Tehnike Zorana iz Zemuna

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 19.10.2013. 17:52
PostPoslato: 19.10.2013. 18:00
Tekst: Zoran iz Zemuna je napisao:
Najjače i najbolje metode zaštite

Za neke od ovih metoda ste čuli, ali neke se prvi put objavljuju jer su dobijene iz direktnog ličnog iskustva.

Prvi izvanredan metod nam dolazi iz ÄŚigonga i radi se prstima. Koristi se u svim sumnjivim situacijama, a obavezno za vreme meditacije. Radi se o položaju prstiju koji zatvara sve energetske kanale u telu i nemoguće je da vam bilo ko ili šta izvuče i kap energije. U isto vreme ćete primati energiju koja je dobra za vas u neograničenim količinama.

Palac se postavi na kažiprst, ali tako da dodiruje spoljnu ivicu nokta. Ne spajaju se jagodice kao kod one mudre. Liči na to, ali nije. Ovo vas štiti od svega. Radi se sa obe ruke, a evo i slike.

Slika

Ovo možete lako proveriti. Neka osoba napravi ovo i pokušajte da izvučete malo energije iz nje ili blokadu. Nema teorije.

2. Metod napuštanja prostora. Kada uđete u bilo kakav prostor za koji vam se učini da nije dobar za vas, uradite sledeće. Napravite tri koraka u nazad, okrenite se i napustite prostor. Nipošto se posle toga nemojte okretati jer ono što vam ne odgovara lako može da pođe za vama. Ne da može, nego će sigurno poći.

3. Metod ogledala. Prastara metoda, a malo sam je modifikovao i za prostor u kome živite. Pokazala se izuzetno uspešnom u praksi.

Kada radite ovo kao ličnu zaštitu, zamislite sloj oko aure koji se ponaša kao ogledalo okrenuto spolja. Sve što vam dođe odmah se vraća pošiljaocu. Ovo možete postaviti i dragim osobama da ih zaštitite od uticaja ljudi, lutajućih misaonih formi, entiteta i sl. Neophodno je da to što bolje zamislite i onda možete dodati i blagoslov.

Za zaštitu prostora u kome živite, najbolje je to ponavljati svakog dana sve dok zaštitna forma ne očvrsne na astralnom nivou. Radi se na sledeći način: oko vašeg doma kreirajte četvorostranu piramidu od ogledala koja su okrenuta ka spolja. Ovo se radi za vreme lake meditacije (alfa) i zahvaljujući tome sam u jednom trenutku primetio propust.

Piramida mora da ima i dno koje je formirano na isti način.

Postoji i još moćnija verzija, ali to vam nije potrebno. Postave se dve piramide od kojih je jedna obrnuta i dno im je zajedničko - dijamant.

4. Metoda ÄŚasnog Krsta. Ovo je jako i potpuno neprobojno za bilo kakve uticaje. Krst se dodaje na sloj zaštite ispred sebe i na krov vašeg doma, tj zaštitne piramide. Ova zaštita se pravi uz pomoć četiri svetitelja. To je i najkomplikovanija zaštita i jako teško se izvodi, pa sam odustao od objašnjavanja. Ovako snažna zaštita nije potrebna većini ljudi i postavlja se samo ako ste sigurni da ste u nekakvoj opasnosti ili se bavite ovakvim poslom kao ja, što će reći da ste otvorena meta (i draga meta mnogim budalama koje isprobavaju svoju snagu).

5. Trenutna zaštita i provera se radi prizivanjem Svetog Trojstva. Ako osetite ili "vidite" prisustvo, kažite - U ime Oca, Sina i Svetog Duha. Sve što nije dobro za vas će se trenutno udaljiti. Ovo sam proverio mnogo puta, a jednom me je zaista spasilo tako što mi je slučajno palo na pamet i tako dobih šta treba.

6. Nešto što bi odmah uklonilo sve probleme je ulje iz kandila koja stoje ispred ikone Trojeručice, na Hilandaru. Namaže se mali krstić na čelu, a može i na srcu. To ulje zatražite na Hilandaru i nije potrebno plaćati ništa.

Jedan od tekstova Zorana iz Zemuna, preuzeto sa sajta: Purpurnasvetlost.com

PostPoslato: 19.10.2013. 18:07
Preporučujem i ovu knjižicu, takodje je napisao Zoran iz Zemuna. Zove se Iza Ogledala.
http://www.scribd.com/doc/23869022/Zoran-Iz-Zemuna-Iza-Ogledala

Srdačan pozdrav, sve najbolje :D

PostPoslato: 19.10.2013. 21:58
http://purpurnasvetlost.com/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=77:energija-hrista&catid=3:istrazivanja&Itemid=2

Evo vam još jedan tekst od Zorana, opisana je lepa tehnika za podizanje lične vibracije.

PostPoslato: 21.10.2013. 21:44
Zoran iz Zemuna je napisao:Veza sa dušom

Za one koji nisu bili na radionicama, energetski udari u telu se osećaju kao talasi jeze koja vas podilazi od stopala na gore.
Ništa ne može da vam toliko podigne vibraciju kao ovakav energetski udar.
Energetske udare u vašem telu može da oseti svako ko zna da posmatra i znak su energetske kompatibilnosti. Na taj način se može podići vibracija mnogo ljudi odjednom. Ovi energetski talasi se mogu uvežbati tako što se koncentrišete na pleksus i izazovete udar jeze kroz celo telo. I to je moj poklon vama na današnji dan. Lečio sam ljude ovom fokusiranom energijom.
Ako ste osetili žmarce u toku slušanja pesme "Run" (Leona Lewis) to je to. Potpuno besplatna vibracija.
Zato je umetnost jedina ljudska aktivnost koja zaista vredi. Novo doba će biti samo ako dođe do nove Renesanse u umetnosti. Jedino je umetnost čista tvorevina duše i koren joj je u telu Boga. Džaba Maje i centar Galaksije i ostale budalaštine na kvadrat..

Sada sledi meditacija za povezivanje sa dušom koju sam kreirao 25. Decembra 2012.

Zamislite da ste ispred ogledala i da vidite svoj odraz. Sedam čakri svetle kao mala Sunca. A najjače i najveće Sunce je u vašem srcu. Zadržite se u toj slici i uđite lagano u ovu svečanost Svetla.

"Molim te Bože ispolji se kroz moje srce. Molim Te, neka tvoja prečista i isceljujuća svetlost Istine sija kroz sve ono što me čini, kroz Dušu, sva tela, sve energetske slojeve i dimenzije moga Bića i neka obasja sve što si stvorio. Bože blagoslovi moj životni put, moju prošlost i linije predaka koji su me rodili. Blagoslovi moju budućnost i neka bude ne po mojoj, već po volji Tvojoj. Molim te božanska svetlosti - rastvori sav bol koji sam stekao ili naneo na svom putu. Oslobodi i rastvori"

Vidite vašu prošlost koja kao snop optičkih vlakana ide nazad iza srca i daleko u prostor iza leđa. Neka svetlo krene tim vlaknima i obasja prošlost. Vidite vašeg oca (desno) i majku iza leđe i iza njih njihove očeve i majke, Iza njih njihove i tako dalje u istoriju. Iza vas je mnogo ljudi koji su živeli da bi vama preneli iskru života. Svetlost ide kroz sve njih u daleku prošlost i rastvara, oslobađa...
Vidite u ogledalu kako se srce povećava i isijava toliko jako da se više ne može gledati. Svaki atom vašeg tela se pali i postaje malo Sunce i telo se pretvara u bezoblčnu masu najjačeg svetla. Osetite svu veličanstvenost tog trenutka i izazovite energetske udare iz pleksusa koji će obasjati planetu Zemlju koja se nalazi iza ogledala i veličine je lopte. Blagoslovite svoju domovinu, svoj grad, sve ljude i svoje najmilije. Ogledalo se lomi i nestaju granice, sve postaje čista i isceljujuća svetlost Istine. U tom bljesku rađa se potpuno nova stvarnost, toliko drugačija od ove postojeće.

Kada ovo uradite, više ništa neće biti isto.
Kada ovo uradite, pomogli ste više nego što milioni ljudi mogu da pomognu Tvorcu svojim svakodnevnim aktivnostima.

Ĺ to više radite ovu meditaciju, to bolje po sve nas.
Preuzeto sa: Purpurnasvetlost.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 22.10.2013. 18:12
Zoran iz Zemuna je usao u moj zivot mnogo pre Tajne.

JA se Tebi od srca svog zahvaljujem sto si me svojim postovima veceras podsetio na coveka koji me je makar malo "gurkao" pred BUDJENJE!!!

HVALA TEBI....

HVALA ZORANU IZ ZEMUNA....

NAJVECE HVALA UPICUJEM MOJOJ ZLATNOJ TAJNI!!!!

VOLIM VAS.....
:clap: BRAVO ZA SVE NAS!!!

PostPoslato: 22.10.2013. 18:27
ako ti je pomogao onda, sada će ti pomoći višestruko, ako ti hoćeš normalno. Napredovao je dosta i mnogo toga naučio.

Mary Poppins veliki pozdrav od Bukija :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 22.10.2013. 19:12
Alexandre,
gde god nadjes Zoranov text, a da je novijeg datuma, kopiraj i postavi za mene, ljubim te!

JA ga obozavam...

HVALA TI unapred!

PostPoslato: 23.10.2013. 14:57
Purpurnasvetlost.com je njegov sajt, pa otvori i čitaj sve šta ima, zanimljiv je forum dosta, ako hoćeš uključi se u priču, na njegovom forumu.
Veliki pozdrav :D

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 23.10.2013. 20:13
Bravo za Bukija.Zoran je super covek pomogao mi je puno i naucio (uputio)da radim na sebi i veoma sam zadovoljna kako napredujem.Zoran je CAR.Volim vas sve na tajni hvala vam sto ostojite.

PostPoslato: 23.10.2013. 21:14
Pozdrav Saso :D
Greota je što dosta ljudi nje ni čulo za njega, mnogo zna a pritom je i dobar čovek, to sve je veliki plus, a i još dodatno što daje savete, pomaže svima sa kojima dodje u kontakt i bilo bi šteta ne uraditi to.
Evo ti Mary najnoviji tekst, sa foruma Purpurnasvetlost.com :
"Prosta i jako efikasna vežba za uklanjanje problema. Isprobano i verifikovano na radionicama.
ver.1 Zamisli da držiš list čistog papira. Zatraži da se na papiru pojavi slika tvog problema i šta god se prvo pojavi - to je to.
Zatim zatraži da se na drugoj strani papira pojavi slika onoga što podržava tvoj problem. Ĺ ta se prvo pojavi, ne menjaj- to je pravo.
Sada zatraži da se malo dalje od papira pojavi ono što hrani energijom tvoj problem.
Ĺ ta god se pojavi uradi samo jedno - posmatraj ga neutralno 3 minuta.
Neutralno znači bez emocija i donošenja sudova. Vidi šta se dešava sa tom strukturom i ponovi vežbu dok ne nestane.

ver.2 Još lakša. Zatraži da se tvoj problem pojavi u nekom obliku ispred tebe. Zatraži da se ono što podržava problem pojavi iza njega.
Tu strukturu zatim posmatraj neutralno nekoliko minuta.

Ako ovo radiš jedno mesec dana sa svim problemima koji te dugo muče tvoj život će se promeniti i to mnogo.

Ps. Ova vežba govori mnogo toga, a posebno šta je pravi životni stav.
Ĺ ta ljudi rade kad se problem pojavi? Reaguju kao majmun na bananu i eto đavola.
Još bolje - reaguju ko štuka na blinker ili smuđ na varalicu. I završe reš pečeni-"

Evo ti link, jednog teksta sa njegovog sajta, preopširan je pa da ne kopiram sve.
Link: http://purpurnasvetlost.com/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=83:iskustva-sa-radionica&catid=8:impresije&Itemid=8

Ovo je samo mali deo iskustava sa radionica, možeš misliti čega sve tu nije bilo :D
Puno pozdrava svima od Bukija :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 12.10.2013. 22:39
PostPoslato: 26.10.2013. 00:21
Hvala za ovo. ÄŚitam malo knjigu na scribu koju si postavio i izgleda mi jako zanimljivo. Hvala.

PostPoslato: 26.10.2013. 01:11
Pozdrav EvolucioSvesti, nema na čemu :D
Dok sm čitao knjigu, zamislio sam se par puta, i kockice su se sklopile na neki nov način. Meni se jako dopada.
Uopšte, knjiga nosi posebnu energiju, laku, prijatnu i privlačnu. Zanimljivo je napisana. Planirm da je opet pročitam, posle dužeg vremena. ÄŚisto da se vratim malo unazad i preispitam iz početka sve :D

PostPoslato: 27.10.2013. 20:12
Prosta i jako efikasna vežba za uklanjanje problema. Isprobano i verifikovano na radionicama.
ver.1 Zamisli da držiš list čistog papira. Zatraži da se na papiru pojavi slika tvog problema i šta god se prvo pojavi - to je to.
Zatim zatraži da se na drugoj strani papira pojavi slika onoga što podržava tvoj problem. Ĺ ta se prvo pojavi, ne menjaj- to je pravo.
Sada zatraži da se malo dalje od papira pojavi ono što hrani energijom tvoj problem.
Ĺ ta god se pojavi uradi samo jedno - posmatraj ga neutralno 3 minuta.
Neutralno znači bez emocija i donošenja sudova. Vidi šta se dešava sa tom strukturom i ponovi vežbu dok ne nestane.

ver.2 Još lakša. Zatraži da se tvoj problem pojavi u nekom obliku ispred tebe. Zatraži da se ono što podržava problem pojavi iza njega.
Tu strukturu zatim posmatraj neutralno nekoliko minuta.

Ako ovo radiš jedno mesec dana sa svim problemima koji te dugo muče tvoj život će se promeniti i to mnogo.

Ps. Ova vežba govori mnogo toga, a posebno šta je pravi životni stav.
Ĺ ta ljudi rade kad se problem pojavi? Reaguju kao majmun na bananu i eto đavola.
Još bolje - reaguju ko štuka na blinker ili smuđ na varalicu. I završe reš pečeni-

Preuzeto sa: http://purpurnasvetlost.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=71&sid=c89230d7b8f7b1c0be00149064c8b574&start=10

Pridružio se: 19.02.2012. 21:17
PostPoslato: 28.10.2013. 09:38
Simpaticno kod zorana iz zemuna kako je pomjesao vjeru i ezoteriju.Te dvije stvari ne mogu nikako zajedno .I ako je Ezoterija nastala iz vjere.

PostPoslato: 28.10.2013. 22:42
Pozdrav Vlado.
Ne vidim razlog zašto bi ezoteriju razdvojili od vere. Ezoterija je zasnovana na religijskim učenjima. Ono čime se on bavi daje odlične rezultate, pa ne vidim razlog zašto to ne bi valjalo i zbog čega to ne bi išlo zajedno.

PostPoslato: 29.10.2013. 17:46
vjera se zasniva na ljubavi,prastanju,kajanju,oprostu ,moralu a ezoterija na upravljanju kontroli,svesnosti,moci.tako da ne mogu zajedno nikako

PostPoslato: 29.10.2013. 20:04
Upravu si, da ne znam šta čovek radi i poverovao bih. Ovde se radi o moralu, ljubavi, oprostu, kontroli da, ali vrlo malo i to sebe, svesnosti svojih grešaka, moći da te greške ispravimo. ÄŚini mi se da je to bombastičan spoj, vrlo dobar jer donosi vidljive rezultate (iz iskustva ;) )

PostPoslato: 08.11.2013. 00:28
Glupo je da ostanem ne izrečen.
Ono čime se Zoran bavi je unutrašnja spoznaja Boga i ljubavi. Proučava unutrašnja religijska učenja i mistiku, koja nisu u vezi sa magijskom doktrinom, okultnom ezoterijom. To treba razgraničiti, kada se već pominje.
Religija i mistika se bave unutrašnjom spoznajom Boga, tako da u tome nema mesta bilo kakvih naznaka okultne ezoterije (magijske).
Mistika se bavi ličnim iskustvom, ako si čitao Zoranove tekstove primetio si to.
Zoran baca akcenat na mistično Hrišćanstvo, najviše, rekao bih.
Kada sam rekao u pravu si, hteo sam da kažem, magijska ezoterija stvarno ne može da se spoji sa religijom i religijskim učenjima, ali Zoran se time ne bavi.

PostPoslato: 08.11.2013. 09:02
napisao sam odgovor na post i onda sam ga izbrisao ,setio sam se moga drugi rijeci svako ima svoj put .Tj svako ima svoje prepreke a put je isti .

poz

PostPoslato: 13.11.2013. 01:40
Levu ruku podignite ka nebu i zamislite kako se u nju uliva svetlost. Tu svetlost udahnite u srce.
Desna ruka je na dnu kičme. Kroz nju izdahnite svetlost iz srca u kičmu i neka se podigne u vis do temena.
Vidite šta se dešava i opišite.
Desnu ruku možete staviti i na neko drugo mesto koje je možda slabije.
Ovde važna napomena.
Ovo je još malo pa potpuna (i najbolja od svih) metoda isceljenja srcem. Nemojte nikad staviti desnu ruku na nekog drugog jer to može da izazove jako loše posledice. Od toga da popijete nečiju bolest, do činjenice da možete nekog zaraziti svojim sadržajem.
Vaše srce, iako na prvi pogled zdravo i čisto, može da sadrži jezive stvari.
Objasniću to primerom. ÄŚak ni svetlost koju prizivate odozgo ne mora da bude "čista". I to će zavisiti od vaše vibracije.
Ono što je još očiglednije je da iz desne ruke često izlazi daleko "prljavija" svetlost od prizvane. Dakle, radi se o negativnoj transformaciji, koja može da posluži u svrhu lečenja samog srca. Prljavija svetlost vama neće naškoditi, naprotiv - to je još uvek svetlost i ona će vas isceliti. Po istraživanju Lujze Hej, i po onome što mi je rekao Mića Jovanović - svi naši problemi se nalaze locirani u kičmi. Ne bih se potpuno složio sa time, ali svakako će biti koristan ovaj rad.
Ovo bi mogla da postane vaša svakodnevna praksa jer će jednog dana doći do pojave da vaše srce vibrira kao stroboskop dok ovo radite. Tek tada je ono savršeno čisto i zdravo.
Kod ove energetske vežbe je važno da se pre početka dobro opustite i otpustite misli. Budite samo posmatrač onoga što se dešava.

Evo jedne tehnikice, koju je Zoran pre jedno godinu dana opisao na forumu.
Pozdrav svima.
Sledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike