LUIZA HEJ

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 14.08.2012. 21:38
Zdravo Zole!

Ova stranica definitivno ubrzava razvoj, svakoga ko to zeli.
Kroz smeh, suze, salu ili izazove. kako ko izabere :)

Dobrodosla!
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 16.08.2012. 10:35
Svidja mi se kod Lujze sto nas uci da razumemo sebe. A kad razumemo sebe, pocinjemo da prihvatamo i volimo sebe, i druge ljude.

Uci nas kako da oprostimo i pustimo proslost.

Pridružio se: 19.12.2010. 22:59
PostPoslato: 17.08.2012. 16:09
Pozdrav svima,

nadam se da ce vas ljubav prema Luizi i njenom ucenju,odn.prema sebi samima inspirisati da napisete neke svoje licne primere i price o tome kako ste uz njenu pomoc pomogli i sebi i drugima.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 18.08.2012. 17:30
Ukoliko neko ima interesovanje za Louzinim radionicama u Srbiji, Sinisa Ubovic ce krajem avgusta odrzati radionicu, o detlajima mozete pronaci i na njegovom sajtu, verovatno. Ako se ne snadjete, ja vam mogu dati i detalje, jer sam dobila direktno informaciju od njega i njegovog tima i verujem u njegovu sposobnost po onome, koliko sam ja stigla da ga upoznam, ovako na daleko, ali ja uvek i prepoznam tu pozitivnost.

Isto tako iz mog isksusta sa radionicama, na mom podruciju, znam da su odlicne. Licno bih prisustvovala iz razloga kako bih ga licno upoznala, ali opet nisam tamo..samo nema veze, desice se kad zatreba, kako treba. Covek mi deluje jako fenomenalno i mislim da zasluzujemo i da se upoznamo i da vidim kako se to kod nas radi, iako znam da je svuda isto, jer su to obuceni ljudi, puni svetlosti. Inace sam i cula puno pohvala an njegov racun i sigurno iamju svrshu.

Bice mi drago ukoliko je nekome posluzila ova informacija. A preporucujem ljudima koji imaju poteskoca da prepoznaju svoje blokade sami. Cak se i ne bave blokadama, kao blokadama konkretno u grupi.. samo te navedu da shvatis sebe, a onda ti daju takav vetar u ledja, da prosto dobijes usadjen uspeh. Navedu te da se otvoris, da ocistis sam sebe i postanes poziitvna moc. Moja iskustva su divna sa radom tih ljudi, kao i sto misilim da i EFT je isto divna tehnika i Silva i tako dalje..jer imam iskustva i sa Royom Martinom koji isto tretira neku vrstu Eft-a i ljubav, samo na malo drugaciji nacin..ili mozda u stvari ja samo njega poznajem najbolje , a ostale i ne poznajem bas kako oni rade..ali misilim da je sve to nekako isto. Zapravo ni u jednom tretmanu nisam ucestvova direktno kao osoba kojoj treba ponoc... ali pozanjem i mnoge ljude, koje su tretmani i Louzini i Royevi postavili u ravnotezu. Nekii od njih su i moji prijatelji.

Ja imam neki svoj direktan tretman sebe i cak ljudi oko mene i sve je urodilo plodom kako vidim, ali nista nisam nikad radila za novac i nije mi namera da se bavim time... a zasto i to cete saznati uskoro, sto i dalej mislim da kome treba da skrati vreme i novac ce time ustedeti svoej vreme, a i novac iako nije svestan toga , a i ko se naumi, pronacice novac i privuci ga... ljubim vas sve... :D

Da ne shvati niko pogresno da ja nekoga teram da ide bilo gde...ovo je samo INFO... :lol: :lol: :lol: :D

Pridružio se: 17.10.2011. 22:13
PostPoslato: 18.08.2012. 21:40
Pozdrav svima evo da vam se i ja javim pre pet dana sam castila sebe knjigom Moc je u vama i sa uzivanjem sam je procitala a odgledala sam film kako izleciti sebe.Pratim vase tekstove i forume mogu da vam se pohvalim da sam dosta napredovala u svom razvoju ali cinimi se da jos trebam puno da citam i radim. Jos nemam strpljena da duze vreme radim afirmacije al zato cesto u toku dana usmeravam sebe da razmisljam pozitivno,zahvaljujem se univerzumu za sve dobro sto mi daje i ako mi se desi neka negativna misao trudim se da je odbacim. Nadam se da je to uredu.Srecna sam sto sam medju vama. VOLIM VAS I HVALA VAM.

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 01.10.2012. 15:13
Stupila sam u kontakt sa Sinisom Ubovicem, treba da se dogovorimo za tretman. Javljam utiske...

PostPoslato: 01.10.2012. 15:52
Draga Ivs,

radujem se zbog tebe! pokrenula si veliku promenu u svom zivotu!

ja sam bila na drugoj radionici od kada je Sinisa poceo da ih odrzava i nisam poznavala nikoga ko je bio na prvoj radionici tako da nisam imala nikakvo saznanje o tome....u smislu kako se odvijaju i sta se tamo desava.Naravno da ne mogu o tome ovde da pisem jer koga to zaista zanima i ko to zeli vec ce naci nacin da bude jedan od ucesnika ili obavi individualne konsultacije.

Jedino sto zelim da ti kazem jeste da mozes biti sigurna da ce sve proci u najboljem redu,da imas puno poverenja i u Sinisu i u Luiz i da ces svakako dobiti mocne alate koji ce ti pomoci u kreiranju tvojih buducih zivotnih iskustava.

pozdrav
sve najbolje!!!!!!

Pridružio se: 20.12.2010. 01:01
PostPoslato: 08.10.2012. 20:52
Ja sam se prosto zaljubila u Luizine knjige.

Lagane su i razumljive a nose mnogo pozitivnih poruka. Odlicne su i za "pocetnike". Vec sam podelila nekoliko knjiga a planiram jos da kupim kako bih mogla da ih poklonim svima kojima zelim, uzivam kada vidim kako se ljudi koje volim pozitivno menjaju inspirisani njenim knjigama :) za sada u svojoj preostaloj biblioteci imam MOC JE U TEBI, ZIVOT, UNUTRASNJA MUDROST, JA TO MOGU. Citam gde stignem, u kolima, avionu, na klupi, u kaficu ,svuda :)
Eto samo sam htela da podelim sa vama.

PostPoslato: 11.10.2012. 21:04
OTPUSTITE SVOJE STRAHOVE

Strah preuzima prednost na nasoj planetit. To mozemo videti svakog dana u novinama. Strah je nedostatak vere u sebe i zbog toga mi ne verujemo zivotu.Ne verujemo u visu svest,zato osecamo da moramo voditi kontrolu o svemu na psihickom nivou.Ocigledno,zato i osecamo strah,zato sto ne mozemo kontrolisati sve u nasem zivotu.

Poverenje je ono sto moramo nauciti ako zelimo da prevazidjemo sopstvene strahove.To se zove “skok u veru ” i verovati da je moc,silu koja povezuje univerzalnu inteligenciju.Zapamtite,SILA KOJA PODRZAVA NAS DAH,JE ISTA SILA KOJA JE KREIRALA UNIVERZUM.

Mi smo jedno sa ZIVOTOM.Sto vise volimo sebe i verujemo zivotu,vise ce nas zivot voleti i ,podrzavati..Mi mozemo verovati i u nesto sto je nevidljivo umesto da verujemo samo u fizicki,materijalni svet.Ne kazem da ne treba nista da radimo.ali ako verujemo,,ako imamo vere,mozemo ici mnogo lakse kroz zivot.Moramo verovati u to da smo se za nesto pobrinuli,cak i ako ne mozemo fizicki kontrolisati sve sto se desava oko nas.

Strah ogranicava nase misli.Ljudi mnogo brinu oko toga da ne budu bolesni,postanu beskucnici ili mnogo drugih stvari.Bes je strah Osecamo da nas stiti ali bio bi mnogo mocniji ako bi prestali da evociramo situacije koje su nam donele strah i voleli sebe- kroz taj strah.Mi smo centar svega sto se desava u nasim zivotima.

Svako iskustvo,svaka veza je ogledalo metalnih obrazaca koji se nalaze unutar nas.

Jedna od mojih omiljenih spisateljica Suzan Dzefers,ima sjajan CD koji je nazvala OSETI STRAH I SVAKAKO TO URADI.U svojoj knjizi ona kaze " Ako svako oseti strah kada zapocinje nesto totalno novo u zivotu-ipak ima mnogo njih koji to rade UPRKOS strahu,onda mozemo zakljuciti da strah nije problem.Ona zeli da nam kaze da pravi osecaj nije strah -ali se mi drzimo za taj strah.

U svakom momentu imamo sansu da biramo ljubav ili strah.Ja pomislim na sunce.Ono uvek sija iako ga oblaci mogu zakloniti na neko vreme.Kao sunce,jedna prava iskonska snaga konstantno je u meni,cak i ako je oblaci negativnih misli mogu trenutno zakloniti.Ja biram Svetlo.I ti to isto mozes.Osecaj se sigurno u svetlu.Kada se strah pojavi,izaberi da ga vidis kao oblake koji prolaze nebom i pusti ih da prodju svojim putem.

Afirmacija: Ja nisam moj strah.Osecam se sigurno da zivim bez zastite i ogranicavajuce sebe sve vreme.Kada osetim strah i pustim ljubav da rastera strah.

Ljubav je sve suprotno od straha.Sto smo spremniji da volimo sebe i verujemo sebi,vise takvih osobina privlacimo u svoj zivot.Kada smo uplaseni,zabrinuti,kada se ne dopadamo sebi,zar nje cudno sto u tom trenutku u nasem zivotu sve pogresno.Isto se desava i kada volimo sebe.Sve pocinje da se desava u najboljem redu i mi dobijamo "zelena mesta na parking zoni"Ustajemo ujutru i dan pocinje da tece divno.

Mi moramo da volimo sebe da bi mogli da vodimo racuna o sebi.Moramo uciniti sve sto mozemo da ojacamo nasa srca,nasa tela i nase misli.Mi moramo pokrenuti Silu da radi za nas ,naci dobru duhovnu vezu i stvarno raditi na njemom odrzavanju.

PostPoslato: 15.10.2012. 20:57
Preuzmi kontrolu nad sopstvenim mislima.

Danas je nov dan.Danas je dan za pocetak kreiranja srecnog,ispunjenog zivota.Danas je dan za pocetak otpustanja svih vasih ogranicenja.Danas je tvoj dan za ucenje tajne zivota.TI TO MOZES.Ti mozes promeniti svoj zivot na bolje.Vec sa sobom imas sve sto ti je potrebno da bi to uradio jer sve sto ti je potrebno su tvoje misli i tvoja uverenja.

Kako se sada osecas? Da li se osecas dobro?Da li se osecas lose?Koje su tvoje trenutne emocije?Koje je tvoje trenutno osecanje?Da li bi zeleo da se osecas bolje?Onda posegni za boljim osecanjem ili za boljom misli.Ako se osecas lose u bilo kom smislu-tuzno,depresivno.uznemireno,ljuto,iznevereno,ljubomorno...uplaseno..onda si trenutno izgubio konekciju sa tokom dobrih iskustava koje u univerzumu cekaju na tebe.Ne gubi svoje misli na krivicu.Ni jedna osoba,mesto ili stvar ne moze imati kontrolu nad tobom zato sto oni ne razmisljaju u tvom umu.

Ti takodje,zaista nemas kontrolu nad drugima-vidis,ti ne mozes da kontrolises njihove misli.Niko ne moze da kontrolise drugog ( ukoliko nije dobio odobrenje od druge osobe).Zato,budi svestan ove mocne istine,sad kada je znas.Ti mozes kontrolisati samo svoje misli.To je jedina stvar koju ti i mozes kontrolisati.Ono sto izaberes da mislis je i ono sto dobijas u zivotu.Ja biram misli o radosti i zahvalnosti i tako i bude.

Kakve misli cine da se ti osecas dobro?Misli ljubavi,,zahvalnosti...uzivanja...iskustva iz detinjstva.Misli u kojima ti uzivas i koje obasipaju tvoje telo ljubavlju.Da li si ti zaista svesna sadasnjeg trenutka i uzbudjena zbog sutrasnjega dana?Misliti takve misli je cin ljubavi prema sebi a ljubav prema sebi kreira cuda u tvom zivotu.

