Tehnika privlacenja bilo cega za 11 dana

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 20.09.2015. 16:36
PostPoslato: 22.09.2015. 13:21
Pozdrav za sve
Neko vrijeme vas pratim i citam vase licne price i iskustva,najtezi rad je umni rad ali je i najplaceniji i najkorisniji za covjeka,ne zivimo svi u istim uslovima i nekima je tesko a nekima opet lakse da ostvare svoje ciljeve i zelje,prije svega cilj nije isto sto i zelja ...zasto? na cilj dolaze samo oni koji ucestvuju u igri,e sad... recimo da je zivot igra,prvo i osnovno svaka igra ima pravila ,ukoliko se pravila ne postuju na neki nacin bicete ili kaznjeni ili diskvalifikovani,bolje receno vraceni na pocetak ponovo i ponovo u nedogled dok ne shvatite da treba da postujete pravila.
Ako vam u zivotu nesto ne stima i ne ide onako kako ste zamislili,primjenite ovo sto cu dalje opisati na razumljiv nacin svima...
recimo vecina vas ima za cilj vise novaca ,vise ljubavi, vise ne znam cega ...sta god to bilo?
uzmimo novac
kao veoma bitnu stavku koja je vecini problem,prvo da bi imali vise novaca ,novac je platezno sredstvo da bi bili placeni morate nesto da uradite za nekoga ili vise njih ,naravno sa ljubavlju prema tome za koga ili sta radite ,bez ljubavi nema nista i sve sto ucinite ili steknete u zivotu bez ljubavi ne vrjedi i bice te vraceni na pocetak...sta god da imate na umu morate znati odakle to dolazi i koja mu je svrha,da li je to pokrenuto iz ljubavi i zelje da usrecite nekoga ,ili ste sebicni pa vam Ego nalaze ja to moram imati,ja to zelim Ja ovo ja ono...
da se vratimo na cilj ,recimo imate cilj za narednih 11 dana da dobijete 100 eura,ili koliko namjeravate jako bitna je svrha tog iznosa,mozda i najbitnija ...ako vam treba 100 eura ,da potrosite na alkohol ili drogu ili cigarete ili neku drugu stetnu stvar po vas ili druge ,odustanite odmah od toga nece uspjeti sigurno
mislim da svi sad razumjete osnovu i odakle treba da pocnete...
sve sto vam je potrebno da ostvarite tih 100 eura je:
20 minuta dnevno nebitno u koja doba i gdje ,sve sto je bitno da zaboravite sve drugo u vasem zivotu u tih 20 min. da budete sami sjedite zatvorite oci i recite iskreno sebi zasto zelite 100 eura ,podjelite tih 100 eura na tri djela jednaka znaci 33,333 ........jedan dio ide za nekoga koga poznajete da mu je novac potreban ,ubacite nekome u sanducic ti 33,3333...eura i ok
drugi dio novca kupite neko mlado drvce neko cvijece ili vise njih i posadite u parku negdje gdje mislite da treba i da ce drvo tu uspjeti i biti sigurno ili ucinite nesto drugo korisno za prirodu.
treci dio je vas on pripada vama i mozete da radite sta god zelite s njim.
sve ovo uradite u miru i ljubavi sa iskrenom namjerom ,da pomognete nekome ? da unaprjedite svoju zivotnu okolinu ? da pruzite sebi trenutak da kupite ono sto zelite ?i to je to uspjeli ste sigurno
znaci 20 minuta iskrenosti i ljubavi prema drugima prema prirodi prema sebi sa zahvalnoscu onome koji vam je podario zivot i mogucnosta da budete srecni i da usrecite druge...
sad probajte i vidjece te kako je lako i jednostavno...
sto je najljepse vremenom ako sve to radite na opisani nacin sa ljubavlju i istinskom zeljom za napredak drugih i zivotne okoline i sa ljubavlju prema citavom univerzumu i svemu stvorenom a to ste vi na kraju,uspjeh je zagarantovan ponekad i za 11 sati dobijete i sto puta vise nego ste trazili i zeljeli...a cilj vaseg zivota neka uvjek bude ne sutra nego sada ,ne za deset godina ili ovih 11 dana nego sada...Bez ljubavi sam Nista... ovo izgovaraj te u sebi non stop i volite sve i svakoga bez obzira na okolnosti i nadam se vasem uspjehu i ostvarenju svih vasih dobrih namjera i ciljeva :hand:

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 29.09.2015. 07:05
:D Pozdrav kalvarija,moram reci da mi se svidja i tekst i tehnika,nesto novo i vrlo zanimljivo,hvala ti sto si podelio sa nama svima,siguran sam da ce mnogi uzivati u buducim plodovima uspeha ove tehnike,hvala! :violin: :whistle: :dance: :clap: Cao! :dance:

PostPoslato: 29.09.2015. 21:46
Carobnjakov segrt je napisao::D Pozdrav kalvarija,moram reci da mi se svidja i tekst i tehnika,nesto novo i vrlo zanimljivo,hvala ti sto si podelio sa nama svima,siguran sam da ce mnogi uzivati u buducim plodovima uspeha ove tehnike,hvala! :violin: :whistle: :dance: :clap: Cao! :dance:

Pozdrav :D
Drago mi je da ti se dopada tehnika i da ti je zanimljiva pre svega...iskreno se nadam da ce nekome pomoci ;) ,iz licnog iskustva veoma je ucinkovita hm...uvjek se nasmijem kad se sjetim,prvi put mislim sedam ili osam dana u pitanju je bilo kad mi se pojavio novac ni od kuda ,setam gradom i nadjem
novcanik na cesti ,naravno prazan :doh: ,sa svim dokumentima i kako zivim malo dalje od policijske stanice,kontam otici cu sutra da predam tamo pa neka oni traze vlasnika :whistle:
sutra se desava ovo izlazim i idem da predam taj novcanik kako dolazim pred stanicu policije ima sta da vidim na samom ulazu unutra na stepeniku stoji koverta onako presavijena ,i sta je unutra ? :dance: ...,stavim u dzep i nastavim dalje udjem unutra i odmah u toalet na brojanje :clap: 7000 km bih valuta ,odem tamo predam onaj novcanik dam izjavu...i sav sretan odlazim ... :whistle: ,na izlazu stoji stariji covek i vidno zabrinut i govori tacnije psuje svasta nesto ,ja onako stanem znao sam odmah da je on nesretnik izgubio koverat,prilazi mu zena i pita ga gdje je sve isao kuda ,on pokazuje njoj na parking tamo mu je auto
i da je imao novac kad je izasao iz auta,onda ja stupam na scenu bla bla bla...i izvadim onaj koverat i kazem gospodine danas ste sretniji od mene, :dance: ,pocastio me je sa 300 km ,tri novcanice po 100 km...kakva slucajnost???
Mislim da sam ispravno postupio,pre svega dokaz da djeluje ali po mom misljenju sadrzi dosta bitnijih faktora od samog novca ,iskusenje prije svega tacnije provjera moje zrelosti u tome svemu
toliko dogadjaja ne moze biti slucajno tako da licno smatram da je jako bitan stav covjeka koji radi
tu tehniku hm...ili bilo koju drugu prije svega obratiti paznju da niko i nikada ne bude ostecen u tom procesu ostvarenja bilo cega :hand:

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 30.09.2015. 20:12
Prvo da vas pozdravim dragi fb.prijatelji,pratim vas i jako ste mi simpaticni neki novi ljudi su tu i poneki stari znanac.Svidela mi se ova tvoja tehnika Kalvarija Isprobacu je koliko pre i javljam rezultate.Pitam se pitam sta cu prvo isprobati ,al vec ce mi se kazati.Pozdrav dragi ljudi.

PostPoslato: 01.10.2015. 13:09
sasa5 je napisao:Prvo da vas pozdravim dragi fb.prijatelji,pratim vas i jako ste mi simpaticni neki novi ljudi su tu i poneki stari znanac.Svidela mi se ova tvoja tehnika Kalvarija Isprobacu je koliko pre i javljam rezultate.Pitam se pitam sta cu prvo isprobati ,al vec ce mi se kazati.Pozdrav dragi ljudi.

Pozdrav za tebe Sasa
Super je sto ti se svidela ova tehnika...kako si napisala "isprobacu je" ja sam se sav najezio od te recenice :o ,zasto ? prvo mislim ...to je moje misljenje i zelim da ga podelim sa tobom i sa drugima,sta god bilo u pitanju da zelis ili ti je potrebno ili hoces da ostvaris ,tu mila moja nema isprobavanja i testiranja,ili sta vec drugo...to je tvoja zelja tvoja potreba ti to hoces da imas ili da dozivis...znaci,molim te ti ne isprobavas da nesto dobijes ili dozivis nego ti to hoces da dozivis i ostvaris...vjerujem da si i ti upucena u osnove i pre svega da razumjes kako to radi ,tehnika ko tehnika,nista vazno ima milion nacina za sve ,moze ovako a moze i onako ...1000 tehnika neke djeluju za 1 dan neke za 11 a neke za 365 ...prodje zivot u isprobavanju ,dosta je isprobavanja probas 11 dana i nista odustanes pred samim ostvarenjem :dance: ...prelazis na drugu tehniku, od tog nema nista? samo vreme prolazi budes zbunjen sto je najgore od svega zbunis i citav svemir i Boga pa vise nema pojma sta ustvari ti hoces i poslije nekoliko godina ,gdje si sta si nista ...sve isto ,mozda bi bilo bolje da se covjek nije ni trudio...???
:P prosto i jednostavno ,pozeli i uzmi ili dozivi to sto pozelis bez brige za bilo sta i kako? ima ko brine da to sve bude u savrsenom redu,tvoje je samo da budes svoja ,svjesna svojih zelja i njihove ispravnosti,dobra i da vjerujes u ostvarenje istih :violin:
pozdrav svima

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 02.10.2015. 09:41
.Hvala prijatelju dragi na razgovoru.Kad sam napisala isprobacu to znaci to radim ja volim da se igram,dosta sam ozbiljno zivot dozivljavala,sad sam u fazi sve je igra i hocu lepo i pozitivno da se igram.Sve sto dode moze i da se gleda sa + a mmoze i - ,ja biram +.Sunce sija da obasja ceo svet moja namera je aktivirati to Sunce u nama da sija iznutra prema van.Svidela ni se ova tehnika pa eto radim je i uzivam.Veliki pozdrav drage duse.

PostPoslato: 02.10.2015. 12:12
sasa5 je napisao:.Hvala prijatelju dragi na razgovoru.Kad sam napisala isprobacu to znaci to radim ja volim da se igram,dosta sam ozbiljno zivot dozivljavala,sad sam u fazi sve je igra i hocu lepo i pozitivno da se igram.Sve sto dode moze i da se gleda sa + a mmoze i - ,ja biram +.Sunce sija da obasja ceo svet moja namera je aktivirati to Sunce u nama da sija iznutra prema van.Svidela ni se ova tehnika pa eto radim je i uzivam.Veliki pozdrav drage duse.

Vjerujem u tvoj uspjeh,uzivaj u svemu ... :hand:

Pridružio se: 09.12.2012. 07:46
PostPoslato: 09.01.2016. 06:44
Ova tehnika deluje zaista fantasticno. Mozes li molim te da mi pomognes kako da je primenim npr na uspeh, sticanje prijatelja, sviranje instrumenta itd? Mnogo ti hvala unapred. Volela bih da probam ovo uz velike nade da cu uspeti.

Povratak na Praktične metode i tehnike