Nova knjiga...

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 02.02.2011. 12:02
PostPoslato: 02.09.2011. 20:50
;)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 03.09.2011. 10:46
laloona je napisao:Izvin'te sto se javljam, iako sam rekla da necu, ali bih samo zelela da oni koji nisu procitali ovu novu knjigu, obrate paznju na nju. Zove se Od kada sam se zavolela volim, autorke Ivane Kuzmanovic...
Smatram je neprocenjivo vaznom...Puno pozdrava...

uvek je lepo cuti te opet..... hvala duso... mi te obozavamo uvek, uvek i zato ti nije potrebno izvinjenje :D :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.05.2011. 17:02
PostPoslato: 10.11.2011. 02:50
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika......SlikaSlikaSlika
"Um proširen novom idejom nikada se ne vraća na svoje početne dimenzije." Oliver Wendell Holmes
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 24.06.2012. 16:13
Kupila čim je izašla, pročitala, i ponovo ću ovih dana. Ništa nije slučajno, baš sam sinoć gledala u nju na polici i pomislila da treba ponovo da je pročitam, a sada naletim na ovu temu koju ranije nisam zapazila :D
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 19.12.2010. 22:59
PostPoslato: 19.08.2012. 21:01
ZENE KOJE TRCE SA VUKOVIMA napisala Clarissa Pinkola Estes

"U svakoj je ženi, bez obzira na dob, kulturnu pripadnost i obrazovanje, moćna intuitivna snaga, ispunjena strašću, stvaralaštvom i bezvremenskim znanjem o životu. C. P. Estes, poznata znanstvenica i jungovska psihoanalitičarka u ovoj nam izuzetnoj knjizi koja dve godine nije silazila s NYT liste bestsellera, predstavlja nju, Divlju ženu, koja čini samu bit ženine instinktivne prirode. Ona se i danas bori za opstanak jer nas društvo svojim nastojanjima da nas "civilizira" i ukalupi u različite krute uloge, od nje otuđuje i zamagljuje duboke, životodajne poruke iz naših duša. U ovoj snažnoj, strasnoj knjizi autorica nas vraća starim, interkulturalnim, arhetipskim pričama poput one o Modrobradome, Vasilisi Premudroj, Zlatokosi, o Devojčici sa šibicama, ili predivnoj afričkoj priči o Manaweeju - kako bismo kroz njih proniknule naše vlastito lekovito Divlje ženstvo, neizmerno mudro i bogato, te kako bismo svladale sva poglavlja pred koja nas život stavlja: ulazak u svet žena, jedinstvo s Mužjakom, osamljenost i traganje, osećaj otpadništva, prijateljstvo s vlastitim telom, preživljavanje, bes i praštanje, seksualnost, sklad s vlastitim unutarnjim bićem, negovanje stvaralačkog života..."

Preporucujem svima....svakom muskarcu jednako kao i svakoj zeni

Povratak na Praktične metode i tehnike