afirmacije-iskustva

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 03.01.2012. 01:57
PostPoslato: 03.01.2012. 02:33
Jel se nekome nesto konkretno i ispunilo ono sto je afirmirao i za koliko vremena?Posto svi pricaju ovako se radi onako a niko da navede konkretan primer ispunjavanja afirmacije.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 03.01.2012. 13:24
dragi jozefe,

dobrodošao na ovaj forum i ja ti želim da se ovde osecaš prijatno i ugodno. :D

Konkretno! :D

Pre nego bilo šta iskomentarišem na tvoju temu bilo bi dobro,ako vec nisi,da procitaš tekst na glavnoj stranici"Afirmacije-pozitivne recenice koje menjaju život" i temu na forumu"Prakticne metode i tehnike-Lujza Hej" sa posebnim osvrtom na stranicu br.2. :D

Mislim da ce ti ovo pomoci da prvo shvatiš šta su afirmacije jer mislim da nisi dobro shvatio šta one znace.Nije sve tako jednostavno,niti možeš ocekivati od istih "dza ili bu". :D

Moj konkretan primer je da sam pomocu afirmacija,posle izuzetno lošeg zdravstvenog stanja,došao do predivnog osecaja zdravlja. :D

Da sam pomocu afirmacija dostigao vrhunac u ljubavnoj vezi i da sam i dalje na vrhu :D

Da sam pomocu afirmacija konstantno u materijalnom dobru i da mi ono stalno pristiže. :D

Pozdrav :D

Pridružio se: 02.08.2011. 23:14
PostPoslato: 03.01.2012. 13:59
pozdav!
e meni jeste, tri velike konkretne stvari su mi se desile sto znam da su delo afirmisanja. rekla sam ih samo jednom u sebi i tacno se secam toga, i posle ih povezala sa dogadjajima. jedna losa i dve dobre.

medjutim ni za jednu nisam nestrpljivo ponavljala kao papagaj tipa "novac mi stize", i vecina stvari koje sam afirmisala tako kada sam saznala za "tehniku afirmacije" nisu se ostvarile. u tom smislu ponavljanje recenica sa nekim laznim osecajima i potvrdjivanjem stvari za mene nisu urodile plodom.

a ove afirmacije sto su mi se ostvarile,znam da sam ih rekla sebi jednom,na nacin kao da zakljucim sama sa sobom da je istina nesto sto ustvari nemam pojma kako ce biti. osecaj je - volela bih ali nije obavezno,i desilo se bas kako sam pomislila. ova losa mi se desila davno, i znam da je uzrokovana time sto sam ja "blentavo" reagovala na tudju sugestiju,nisam promislila vec ponovila tudju recenicu u sebi, i tako ne razmisljajuci o tome - slozila se sa tim.

ostvarivale su se izmedju mesec dana najkrace pa do sest meseci.

Povratak na Praktične metode i tehnike