LUIZA HEJ

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 19.12.2010. 22:59
PostPoslato: 23.01.2012. 22:18
www.scribd.com

cela knjiga,na engleskom,preporucujem
Korisnikov avatar
Pridružio se: 22.12.2010. 18:33
PostPoslato: 25.01.2012. 13:44
Tacno ne moze da se skine ali sam kopirao text u word pa sam imam na kompu :D inace na scribd il ja ne umem da nadjem il ko znam sta je al ni na srpskom ni na engl ne nadjem celu knjigu nam veza sad sam ovo kopirao tako da imam hvala ;)
Kad mi potonu sve ladje ja se pravim da su podmornice !

Pridružio se: 02.02.2012. 19:44
PostPoslato: 02.02.2012. 20:38
anaana je napisao:Tako moze da se desi da zaista godine prodju samo u iscitavanju i iscitavanju a promene ni na vidiku.

To se upravo meni desilo, godinama sam čitala self help literaturu, Džozefa Marfija, Norman Vinsent Pila, Skot Peka i mnoge druge, ali ništa nisam primenjivala, iskreno mrzelo me je, nisam imala volje, ali kao što rekoste te lekcije nas kad tad dočekaju. Sad čitam Lujzu Hej Kako da izlečite svoj život, po drugi put, zapisujem afirmacije sa početka svakog poglavlja i radim vežbice. Po prvi put :)

PostPoslato: 04.02.2012. 22:48
“Svaka misao koju pomislite i svaka rec koju izgovorite kreira vasu buducnost.

To je jednostavno ali nije lako.
Vi postajete svesni onoga sto niste zeleli u svom zivotu i koliko ste sami tome doprineli.
Ovo je vazilo uvek,ali iz nekih razloga zadnjih dvadeset godina univerzum zeli da ova poruka bude bude objavljena ljudima,verovatno zato sto smo sada spremni za to saznanje.Nase misli odlaze u univerzum i vracaju nam se kroz iskustvo.Jednom kada to prihvatite kao istinu,pocinjete svesno da kreirate sopstveni zivot “

Louise Hay-You Can Heal Your Life-film

Pridružio se: 05.01.2012. 10:59
PostPoslato: 29.02.2012. 14:59
da li neko ima ovu knjigu - misli srca, louise hay- u pdf-u????

:-D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 29.02.2012. 22:24
Aboridzini

...su narod, starosedeoci Australije. Sve dok ih Evropljani nisu osvojili, bili su narod otvorenog uma, misli su im bile javne i govorili su iskreno iz srca sa puno ljubavi, bili su iskljucivo dobronamerni u svakoj komunikaciji. Govorili su srcem i mentalno. Glas su koristili za proslave, lecenje i pevanje. Cenili jedni druge, ziveli su skladno u ljubavi jedno prema drugome, otvorenog srca i otkrivali talente jedni drugima.
Napredak svacijeg talenta bi zajedno uz veliku radost i cestitki proslavljali zajedno u veslju i radosti.

Bili su specijalisti u poznavanju psihologije, davali su velike vaznosti tudjim iskustvima i tudjim posebnim dogadjajima, cenili dogadjaje iz proslosti ( prenosenje istinitih prica sa kolena na koleno), odbacivali osudjivanja i predrasude, znali su da je najvaznija ljubav, voleti samoga sebe da bi mogli voleti druge.

Znali su da je svako tamo gde treba biti po sopstvenoj zasluzi kada se uzmu u obzir sve nase odluke u proslosti i nasa sadasnja slobodna volja. Nas zapadnjake su nazivali mutantima. Automatski su svakodnevno nastojali da budu sto bolji ljudi, dozvolom unutar sebe da se spoje sa bozanskim( pozitivnom energijom). Postivali su sve oko sebe, celokupni zivi svet i biljke. Prihvacali su sve sto im je dolazilo i dogadjalo sa zahvalnoscu. Smatrali su da u svakome od nas zivi duh, vise bice. Znali su da bolesti dolaze iskljucivo iz loseg odnosa, krivih uverenja, potisnutog straha, nedostatka vere u stvoritelja- boga. Radjanje dece je za njih stvaralacki cin. Deca su se radjala planski i sa puno ljubavi, a svi clanovi sa puno ljubavi pomazu svakom detetu da se usavrsi ( zamislite sada vasu ljubav prema svakom detetu koje vam se pojavi ispred vas, nevazno da li je vase).

Odrasli ljudi su odrzavali deciji osecaj za igrom i osecaj decije radosti, a u igri su postojale samo zabave, nije bilo pobednika i gubitnika, vec samo radost.

Coveciji karakter je definitivno samo njegovo licno uverenje i definitivno svako moze promeniti svoja uverenja i postati bolji covek. Ovaj narod je po meni definitivno primer za svet, a ja se pronalazim u ovim stavovima i zato obozavam Louizu, Roya, Liptona, sto su mi pomogli da ocistim neka sitna uverenja koja sam poprimila vremenom ali i zahvaljujuci njima opet lako otklonila.

Ovakav slobodan zivot pun ljubavi je jedini put moji ja osecam u meni i prosto volim.
Dugujem zahvalnost ljudima koji su mi pomogli da uskladim sebe, ovakvu danas.

Divno je biti ABORIDZIN u dusi. Kad bi svako pojedinacno ovakav postao, definitivno bi svako sa svakim mogao i svako svakoga voleo. Ja jesam i mogu i zelja mi ej da celi svet bude isto..
Voli vas vasa Mila.

Pridružio se: 26.09.2011. 22:56
PostPoslato: 29.02.2012. 23:42
Draga moja Mila,

Ovakav slobodan zivot pun ljubavi je jedini put moji ja osecam u meni i prosto volim.
Dugujem zahvalnost ljudima koji su mi pomogli da uskladim sebe, ovakvu danas.

Divno je biti ABORIDZIN u dusi. Kad bi svako pojedinacno ovakav postao, definitivno bi svako sa svakim mogao i svako svakoga voleo. Ja jesam i mogu i zelja mi ej da celi svet bude isto..
Voli vas vasa Mila.

Hvala ti za sve, Hvala ti puno , ja isto zelim bas to da su svi ljudi probudzeni, prosvetljeni i da ljubav bude svugde oko nas. Ja volim citav svet. Nadam se da ce mo to doziveti. Volim te puno i jos jedamput hvala ti na svaku rec i podrsci. Hvala

Pridružio se: 19.02.2011. 23:27
PostPoslato: 01.03.2012. 08:34
Znaci....
Ja sam Aboridzin :lol:
Puno pozdrava i poljubaca za Milu od 14Subote
:dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 07.03.2012. 17:06
Imam informaciju iz prve ruke. Uskoro ce Sinisa da radi na skolovanju ljudi, kako da sami rade radionice Louze Hay. Svi koji zele da se oprobaju u tom poslu se mogu javiti Sinisi, ili meni i mogu vas povezati dalje , ako vam treba.
Ja sam znala da nije istina ( osetial sam u sebi duboko) to sto se tvrdilo da se treba ici u Ameriku po tu diplomu, a sada se uverite sami. I nemojte misliti da je jedino odlazenje kod Louze prava mogucnost da se taj posoa radi. Eto samo toliko da se zna da su mogucstva mnogo veca i sirja nego sto je covek ponekad ubedjen. Ubedjenje je samo licna istina, ali ne i istinita istina uvek.
Istina je ta, da mozete da radite isto sto i Sinisa, cim dobijete diplomu od nejga, a koju vam i on uskoro moze izdati, naravno posle pohadjanja te skole, koju sam i ja tada nudila, jer ja tada nisam znala da Sinisa vec postoji u Srbiji vec. t.j. nisam bas dobro skopcala da on postoji kod nas..
Bilo kako bilo, ovo pisem iz razloga da ljudima pomognem.Drugo, lepo sam rekla da iz svega ima neko dobro i nisam se slagala ni onda ni sad sa time, da je bilo sta lose za nesto, pa cak ni diskusije ( za one koji su upucenu dublje u tematiku) . I znajte ovo je samo objanjenje za necije dobro... svakog pojedinacno. Oni koji su mozda tada videli bilo sta crno iz mog reagovanja ..sada neka ga ovom istinom ofarba i idemo dalje.
Zakljucak opet.... polupuna casa.... :D
Voli vas Mila....
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.12.2011. 12:51
PostPoslato: 09.03.2012. 00:41
Mmmmila naša,hvala na informaciji iz prve ruke,veoma je interesantno to sto Siniša radi,zainteresovalo me.Ovo malo dete je tako radoznalo i sve bi da zna,vidi,okusi,ponekad rasklopiti igračku da vidi šta ima unutra :lol: - sreća pa odavno naučilo da ponovo sklopi a i popravi je ako treba :D Pratim ovu Aninu "radionicu" i jako je lepo to što je obrazložila mnogo toga oko afirmacija,veoma je korisno kako za neupućene tako i za upućene,od viška ne .... glava ;) Kada će Siniša to pokrenuti,znaš li možda nešto okvirno :?: "HVALA TI" "VOLIM TE" :)
Ala je lep ovaj svet
onde potok ovde cvet :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.12.2011. 12:51
PostPoslato: 13.03.2012. 14:11
Evo da doprinesem malo ovoj divnoj temi:
Kako isceliti duh i telo
http://www.4shared.com/office/yQsIkkHq/Louise_L_Hay_-_Kako_isceliti_d.html
Meditacije za zdrav život
http://www.4shared.com/office/55ex8woD/Louise_L_Hay_-_Meditacije_za_z.html
Moć ozdravljenja je u nama
http://www.4shared.com/office/RVU_GDig/Louise_L_Hay_-_Mo_ozdravljenja.html
Poslužite se i primenite,srećan vam napredak i uspeh :dance:
I da,knjiga na uspenskom je kompletna.
Ala je lep ovaj svet
onde potok ovde cvet :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 01.10.2011. 16:44
PostPoslato: 06.04.2012. 18:50
Da li je neko na netu pronasao Luizinu knjigu "Misli srca" na srpskom jeziku u pdf formatu?Ako jeste,jel mozete ovdje podijeliti link ili meni na pp.Hvala unaprijed :handgestures-thumbupleft:
Sve svoje nosim sa sobom!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.04.2012. 17:39
Poštovani,

obaveštavamo vas da će se naredni dvodnevni
HYL program održati 26. i 27. maja od 10-18 časova

u Beogradu, u Hotelu Balkan.

Za sve dodatne informacije ili rezervaciju možete se javiti putem mejla ili na broj telefona 064/922-34-73.

Veliki pozdrav,

Siniša Ubović

Znam da je bilo onih koji su me pitali za ovakvu vrstu radionice, a i iz iskustva znam da su dobre.
Naravno, ja imam iskustva na drugom podruciju i drugi su ljudi u pitanju ...ali sam uverena da i Sinisa ume odlicno da radi svoj posao. :D
Srecna sam ukoliko nekome pomogne...pozdrav za sve.

PostPoslato: 12.04.2012. 20:27
Hvala tebi Mila sto si ovo objavila.

Ja sam prosle godine prosla ovu radionicu.Pre toga sam znala samo da postoji jedna zenska osoba koja se zove Luiza Hej i naslove njenih knjiga MOC JE U VAMA i MOZETE DA IZLECITE SVOJ ZIVOT.

Medjutim,kako nista nije slucajno tako sam i ja upravo u jednom casopisu naisla na slicno ovakvo obavestenje,onda sam iz radoznalosti stupila u kontakt sa Sinisom i tako sam se vec sledeceg vikenda nasla na njegovoj radionici.
Od tada sam pocela da usvajam principe ucenja L.H.da citam njene knjige,praktikujem afirmacije ..tako je i nastala ova tema i jos mnogo toga lepog u mom zivotu.

Hvala L.H,na svemu sto je uradila i radi jos uvek,ali na prvom mestu hvala Sinisi Ubovicu sto mi je pruzio sansu za licni rast i napredak i sto mi je verovao onda kada ni sama sebi nisam verovala.

nadam se da cu u skorijoj buducnosti opet posetiti njegovu radiocu jer rad na sebi je proces koji se nikada ne zavrsava...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 13.04.2012. 09:29
Hvala Ance,
:clap: :D Pozdrav i kissss za tebe...
Divan je to covek! :D

PostPoslato: 11.06.2012. 20:55
http://www.scribd.com/doc/45727958/Loulise-L-hay-Kako-Iscijeliti-Duh-i-Tijelo

Pridružio se: 19.02.2012. 21:17
PostPoslato: 13.07.2012. 12:47
htio sam da kupim knjige od nje ,da ih ne bih sve kupovao recite mi koje su najbolje
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 13.07.2012. 21:19
Ja sam davno pročitala Moć je u vama, pa sam je nedavno ponovo čitala.
Pročitala sam i kako da izlečite sopstveni život.
Može se skinuti sa neta, ali i ja volim kad imam knjigu u rukama.
Moje je mišljenje da je osnovna misao i ideja kroz obe knjige ista, samo, kako je ona napredovala, tako je i pisanje napredovalo.
Ipak se ne bih odrekla ni jedne knjige.
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 06.08.2012. 21:21
PostPoslato: 06.08.2012. 23:07
Veliki pozdrav za sve na ovom forumu. Izuzetno sam srecna sto se neko setio da napravi ovakav forum i sve pohvale. Vecers sam se registrovala, a vec par dana citam teme i odusevljena sam. Lujza Hej me posebno inspirise i odusevljava. Potpuno sam svesna da nista nije slucajno. Pre par godina u moje ruke je dosla knjiga Tajna. Tajna je meni donela mnogo lepih stvari, a jedna od njih je i odlazak na Reiki. Radeci na sebi i tezeci da postanem svakoga dana sve bolja i bolja uspela sam da privucem i Lujzu Hej u svoj zivot. Potom je usledilo gledanje dokumentarca od Lujze -Ti mozes izleciti svoj zivot. Gledala sam ga ostajuci bez daha, zaboravljala sam u momentima da treba da disem. Fascinirala me potuno. E sada se krug zatvorio. Znaci prvo sam naletela na Tajnu, pa na Lujzu i evo sada postoji forum Tajna koji pise o Lujzi, o svemu onome sto ja citam u knjigama svakodnevno i vi ne mozete ni da zamislite koliko sam ja srecna sto svi vi postojite ovde. Svaka stranica na ovom forumu je zlata vredna.
Znam, sigurna sam, sada kada su mi se sve kockice slozile, tek sada ce univerzum da mi pomogne da ostvarim sve ono sto sam vizuelizovala do sada. Citajuci teme sa ovog foruma pronasla sam neke meni bitne stvari koje su mi falile i hvala svima koji su mi pomogli da ih shvatim i razumem.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 14.08.2012. 19:14
Zole,

Dobrodosla Ti nama! :text-welcomeconfetti:

Mi smo uvek spremni da srdacno docekamo nove Tajnase i da ih uputimo gde treba, odgovorimo na njihova pitanja... Ali, ti se odlicno snalazis ovde, tako da mi jedino preostaje da ti pozelim uzivanciju u druzenju s nama i mnogo uspeha u praktikovanju Tajne. :P

Svidja mi se tvoja zainteresovanost za Reiki, jer je ja prakticno primenjujem. ;)

Jos jednom, DOBRODOSLA! :clap: :dance:

Pozdrav, andjele! :hand:
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike