Quantum jumping, tj. Kvantni skok, ali pravi

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 08.08.2013. 12:12
Dragi moji,

vidim da ne komentarišete poslednji post, što znači da ste ipak zaključili da sam prolupala, ili da u najmanju ruku izmišljam, makar nesvesno. Ne brinite, da je meni neko drugi ispričao to isto, verovatno bih i ja isto pomislila. Ovako - ne mogu, ne vredi ;)

Za utehu, i meni i vama, naredna viđanja sa Alinom su proticala normalno, ona je opet bila ona mirna, staložena, uravnotežena i uzvišena čuvarka ko zna kojih sve tajni. Ipak, jutros sam naše druženje počela pitanjem koje je očigledno tražio onaj razumniji, prizemniji deo mene:

"Dobro, šta ti radiš inače, kako ti prolazi dan? Ĺ ta radiš, čime se baviš, od čega živiš?"

Već ste shvatili da su njeni odgovori retko kad tako jasno uobličeni u reči, pa ću vam samo prepričati naš razgovor od jutros.

Dakle, njen odgovor je bio otprilike da ne radi ništa posebno, tj. da radi ono što želi, i da radi na sebi.

Kako to, a posao?

Nema potrebe za poslom, radom za platu, jer je to prestalo sa otkrićem besplatne energije.

Na moje veliko čuđenje, još jednom je potvrdila da je u nekom trenutku došlo do otkrića svuda prisutne, neograničene i stoga besplatne energije, i da je to potpuno promenilo svet, za manje od godinu dana.

Iako je bilo potresa jer su moćnici ostali bez razloga i sredstva kojim su hranili svoju moć, ljudi, čak i ti moćnici, su se ubrzo opustili, i gotovo prestali da rade.

Naravno, neka vrsta privrede i razmene je nastavila da postoji, sada u izmenjenom obliku, ali su ljudi mahom vrlo brzo mogli da obezbede sebi sve što im treba. I masovno su ostavljali poslove i počeli da odmaraju.

Ipak, za većinu neočekivano, većini nije prijao odmor duži od 3-6 meseci, pa su počeli da razmišljaju o tome šta bi mogli da rade. I do kraja te prve godine je većina počela da radi ono što su oduvek želeli da rade ali nisu stizali, ili ono što im se u tom trenutku radilo, ili ono u čemu su mogli da budu od koristi drugima.

Do kraja druge godine je svet bio potpuno drugačije mesto za život od onoga kakvog ga mi sada znamo: ljudi su, radeći ono što vole i što najbolje znaju, a u želji da pomognu drugima, gotovo iskorenili pustinje, glad, nemaštinu. Pronađeni su načini za izlečenje od mnogih bolesti, a nova otkrića o zemlji, energiji i kosmosu su otvorila beskrajne mogućnosti za dalje napredovanje, i pojedinaca i zajednice.

Naravno, države i granice, kao i pojedinačne vlade, vojske i slično su postale nepotrebne, jer su ljudi tražili i davali što više pozitivne energije.

To bi, u najkraćem, bila slika budućnosti koju mi je Alina, potpuno mirno, kao neko ko je to doživeo, ili makar čuo od svojih prethodnika, izrekla kao istorijsku činjenicu.

I ne mogu da tvrdim da 100% verujem u tu viziju, koliko god bila predivna i optimistička, jer još nisam sigurna u Alinu, tj. u sebe. I mada znam da bih mogla da nađem neku vrstu dokaza kad bih je gnjavila da mi u tančine objasni kako se nešto radi, kako, gde, ko i šta je uradio od tih stvari koje ona pominje, ja baš i nisam naučni tip, i mene to manje zanima.

Sa druge strane, ako je tačno to što ona tvrdi, znam da nauka na ovom nivou još nema načina da to izvede, čak ni ona najnaprednija. Ali kako znam da sigurno nisam jedina koja, na ovaj ili onaj način, vidi budućnost, ne sumnjam da će neko od naučnika relativno brzo doći do prvih otkrića u pravcu identifikovanja i korišćenja te beskrajne energije.

Ja koja volim Teslu i dalje navijam da se upravo njegov rad nastavi i odvede do toga, ali i to, ta moja vezanost za određene ličnosti, naciju ili porodicu, je jedan od dokaza da sam ja lično još ograničena i "nerazvijena" u odnosu na moju Alinu.

Ipak, moram da priznam da mi ovo druženje sa njom prija, i ma koliko ume čudno da bude (neki put se osećam kao na snimanju nekog naučnofantastičnog filma ;) ), moji vidici se ipak šire, i drago mi je da dobijam makar ovu vrstu dokaza da svet zaista može da bude raj na zemlji.

Iskreno, sve sam više uverena i da će biti :)

Hvala ti, Alina ;)

Pridružio se: 09.01.2013. 02:32
PostPoslato: 08.08.2013. 14:43
Mau hvala ti sto si podelila svoje iskustvo sa nama.

Pridružio se: 20.07.2012. 16:28
PostPoslato: 13.09.2013. 08:31
Satori Mladen je napisao:Mau

Auuu sta mi se sve izdesavalo. Ponukan tvojim fantasticnim pisanjem na temi qvantum jumping, uradio sam jedan eksperiment. Uskocio sam u paralelni univerzum kod svog dvojnika koji ima ostvarenu realnost koju bih ja uskoro zeleo da realizujem ( letovanje sa dovoljno novca za trosak u nekon ekskluzivnom hotelu)
Elem uskocim ti ja tako, kad na bazenu hotela sa picencetom ispod suncobrana nadjem svog dvojnika kako uziva bogat I zadovoljan sto je ostvario ono sta ja zelim da ostvarim. Pozdravimo se I pitam ga da mi pomogne I objasni sta da radim da bih I ja to uspeo, a on mi na to kaze, uskaci u mene. Uskocim ja u svog dvojnika ali se ne osecam dobro, nikako ne mogu da se ,,pogodim sa njim,, Intuitivno osetim da treba da ubrzam svoju vibraciju. Cini mi se kao da sam neki muzicki instrument koji proizvodi zvuk, kao sto to radi I moj dvojnik samo sto on ,,zvuci,, mnogo visim tonovima od mene. Ubrzam ja svoju vibraciju, I skoro se preklopismo ali osecam da moram kod temena I potiljka malo da se ispomeram nazad. Uspeo sam. Osetio sam se kao moj dvojnik. Pade mi na pamet da ga pitam, sta da raim u realnsti, kako da se ponasam, cime da se bavim, sta da jedem, sta da ne jedem, sa kim da se druzim, itd. I najvaznije, pitam ga za Keaton I Ekskalibur, I ostale tehnike, da li da nastavim njih da radim. Dobijem odgovor, da nista vise ne treba da radim, samo da naucim da vibriram kao on, da ostanem u njemu koliko god mi je potrebno da naucim taj ritam, a da se u ,,realnosti,, zivotu ne opterecujem, vec da cu sve znati intuitivno. Pitam ga koju sliku da drzim u glavi tokom dana na sta da se usmeravam, a dobijem odgovor, Drzi ovu vibraciju u sebi I sve ce ti se ostalo samo javiti.

E sad, ja se sada ponasam u skladu sa ovom porukom, I opet cu danas da ,,posetim,, svog dvojnika na letovanju da sto vise udjem u ritam.

PS Evo Mau copy :D

Nisam zeleo da pisem na ovom forumu dok ne budem u mogucnosti da opravdam ovo dosadasnje pisanje, vezano za mog dvojnika. Sada mogu da potvrdim, da sam ispunio i ostvario svoj cilj. Doduse nisam samo radio sa Qvantnim skokom, ali mi je rad sa njim pomogao da ostvarim svoj cilj. Iz ove perspektive odgovorno tvrdim da nista drugo osim njega nisam ni morao da radim.
Isto tako svi oni koji se bave Silva metodom ne moraju raditi nista drugo osim da u belom okviru drze osecanje vizualizovanog cilja kao da se vec sada desava, sto Qvantni skok potvrdjuje. Qvantnim skokom mi skracujemo i ubrzavamo isti onaj rad koji radimo sa Silva metodom.
Qvantni skon je bukvalno Qvantni skok u osecanje, vibraciju uspesno ostvarenog cilja koji morate imati u belom okviru, i koji morate imate sve vreme kretanja i dolazenja do cilja ne dozvoljavajuci spoljasnjim ili unutrasnjim otporima i barijerama da vas izbace iz osecanja i vizije cilja koji zelite. Jos cu pisati o tome. Veliki pozdrav. :D

Pridružio se: 03.01.2012. 01:57
PostPoslato: 21.02.2014. 02:17
Bas ste me dirnuli sa ovom tehnikom moram je probati ali problem je sto mi malo slab engleski, jel ima nesto od ovoga na neki balkanski jezik ? :D. Inace radim duze vreme meditacije mislim da ulazak u alfu stanje ne bi mi pretstavljao problem.Za koliko vremena se oseti neki pomak ?

PostPoslato: 21.02.2014. 11:23
jozef je napisao:Bas ste me dirnuli sa ovom tehnikom moram je probati ali problem je sto mi malo slab engleski, jel ima nesto od ovoga na neki balkanski jezik ? :D. Inace radim duze vreme meditacije mislim da ulazak u alfu stanje ne bi mi pretstavljao problem.Za koliko vremena se oseti neki pomak ?

Ovo mi je opet jos jedna od potvrda da Qvantum Jumping radi. Neko vreme sam potpuno prestao da ga koristim, i bas nekih desetak dana kako sam ponovo poceo sa Qvantnim Jumpingom, u inbox mi stize poruka sa foruma tajne, da bas sa teme Qvantum Jumping ima nekih novih poruka ;)
Koincidencija??? Mozda

Na Srpskom ili nekim od srodnih jezika za sada jos nema nista o Qvantum Jumpingu ( a da je meni poznato mada bi mi bilo jako drago da ima)

Ovde imas linkove za video zapise na youtube a moze lepo da se shvati i ako si slabiji sa Engleskim

http://www.youtube.com/results?search_query=How+To+Improve+Self+Esteem+-+Quantum+Jumping&sm=3

http://www.youtube.com/results?search_query=How+To+Observe+And+Merge&sm=3

http://www.youtube.com/results?search_query=How+To+Take+Control+Of+Your+Life&sm=3

Dalje istrazuj malo sam ;)

Pridružio se: 03.01.2012. 01:57
PostPoslato: 24.02.2014. 13:56
Postovani, zamolio bih vas ako neko moze da mi objasni kako se sve ovo radi nekako mi izgleda ekstra tesko:D.Ja meditiram dugo ali ne mogu shvatit kako da udjem u dvojnik jeli treba da zamisljam sta mi on govori ili jednostavno kad se sve odradi kako treba automatski me dvojnik vodi stvarno mi nije jasno. Hvala unapred

PostPoslato: 05.11.2014. 10:24
jozef je napisao:Postovani, zamolio bih vas ako neko moze da mi objasni kako se sve ovo radi nekako mi izgleda ekstra tesko:D.Ja meditiram dugo ali ne mogu shvatit kako da udjem u dvojnik jeli treba da zamisljam sta mi on govori ili jednostavno kad se sve odradi kako treba automatski me dvojnik vodi stvarno mi nije jasno. Hvala unapred

Za sve koje interesuje tehnika Qvantum Jumping, ukratko da pojasnim...

Pocetak tehnike je slican kao kod Silva Metode.
Dakle nadjete udoban polozaj, sednete i zatvorite oci. Duboko udahnete i kod izdisaja vizualizirate i ponovite tri puta broj tri.

Nakon toga, drugi put duboko udahnete, i kod izdisaja, vizualizirate i tri puta ponovite broj dva.

I treci put duboko udahnete, i kad izdisete, vizualizirate i tri pupa ponovite broj jedan.

Sada ste na osnovnom nivou.

Sada je potrebno i fizicki da se opustite. Opustite oci,opustite usne, opustite vilicu, opustite celu glavu.
Opustite telo, ramena, vrat, grudi, ledja, stomak.

Opustite ruke i sake, opustite noge i stopala.

Sada ste potpuno opusteni.

Sada polako brojite od deset do jedaj, i kada izbrojite do jedan, duboko udahnite i izdahnite.

Dodirnite vrhom jezika nepce, sa intencijom da izvedete Qvantni skok, do svog dvojnika, i drzite vrh jezika na nepcimo dok izbrojite do tri

Jedan dva tri.

Sada vizualizujte izpred sebe stepeniste sa petnaest stepenika, i polako krecete da se spustate njima

15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

Sada se nalazite ipred hodnika u kojima se nalaze Qvantna vrata. Mozete da ih zamislite kao velika drvena vrata sa Zlatnom kvakom.

Sada je vreme da se setite, ili da sada odlucite koji cilj zelite da ostvarite. Vas dvojnik koji se nalazi iza vrata, vec ima taj cilj ostvaren, i vas cilj Qvantnog skoka i jeste da se sertnete sa njim koji vec ima ostvaren taj cilj

Kada izbrojite do tri, pritisnite kvaku i otvorite vrata 1, 2, 3.

Pritisnite kvaku i otvorite vrata. Skocite, ili usetatjte unutra.

Tu vas ceka vas dvojnik, vas identicni Vi, koji vec ima ono sta vi zelite. Dakle realnost je potpuno ista kao vasa, samo vi sada vidite, da vas dvojnik vec ima, ili radi u realnosti ono sta vi zelite.

Pridjite vasem dvojniku i pozdravite se sa njim. Recite mu da i vi zelite da imate ostvaren taj cilj. Onda se potpuno ,,poklopite,, sa vasim dvojnikom, kao da udjete u njega, i osetite njegovu vibraciju, kojoj vibrira dok ima taj cilj ostvaren. Osetite tu vibraciju. Mozete tako ostati od nekoliko sekundi do nekoliko minuta, koliko vam prija. Osetiote kako je imati taj cilj ostvaren.

Izadjite iz dvojnika, pozdravite se sa njim, i dok izbrojite do tri, vratitr se kroz Qvantna vrata, u ovu realnost. 1, 2, 3.

Sada ste sa ove strane vrata, u hodniku.

Plako brojite od jedan do pet, i kada izbrojite pet, otvorite oci i kazite da ste potpuno budni i da se osecate odlicno.

Ovo bi ukratko bio prikaz Qvantum Jumpinga...

PostPoslato: 05.11.2014. 11:24
Ovo je primer prvog Qvantum Jumpinga. Vodjena meditacija koju vodi sam Burt Goldman. Na Engleskom je

https://www.youtube.com/watch?v=etyaPoOtPh0

PostPoslato: 05.11.2014. 11:40
Da vas ne zbuni, ovo je vodjena meditacija u paralelnom univerzumu, gde se nalazi vas dvojnik, ali sada se cisti uzrok iz vase proslosti, problema koji sada imate u zivotu.

Primeri koriscenja Quantum Jumpinga su zaista orgomne. a ovde se prvo cisti uzrok problema. U drugim meditacijama se leci, ili postizu ciljevi...

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 03.06.2015. 00:11
Meni ne uspeva ova tehnika, a ne znam zbog čega :( Nisam nikada pre meditirao, a i stvarno ne znam gde grešim...
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/

Pridružio se: 16.05.2012. 21:29
PostPoslato: 20.06.2015. 12:48
Pozdrav :)
Nije me bilo neko vrijeme na ovom forumu, pa evo da se i ja nadovežem na ovu temu koju smatram značajnom.
Smatram da je tehnika Burta Goldmana od svih vizualizacijskih za kojih sam ja do sad čuo možda čak i najbolja. Zašto tako mislim mogao bi objasnit na nekoliko stranica, ali pokušat ću biti kratak.
Onaj tko je čitao knjige Vadima Zelanda - Transurfing znati će na šta mislim.
U transurfingu se spominju klatna, suvišni potencijali, prostranstvo varijanti itd. Mi biramo određenu varijantu i čekamo njenu manifestaciju u materijalnom svijetu kojoj treba određeni period da bi se manifestirala zbog inertnosti materijalnog svijeta.
Kvantni skok je tehnika koja se pokorava svim pravila Transurfing.
Biramo određenu varijantu ulaskom u paralelnog ja koji ima ostvarenje cilja kojeg mi želimo. Ne stvaramo suvišne potencijale jer ništa ne forsiramo, ne žudimo, oslobođeni smo tereta ega da smo mi neki stvaraoci, a to je vjerujte mi ogroman suvišni potencijal.
Frank Kinslow kaže da je misao - "ja sam stvaraoc svog života" samo šepurenje ega, mi smo svjedoci stvaranja života bilo bi pravilnije reći. Kad otpustimo breme misli - ja nešto stvaram, ja moram ovo ili ono itd. i dopustimo da će to svemir, podsvijest , kreativna energija ili šta već stvorit, a mi ćemo tome svjedočiti potpuno se opuštamo, a vizualizacija i rad na sebi postaje ugoda i hobij.
Ovo govorim iz svog vlastitog iskustva jer sam na taj način našao posao koji mi potpuno odgovara u svim segmentima i to u vrijeme ekonomske krize kad posla nije bilo nigdje na vidiku i još ga nema za nezaposlene. Dok sam afirmirao i vizualizirao svoj cilj misleći da ću ga JA manifestirat dešavalo se to da sam dobijao poslove koje nebi nitko prihvatio. Kad sam se predao u ruke višoj sili i pokrenuo mehanizam za traženje posla, odnosno varijantu koju želim vidjet ostvarenu, posao je vrlo brzo došao. Nisam se brinuo niti sam ometao proces, jednostavno sam se prepustio višoj sili bez navaljivanja. Ostvario sam još jedna cilj na taj način, ali nije potrebno da o njemu pričam.
Malo sam se zanio, da se vratim gdje sam stao.
Dakle, u kvantnom skoku nema afirmacija, nema želje, nema forsiranja, žudnje, napora, ništa. Birate varijantu u kojoj je vaš cilj ostvaren i to je to. Ja nisam radio prema ovoj tehnici, već sam kombinirao Transurfing, Frank Kinslowa, James Mangana itd, ali na vrlo sličan način.
Još nešto da napomenem. Ako oćemo da se brzo i na najbolji način opustimo, a time i da bolje vizualiziramo dobro bi bilo uvježbati Savasanu - Mrtvačka poza iz Joga vježbi. 5 minuta te vježbe i možemo odmah krenuti sa vizualizacijom. Nije potrebno ništa brojati, disati na određeni način itd.

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 20.06.2015. 21:11
@valter, hvala ti na ovom postu! :D
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/

Pridružio se: 01.04.2016. 13:45
PostPoslato: 04.04.2016. 10:45
Već dugo vremena nema novih poruka na ovoj temi. Niste valjda svi prešli u druge univerzume, a mene ostavili u ovom ovde? :D

Pitam se kao hrišćanin, pravosalvac, neko ko pokušava da živi onako kako nalažu Sveti oci (i nisam neki uzor da znate) da li Kvantni skok i slične metode sa kojima sam se upoznao na ovom forumu imaju neku pogubnu skrivenu tajnu po dušu čoveka koji ih upražnjava? Drugim rečima, da li nas nečastivi vara nekim šarenim lažama, da bi nas upecao? Da li ljutimo Isusa ovakvim meditacijama? Kako znati da li smo na pravoj strani?

Pričao sam više puta sa određenim monasima, oni su na ovakvo štivo jako skeptični, a NISU ga pročitali i nisu se bavili ovim stvarima kojima sve mi ovde bavimo, pa su vidim skeptično i reagovali, ali nisu ni u potpunosti osudili. Tako da ne znam šta da radim? Nastaviti ili ne?

Ovo su sve pitanja koja su mi se pojavila posle mog prvog skoka koji sam odradio pre neki dan, skupih eto hrabrosti da to uradim, više u šali i pomalo u skepsi, sa izvesnom dozom i straha i nade. Iako je trajalo manje od minuta, bilo je u najmanju ruku...INTEZIVNO. Jako intezivno. Ne mogu da vam opišem kakva sila, kao bujica, me je povuka kroz vrata čim sam ih otvorio. Kod mene su vrata bile svetlo plave boje, a ne drvena, kroz okvire vrata, promaljali su se zraci svetlosti, a kvaka je bila okrugla (kao u američkim domaćinstvima) crvenkaste boje ili naradžasta i ona je svetlela.

Nagli nalet neke energije me je ubacio unutra čim sam ih otvorio, oko mene za trenutak je bljesnuo ceo svemir. Svuda oko mene, gde god da sam pogledao, zvezde i sazvežđa. Vrata se odaljavaju jako brzo jer me nevidljiva bujica nosi, a ja počinjem da vrištim, bojim se da me ne odnese daleko da neću moći da se vratim, bojim se da ne umrem, da se diskonektujem od ovog sveta (kao u filmu Matrix). Tada se setih da ja ipak mogu i treba da upravljam ovim skokom, pa sam zamislio da se vrata vraćaju i da sam blizu njih i tako i bi. Iako stojim u sred svemirskog ništavila, hodam po nekom nevidljivom podu, a u kadar (kao da se gledam u nekom filmu) ulazi svetlost, obasjava čoveka u odelu iste boje kao vrata, dakle svetlo plave boje. Odelo svetli kao neonka na bankarskim lampama plavičastom svetlošću, bela košulja, kravata u tonu sa odelom. Ja za svaki slučaj izgovorih Isusovu molitvu, ali projekcija i dalje traje, nije se raspršila. :)

To sam ja, ali imam dužu kosu, zalizanu unazad, namazanu brilijantinom. Taj JA je nešto užurban, pomalo u panici, lista knjige, vadi beleške. Malo ga posmatram, čisto da dođem do daha, pa mu se obratih u smislu teme zdravlja, ali mi je ON odgovorio, da moram da počnem da učim ispit, da isto ovako vadim beleške i da ću ga položiti, ako tako budem radio. Pomalo zbunjen, shvatih, da iako sam želeo da pitam za rešenje za zdravstveni problem, koji može da me pošalje u invalidsku penziju, ako ne nađem rešenje ubrzo (tek mi je 38 god.), dobio sam odgovor na pitanje koje me muči 10 meseci, a to je kako da položim određeni ispt/licencu pred državim organima, koja se teško stiče. Dakle, mene izgleda više muči kako da položim ispit, a ne zdravstveni problem, a možda je usko povezano jedno sa drugim.

U svakom slučaju, čujem sa ove strane "crvotočine" bat koraka koji mi se približavaju (ja ovo radim na poslu, sam sam u kancelariji), te pohitah ka vratima da izađem i vratih se ovde kod nas, pre nego što je kolega ušao na vrata.

Uveče rešen da ponovim iskustvo, uletoh kroz ista ona plava vrata opet u bezdan svemira. Sad je slika zvezda drugačija, neke zvezde i sunca su mi bliže, a ja krenuh da letim tako i napravim luping i počnem da se smejem i bam, neka sila me istera odatle i zalupi vrata, te se nađoh u hodniku.

Posle toga uradio sam još 2 skoka, o tome nekom drugom prilikom...

Pridružio se: 01.04.2016. 13:45
PostPoslato: 07.12.2016. 09:06
Pošto sam imao inicijalnog uspeha u ovoj tehnici, situacija se stravično okrenula protiv mene. Kao prvo sreo sam se sa demonima (u mašti ili pravim ne znam, delovalo je jako realno) i jako sam se uplašio. Svim pravoslavnim hrišćanima i dobrim ljudima javljam da ne rade ovu tehniku, jer nije za nas. O mom iskustvu su doznali i neki monasi iz manstira i poručili mi da se ne igram vatrom i da sam se za dlaku izvukao (ako sam se se uopšte izvukao, to ću tek da vidim u budućnosti).

Tako da ja ovo bataljujem, a pogledavši brojne Burtove filmove čitao sam i komentare ljudi na Youtube i Facebook profilu. Pored onih oduševljenih, ima i onih kojima se život zagorčao posle kvatnog skoka, kao što je i meni. Sanjam iznova te gluposti i sve svoje verzije koje sam sreo i shvatio sam da me je od početka šesto čulo upzoravalo da tu nešto nije u redu, ali sam ga ignorisao.

Mislim stvarno, da utonemo ili pustimo da uđe u nas ta verzija alternativnog sebe, pa zar ne dajemo dobrovoljan pristanak tom astralnom biću koje samo liči na nas pristanak da nam uđe u telo, a možda i preuzme kontolu da nama ili dušom?

Ĺ˝ao mi je što nisam javio i ranije, ali se nadam da će neko ovo pročitati.
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike