Binauralni tonovi

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 09.04.2013. 16:48
PostPoslato: 27.08.2013. 00:10
Na sajtu je već pisano o binauralnim tonovima ali otvaram ovu temu pošto sam trenutno u fazi eksperimentiranja binauralnim tonovima pa da pokrenem malo raspravo o ovoj po meni vrlo zanimljivoj temi.

Stavit ću link na Milošev post ako slučajno ima netko da nije vidio o čemu se ovdje zapravo radi =)
http://tajna.rs/kako-sto-bolje-iskoristiti-tajnu-binauralni-zvuci/

A sada da malo opišem svoje iskustvo, za binauralne zvukove sam čuo još davno ali pošto tada nisam bio u tom fazonu nisam se previše interesirao.
Prije kojih par mjeseci dok sam otkrio ovaj odličan sajt sam pročitao i navedeni post, zvučalo je zanimljivo ali nisam si dao truda malo dublje proučiti sve to...
Sve do prije nedavno kada sam ponovno naletio na jedan članak o toj temi, i odlučio ju i isprobat.
Našao sam na netu I Doser za koji su vjerujem mnogi čuli, Brain Sync od Kelly Howell i Hemisync od Monroe instituta.

Sa I Dosera sam isprobao nekoliko "doza" i neke nisu djelovale a neke su djelovale veoma jako.

Sa Brain sync sam također isprobao nekoliko doza i jedna me je toliko oduševila da sam zbog toga i odlučio otvoriti ovu temu =)
Inače bavim se takvim poslom koji zahtjeva maksimalnu koncentraciju, smirenost itd.. Sa koncentracijom sam uvijek imao problema jer mi je teško ostati dugo koncentriran, često moram uzimati pauze i razbistriti se. Na Brain sync sam našao jednu "stvar" koja se zove High Focus i nakon samo prvog slušanja ostao sam paf. Mogu reći da me stvarno oduševilo. Rezultati su za mene i više nego očiti.
Još par stvari sam od tamo poslušao i stvarno mi se sviđa.

Ĺ to se tiće Hemisync-a još nisam isprobao ali sam čitao iskustva ljudi i ima puno pozitivnih komentara. Pogotovo za program Gateway Experience.

I Doser inače kosti čiste zvukove frekvencija bez muzike.
Brain Sync su frekvencije zvukova uz ugodnu glazbu, a neke sadrže i sublimirane poruke.

Koristite li vi binauralne tonove?
Kakva su vaša iskustva?
Imate li preporuke za neke gotove zvukove koji se mogu naći na netu?

Pridružio se: 11.09.2012. 11:58
PostPoslato: 05.09.2013. 20:45
Pozdrav :)
nemam puno da kaze,osim da ih koristim u meditaciji da brze upadnem u Alpha stanje. Ja bez njih ne mogu,jer zivim u zgradi i stalno je neka buka.
Napravila sam svoje pomocu nekog programa.Imam listu,opet sa neta,koja frek.je za sto i prema tome se upravljam..
I ja imam problema sa koncentracijom i pamcenjem, ali ih nijesam jos koristila da mi pomognu sa tim.
Sto je najljepse sto mi se danas moze desiti?

In the Vortex 24/7
Korisnikov avatar
Pridružio se: 16.06.2011. 16:03
PostPoslato: 20.09.2013. 17:29
Pozdrav tajnasima.Ova tema me je prilicno zaintrigirala ali ne znam odakle da pocnem.Molim vas da mi date neke smernice.Gde da nabavim binauralne zvuke.Skinula sam sa isohunt-a disk zvuci uspjeha.Da li je neko probao ove zvuke? Hvala unapred

Pridružio se: 09.12.2011. 18:14
PostPoslato: 20.09.2013. 18:50
podsvest_com. Na ovom sajtu imas besplatan snimak, pa probaj da li ti odgovara, ai imas i tekst u vezi binauralnih zvukova i to po oblastima, smrsajte lako, protiv stresa, za zdravlje, kako privuci novac i slicno. Ja ih trenutno koristim :dance:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 16.06.2011. 16:03
PostPoslato: 21.09.2013. 08:40
Hvala Ljiska na expres brzom odgovoru.

Pridružio se: 09.12.2011. 18:14
PostPoslato: 21.09.2013. 19:03
Srecna sam kad mogu da pomognem :dance:

Povratak na Praktične metode i tehnike