KURS o postavljanju NAMERA :)

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 25.10.2012. 10:02
Divno MARY POPINS!!! :clap: :D Hvala draga na predivnom objasnjenju...Danas nesto krecim po kuci i sve vreme mislim pozitivno i ako nesto uleti od drugacijih misli od onih sto zelim odmah prefolmurisem u ono IMAM NAMERU...Odlican nacin da nesto sto deluje neprihvatljivo mojoj podsvesti serviram na drugaciji nacin...Hvala Mary :pray:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 25.10.2012. 12:17
Nego sta, kreativa!

To je super, fantasticno, predivno, izvrsno.... naj, naj, najbolje resenje za sve nas kojima osciliraju emocije gor'-dole. Ja, iskreno, nisam "stamena" ni "kamena". Cas sam stabilna, da me nista ne moze pomeriti, a cesce sam iznad oblaka u svoj svojoj neopisivoj sreci... HVALA BOGU/UNIVERZUMU STO POSTOJE NAMERE pa mi same nadju sredinu.

Nego, da "turim" kafu, vrednice? :P

POZDRAV, nina*!

Divna si... Samo veselo i napred. Hoces li i ti kafu? :lol:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 12:21
MOZE kafica :D :thumbup:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 25.10.2012. 13:56
*
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 14:02
Tako sam srecna sto vas imam , sto postojite i sto ste ovde..VOLIM VAS PUNO...PUNO....PUNO!!!!! :D .
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 14:10
:happy-cheerleadersmileygirl: :romance-grouphug:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 14:33
Uz kaficu ide caskanje... :P

Ima jedna veoma vazna formula Alberta Ajnstajna:

~ Ako A predstavlja uspeh, onda je A = x + y + z. Rad je x, y je igra, a z je držanje usta zatvorenim.

X - Postavimo sebi jedan cilj. Vizualizujemo ga sa srecnim ishodom. Zahvalimo se Univerzumu i otpustimo zelju. Neki se secaju, kad su bili deca da su zamisljali zelju dok su drzali preslatku buba - maru na dlanu. Onda su izgovarali: "Let, let, buba - maro!" i bacali je visoko, prateci pogledom kuda ona leti. Tako i zelju otpustite visoko u vasionu.

Y - Zaboravimo na zelju odmah i igrajmo se, odnosno, uzivajmo u svim poslovima svakodnevice. Pozitivno vibriramo i sve sto radimo je lako poput igre.

Z - Drzi jezik za zubima i nikom ne pricaj o svom cilju. Prvo, da se ne bi prisecali odaslate zelje i tako je vratili nazad, a, drugo, uvek postoji neko u okruzenju ko je zavidan, pa ce koristiti razne trikove u zavijenoj formi kako se zelja nece ispuniti, jer podsvest sve cuje i ono sto mi uopste nismo culi.

Kad ostvarimo svoj cilj, obelodanimo uspeh na sva zvona ovde i radujemo se svi! :clap: :dance: :clap:

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 25.10.2012. 17:04
Mary, da li ti mislis da to jednom pomislimo-vizualizujemo zelju i otpustimo i to je sve? :)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 18:00
laki je napisao:Mary, da li ti mislis da to jednom pomislimo-vizualizujemo zelju i otpustimo i to je sve? :)

Verovatno da trebas da pustis kad pomislis iskreno da je to gotova stvar...kad je slika jasna, kompletna i emocijonalno iskrena ....kad je tvoja kreacija gotova...Pre tri godine znala sam samo za film The sekret i kad sam krenula da vizualizujem svoje zelje jedna od mojih zelja bila je posao u drzavnoj firmi da radim kao dizajner odece....tri meseca sam mislila i mastala....nakon ta tri meseca resim da odem u jednu firmu da pitam za posao. Tamo me direktorka lepo primi i obeca posao. Poverujem da je to gotova stvar. Medjutim krene: dodji sutra, pa dodji sledeceg meseca i tako prodju sest meseci. Dosadi meni da idem vise da jurim da me primi i ja dignem ruke,svejedno mi je vise. Pustim ja, jer pomislim da nema pojma i da ne umem da koristim tajnu i da negde gresim, Nakon mesec dana od mog dizanja ruku zvoni mi tel. i dobijam poziv i molbu da pocnem da radim u jednoj velikoj firmi bas kao dizajner. Tek kada sam pustila i prestala vise da mislim na to desilo se. Mary je potpuno u pravu....
Korisnikov avatar
PostPoslato: 25.10.2012. 18:18
Laki,
Evo ti mog primera:

*Jedna namera danas(posao). Sutra druga(novac). Treci dan treca (putovanje).

*Pauza nekoliko dana.

*Opet se vracam na prvu nameru. Sutra drugu. Prekosutra trecu.

Moze jedna namera vise puta, ali sa povremenim pauzama, jer, mozda nam se nisu podudarile vibracije zelje i vibracije emocija. Ako se duze vremena ne ostvaruje, ili Univerzum ne salje odgovor zato sto to nije za nase najvece Dobro ili odgadja za neki mesec kad nam bas treba. Univerzum zaista zna kad treba da nam naruceno stigne.

Nije dobro odjednom u jednom danu raditi nekoliko namera ako su ciljevi veliki, kao ovi slucajevi koje sam navela, a ima ih jos, kao npr. stan ili kuca, jer nam je potrebno mnogo, mnogo energije da ulozimo u imaginacije i emocije.

Ali, zato, "sitne"namere mozes dnevno da izgovaras kol'ko hoces. Mislim na one za koje ti nisu potrebne imaginacije. To su, zapravo, prethodnice afirmacija, kao: Ja imam nameru da sretnem tu i tu osobu... Ja imam nameru da se veceras provedem super... Ja imam nameru da dobijem poklon od tog i tog....Ja imam nameru da naidjem na jaknu bas kakvu zelim da kupim...I, uvek, na kraju svake namere kazes;Tako neka bude...Tako i jeste! Hvala Univerzum!!!

Znaci, za ove namere sa jacim ciljem, koje zahtevaju puno, puno volje, energije, motivacije, radosti i vere, samo JEDAN DAN - JEDNA NAMERA! Posle nekoliko dana slobodno ponovi.

Napomena, Laki:
Ove "krupne" namere se rade u potpunoj izolovanosti i tisini. Ko meditira, jos bolje. Ja radim pred spavanje, kad obavezno treba dovesti sebe prvo u alfa stanje da bi podsvest sve upila. Kad si siguran da si upao u alfu, izgovori nameru i kreni da zamisljas scene. Uzivi se. Da ti ne pisem o tome jer to sve znas. Zahvali se opet Univerzumu i izadji iz imaginacije. Meni se desilo da zaspim... No, Boze moj, ujutru ponovim cim se probudim - dok sam jos sanjiva. ;)

Toliko, Laki.
Pozdrav i ne odustaj... A, vidim da se dobro drzis i da istrajavas u namerama. :P

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 25.10.2012. 20:08
Mary zna o cemu prica...volim kad napise nesto ovako fino, pa imam razlog da je pohvalim :)
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 25.10.2012. 20:36
E hvala ti puno Mary :D Extra si napisala o namerama, svidja mi se :clap: Ti izgovoris nameru samo jednom u sebi u toku jednog dana ili par puta? i naravno stvoris jake emocije dok izgovaras? Sorry Mary ali volim detalje :D

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 25.10.2012. 21:34
Mary, super je!!! Hvala ti! :clap:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.10.2012. 22:07
Laki,
Ja kad ujutru ustanem s osecanjem iz stomaka koje me tera da se blesavim, pa se akicim i ponasam ko dete nemirno i luckasto, znam da ne treba energiju uzalud da rasipam na skakutanje i podripkivanje, nego da se posvetim mislima koje ce me pribliziti cilju koji cu kasnije da posaljem Univerzumu, odnosno, da je otpustim. Kad osetim da mi se spiralne cakre velikom brzinom rotiraju, tad je vreme da pricam sama sa sobom. Da uprostim. Verujem da imas i ti taj osecaj ponekad, a mozda kao i ja cesto. To je osecaj euforije, kao kad u ponoc svi vriste i skacu dok dolazi Nova godina, pa kako vatromet na nebu, tako vatromet u telu - spoj Neba i Zemlje - Kurzschluss. Samo, mene to "ludilo" drzi citav dan bez prestanka, pa ga zovem langschluss. :lol:

Ja tada, od svih svojih zelja izdvojim prioritetnu, onu za kojom najvise ceznem i citav Boziji dan pevam pesme koje komponujem, paralelno izmisljajuci neke reci vezane za samo taj jedan zacrtani cilj. Pa, pomislim:" Sta sve moj Univerzum slusa, odmah mi zelju ispunjava, samo da prestanem da pevam."Kad je novac u pitanju, kao imam ga u ruci, pa brojim, brojim i brojim, pa bacam sve uvis, a on polako pada po sobi. Tad se okrecem u krug srecna. Tako kazu i treba da se energija iz mene prosiri po prostoru i poveze se sa tim zamisljenim novcem. Pricam afirmacije, da sam magnet, da privlacim novac...Pricam na sav glas. ;) (Samo kad nema nikog kod kuce, inace bi bilo :shock: :o , ova nije nacisto sa sobom). A, JA JESAM! Sa sobom sam i sa Univerzumom... Sa andjelima! Srecna!
Kad osetim da energija pocinje da opada, odmah zapisem svoj cilj na papir: JA IMAM NAMERU DA DOBIJEM NOVAC......I, taj papir sakrijem od svih. Uvece meditiram sa tom namerom. Zahvalim se Univerzumu i zaspim zadovoljna.

Mozes celi dan da ponavljas nameru, a kad je otpustis i kazes joj zbogom, ne misli vise o njoj i ne ponavljaj je - zaboravi je. Da ne stvara ocaj i grc zbog pitanja da li ce da se ispuni i kad ce. VISE TE NISTA NIJE BRIGA! SVE TO UNIVERZUM DALJE RADI! Posle nekoliko dana ponovi slobodno.

Najbolje je uhvatiti trenutak kad iz tebe izvire prirodna radost, pa da iskoristis do maksimuma te emocije, jer tad vibriras tacno u parametar sa vibracijom zelje. Drugacije je kad moras da izazivas emocije da bi bile podudarne sa zeljom. Znas ono, kad krenes da vizualizujes, moras da zamisljas i zamisljas nesto sto zelis, pa izazivas emocije da se pojave... nije to to, ali i to je dobro jer se tako programiras, sto kasnije i jesi ti sa tim pozitivnim emocijama. To se vezbanjem postize. Ako si prirodno pozitivan, sve je lakse. Zato, iskoristi priliku kad si na visokoj frekvenciji, tad si sigurno nastelovan da prizoves to sto volis.

Ja ti pisem po svom nacinu koji sam videla da mi najbolje odgovara. Prati sebe, svoju intuiciju, svoje emocije...Otkri da li ti ovaj nacin odgovara. Probaj, od koristi je sigurno, jer sluzi Najvecem Dobru
svih nas, Univerzuma i tebe.

Srecno, Laki! Uspeh je tvoj! A, tvoj uspeh je i nas uspeh!

Voli te, Mary...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.10.2012. 22:13
Mina, :happy-sunny: moje,

Kako me ti grejes...?! Iz tvojih reci svetlost isijava, zato sam na tvom blogu cesto. ;)

HVALA TI... VOLIM TE!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.10.2012. 23:16
ivs,

Drago mi je zbog tebe sto ti odgovara ova tema, a drago mi je i zbog mene. :lol: Mene ispunjava svaka vasa pohvala za moj trud. Ustvari, ja se ne trudim, ja uzivam, jer znam da vam time pomazem da istrajete na putu svog razvoja. U meni postoji plemenitost koja ima potrebu da izadje u susret svima i to mi daje pokretacku energiju kao zamajac, dok ne u'vati uk. Sta je to UK? :roll: ZALET!!! :lol:

Boze, Boze, sta sam primetila kod sebe? Sto vise otvaram podsvest i sto mi se vise sire kanali od podsvesti ka svesti, sve mi vise izviru te stare reci koje sam koristila kao dete. Vremenom su se potisnule u podsvest, pa sad isplivavaju. Bas mi je drago. To je dokaz da napredujem i da cu jos dolaziti do skrivenih informacija, zatrpanih iz ranijih inkarnacija, a doneti karmom.

Pricala bih do sutra...

Laku noc, duse moje andjeoske!

Volim vas!!!

PostPoslato: 27.10.2012. 13:16
Hvala ti Mary puno,puno :D Srce si veliko :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 23.04.2012. 10:15
PostPoslato: 28.10.2012. 21:54
MARY,KAŽEŠ PRIČALA BI DO SJUTRA I MI ČITALI TVOJE TEKSTOVE DO PREKOSJUTRA I DALJE SUPER SI HVALA TI :chores-laundry: :chores-laundry: :angelic-little: :angelic-little: :angelic-little:

Pridružio se: 17.05.2012. 19:50
PostPoslato: 28.10.2012. 22:04
Hvala Mary :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 29.10.2012. 12:33
Marijeta,
Dobrodoslaaaaa.... :romance-kisscheek:

Kako se radujem sto te vidim?! :dance: :happy-bouncygreen:
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike