KURS o postavljanju NAMERA :)

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 21.10.2011. 09:45
PostPoslato: 01.12.2012. 22:46
kurs namera...odlično :D ...hvala ti meri

I ja imam namere, iako sam nedavno zagazio na put koji ne traži namere već duhovno vodstvo:

Ja nameravam uvek biti srećan bez obzira šta se sad dešava.
Ja nameravam biti čist, bez želja i uživati u svemu što sam dosada stekao i iskusio.
Ja nameravam uživati u sitnicama koje svakodnevno proživljavam, bile one dobre ili manje dobre.
Ja nameravam uživati u ovom sadašnjem trenutku i biti srećan samo što sam živ i u ovom telu.
Ja nameravam uživati u neočekivanim iznenađenjima, koji su pokoloni od Univerzuma.
Ja se nameravam prepustiti da me vodi život i plivati uz reku života bez opiranja.
Ja nameravam živeti bez planova i prepustiti se inspiraciji. :D
Ja nameravam zavoljeti sve u Univerzumu i radovati mu se samo što je tu i postoji.
Ja nameravam smejati se čisto, iskreno i od srca.
Ja nameravam biti zahvalan životu što mi je pružio šansu da živim.
Ja nameravam osetiti povezanost sa čitavi Univerzumom.
Ja nameravam osećati u sebi sreću bez kraja.

uh, ovo bi moglo ići u nedogled...nadam se da je ostvarivo ;) hahaha (šala mala, ovo već živim) ;)

Mir prije svega, mir poslije svega ;)
"U tome je tajna radosti, tajna neovisnosti o pomoći izvana, kada tvoj mir ne ovisi o drugima." Marko Aurelije
"Nije sreća biti voljen. Svako voli sebe, ali voljeti drugog, to je sreća! Srećan je ko umije da voli." Herman Hesse

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 01.12.2012. 22:55
Ĺ ta briga Srećka, on je vec stigao na cilj :) :clap:

Uzo čovek prečicu.

A vi devojke, trčite i dalje. :whistle:
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 04.12.2012. 08:22
Hvala Kreativa :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 08.12.2012. 18:40
MAAAAARRRRRYYYYY.............pojavi se :D Mora da se brckas negde na Havajima cim te nema....joj joj...Nista ti sto nam falis....vrati se :clap: :clap: :clap:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 30.12.2010. 19:30
PostPoslato: 09.12.2012. 18:39
MOST-KORAK 24

ONO Ĺ TO GOVORITE TO DOBIJATE

Važno je da razumemo koliko se računa preciznost naših reči.Mi znamo van svake sumnje da reči koje koristimo neprestano određuju vrstu iskustava koja ćemo imati.Po istom principu postajemo svesniji kada projektujemo neko iskustvo u svom životu koje mi zaista u našem srcu ne želimo da se manifestuje.Ljudi to rade nesvesno u svakodnevnoj konverzaciji prilično često.To su negativne projekcije ili samosabotaža i mi nežno ukazujemo jedni drugima kada se to dogodi u našim Krugovima Intendera.

Veći deo vremena te autodestruktivne reči i fraze dodajemo na ono što smo rekli kao zadnju misao.Na primer,često čujete nekoga da kaže:“Nameravam da to ide lako,bez problema.“ Dodajući ove dve zadnje reči oni potkopavaju originalnu nameru.Sabotiraju svoju budućnost unoseći „problem“ u sliku.Kada mi intenderi uhvatimo sebe da radimo ovako nešto,mi se trenutno prisetimo da naše misli i reči konstantno stvaraju naš svet. Pošto su naše reči tačan odraz onoga u šta verujemo ,onda je razumno da budemo pažljiviji sa rečima koje koristimo. Reči imaju moć. One mogu da ograničavaji ili uvećavaju naša iskustva. Dakle,nije u našem interesu da budemo neozbiljni sa rečima koje izgovaramo.

Evo nekoliko samosabotirajućih izraza koje čujemo često. Vi možete da napravite svoju listu,slušajući šta vi i ljudi oko vas pričaju.

1. Nikada nema parkinga kad mi treba.

2. Zašto je uvek sve tako teško za mene?

3. Neke stvari se nikad ne menjaju.

4. Suviše je kasno.

5. Ja ne mogu da smršam.

6. To je skupo,ja to sebi ne mogu da priuštim.

7. Lakše je reći nego uraditi.

8. To je nemoguće promeniti,to je izgubljena stvar.

9. Dosta mi je svega.

10. Neka sam proklet.

11. Ništa ne možemo da uradimo u vezi toga.

12. Ne izgleda obećavajuće.

13. Doktor kaže da to neće nestati.

14. ...
Moja namera za danas je:

NAMERAVAM DA JASNO VIDIM Ĺ TA KREIRAM SVAKODNEVNIM MISLIMA I REÄŚIMA
Korisnikov avatar
PostPoslato: 09.12.2012. 18:42
MOST-KORAK 25

KREĆITE SE NAPRED

Naši izazovi su tu da bismo postali mnogo svesniji.

Svi mi imamo izazove u životu.Možemo se osećati kao da smo izgubili svoj put.Svaki put nam izgleda sumoran,hladan i sumnja nam ne da mira.Intenderi žele da ohrabre one koji prolaze kroz ovo.Kada nestane nada,vaše namere su i dalje tu. Tu su i vaši izbori. Idite napred.ÄŚak i kada vam glasovi u glavi kažu da je sve izgubljeno i da je svaka aktivnost uzaludna,ne odustajte. Zapamtite istinu-da to što se vaša namera nije još uvek ostvarila,ne znači da neće da se ostvari. Idite napred. Bez obzira na sve.I nameravajući to,odsada,sve vaše promene su postepene,nežne i pune milosti. Proces namere nikad ne propada. To je samo kada postajemo nestrpljivi,netolerantni ili zaboravljamo da naše misli kreiraju naša iskustva,onda sebi donosimo patnju. Ne postoji situacija koja ne može da se preokrene. Postoji uvek svetla strana.U svakom iskustvu postoji poklon,čak iako moramo lupom da ga nađemo. Možemo stvarati čuda sve dok ne odustanemo od naših snova,sve dok to nameravamo i dok se držimo onog najvišeg u nama.

Budite dobri prema sebi. Ĺ˝ivotna iskustva su namenjena da dođemo bliže do saznanja ko smo mi zaista.Svaki izazov nas približava saznanju da smo mi duhovna bića. I da uvek zapamtimo da se stvari menjaju. Dobre stvari mogu da se dese dok trepneš.Jednog trenutka možeš biti tužan i razmišljati o odustajanju od svega što ti je drago,a u sledećem trenutku,varnica ljubavi može zagrejati vaše srce i doneti novootkrivenu radost u vaš život.Vaša duša može da se vine.Idite napred.

Moja namera za danas je:

NAMERAVAM DA SE UVEK KREĆEM NAPRED PREMA OSTVARENJU MOJIH SNOVA.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 10.12.2012. 09:18
branka je napisao:MOST-KORAK 24

ONO Ĺ TO GOVORITE TO DOBIJATE

Važno je da razumemo koliko se računa preciznost naših reči.Mi znamo van svake sumnje da reči koje koristimo neprestano određuju vrstu iskustava koja ćemo imati.Po istom principu postajemo svesniji kada projektujemo neko iskustvo u svom životu koje mi zaista u našem srcu ne želimo da se manifestuje.Ljudi to rade nesvesno u svakodnevnoj konverzaciji prilično često.To su negativne projekcije ili samosabotaža i mi nežno ukazujemo jedni drugima kada se to dogodi u našim Krugovima Intendera.

Veći deo vremena te autodestruktivne reči i fraze dodajemo na ono što smo rekli kao zadnju misao.Na primer,često čujete nekoga da kaže:“Nameravam da to ide lako,bez problema.“ Dodajući ove dve zadnje reči oni potkopavaju originalnu nameru.Sabotiraju svoju budućnost unoseći „problem“ u sliku.Kada mi intenderi uhvatimo sebe da radimo ovako nešto,mi se trenutno prisetimo da naše misli i reči konstantno stvaraju naš svet. Pošto su naše reči tačan odraz onoga u šta verujemo ,onda je razumno da budemo pažljiviji sa rečima koje koristimo. Reči imaju moć. One mogu da ograničavaji ili uvećavaju naša iskustva. Dakle,nije u našem interesu da budemo neozbiljni sa rečima koje izgovaramo.

Evo nekoliko samosabotirajućih izraza koje čujemo često. Vi možete da napravite svoju listu,slušajući šta vi i ljudi oko vas pričaju.

1. Nikada nema parkinga kad mi treba.

2. Zašto je uvek sve tako teško za mene?

3. Neke stvari se nikad ne menjaju.

4. Suviše je kasno.

5. Ja ne mogu da smršam.

6. To je skupo,ja to sebi ne mogu da priuštim.

7. Lakše je reći nego uraditi.

8. To je nemoguće promeniti,to je izgubljena stvar.

9. Dosta mi je svega.

10. Neka sam proklet.

11. Ništa ne možemo da uradimo u vezi toga.

12. Ne izgleda obećavajuće.

13. Doktor kaže da to neće nestati.

14. ...
Moja namera za danas je:

NAMERAVAM DA JASNO VIDIM Ĺ TA KREIRAM SVAKODNEVNIM MISLIMA I REÄŚIMA

Sve je ovo ok za prosecan zivot svih nas. I ovo je sasvim ok, kada bi svi ljudi ziveli po istim principina. Medjutim da bi pobedili drutvo i bili iznad, imamo mnogo vece zadatke. ;)

A kada postignemo jedno vise stanje UMA, sva tezina je u njemu onda, u tom uzvisenijem umu i onda drugacije funkcionisemo. Funkcionisemo po onome sto smo umom postavili vec u nama i reci onda nemaju vise istu tezinu, jer je program drugaciji i licna vera u nama. U pitanju je licna mudrost i vera iz velikih saznanja u nama.

Ne osporavam ovo, jer mi kao narod uglavnom tako funkcionisemo. I ja sam samo tako funkcionisala ranije, ali posle putovanja duse sam izgladila svoj um i ocistila skroz podsvest od svih blokada i svih zabluda ovoga sveta. Samo mi je tebalo vremana posle toga i da shvatim, da ljudi retko kapiraju ono sto je u meni danas i izgledalo je ponekad cak i kao da kontriram drugima. Bialo je zbinjenosti u meni, a to je privlacilo zbunjenost i strah kod ljudi. Sve dok se nisam uravnotezila. Ja sam samo imala mnogoooooooooo vise informacija u meni i danas vec duze vreme znam i cemu sluze. :lol:
Tako sam i dosla do velikih uspeha ponovo i ponovo i ponovo i tako mi sve ide od ruke danas.. Ne mislim materijanih samo, ali cak i to. ;) :D

Danas znam da velika mi je cast posedovati sve ovo sto je u meni, u mom umu. :D

Danas, zbog toga nailazim uglavnom na ljude koji su jako mudri i razumemo se cak i samo pogledom. Jer slicni se sa slicnima privlace i sve dok ne postigne covek takav nivo mudrosti unutar sebe, nema ni ljudi zeljenog nivoa. A svi uspesni ljudi su na nivou, priznali mi ili ne. Cast je i biti u takvim drustvima, jer ti ljudi poseduju svoju mudrost i do njih se moze puno nauciti. Na taj nacin i vise saznajemo velike Tajne i vele moci.
Ovim ne dajem primedbu tekstu, naprotiv, vec samo se nadovezujem i dajem svoj doprinos i iznosim jednu veliku istinu koja je moje iskustvo.
Voli vas Mila.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 10.12.2012. 09:37
:clap:
branka je napisao:MOST-KORAK 25

KREĆITE SE NAPRED

Naši izazovi su tu da bismo postali mnogo svesniji.

