Sta da radis, da te niko, nikada vise ne nervira?

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 11.03.2013. 21:09
Bravo Dragi$a... :D
To je ta raskidiva veza ogledala. ;) . Ko to ume da razlikuje, ima dobre orijentacije i smerove.

Ja to ovako kazem u sali, ali mislim istinito iz iskustva:

- COVEK JESTE CELIK AKO ZNA/ UME DA TO BUDE.... ;)
- IMAM JA SVOJE OGLEDALO KOD KUCE, PA SE GLEDAM DO MILE VOLJE :lol:
- U MOM ZIVOTU JE UVEK KAKO JA KAZEM :D
- NE CRVENIM SE ZBOG DRUGIH, NESTALO MI JE CRVENE BOJE ODAVNO, A NECU DA JE KUPUJEM, NITI NA POKON DA PRIMIM......
i t.d.... i t.d.... ;)
sajani ste Tajnasi.. pozzz :D

Pridružio se: 01.03.2013. 09:55
PostPoslato: 12.03.2013. 18:22
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 13.03.2013. 13:22
Dragi$a sjajno to objasnjavas.. u tebi je mudrosti puno.. raduje me nacin na koji razmisljas... :D

I to u stvari ne voze drugi taj lift, vec u skladu sa njima se vozika covek liftom..pa lepo mu kad se ide gore..al kad zbog neceg ide na dole.. to prestane da bude lepo..

A moze i drugacije sve..

Sudbinu odredjuje covek sam i on na svakoj raskrsnici, ima dosta putica mogucnosti, samo krece se po onoj putanji, za koju ima sam dovoljno slifa.. a slifuje se covek kroz stepen vere i spostvenu moc.

No iz isksutva znam da svi ljudi sa kojima se vozimo u liftu, ako se vozimo, su i zasluzni da uocimo znakove i potegnemo za rastom... RAST I RAST... DUHOVNI PUT!!!!

Dragi$a, ti mene sve razumes..i aj tebe isto..sjajno.. hvala ti... :D ;)
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike