30 dana do jasne predstave o mom savrsenom poslu

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 17.07.2012. 11:09
30 dana do jasne predstave o mom savrsenom poslu
DAN 1

Cilj
Ja imam jasnu predstavu o mom savrsenom poslu!

Do sad se jos nisam pozabavila ovom vibracijom, u onoj meri koja ona zasluzuje. Uvek sam dobijala poslove koje sam zelela i uvek su moji talenti izlazili na videlo. To je bio period isprobavanja i ucenja. Pojavila su se nova interesovanja, koje zelim da ostvarim i na poslu.

I sad je dosao trenutak, da sagradim jednu cvrstu, vibracionu osnovu zajedno sa vizuelnom predstavom, koje cu se drzati, na putu ka jos boljem poslu.

S obzirom da nemam nikakve posebne negativne emocije na tu temu, pocecu odmah da gradim "skelu" od osecaja koje zelim da imam.

Za sve koji citaju...ja nikad ne znam kuda ce me odvesti ova "igra", ne planiram sadrzaj, ni put...to i jeste car ovog procesa. Posebna car je, sto proces intenzivno radim 30 dana, i biram da se maksimalno fokusiram na jednu temu. Ta velika koncentracija mojih misli, na ono sto zelim, mi privlaci jos vise ideja i jasnoce...

I hvala svima koji se pridruzuju! :clap:

Ja imam jasnu predstavu o mom savrsenom poslu!
Moji talenti savrseno dolaze do izraza.
U kontaktu sam sa ljudima na poslu koji su odusevljeni, motivisani, pozitivni i otvoreni za promene.
Moj polozaj mi dozvoljava da donosim odluke i pomeram granice.
U svojoj oblasti sam specijalista.
Osecam da sam na pravom mestu u pravo vreme i da govorim prave stvari.
Mogu da budem kreativna.
Moja zarada je...(broj ce ostati moja slatka tajna) i u stalnom porastu.
Teme sa kojima radim me zanimaju, pokrecu.
Pisem, drzim treninge, organizujem dogadjaje.

Toliko za sad. Sutra pomeramo vibraciju dalje.
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 07.10.2011. 21:39
PostPoslato: 17.07.2012. 18:53
Majstorski napisano, kao i uvijek ;)

Napisacu i ja malo svojih vibracija sa vizuelnom predstavom, jer mi je ova tema jako primamljiva :D

Toliko sam srecna sto radim ono sto me u potpunosti ispunjava. Shvatam to kao ulogu, koju sam izabrala jos prije nego sto sam dosla na nasu planetu.
Put do pronalaska zanimanja koje me toliko ispunjava, bio je takav da sad znam da sam ga morala proci, da bi skupla znanje koje mi sad donosi toliko uspjeha u mom poslu.
I nacin na koji radim je bas zanimljiv,svaki dan je novi izazov jer se stalno desava nesto novo :)
A taj osjecaj ponosa i radosti kad znam da sam nekome pomogla... NEOPISIVO ! Ja tad dobijam krila,jer se osjecam mnogooo dobro,kao Supermen :lol:
Novac...toliko ga imam da uopste ne mislim na njega. Pa to se podrazumjeva, dolazi mi iz razlicitih izvora i uvijek ga ima dovoljno za sva sto zelim.
Jao kako je dobar osjecaj kada cesto idem na poslovna putovanja u predivne drzave sirom svijeta i upoznajem ljude sebi slicne. I tako sticem neizmjerno duhovno bogastvo...

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 17.07.2012. 19:20
petkana je napisao:A taj osjecaj ponosa i radosti kad znam da sam nekome pomogla... NEOPISIVO ! Ja tad dobijam krila,jer se osjecam mnogooo dobro,kao Supermen :lol:

E, ovde si ga ubola u centar :)
Supermeeeen!
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com
Korisnikov avatar
Pridružio se: 30.12.2010. 19:30
PostPoslato: 26.07.2012. 17:11
:idea:

Povratak na Praktične metode i tehnike