Prosvetljenje...

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 22.12.2010. 16:45
PostPoslato: 06.05.2015. 14:29
*
"Onima koji veruju, nijedan dokaz nije potreban. Onima koji ne veruju, nijedan dokaz nije dovoljan"~ Einstein
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 06.05.2015. 21:11
:chores-chopwood: :chores-laundry: :chores-laundry: :chores-vacuum: :chores-mowlawn: :chores-mop: :chores-chopwood: :chores-mop: :chores-mowlawn: :chores-vacuum:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 11.05.2015. 10:16
:happy-smileyinthebox: :happy-sunshine: :happy-smileyinthebox: :happy-sunshine:

Pridružio se: 19.02.2012. 21:17
PostPoslato: 11.05.2015. 17:46
bas da vidim sto ces da napises

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 26.05.2015. 08:31
Kad će taj nastavak??? :D
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/

PostPoslato: 30.05.2015. 18:12
*
"Onima koji veruju, nijedan dokaz nije potreban. Onima koji ne veruju, nijedan dokaz nije dovoljan"~ Einstein

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 01.06.2015. 20:08
Dragi Đorđije,
To koliko neko ima godina ne govori o njegovom znanju u životu. :-) Deca razumeju mnogo više nego što mi mislimo. :-) Pogotovo Ĺ˝ivot i sve ovo što mi ovde učimo. Uzmite savet od nekoga ko ima 2 male devojčice od 6 godina. :-)

PostPoslato: 02.06.2015. 18:16
?

PostPoslato: 02.06.2015. 23:32
Pitao sam kad će nastavak iz razloga što mi se svideo tekst, nisam očekivao takav odgovor ;) Ali dobro, nema veze. Za mene je smisao života biti ostvaren materijalno i duhovno. Pozdrav. :D
Wealth Beyond Reason

PostPoslato: 03.06.2015. 00:00
Upravo sam pročitao šta ste napisali u komentaru na Miloševom tekstu, a naročito se slažem sa ovim delom:

“BOG” NIJE ONO ŠTO PROPAGIRAJU RELIGIJE.
One to rade zbog sebe, svog opstanka, ja ih potpuno razumem.
Tako je od davnina.
Pogledajte samo naša sveštena lica, njihove novčanike, stomake, kuće, automobile…
Ima ih i pravih…(njegova svetost pokojni patrijarh Pavle…)
Da ne polemišemo o nastranim porivima (pedofiliji, homoseksualizmu)…nije tema.
Crkve i manastiri imaju svoje cenovnike usluga, parkinge, video nadzore, centralne klime, podna grejanja, satelitski internet…
“BOG” JE U MENI, KAO ŠTO JE U VAMA.

Kad to kažem nekome u svojoj okolini oni pomisle da sam ateista :) Ali nisam (bio sam na pola puta da postanem). U Tajnu i moć uma verujem jer sam sada zdrav (doduše imam malih problema sa kratkovidošću) tj. oslobodio sam se bolesti koja me je sputavala da se bavim sportom i ograničavala me (mada granice ne postoje, ali sam tada bio jako mali da bi to znao) da radim sve ono što su moji vršnjaci radili - bronhijalna astma, teži oblik. Sada se bavim bodibildingom i postavio sam sebi neke ciljeve, ali otom potom :) ÄŚitam kad god sam u mogućnosti tekstove sa Miloševog bloga i fokusiran sam na moj cilj, a o tome ne pričam sa ljudima iz moje okoline jer ne veruju da je to moguće... ali ja ne da verujem nego ZNAM da je to moguće, ali se u mojoj glavi i dalje odvija 'teniski meč' između svesti i podsvesti pa se ne nadzire. Kada sam uspeo sve što sam zacrtao sebi do sada uspeću i to jednog dana :D

Moram da kažem i da je Kraljica divna osoba... !!! :D
Wealth Beyond Reason

Pridružio se: 19.02.2012. 21:17
PostPoslato: 03.07.2015. 15:24
ti poce temu pa je ne zavrsi

PostPoslato: 04.07.2015. 05:41
*

PostPoslato: 04.07.2015. 06:18
*
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 12.07.2015. 17:55
Dragi Đorđije,

Poruka primljena s radošću i divljenjem :)

Mislim, nisam ja ništa manje od tebe ni očekivala, kao ni od mnogih Tajnaša, bilo da su još u ovim vodama, kao ti, ili da su malo odšetali, kao ja. Ali sam svejedno svaki put oduševljena, kao i sada.

Kako sam opet na drugoj polulopti, gde internet malo slabije radi, imala sam to zadovoljstvo da gledam ove poznate strane malo duže, i primetila sam onu opciju gore - odjavi se (mau). Sećanje na mog sina koji me je te dve godine na Tajni opominjao da se odvojim od nje baš tim rečima, "odjavi se mau", sada već deluje kao oni stari bioskopski žurnali iz vremena Đenke i Maratonaca (stigao je ton film! :D ).

Da li sam tada mogla da sanjam da ću biti ovde gde jesam? Da li sam mogla da sanjam da će moji prihodi premašivati moje redovne potrebe toliko da mogu da renoviram stan i vraćam dugove? Da li sam mogla da sanjam da ću prevoditi knjige na engleski? Da će to biti deo priprema za pisanje moje knjige?

Pa jesam, zapravo. Ne baš te konkretne stvari, ali zaista jesam sanjala "velike snove". Sećam se kao da je juče bilo kad sam se zapitala da li se isplati naučiti kako da upravljam svojim mislima ako ću na taj način sasvim promeniti svoj život za 5 godina. Evo, peta godina od tog pitanja, moj život je potpuno promenjen, kao i tvoj, kao i mnogih poniklih na ovoj našoj tajni, a najbolje od svega je - što je to samo početak ;)

Dragi Đorđije, kada i kako ćemo se videti nebitno je, ali znam da hoćemo uskoro. I tada bih volela da od tebe čujem i naučim više stvari, kakav je i običaj među Tajnašima, što znači među prijateljima.

Veliki pozdrav i veliko poštovanje i divljenje za tvoj put i tvoje uspehe :clap:

P.S. - Priča o prikolici je san moga dragog koji polako usvajam, a bicikl je moj... čujemo se ;)

P.P.S. - Skoro sam plovila brodom. Nemirno more, brod se propinje i zaranja tako da moram da savijam kolena da bi održala ravnotežu. Talasi se razbijaju o pramac, sitne kapljice me zasipaju i donose ukus soli, kosa mi vijori na vetru, gotovo mokra, a ja uživam kao da sam srasla sa njim...

Sve sami osećaji iz moje imaginacije iz tog vremena, kada sam tako isto "plovila" na mom brodu, samo u sred moje rođene kuhinje :) Imaginacija zaista stvara realnost. A moj brod mi je sve bliže i bliže :)

"Da nije 5 godina, a možda i još toliko, predugo vreme da se sačeka svoj brod?"
"Jel vi to mene ozbiljno pitate? Ne budite smešni 8-) "

Povratak na Praktične metode i tehnike