U zdravom tijelu zdrav duh

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 16.01.2011. 07:48
PostPoslato: 22.01.2011. 05:23
Ovo ste privukli.... Veoma je vazno imati zdravo tijelo. Primjetio sam da su ljudi koji se zdravo hrane mnogo srecnji i duhovno razvijeni. A kako imati dobro zdravlje?

Lako... http://www.youtube.com/watch?v=O66NsOZAheg
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 22.01.2011. 10:29
miki,

Pogledo sam snimak i odlican je,medjutim,izucavanjem Tajne,zakona privlacenja i ostalog vezano za ovakvu oblast dosao sam do zakljucka sasvim suprotnog:

U zdravom duhu zdravo telo. :D

Pridružio se: 19.12.2010. 21:50
PostPoslato: 22.01.2011. 11:25
%

Pridružio se: 20.12.2010. 01:01
PostPoslato: 27.01.2011. 00:50
Slazem se i sa jednim i drugim misljenje. Setite se raznih knjiga o mudracima i videcete da su hranili izuzetno zdravo,sveze voce i povrce, uglavnom su vegeterijanci.

Dok ovo pisem uzivam u kroasanu sa sunkom i kackavaljem plus prelivenim kackavaljem iz najbolje pekare u gradu :D . Ja se kontrolisem da ne jedem tamo tako cesto, pocela sam cak i da kupujem cesce povrce i spremam na sto zdravije nacine.A onda castim sebe necim ukusnim poput brze hrane koju obozavam i verujte mi smeskam se dok jedem, ponekad se po povratku s fakulteta toliko radujem njihovim specijalitetima,svi mi se smeju sto sam takva mrsavica a toliko volim hranu :) . Bitna je kontrola i voleti sebe i svoje telo. Pogledajte samo koliko je gojaznost rasprostranjena u Americi, culi ste i za sastojke te preukusne brze hrane koja se kod njih konzumira u oooogromnim kolicinama koji izazivaju zavisnost. A zapravo sve je iz glave.

I jos nesto,ko je citao "Bracu Karamazove" setice se svetog starca cije je telo pocelo smrdeti nakon smrti sto su mnogi shvatili kao sramotu za jednog sveca. On nije bio vegeterijanac i nije se pridrzavao posta. Oni koji su pili samo cajeve pred smrt iscistili su sve bakterije u zelucu koje izazivaju truljenje organizma a s tim i neprijatan miris,samo sto tada to mnogi nisu znali.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 27.01.2011. 11:06
Slažem se sa svima vama, a moje iskustvo ima veze i sa hranom i sa zakonom privlačenja, i to u vreme kad još nisam ni znala za njega.

Pretprošlog leta sam dostigla takvu krizu da se od muke i problema koje sam krila i slagala u sebi moj hroničan problem sa probavom udesetostručio. Ugojila sam se toliko da nisam mogla da se gledam a da mi se ne smuči pogled na samu sebe. Nije pomagalo ništa od uobičajenih i sto puta isprobanih recepata, od čajeva do sporta.
Jednog dana sam uspela da svedem gomilu mojih muka na 3 osnovna problema:
- zdravlje
- izgled
- novac

I shvatila da zdravlje prvo moram da rešavam, jer neću moći ni da radim ako ne budem zdrava, a ni da se krećem da bi bila zdravija, spremnija i izdržljivija.

Nije prošlo 10 dana, a u mojoj zgradi, bukvalno vrata uz vrata, se otvorio jedan mali wellness klub. To je početak mog oporavka, i fizičkog i psihičkog, pa čak i finansijskog.

Oni koji su me videli verovatno ne bi rekli da sam pre samo godinu dana imala 10 kg više i izgledala kao bolesna trudnica, a vi ostali verovatno ne bi rekli da sam bila potpuno ubijena u pojam, jer sam videla samo crno pred sobom. Naravno, posle niza godina, moj hronični problem je potpuno stavljen pod kontrolu, i ja konačno znam kako je biti zdrav, bez ikakvih tegoba.

Od tada sam, i ne poznajući zakon privlačenja, privukla nekoliko honorarnih poslova i važnih kontakata, novac za druge ( :shock: ), mnogo dobrih i pozitivnih ljudi, i na kraju Tajnu.

Naravno, tek ovde sam shvatila da sam privukla i sve one probleme, razočaranja i nesporazume koji su me lomili sve do skoro. Nisam shvatala, a nisam ni verovala.

Ono što mogu sada da vam kažem u vezi sa zdravljem i ishranom je sve ono što već znate. Podelite svoje obroke na 3 glavna i 2 užine, pijte puno vode (na 25 kg težine 1 l vode dnevno), šetajte, idite stepenicama, a slatko i one divne stvari iz pekare jedite posle ručka. A inače ih zaobilazite. Jer ako mislite da smo daleko od Amerike po gojaznosti, varate se.

Neću više da vas davim, nije ni mesto ni tema, ali ako budete hteli da saznate više, pošaljite PP, možda je i dobijem jednog dana (Tajnoooo :whistle: )
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 02.02.2011. 13:41
*
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.

Pridružio se: 05.01.2011. 12:36
PostPoslato: 02.02.2011. 14:34
livingthesecret je napisao:Bez zdravlja ništa..Uverila sam se ovih dana.Prvo me je grlo 2 dana bolelo, onda nos poceo da me muci, celu noc me ledja bolela.Al sve polako prestaje.I onda jednostavno pokušavam da se sećam bolje a ne mogu, ne mogu ni želeje ni zahvalnost da osecam...Samo jedva cekam da ova hladnoca prodje, znam da me ceka dobro posle ovoga.

I ja imam isti virus,potpuno iste simptome! Pokusaj da ne razmisljas o bolesti i skoncentrisi se na nesto drugo sto ce da ti prija i odvlaci misli. Pogledaj neki prijatan film,uzmi da citas neku knjigu i sve u svemu pravi se da nisi bolesna.Nekazem da je lako ali pokusaj i videces da ces se vec osecati bolje kad netrosis svu svoju energiju razmisljajuci o prehladi. Ubedi sebe kako se vec osecas bolje ;)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 26.01.2011. 23:36
PostPoslato: 02.02.2011. 20:46
*
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.05.2011. 17:02
PostPoslato: 10.11.2011. 02:55
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika......SlikaSlikaSlika
"Um proširen novom idejom nikada se ne vraća na svoje početne dimenzije." Oliver Wendell Holmes
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 10.11.2011. 20:51
Sa Zdravim Duhom, Telo Je Uvek Zdravo!
Iskustvo mi govori da je ovo tacno!!! Obrnula JA... :lol: obrnuli i neki drugi i JA se slazem.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 11.11.2011. 19:00
:clap: :clap:

Povratak na Praktične metode i tehnike