Mozemo imati srecne misli.Mozemo imati pozitivne misli.Mozemo reci " DA,JA TO MOGU",mozemo imati misli koje ce nas ciniti radosnim.Mi mozemo nauciti da mislimo samo o dobrom u svetu.Mi mozemo podici nase misli na visi nivo.Mozemo zapoceti svaki dan sa osmehom.Mi mozemo dozvoliti svetu da zna da smo srecni.Mozemo izrazavati zahvalnost,svaki put.Mozemo voleti nasa tela.Mozemo biti nasi najbolji prijatelji.

Afirmacije ce te nagraditi tako sto ces gledati iz dana u dan kako se tvoj zivot pretvara u neverovatno iskustvo,vise uzivanja..prosperiteta..uzivanja..radosti..i ono ce trajati do tvog poslednjeg dana na zemlji

Zato,vezbaj sebe da imas misli koje cine da se osecas dobro.Na taj nacin ces uvek kreirati svoj zivot iz radosti u radost.

Reci sebi na glas : JA TO MOGU.JA TO MOGU.JA TO MOGU.

PostPoslato: 17.10.2012. 20:40
Koja su vasa uverenja o novcu?

Da li verujete da ima dovoljno novca?

Da li privlacite onoliko novca koliko zaista vredite?

Da li mislite da na taj nacin mozete da zadovoljite zelje svog srca?

Da li ste prijatelj sa novcem ili je novac vas neprijatelj.?

10 afirmacija na vasem putu do novcanog blagostanja.

Imati vise novca nije dovoljno.Moramo da naucimo kako da zasluzimo i uzivamo u novcu koji imamo.Cesto slusam ljude kako pricaju o novcu:

Ja ne mogu da sacuvam novac

Ja ne zaradjujem dovoljno

Moje kreditno stanje je lose

Novac klizi kroz moje prste

Sve je uzasno skupo

Zasto svako drugi ima novac

Ne mogu da platim svoje dugove

Bankrot me ceka iza ugla

Ne mogu da sacuvam novac za svoj odmor

Ne mogu da se opustim u vezi novca

Koja od ovih izjava je vasa?Ako ste se prepoznali u vise od tri,onda je pravo vreme da radite ne vasim uverenjima o novcu.Veliki novcani iznosi,nisu garancija prosperiteta.Ljudi koji imaju dosta novca mogu biti vise uplaseni oko toga da im nestane novca od nekoga ko zivi na ulici.Oni jednostavno mogu izgubiti sposobnost da uzivaju u sopstvenom novcu i da zive u svetu izobilja Sokrat,veliki grcki filozof je rekao "blagostanje je prirodno bogatstvo ,luksuz je vestacko siromastvo"

Kao sto sam mnogo puta izjavila SVEST O PROSPERITETU NE ZAVISI OD NOVCA VEC OD PROSPERITETA VASE SVESTI.

Hajde da ispitamo vasa osecanja u vezi novca.Odgovorite na postavljena pitanja najbolje sto mozete.

1.Koji je tvoj najveci strah u vezi novca

2.Sta si naucio u vezi novca kao dete?

3.Sta su tvoji roditelji mislili o novcu?

4.Kako su se u mojoj porodici odnosili prema novcu?

5.Kako se ja danas odnosim prema novcu?

6.Da li ja osecam da zasluzujem da imam novac i da uzivam u njemu?

7.Sta bi zeleo da promenis u svojoj svesti u vezi novca?

Nasa teznja za novcem mora doprineti kvalitetu naseg zivota.Ako nije tako -moze biti problem.Ukoliko mrzimo to sto radimo da bi za to dobili novac,onda ce taj novac biti beskoristan.Prosperitet ukljucuje kvalitet naseg zivota jednako kao i svaki novcani iznos koji posedujemo.

Prosperitet ne definise samo novac.On ukljucuje i vreme,ljubav,uspeh,radost,uzivanje,komfor,lepotu i mudrost.Na primer,mozete biti veoma slabi sa postovanjem sopstvenog vremena.Ako se osecate uzurbano,pod pritiskom...nasli ste se zaglavljeni u siromastvu.Sa druge strane ako osecate da imate vreme koje vam je potrebno da zavrsite bilo koji posao,onda je vase vreme prosperitetno.

Uspeh? Sta je sa uspehom ?Da li mislite da je izvan vaseg domasaja i potpuno nedostizan?Ili,da li osecate da mozete biti uspesni na svoj nacin?Ako osecate da mozete biti uspesni,onda ste svakako na putu uspeha.Znate da,kakva god da su vasa uverenja,ona mogu biti promenjena u sadasnjem trenutku.Vi ih mozete promeniti!

Ovo su neka od mojih omiljenih afirmacija o prosperitetu:

1.Moji prihodi konstantno rastu
2.Svoja kreditna zaduzenja izmirujem sve lakse i lakse
3.Trosim novac sa radoscu
4.Uvek imam novca koliko mi je potrebno
5.Imam toliko novca,koliko mogu da prihvatim
6.Blagosiljam sa ljubavlju sve svoje racune i placam ih na vreme
7.Finansijski sam pozitivna.
8.Uzivam u svakom dinaru koji potrosim
9.Ja dozvoljavam sebi da budem prosperitetna

I TO JE TAKO!

PostPoslato: 17.10.2012. 22:23
OTKRILA SAM DA je samo jedna stvar koja isceljuje svaki problem a to je VOLITE SEBE.Kada ljudi pocnu da vole sebe svakog dana,cudesno je kako se njihovi zivoti poboljsavaju.Dobijaju poslove koje zele.Osecaju se bolje.Imaju novac koji im je potreban.Njihove veze napreduju ili negativne nestaju a zapocinju nove,bolje.

Ljubav prema sebi je cudesna avantura,kao da ucite da letite.Zamislite da imate tu moc,da letite.Kako bi to uzbudljivo bilo.Zapocnite da volite sebe,SADA!

Predlazem Vam 12 zapovesti koje ce vam pomoci kako da zavolite sebe.

ZAUSTAVITE SVAKI KRITICIZAM
Kritika nikada ne menja stvari.Odbijte da kritikujete sebe.Prihvatite sebe,tacno takve kakvi jeste.Kada sebe kritikujete,menjate se na negativan nacin.Kada sebe prihvatate,vase promene su pozitivne.

OPROSTITE SEBI
Otpustite proslost.Tada ste uradili najbolje sto ste mogli,sa znanjem,svesnoscu i razumevanjem koje ste tada imali.Sada ste porasli i promenili se i nastavili ste da zivite drugacije.

NEMOJTE PLASITI SEBE
Prestanite da teroriste sebesopstvenim mislima.To je zastrasujuci nacin zivota.Izaberite mentalni obrazac koji vam pruza zadovoljstvo i istog trenutka preuserite svoj strah na radost i zadovoljstvo.

BUDITE NEZNI,LJUBAZNI I STRPLJIVI
Budite nezni prema sebi.Budite ljubazni prema sebi.Budite strpljivi prema sebi dok usvajate nov nacin razmisljanja.Tretirajte sebe kao nekoga koga stvarno volite.

BUDITE LJUBAZNI PREMA SVOME UMU
Samopovredjivanje samo truje vase misli.Ne mrzite sebe zato sto vam se javljaju takve misli.Samo ih nezno promenite.

POHVALITE SEBE
Kriticizam slama duh.Pohvala cini da se uzdigne.Pohvalite sebe,koliko god puta mozete.Recite sebi koliko ste dobri,cak i kad vam se cini da radite veoma male stvari.

PODRZITE SEBE
Nadjite nacin da podrzite sebe.Dozvolite svojim prijateljima da vam pomognu.Hrabro je obratiti se za pomoc,kada vam je potrebna.

VOLITE SVOJE MANE
Sada znate da su vase mane nastale tako sto su trebale da popune neke potrebe.Sada ste otkrili nove,pozitivne nacine da te potrebe ispunite.Sa ljubavlju otpustite stare,negativne obrasce.

VODITE RACUNA O SVOM TELU
Ucite o ishrani.Koju vrstu prehrane treba vasem telu da bi postiglo optimum energije i vitalnosti.Ucite o vezbama.U kojim vezbama uzivate?Neguj i postuj hram u kojem zivis.

RADITE VEZBU SA OGLEDALOM
Cesto gledajte u svoje oci.Iskazujte sebi ljubav.Oprastajte sebi dok se ogledate.Razgovarajte sa svojim roditeljima dok se gledate u ogledalo.Oprostite njima,takodje.Bar jednom dnevno recite sebi "volim te,stvarno te volim"

VOLITE SEBE..SADA
Ne cekajte da nesto posignete,oslabite,dobijete nov posao,ostvarite novu vezu.Pocnite sada-radite najbolje sto mozete.

ZABAVLJAJTE SE
Setite se stvari koje su vas zabavljale dok ste bili deca.Ukljucite ih u svoj zivot sada.Nadjite nacin da se zabavljate dok bilo sta radite.Dozvolite sebi da izrazite uzivanje u zivotu.Smejte se.Zabavljajte se.Uzvajte i univerzum ce uzivati sa vama.

I TO JE TAKO

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 23.11.2012. 22:53
Dragi prijatelji srecna sam sto sam vas nasla,isto tako sto sam nasla LUIZUpuno sam se promenila sa njenim afirmacijama.Zavolela sam sebe samu.Shvatila sam da somo ja mogu pomoci samoj sebi na naj bolji nacin i odma to jes SADA.Hvala svima koji ste tu

PostPoslato: 25.11.2012. 18:08
Pozdrav svima koji pratite ovu temu.

Drago mi je da svakim danom ima sve vise vas koji uvidjate moc afirmacija odn koliko je to mocno orudje kada se svesno koristi.Zaista se baviti Luizom Hej i njenim ucenjem je prilicno kompleksan zadatak ali jako lep i ja to obozavam da radim i uzivam u svakom trenutku.Tek onda kada se dobro razume sta je ova zena htela da poruci svetu moze se pricati o tome da li to ima smisla ili ne
Pre toga,ko ne dopusti sebi da zaviri u ovu riznicu izobilja.,moze reci da je to neka laka razonoda i razbribriga.Mnogi ce reci da su promene koje se desavaju prilikom koriscenja afirmacija spore i da ne donose uvek bas ono sto smo afirmisali.Meni je bas to vrlo mocan proces,sto se transformacije vrse na vrlo suptilnim nivoima licnosti,nekada i na veoma suptilan nacin kada je potrebno da covek dobro osvesti sebe i da sam uvidi gde su bile njegove greske a gde su njegovi potencijali.

Ovih dana je aktuelna tema o poslu,pa u skladu sa tim,prevod jednog Luizinog texta na tu temu

Ako ste odrasli sa uverenjem da morate tesko da radite da bi zaradili za zivot,sada je krajnje vreme da otpustite to uverenje,Koriistite afirmaciju

POSAO JE ZA MENE LAK I ZABAVAN,JA UZIVAM U SVOM POSLU
.Nastavite da ponavljate ovu afirmaciju dok je vasa podsvest ne usvoji.

Radite ono sto volite i novac ce doci.Volite ono sto radite i novac ce doci.Vi imate pravo da uzivate zaradjujuci novac.Vasa obaveza prema zivotu jeste je da ukljucite uzivanje u Vase aktivnosti,Kako Vi budete pronalazili nacin da uzivate u tome sto radite,zivot ce Vam pokazati nacin kako da vas do to sto radite dovede do prosperiteta i izobilja.Intuicija,nas unutrasnji vodic nam nikada ne ukazuje na krivi put.Cilj,smisao zivota jeste igra,Kada posao postane igra,tada je zabavan i produktivan.Negativan stav o poslu stvara toksine u telu.

Ako ste ikada dobili otkaz,molim Vas predjite preko ogorcenosti,sto brze mozete,zato sto Vam ogorcenost nece doneti nista dobro u zivotu.Afirmisite cesto BLAGOSILJAM SVOG BIVSEG SEFA SVOJOM LJUBAVLJU.IZ OVE SITUACIJE PROIZILAZI SAMO DOBRO.SADA SE KRECEM KA SVOM NAJVECEM DOBRU.JA SAM SIGURNA I SVE JE DOBRO.Zatim,koristite afirmacije da bi kreirali nov posao.

Ovo nije proces koji ce se desiti preko noci,ali kako budete radili zivot ce vam davati signale.Ako vam zivot da limun napravite limunadu,ako limun nije zreo,zasadite novo seme i vodite o njemu racuna da izraste u nov zreo limun,

Ponekad kada smo tako blizu ostvarenja svojih snova,budemo toliko preplaseni da cemo ostavriti to sto zaista zelimo,da pocinjemo da sabotiramo sami sebe.Mada je to tesko zamisliti,mi to radimo da bi sebe zastitili.Praviti velike korake,imati idealan posao,zaradjivati dobar novac,moze nas preplasiti.Sta ako ne uspem u tom poslu?Sta ako me ljudi ne budu voleli?Sta ako ne budem srecan?

Ova pitanja ukazuJu na delove nas samih koji se plase ostvarenja nasih snova?Cesto je nase unutrasnje dete uzrok svih nasih strahova.Sada je vreme da budemo ljubazni,strpljivi i nezni prema sebi.Okruzite Vase unutrasnje dete ljubavlju i paznjom i ucinite da se oseca sigurno.

Nemojte ostati zaglavljeni u uverenju da je tesko naci posao.Ovo moze biti istina za mnoge ali ne mora biti istina za tebe,Ti samo zelis jedan posao.Tvoja jasna svest o iome,kreirace put za tebe,Mnogi ljudi ulazu toliko vere u strah.Kada dodje do problema u ekonomiji,mase istog trenutka ulaze u sve moguce negativne aspekte i konstantno pricaju o tome.Medjutim,bez obzira na sve,ono sto ti usadis u svoju podsvet postace istina za tebe.

Kada ja cujem o negativnim trendovima u ekonomiji ja istog casa afirmisem
TO MOZE BITI ISTINA ZA NEKOG ALI NE I ZA MENE.JA UVEK PROSPERIRAM BEZ OBZIRA GDE SAM I STA RADIM.Kada tako mislis i govoris ti kreiras svoje buduce iskustvo.Budi veoma oprezan o tome kako govoris o prosperitetu.Uvek imas mogucnost izbora pozitivnih i prosperitetnih misli.Narednih nekoliko nedelja obrati paznju na to kako govoris o novcu,poslu karijeri,ekonomiji,stednji.Slusaj sam sebe.Proveri da li reci koje koristis kreiraju buducnost koju zelis.

Da li obavljas posao gde se osecas zaglavljeno?Da li mrzis svoj posao i da li tamo provodis vreme samo da bi kuci doneo novac?Definitivno postoje stvari koje mozes da uradis da bi napravio pozitivne promene.Ideje koje predlazem mogu da zvuce smesno ili suvise jednostavno ali videla sam brojne ljude koji su promenili svoju poslovnu situaciju na bolje.Najmocnije orudje koje mozete koristiti da bi transformisali situaciju jeste snaga blagoslava ljubavi.Nema veze gde radite i kako se osecate u vezi tog mesta.

BLAGOSILJAJ SA LJUBAVLJU!TO MISLIM BUKVALNO!
AFIRMISITE :BLAGOSILJAM MOJ POSAO SA LJUBAVLJU.

Nemojte se zaustaviti ovde.Blagosiljajte sa ljubavlju,vas sto ( ako imate ),razlicite masine koje mozda koristite,proizvode,klijente.ljude sa kojima radite,ljude za koje radite kao i sve sto je povezano sa poslom koji obavljate.Ovo stvara cuda.

Ako na poslu imate osobu sa kojom imate problem,onda iskoristite vasu pamet da promenite situaciju.Koristite afirmaciju:JA IMAM DIVNE ODNOSE SA SVIM SVOJIM KOLEGAMA ukljucite i ime osobe sa kojom imate teskoce.Svaki put kada vam ta osoba dodje u misli,ponovite tu afirmaciju.Bicete zapanjeni kako ce se ta situacija transformisati na bolje.

Ukoliko zelite da dobijete nov posao tada u afirmacije pored blagosiljanja ljubavlju svog trenutnog posla ukljucite i sledece:
JA PREPUSTAM MOJ POSAO SA LJUBAVLJU SLEDECOJ OSOBI KOJA CE BITI SRECNA DA BUDE OVDE.OVAJ POSAO JE BIO IDEALAN ZA MENE KADA SAM GA DOBILA.TADA JE BIO SAVRSENA REFLEKSIJA MOG SAMOPOSTOVANJA,TADA, KADA SAM GA DOBILA,SADA SAM SPREMNA ZA BOLJI POSAO.

Sada je nova afirmacija:
ZNAM DA IMA LJUDI KOJI TRAZE TACNO ONO STO JA MOGU DA PRUZIM.SADA PRIHVATAM POSAO KOJI KORISTI SVE MOJE KREATIVNE TALENTE I SPOSOBNOSTI.OVAJ POSAO ME DUBOKO ISPUNJAVA I RADUJE ME DA RADIM PO CEO DAN.RADIM SA LJUDIMA KOJI ME PRIHVATAJU.ZGRADA JE SVETLA,CISTA,PROVETRENA I SVE JE ISPUNJENO OSECAJEM OPTIMIZMA.NA ODLICNOJ JE LOKACIJI I JA ZARADJUJEM DOBAR NOVAC.DUBKO SAM ZAHVALNA.

Ukoliko mrzite posao koji sada imate,osecanje mrznje i dalje nosite sa sobom.Cak i ako dobijete novi posao,u vrlo kratkom vremenskom roku,vi cete mrzeti i taj novi posao.Kakvo god osecanje da imate sada,vi ga nosite i na to novo mesto.Ako zivite u svom svetu odsecenosti,vi cete tu odsecenost nalaziti u svim situacijama,na svakom koraku.Vi morate promeniti svoju svest da bi imali pozitivne rezultate u svom zivotu.Samo tada,kada novi posao dodje,to ce biti dobro i vi cete napredovati i uzivati u njemu.

Tako,afirmisite:JA UVEK VOLIM MESTO GDE RADIM.JA IMAM NAJBOLJI POSAO.

Kontinuiranim ponavljanjem ovih afirmacija,kreirate nov,licni zakon,samo za sebe.Univerzum uvek ljubazno odgovara.Zivot uvek nadje nacin da nam ponudi najbolje za nase dobro,ako samo dozvolimo.

Louise L Hay,autor internacionalnog bestselera MOZES IZLECITI SOPSTVENI ZIVOT,predavac i ucitelj metafizik,prodala vise od 50 miliona knjiga sirom sveta.Vise od 30 godina pomaze ljudima da otkriju i implementiraju pun kreativni potencijal za licni rast i isceljenje.

Pridružio se: 31.03.2013. 10:48
PostPoslato: 31.03.2013. 10:56
Pozdrav svima,
da li je ova interesantna tema prekinuta ili je samo zatajila? radovao bi me nastavak

Pridružio se: 01.11.2011. 19:25
PostPoslato: 31.03.2013. 15:05
Upravo je citam. Isto kao i sebi, zelim joj svu srecu ovog sveta. Hvala joj, a hvala i tajnasima koji su mi je preporucili. :dance:

Pridružio se: 24.03.2013. 09:05
PostPoslato: 07.04.2013. 17:33
Draga anaana,

molim te napiši neki savjet kako raditi afirmacije za nečije zdravlje, točnije za zdravlje malog djeteta.
Nova sam u Ëťsvijetu tajneËť ali vjerujem da funkcionira....

VOLIM Ĺ TO POSTOJITE :romance-heartstiny:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 08.04.2013. 20:14
Nisam bas procitala sve postove ali zelim da onima sto nisu sigurni u unutrasnje dijete da ih malo ohrabrim.
Ja sam to prije godinu dana citala i mislila sam"O kakvom djetetu pricaju?" i onda sam odgledala video od Lena kako doci do tog djeteta i ovdje je Anaana to objasnila, i stvarno sam se uspjela toliko uvuci u sebe da sam se sjetila osjecaja i one malene tuzne, napustene djevojcice u zutoj haljinici i sve sam ponovno prozivjela kao tada te je molila za oprost. Najbolje je da to p okusate kad ste pomalo tuzni, jer ce se brze djete pojavitit u svjesti. Ja sada kad zelim da se ponovo vratim "svome djetetu" ne vidim da je toliko tuzno, nego je cak i malo razigrano i ako sam ja veoma tuzna i ona je...ne koristim to cesto ali se osjecam definitivno smirenije i osjecam sebe...Nadam se da ste me razumjeli i da sam nekome pomogla, ili ohrabrila ;)

PostPoslato: 10.04.2013. 17:01
Pozdrav svima Vama koji ste pratili temu o Luiz Hej koju sam ja pokrenula i vodila.

Ne bih želela da neko pomisli da sam temu tek tako prekinula i da više ne pišem ali isto tako ne bih želela da koristim ovo mesto na kojem sam provela nekoliko godina za svoju ličnu promociju i reklamu.

Prema tome,ko želi i dalje da čita i učestvuje u mom radu i pisanju,neka me kontaktira preko privatnih poruka i saznaće sve što ga zanima.

u mom svetu,sve je dobro.

pozdrav anaana
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike