Budite motivisani svaki dan :)

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 04.02.2013. 14:58
PostPoslato: 08.07.2013. 13:51
Pozdrav narode, nije me bilo neko vreme, bio sam vrlo zauzet poslom, mogu vam reci(onima koji bas ne veruju u tajnu) da ZP stvarno radi, posao mi cveta, otvaramo uskoro jos jedan restoran :D Zakon privlacnosti rules :) Inace da se vratim na temu naslova, dobio sam knjigu, neku skraceno izdanje Tajne, tj. poruke za svaki dan, svako jutro je listam i donosi mi svakakvo dobro i uvek sam motivisan kada izlazim iz stana :) Preporucujem svima da je prelistaju, a dok ne nabavite mogu svaki dan(dobro mozda ne uspem bas svaki) da vam napisem po neku poruku ovde :) Poceo bih sa osnovnom:

Da biste brzo promenili svoj zivot, iskoristite ZAHVALNOST za usmeravanje energije. Kada ulozite svu svoju energiju u ZAHVALNOST, u vasem zivotu pocece da se desavaju cuda.
Da biste brzo promenili stvari, posvetite se pisanju 100 stvari na kojima ste zahvalni, svakog dana sve dok ne vidite promenu. Osetite ZAHVALNOST! Vasa moc lezi upravo u tom osecanju koje pretacete u reci zahvalnosti!

PostPoslato: 08.07.2013. 13:57
Ono sto osecate iznutra privlaci vase sutra!

Brige privlace jos briga. Uznemirenost jos uznemirenosti. Nesreca jos nesrece. Nezadovoljstvo jos nezadovoljstva.

I..

Radost privlaci jos vise radosti. Sreca privlaci jos srece. Mir privlaci jos mira. Zahvalnost privlaci jos zahvalnosti. Ljubaznost privlaci jos ljubaznosti. Ljubav privlaci jos ljubavi!

Da biste promenili svoj svet, sve sto trebate da uradite je da promenite ono sto osecate iznutra!

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 08.07.2013. 19:03
:whistle: Pa gde si ti kad te nema :lol: Fenomenalan post :clap: , i da kazem da se slazem 100 % sa onim "sta osecamo iznutra to i privlacimo ", neki put sam pokusavao na silu da umom nateram telo da me slusa ,zanemarujuci osecanja , bezuspesno, jer osecanja su ona koja imaju zadnju rec :doh: .Puno pozdrava :dance: cao

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 09.07.2013. 07:42
Rotten,
Da li treba da se zahvaljujemo na primer, ako imamo nekih problema?

Pridružio se: 13.10.2011. 21:55
PostPoslato: 09.07.2013. 08:13
laki je napisao:Rotten,

Pa sad, iz problema se cesto svasta moze nauciti, tako da svkaako ima nekih koristi od njih. Sad bas, dal treba biti zahvalan na njima to ne znam, verovatno kasnije da, ali u momentu kada si u problemu sigurno ti nije do zahvalanosti na tome :)
1.Never underestimate your power to change yourself.
2.Never overestimate your power to change others.

PostPoslato: 09.07.2013. 08:25
Negde sam ranije citao da treba da se zahvaljujemo na svemu, i na losem i na dobrom. Sad sam malo konfuzan :think:
Hvala Pero u svakom slucaju :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 09.07.2013. 11:27
Zahvalnost znaci biti u miru sa situacijom. Sta god da je, ako se bavimo resenjem i zadrzimo mir, problem sigurno nestaje, to jest stvori se sigurno resenje. Ja ovo praktikujem vec dugo, od prve pobede. Kod mene je sve pobeda i sve ima resenje i ja odrzavam u sebi jednino LABORATORIJU RESENJA U MIRU i samo to i priznajem, ostalome se samo smejem. :lol: :lol: :lol: :dance: :dance: :dance:

Svakako je bolje biti zahvalan, nego se boriti... Borba je zabluda, koja samo ometa laksi pronalazak dobrog resenja.

;) Ja sve iz iskustva...oprostite mi na upadanje. :D
Pozdrav za sve...

PostPoslato: 09.07.2013. 16:59

Pazi, ja to shvatam ovako, zahvalan sam na svemu dobrom sto imam, ako imam problem ja sam zahvalan sto imam svest, glavu, obe ruke i noge, zahvalan sam sto sam otkrio TAJNU i na svemu sto imam a mogu da iskoristim da prevazidjem problem.. Tako nekako :)
Evo imam za tebe jednu od poruka iz knjizice koja je meni najomiljenija i glasi :

Da bi smo promenili svoje zivote, u jednom trenutku moramo odluciti da vise ne zelimo da patimo, vec da zivimo srecno. Jedini nacin da to postignemo jeste da potrazimo stvari na kojima cemo biti zahvalni, bez obzira na sve.
Kada budemo poceli da se usredsredjujemo na bolju i svetlu stranu zivota, zakon privlacnosti ce odgovoriti vracajuci nam verne fotokopije nasih novih misli. Pocece da se desavaju lepe stvari, ztim jos lepse, pa jos lepse i lepse..

PostPoslato: 10.07.2013. 07:17
:D Svidja mi se poruka, jednostavna i istinita :)
Rotten, kako se zove ta knjiga koju imas? :)
Hvala

PostPoslato: 10.07.2013. 10:20
Knjiga je Tajna, poruke za svaki dan :) tajna u dzepu :D

PostPoslato: 10.07.2013. 14:34
Hvala druze :D

PostPoslato: 10.07.2013. 19:46
Ko je kapetan vaseg broda? Znate da ukoliko niko ne upravlja brodom, on biva nosen po moru i nasukan na stene. Mislite o svom telu kao o brodu, svom umu kao motoru i sebi kao kapetanu svog broda.
Preuzmite kontrolu nad svojim brodom tako da mozete da upotrebite snagu svog motora i usmerite brod ka destinaciji ka kojoj zelite!

PostPoslato: 14.07.2013. 22:28
JA MOGU DA USPEM U SVEMU STO ZAMISLIM! To je apsolutna istina, ali najvaznije od svega je da li vi u to verujete!

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 14.07.2013. 23:39
Zahvali se jer tvoj problem ima resenje, a to ti je ujedno i prilika da rastes. Iako ti mozda, trenutno, ne znas koje je resenje tvog problema, Univerzum zna, i dozvoli mu da ti pokaze. Opusti se i vezbaj zahvalnost.

PostPoslato: 01.08.2013. 14:28
Obecavam sebi :

-da cu zaboraviti greske iz proslosti i usredsrediti se na veca dostignuca u buducnosti!

-da cu uvek imati veseo izraz i poklanjati osmehe svim zivim bicima koje sretnem.

-da cu sve vreme trositi na sopstveni napredak te ga necu imati za kritikovanje drugih.

-da cu biti prevelik za brigu, preljubazan za bes, prejak za strah i previse srecan da bih dozvolio nevoljama da postoje.

-da cu misliti dobro o sebi i saopstavati tu cinjenicu celom svetu, ne glasnim recima, vec velikim delima.

-da cu ziveti u veri da je ceo svet na mojoj strani, dok god sam iskren prema onome najboljem sto imam u sebi.

Povratak na Praktične metode i tehnike