Svi mi imamo izazove u životu.Možemo se osećati kao da smo izgubili svoj put.Svaki put nam izgleda sumoran,hladan i sumnja nam ne da mira.Intenderi žele da ohrabre one koji prolaze kroz ovo.Kada nestane nada,vaše namere su i dalje tu. Tu su i vaši izbori. Idite napred.ÄŚak i kada vam glasovi u glavi kažu da je sve izgubljeno i da je svaka aktivnost uzaludna,ne odustajte. Zapamtite istinu-da to što se vaša namera nije još uvek ostvarila,ne znači da neće da se ostvari. Idite napred. Bez obzira na sve.I nameravajući to,odsada,sve vaše promene su postepene,nežne i pune milosti. Proces namere nikad ne propada. To je samo kada postajemo nestrpljivi,netolerantni ili zaboravljamo da naše misli kreiraju naša iskustva,onda sebi donosimo patnju. Ne postoji situacija koja ne može da se preokrene. Postoji uvek svetla strana.U svakom iskustvu postoji poklon,čak iako moramo lupom da ga nađemo. Možemo stvarati čuda sve dok ne odustanemo od naših snova,sve dok to nameravamo i dok se držimo onog najvišeg u nama.

Budite dobri prema sebi. Ĺ˝ivotna iskustva su namenjena da dođemo bliže do saznanja ko smo mi zaista.Svaki izazov nas približava saznanju da smo mi duhovna bića. I da uvek zapamtimo da se stvari menjaju. Dobre stvari mogu da se dese dok trepneš.Jednog trenutka možeš biti tužan i razmišljati o odustajanju od svega što ti je drago,a u sledećem trenutku,varnica ljubavi može zagrejati vaše srce i doneti novootkrivenu radost u vaš život.Vaša duša može da se vine.Idite napred.

Moja namera za danas je:

NAMERAVAM DA SE UVEK KREĆEM NAPRED PREMA OSTVARENJU MOJIH SNOVA.

I ovo je i sve i ok. Ali ja sam shvatila odavno ( jos sa isceljenjem) da samo ukoliko i imam rokove u sebi, imam tacne namere, planove i delice mape i bez razvlacenja i udogovlacenja zacrtam , planiram onda USPEVAM. I ja danas ne ponavljam nista... nema ponavljanja i vezbanja imaginacija vise..(to je za pocetnike naravno). Nenad je zakon ovde za to, a i ja vala i mnogi od nas. Izgledamo grubi mozda, ali nije tako. Samo poziitivna ostrina izostruje zeljeno. Fokus.
Sve mora da ima smisao i sve mora da ima tezinu u sebi, onoga sto zelimo.
Tacno je da sebe ne treba kritikovati u smislu da nam to obori raspolozenje, ali postoji nacin kako da sebe kritikujemo pozitivno i na taj nacim stvaramo cuda od sebe i zelje se ostvare kako ih planiramo i zelimo.
Danima, pozitivno sebe kritikujem oko pesmi svojih, koje sam napisala svuda redom i iz kritike privodim posao kraju. Ne budite monstrumi prema sebi, ali budite ostri pozitivni kriticari ako zelite da uspete.
Iz ostre pozitivne kritike se uspeh stvara. Samo covek treba shvatiti koja je i kakva je to kritika. To se radja u coveku samom. ;)
Njavaznije je od svega UMETI PRIMITI !!!!! ;)
Ovim isto samo dodajem doprinos ovome sto je nasa draga Branka vesto prevela i postavila.
Hvala Branka. Sjajna si..nastavi samo tako.. KISSSS za sve.

Pridružio se: 19.02.2011. 23:27
PostPoslato: 10.12.2012. 14:16
Divne moje dame Branka i Mila,
Sve sto ste napisale je pravo blago.
Verujem da ce noviji Tajnasi znati to da cene i tako unaprede sebe.
Hvala Vam!!!!

Pridružio se: 09.12.2012. 07:46
PostPoslato: 10.12.2012. 15:55
Ja sam nova u svemu ovome(novi tajnas,ako uopste smem tako da se nazovem) i uveravam vas da cu dati sve od sebe da uspem u svemu ovome i ucinim vas ponosnim kao moje virtualne ucitelje. Ovo je pravo bogatstvo. Hvala vam puno.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 11.12.2012. 16:43
MOST-KORAK 26

DRAME

Ono što se podrazumeva da je vaše će vam doći

Mnogi ljudi danas žive ispunjeni dramama i nerešenim situacijama i zato želimo da vam pokažemo dva načina koja smo otkrili da smanjimo njihove efekte na vas i vaše prijatelje.U ranim danima Intendera mislili smo da treba da delimo naše snove umesto naših drama.Ali to nije uvek način na koji radimo sada.Na našim sastancima Intendera,kada su nam grupe manje,imamo više vremena da izražavamo našu zahvalnost i namere i da ohrabrujemo one koji imaju dramatične događaje da pričaju o tome vrlo kratko.Otkrili smo da kada pričamo o tome minut ili dva,intender se otvara i postaje mu jasnije šta ga muči. Zatim bismo mu tražili da izjavi nameru oko te drame - i da li znate šta se dešava? Skoro bez izuzetka,vraćaju se u Krugove Intendera par nedelja kasnije i drama je nestala. Namera koju su postavili se manifestovala,drama je nestala. Da biste videli stvari sa više instance,morate naučiti da se odvojite od patnje i drame. Ĺ to brže naučite da uradite bilo šta što je potrebno da se uzdignete izvan dramatične situacije,to će biti bolje po vas i vaše okruženje. Ako vam je potrebno da izađete i kažete:" Ne vraćam se se dan ili dva," onda to i uradite. Ako se na poslu osećate iscrpljeno i porebno vam je da se regenerišete,onda idite u prirodu. Priroda je tu za vas,ona je puna vitalnosti i energije,iskoristite je. To je vaše pravo kao ljudskog bića,da budete sa drvećem,vetrom,suncem,kišom. To vas regeneriše,obnavlja.

Moja namera za danas je:

JA NAMERAVAM DA SAM U MIRU SA SOBOM
Korisnikov avatar
PostPoslato: 11.12.2012. 16:46
MOST-KORAK 27

KRUG INTENDERA

Da bismo imali mir,slobodu i životno okruženje visokog kvaliteta,moramo da se zbližavamo.

Duboko u sebi mi znamo da nas čeka bolji svet kada prestanemo da se odvajamo jedni od drugih.Takmičenja na tržištu,politički standardi,samoživost itd,rade konstantno da nas drže odvojeno od naših bližnjih,ali nam to ne donosi sreću. Put do našeg jačanja je da se zbližavamo. Mi moramo početi da koristimo snagu koja dolazi od deljenja naših namera.To je ono što rade Krugovi Intendera.Mi vam sugerišemo da proverite prilagodite da radi najbolje za vas.Zbližavajte se i kombinujte vaše namere.Biće vam drago. Kada smo počeli sa radom u našim KI,eksperimentisali smo sa različitim oblicima i beleškama.Lako je bilo reći koje namere najbolje rade jer bismo čuli izraze zahvalnosti odmah.Kad nešto nije radilo,nismo oklevali da odbacimo odmah.Danas u KI radimo to u 8 koraka.To je jedinstvena forma koju smo napravili u KI vrlo uspešno.Hiljade ljudi iz celog sveta su duboko iskusili rezultate prateći naš format. Bilo da ste u malom krugu prijatelja po prvi put ili imate grupu koja se sastaje godinama,mi predlažemo da testirate ovo za sebe.

1.Prvo-mi blagosiljamo hranu.

2.Drugo-otkrili smo da je deljenje hrane divan način za zbližavanje ljudi,posebno ako se ne poznaju dobro.

3.Treće-imamo kratke vođene meditacije da bismo se izbalansirali.

4.ÄŚetvrto-mi kratko objasnimo proces namera našim novim članovima.Neki KI to urade pre sastanka pokazujući video materijale.

5.Peto-idemo oko kruga intendera i delimo njihove zahvalnosti i namere.

6.Ĺ esto-mi pozivamo nevidljive pomoćnike koji su tu za Najviše dobro i izgovaramo to.

7.Sedmo-imamo pauzu 15-30 minuta za obrok i druženje.

8.Osmo-imamo naše sastanke spiritualnog vođstva gde čitamo,slušamo.Ne rade ovo sve grupe,ali one koje rade izgleda da se razvijaju brže.

Moja namera za danas je:

JA NAMERAVAM DA SE ZBLIŽAVAM SA LJUDIMA ZA NAJVEĆE DOBRO SVIH UČESNIKA.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 16.12.2012. 12:28
MOST-KORAK 28

ONO ŠTO TRAŽITE JE ONO SA ČIME GLEDATE

Kao što smo rekli na početku ove serije poruka,MOST je kreiran da vas dovede brzo na nivo ličnog osnaživanja,tako da možete imati pozitivne efekte u svom ličnom svetu.Ukazali smo vam da sem ako ste dobili nivo znanja o korišćenju Zakona Manifetovanja ili Proces Namera (kako ga mi nazivamo),možete ostati u okolnostima u kojima ste kontrolisni od strane drugih-drugih koji mogu,ali ne moraju raditi za vaše najviše i najbolje interese.Sada kada ste došli daleko na MOST i imate sve alate koji su vam potrebni da kreirate bolji život za sebe,idemo na drugi deo našeg učenja da biste kreirali bolji svet za sebe. Zovemo ga KOD i to je kodeks ponašanja,ali nije kao bilo koji kodeks koji ste mogli da vidite. KOD je stvoren od najboljih namera koje smo čuli u našim Krugovima Intendera tokom desetina godina i dizajniran je sa namerom da uradi dve stvari u isto vreme.Prvo,da vas ojača da dostignete svoj najviši potencijal i drugo,da probudi vašu svesnost tako da možete početi da volite,poštujete i brinete za vaše saputnike ponovo.I to je naša namera za vas-da koristite te alate i da radite ono zašta ste došli na ovu lepu i bogatu Zemlju.Mi smo uživali šetajuće preko MOSTA sa vama i čestitamo vam na hrabrosti da napravite ove korake za vašu sopstvenu moć. Sada,kao što smo spremni da vam ponudimo KOD,ostavljamo vas sa ovih nekoliko reči ohrabrenja...

Vaša radost je na svakom koraku puta.Ĺ ta radite,šta mislite i kako se osećate je samo vaša stvar.Vi ste zaista veličanstveno biće sa moćima koje leže sakrivene i osećanjima,tako uzvišenim,spremni da se otvorite kao mladi cvet koji širi svoje latice po prvi put da pozdravi sunce letnjeg jutra.

Koliko dugo ćete čekati pre nego što vidite sebe u najvišem svetlu i radite ono što vas čini srećnim? Ĺ ta će biti potrebno za vas da otvorite svoje srce i zračite okean ljubavi koji je u vama? Bili ste vezani suviše dugo,okovani strahom,zatočenici duhova koji nisu stvarni ako ih vi ne stvorite.Svet želi da vi budete srećni,da sijate svoje svetlo na sve što vidite,da se smejete bez granica,da dotaknete srca i umove svakog čoveka,žene i deteta koji ulaze u vaš život.

Iskoristite priliku i živite život kako ste oduvek želeli.Odbacite okove straha i pozovite sebi lepotu koja je vaša po rođenju.Neka vaša radost bukti kao vatra u noći.To je ono što je svetu potrebno od vas.I više od toga,to je ono što je vama potrebno od vas.

Moja namera za danas je:

JA NAMERAVAM DA OD OVOG TRENUTKA,NADALJE,VI I JA I SVI LJUDI SA KOJIMA DOLAZIMO U KONTAKT I SVI LJUDI SA KOJIMA ONI DOLAZE U KONTAKT-DOK SE NE ISPUNI ČITAVA ZEMLJA-ŽIVE U POTPUNOM ZADOVOLJSTVU I MIRU.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.12.2012. 21:03
MOST-KORAK 29

KOD

Dobrodošli u Kod. Ovo je kodeks ponašanja koji prevazilazi sva socijalna,religiozna,naučna i politička uverenja dok premošćuje raskorak između uobičajenog i čudesnog. Posle mnogo godina rada sa namerama i slušajući namere hiljade ljudi u našim KI,uzeli smo najbolje što smo čuli i razvili smo KOD. Kod je napravljen tako da vas osnaži i da vam donese lično ispunjenje i u isto vreme kreira bolji svet za sve nas.Da biste primenjivali Kod,sve što treba da uradite je da izgovarate jednom dnevno ove namere.

1.Ja se uzdržavam od suprotstavljanja i povređivanja bilo koga. Ja dozvoljavam drugima da imaju svoja iskustva.Ja vidim život u svim stvarima i poštujem ih kao svoje sopstvene.Ja podržavam život.

2.Ja pratim moj unutrašnji kompas i odbacujem verovanja koja mi više ne služe.Ja idem na izvor.Ja tražim istinu.

3.Ja započinjem kreativan proces.Ja usmeravam svoj život.Ja postavljam svoj kurs.

4.Dopuštam da mi nešto bolje dođe.Nameravam da budem vođen,čuvan,zaštićen i povezan sa Najvišim Dobrom sve vreme.Ja verujem i ostajem otvoren da primam iz očekivanih i neočekivanih izvora.

5.Ja vidim samo dobro,govorim dobro i činim dobro.Ja prihvatam poklone iz svih mojih iskustava.Ja živim u milosti i zahvalnosti.Ja ostajem pozitivan.

6.Posle nameravanja i predavanja,ja preuzimam akciju prateći prilike koje mi se ukazuju.Ja sam u toku gde velika misterija i čuda žive,ispunjavajući moje želje i radeći ono što sam došao da radim.Ja sam sinhronizovan.

7.Ja praktikujem ljubav u akciji.Uvek imam dovoljno da štedim i da delim.Ja pomažem onima kojima treba pomoć.Ja služim druge.

8.Ja sam veličanstveno biće probuđeno do najvišeg potencijala.Ja se radujem,smešim lako i smejem često.Ja sijam moju svetlost.

9.Ja kreiram svoj idealni svet vizualizacijom i govorim drugima o tome.Ja delim svoju viziju.

10.Ja vidim humanost kao jedno.Uživam da se okupljam sa toplim i prijatnim ljudima redovno.Kada se okupljamo dovodimo se u stanje da se beskonačno jedinstvo otkriva.Mi smo u sinergiji.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 25.04.2013. 16:29
JA IMAM NAMERU DA SVI ZAJEDNO DOBIJEMO TO STO SMO ZELELI!

TAKO NEKA BUDE, TAKO I JESTE....

HVALA, UNIVERZUM!!!

Nadam se da ste istrajali i da vam se vec ispunjavaju zelje. Meni se ostvarilo dosta toga, a mogu vam slobodno reci da imam osecaj da sam zasla u petu dimenziju - jer, sve sto pomislim, to je vec tu! Malo mi je neprijatno i ne mogu se privici - sto jes', jes'! Ostajem u cudu, mada ne bi trebalo da me ista zatekne i da sve prihvatim mirno. Jos ja to ne mogu. Bas se zabezeknem: Wow, kako mi sve ide od ruke!? Sto god da ne mogu naci, idem pravo tamo, kad god, bilo koje pitanje da postavim, da potrazim odgovor od ukucana, na TV-u odmah ide odgovor na moje pitanje, sto god mi je nejasno, na ulici jedan obican prolaznik mi da odgovor... Sve mi je to pristupacno, na "izvolte" i osecam se caricom!!!

Da vam kazem, Ja jos bijem bitku.... tj... jos dozivljavam reakciju proslih dana. Bez da i da sam dobila nesto od Univerzuma. Ali, to su bile moje misli u proslosti koje se sada manifestuju. Ne oklevajte, vec nastavite dalje, jer tako je moralo biti, ako se i vama slicno dogadja.

NE MOZE ODJEDNOM, sve treba osetiti na plecima i smaknuti, po zasluzi, ali mi zivimo sa jednom i jednom idejom: Da nama predstoji svoj deo, ZASLUZEN!!!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 25.04.2013. 21:51
Ja nekad mislim, kad primjetim da mi se misli, zelje i potrebe ispunjavaju zaredom, sta ako nemogu kontrolirati stalno svoja razmisljanja da budu pozitivna, sta ce onda biti? Univerzum ce ostarivati i moje neg. misli sad pa sad. Nekad mi to sve izgleda kao dvojeskli mac, uvijek moras paziti sta i kako mislis, vjecno moras kontrolirati um, osjecaje, potrebe da te neodvede u pogresnom smjeru. Koliko je sve dobro, toliko me na trenutak plasi :roll:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 25.04.2013. 22:48
tina 07,

ako si jednom otvorila ta vrata pozitivnosti ne vidim razlog strahu.Samopouzdanje i samouverenost je veci ako je vera veca.Reci sebi da je od sada to tvoj nacin života i strah ce nestati. :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 11.12.2012. 07:55
PostPoslato: 26.04.2013. 07:37
13petak je napisao:tina 07,

ako si jednom otvorila ta vrata pozitivnosti ne vidim razlog strahu.Samopouzdanje i samouverenost je veci ako je vera veca.Reci sebi da je od sada to tvoj nacin života i strah ce nestati. :)

Da, Petak13, hvala na potpori...znate svi da dodju ti dani kad se pitamo dali idemo u pravom smjeru. Odavno sam osjecala taj ZP, samo nisam znala da je to to. A cim sam o tome sakupila vise znanja, pocelo je da djeluje bez nekog veceg razmisljanja i vizualiziranja, osjecam da nisam jos dovoljno iznutra spremna i sigurna da to mogu sve da ikontroliram, postaje naporno stalno kontrolirati misli. Valjda jos nisam dovoljno istrenirala svoj um samo za pozitivnost (odlutam svakamo, ali nakratko). Tog "nakratko" me strah da ne ucinim kaos, ili me odvede na krivi put.
A so se tice ove teme- moja namjera je da izgradim jos vecu snagu duha, mirnocu i samo pozitivno razmisljanje prozeto ljubavlju za koju uvjek osjecam da je ima premalo u svakodnevnim zivotima(barem ja ocekujem vise). :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 26.04.2013. 12:12
Tina,draga, nije moguce propratiti sve misli koje u toku dana prodju glavom,mislim da ih ima oko 40 000 dnevno....potrebno je samo da se ne udubljujes u nesto od cega se osecas lose, prati svoje emocije.Uvek kad se udubis pitaj sebe sta sad osecas...ako je los osecaj ispravi razmisljanje.Promeni fokus.
    Misao u koju se udubis nakon par sekundi pocinje da izaziva emocije...lepe ili lose....Ako su lepe,samo nastavi a ako su lose menjaj misli....
;)

Pridružio se: 18.05.2012. 21:40
PostPoslato: 26.04.2013. 14:12
Tako je Kreativa :clap: Ja sam danas nesto bio neraspolozan sve do malo pre, e onda mi palo napamet Hoponopono :think: I tako ja krenuo prvo recima "Hvala ti, Volim te", pa krenule lepe emocije i sad sam bas na lepim vibracijama, i tako samo odrzavam to stanje :D I sve je super, sve je lepo :lol:
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike