni ne činimo samo njima dobro, nego najveće dobro činimo sami sebi. Stoga nije važno kome zahvaljujemo, nego je važno da zahvaljujemo! Zahvaljujući najviše dobiva onaj koji zahvaljuje a ne onaj kome se zahvaljuje.

Osjećaj zahvalnosti - nemoj samo u mislima biti zahvalan/na, dopusti da te obuzmu topli osjećaji zahvalnosti. Kako se osjećaš kad se žališ, a kako se osjećaš kad si zahvalan/na? Nije isto, zar ne? Bolje je osjećati se zahvalno.

Budi zahvalan/na i ponosan/na na sve što si postigao/la. Ako nisi sebi zahvalan/na teško ćeš privući ljude koji će ti biti zahvalni. Prisjeti se svih svojih vrlina i vrijednosti. Zahvali si za sve što si naučio/la i usvojio/la.

Budi zahvalan/na pa će ti po zakonu uzroka i posljedica, po kojem žanjemo samo ono što sijemo, zahvalnost biti uzvraćena. Ako ne od onih koje očekuješ, sigurno od onih kojih to zavrjeđuješ.

Ne bismo trebali zahvaljivati samo kad nešto dobijemo, nego i zahvaljivati da bismo nešto dobili.

FOKUSIRANJEM NA SVE ONO NA CEMU MOZEMO BITI ZAHVALNI, PO PRIRODNIM ZAKONIMA PRIVLACIMO JOS VISE TOGA NA CEMU MOZEMO BITI ZAHVALNI.
U nestašici, dok mediji jačaju naš osjećaj da nemamo dovoljno, zahvalnost je čarobni štapić koji odvraća naš pogled od svega onog što nemamo prema svemu onom što imamo i što nam je dragocjeno. Tim preokretom uspostavljamo ravnotežu i pozitivan stav koji dovode do sreće i uspjeha.

"Zahvaljuj se i za sve ono koje dolazi, za sve ono koje je u procesu ostvarenja, jer ćeš time to ubrzati."

HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...HVALA...

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 01.11.2012. 22:14
Hvala Draga Mary na ovim lekcijama :D :clap:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 01.11.2012. 23:43
MARY HVALA HVALA HVALA :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little: PREDIVNI STE SVI SVAKA CAST,BIO MI JE HAOS U GLAVI KADA SAM PRIJE GODINU I NESTO OTKRILA TAJNU MJESTO NA KOJEM SAM NASLA ODGOVORE A NISAM JA PITALA DRUGI SU TO URADILI ZA MENE .KADA SAM SE PRIJE POLA GODINE UCLANILA PITALA SAM I VI STE MI POKAZIVALI PUT.SADA JE SITUACIJA OVA:MIR JE U MENI I OKO MENE SVE JE SJAJNO I SVIJETLO OBASJALI STE ME SVOJOM SVJETLOSCU -ZNANJEM KOJE NESEBICNO DAJETE HVALA SAD I JA SIJAM .VRATILA SAM SE KUCI SEBI HVALA VAM NA SVEMU TO JE BILA MOJA NAMJERA .ZAHVALNA SAM STO POSTOJIM ,ZAHVALNA STO IMA PIREDIVNE LJUDE OKO MENE ZAHVANA STO SAM STIGLA DO VAS KOJI MOZATE OSJETITI KOLIKA JE MOJA ZAHVALNOST ZA SVAKU VASU NAPISANU RIJEC.NASTAVLJAM DALJE CITAJUCI I UCECI OD VAS MARY NAMJERA MI JE DA VAM SE ZAHVALIM SVIMA JER VAS NEZNAM LICNO.MENE JE HOOPONOPONO DOVEO NA TAJNU NA BEZBJEDNO MJESTO .
MIR POCINJE SAMNOM :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: :angelic-flying: HVALA,HVALA X 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

:romance-heartstiny: :romance-heartstiny:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 02.11.2012. 00:06
Dragi moji, tajnasi!

Sa zahvalnoscu, zavrsili smo prvi krug, odnosno, teorijski smo presli prve korake koji su i najtezi.

Sve ovo sto vam iznosim, moja su licna predjena teoretska znanja, a koje sam ja odabrala kao najkraci put za pocetnike ili za one koji jos lutaju, pa im ovaj nacin najvise odgovara, tj. pronasli su sebe u svemu ovome.

Ako ste stekli dovoljno poverenja u mene, mozete nastaviti sa mnom put. ;)

Slusajte me sad dobro:

Godinu ipo dana sam na Tajni. Mnogo sam citala, mnogo praktikovala. Dovela sam sebe do vrata gde pocinju Nulte granice - KADA NISTA NE POSTOJI, A SVE JE MOGUCE! Objasnicu vam tehniku ho'oponopono, tehniku ciscenja, koja mi je najvise pomogla u samom startu, a usvojila sam je od dr-a Hew Lena ( Tajni Havajski sistem za bogatstvo, zdravlje, mir, i mnogo drugog) ... Sledece je to na redu u drugom krugu.

Postavila sam vam NAMERE da bi ste poceli da osecate MIR i da se reprogramirate unosenjem dobrog raspolozenja u svakodnevni zivot. Sledece je CISCENJE blokada, da biste postali prijemciviji za primanje pozitivne energije i da vam se ciljevi brze i lakse manifestuju.

Citiram nasu Margarit:

„Kad nisi u sebi,
Daleko si od kuće.
Sve magle sveta oko tebe.“
MIR POCINJE SA MNOM!

Dakle, namere za pozitivan govor, za Najvece Dobro, za dobro raspolozenje, itd... su pocetak onoga sto nam predstoji, jer ne mozemo graditi kucu na smetlistu - s voljom sve lepo da pocistimo, pa onda da postavimo temelj.

Svuda cu da iznosim i svoje praktikovanje i svoje manifestacije i videcete kako ZP deluje na mojim primerima. Vi cete polako uocavati sta se sa vama bude dogadjalo. SVE SAME LEPE STVARI!

ZATO, UZIVAJMO ZAJEDNO NA OVOM NASEM PUTU PROSVETLJENJA!
SVE SE DOGADJA SA RAZLOGOM - NISTA NIJE SLUCAJNO!

Meni se sve vise i vise, iz dana u dana dogadjaju sinhroniciteti - pomislim, a ono, vec je tu!!!
Pisacu vam opsirno o tome. Interesantno... Numizni dozivljaj u umu, kad se javi osecaj da je duboka Tajna prisutna. Kad se oseca prisutnost samog Boga/Kreatora...

Nisam do pre tri dana postavljala "krupne" ciljeve. Sada sam spremna. Tri velike namere sam ispisala i odigrala ulogu da je to vec "gotovo". Podsvest je primila, sigurna sam, Univerzum sada radi svoj zadatak. Nisam htela da mrsim vec zamrseno... postepeno sam odmotavala strpljivo sve sto mi je kolektivna svest nametnula - svaki cvor polako odvezivala i sad sve konce drzim u rukama. Krenula sam s malim ciljevima i kako se proces odmotavao, tako sam usvajala nove obrasce i polako se uzdizala do lestvice kad sam rekla: Vreme je za krupne korake! Sad vec hodam po oblacima - lako i sigurno, svesna da sam JA TA KOJA JE ODGOVORNA ZA SVOJ ZIVOT I ZA SVE STO SE ZBIVA U NJEMU!

Ono sto sam bila i ova JA SADA, govori mi da sam pronasla MIR i da tu blazenujem. I vi ste u stanju da dodjete dotle. Kad sam mogla ja, mozete i vi - svi mogu, samo ako to zaista zele!

Zelim vam laku noc i mirne snove!

Volim vas!!!

Pridružio se: 17.10.2011. 22:13
PostPoslato: 02.11.2012. 01:03
Draga Mery hvala ti puno sto delis sa nama svoje znanje i predivna iskustva.Svo vreme sam te pazljivo citala i ucila, ja spadam u one koji jos uvek lutaju ja bih ustvari sve odjednom pa ne uspevam jos uvek da disciplinujem svoj um.Ali sa postavljanjem namera ide malo bolje.Hvala ti za sve postove mnogo mi pomazes.Jos jednom hvala.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 02.11.2012. 11:34
HVALA TI.
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike