novi član :) kako početi?

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 06.01.2013. 18:32
Pa to je fora, digli smo tu efektivno vibraciju.
I da li je bilo tesko? Nije..par minuta CISTOG fokusa.
E sad to lepo odrzavaj svaki dan, do kraja zivota i zivot ce ti biti pesma.
Na svaku temu koja ti padne na pamet...novac, ljubav, uspeh..

Ja kreiram sve na ovaj nacin i svaki dan mi je bolji i bolji i bolji..

Ne trebaju ti nikakve filozofije, prosvetljenja i slicno..nikakvi specijalni kursevi, ucitelji, knjige...mada to sve mozes da citas iz zabave.

i nema veze ako padnes, mozemo mi ovo da ponovimo na razne teme jos deset puta...dosli smo na planetu da vezbamo svoj fokus i da ga zabetoniramo tamo gde treba da bude.

E sad..ti si u ovoj vibraciji sad, ovih par sati. I to je super, je prvi put osecas kako je biti ovde. Ovim si pokrenula Univerzum da sve podesi kako ti odgovara. Ali, par sati mozda nije dovoljno, mozda je Univerzumu potrebno 100. Tvoj zadatak je da odrzavas ovu vibraciju, bez sumnji i gluposti. Zamisljaj da ovim mislima dolivas gorivo u neku masinu koja ti prozvodi rezultate koji ti trebaju. Sa jednim litrom, ne mozes da stignes daleko...mozda tvom porscheu treba 20 litara.

Da li si spremna da ulivas svoje misli, tako da masina moze da radi i da ti donese to sto zelis?

I posle ces reci, Mina, sad znam i sama..hvala, odoh da kreiram zivot, JEDVA CEKAM!
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 04.01.2013. 17:10
PostPoslato: 08.01.2013. 17:53
Spremna sam da ovako razmišljam ceo život jer mi se jedino ovako dešavaju dobre stvari i dobro se osećam!

kako stalno održati ovu frekvenciju? :think:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 08.01.2013. 23:46
Zdravo, Alex17, i dobrodosla! :greetings-waveyellow:
Ah kako me raduje koliko se povecava broj ljudi na forumu, pogotovo mladih... :D
Vidim da su ti ostali vec pomogli i nemam nista da dodam, ali moram njih da pohvalim na neizmernoj dobroti i trudu koji ulazu u pomaganje drugima na forumu... :bow-yellow: Svaki dan kad posetim forum i vidim nove, ohrabrene, osnazene i oraspolozene duse meni je srce sve punije radosti :D
Moja filozofija je ljubav.

PostPoslato: 11.01.2013. 13:06
hvala ti astrogirl :handgestures-thumbupright:
ja volim kako su svi ovde složni, hrabri i veseli :happy-jumpeveryone:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 18.11.2012. 12:43
PostPoslato: 11.01.2013. 19:40
alex17 je napisao:ja volim kako su svi ovde složni, hrabri i veseli :happy-jumpeveryone:

To je upravo ono sto je i meni najbolje na ovom forumu... :handgestures-thumbupright:
Moja filozofija je ljubav.

PostPoslato: 14.01.2013. 20:09
samo što meni mnogo stvari nije jasno, tipa, kako da vizualiziram, kako da se smirim, budem strpljiva, i često sam jako nervozna i tužna.. a kad dođem na forum onda budem srećna jer mi neko drugi pokaže "kako treba"..

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 14.01.2013. 23:50
Sve ovo vam pisem u nadi da ce me neko razumeti i pomoci mi. Vec duze vreme se osecam lose,moze se reci godinama..sta je zapravo moj problem?? Moj problem lezi u tome sto sam veoma nesigurna, nemam samopouzdanja uopste i o sebi mislim sve najgore. Stalno osecam neku blokadu ka oslobodjenju. Prosto ne mogu da shvatim da sam posebna i da u meni lezi jedinstvena moc i lepota. Stalno sam sebi pricala da moram da idem dalje i da napredujem. Onda sam naisla na tajnu i videla to kao potpuno savrsenstvo, Ali ono sto me tu blokira je vera. Nemam dovoljno vere da pokrenem bilo kakvu pozitivnu akciju a kamo li misao. Trenutno se osecam kao da se nalazim na dnu dna. Mada znam da ne bih trebala tako da pricam ali prosto se tako osecam. da li mi neko moze pmoci?? Na bilo koji nacin?? :? :?

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 15.01.2013. 00:16
isidora uzumaki je napisao:Ali ono sto me tu blokira je vera. Nemam dovoljno vere da pokrenem bilo kakvu pozitivnu akciju a kamo li misao. Trenutno se osecam kao da se nalazim na dnu dna. Mada znam da ne bih trebala tako da pricam ali prosto se tako osecam. da li mi neko moze pmoci?? Na bilo koji nacin?? :? :?
Pa ja, iz tvojih prethodnih izlaganja, nisam bas primetila da nemas vere. Pominjala si Majku Bozju. Verujes li njoj?

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 16.01.2013. 13:20
isidora uzumaki je napisao:Sve ovo vam pisem u nadi da ce me neko razumeti i pomoci mi. Vec duze vreme se osecam lose,moze se reci godinama..sta je zapravo moj problem?? Moj problem lezi u tome sto sam veoma nesigurna, nemam samopouzdanja uopste i o sebi mislim sve najgore. Stalno osecam neku blokadu ka oslobodjenju. Prosto ne mogu da shvatim da sam posebna i da u meni lezi jedinstvena moc i lepota. Stalno sam sebi pricala da moram da idem dalje i da napredujem. Onda sam naisla na tajnu i videla to kao potpuno savrsenstvo, Ali ono sto me tu blokira je vera. Nemam dovoljno vere da pokrenem bilo kakvu pozitivnu akciju a kamo li misao. Trenutno se osecam kao da se nalazim na dnu dna. Mada znam da ne bih trebala tako da pricam ali prosto se tako osecam. da li mi neko moze pmoci?? Na bilo koji nacin?? :? :?
Ja bih mogla da je naljutim ako se ostatak foruma slaze. Ljutnja je bolja od depresije i nemoci. :whistle:
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 16.01.2013. 14:43
Mina u Sreci je napisao:
isidora uzumaki je napisao:Sve ovo vam pisem u nadi da ce me neko razumeti i pomoci mi. Vec duze vreme se osecam lose,moze se reci godinama..sta je zapravo moj problem?? Moj problem lezi u tome sto sam veoma nesigurna, nemam samopouzdanja uopste i o sebi mislim sve najgore. Stalno osecam neku blokadu ka oslobodjenju. Prosto ne mogu da shvatim da sam posebna i da u meni lezi jedinstvena moc i lepota. Stalno sam sebi pricala da moram da idem dalje i da napredujem. Onda sam naisla na tajnu i videla to kao potpuno savrsenstvo, Ali ono sto me tu blokira je vera. Nemam dovoljno vere da pokrenem bilo kakvu pozitivnu akciju a kamo li misao. Trenutno se osecam kao da se nalazim na dnu dna. Mada znam da ne bih trebala tako da pricam ali prosto se tako osecam. da li mi neko moze pmoci?? Na bilo koji nacin?? :? :?
Ja bih mogla da je naljutim ako se ostatak foruma slaze. Ljutnja je bolja od depresije i nemoci. :whistle:
ja sam ZA! :lol: :lol: :lol:

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 16.01.2013. 16:53
HAHA..nema potrebe za tim..spas sam potrazila na drugoj temi i konacno sam bolje...ali hvala vam svejedno! :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 16.01.2013. 17:11
isidora uzumaki je napisao:HAHA..nema potrebe za tim..spas sam potrazila na drugoj temi i konacno sam bolje...ali hvala vam svejedno! :D
Mnogo mi je drago da si bolje...bitno je da dobijes motiv i pravac, da bi znala sta ti je ciniti...
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike