Instant Manifestovanje

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.12.2011. 00:31
PostPoslato: 23.12.2011. 16:56
Postoji tehnika instant manifestovanja...znam da zvuci prepotentno i pomalo bajkovito, ali potstoji...Radi se ispucavanju energije iz srcanog energetskog centra i potpuna evakuacija energije koja je vezana za zelju. Tehnika potice iz Kung Lun Nei Gung spiritualne tehnike. Radi se dakle o akumulaciji topline, ljubavi, potvrdjivanja itd itd u srcanom energetskom centru, zakljucavanju te iste energije, povecavanju pritiska i ispucavanju te energije izvan sebe...Al u bukvalnom smislu ispucavanju. Ova tehnika nije podobna za one koji imaju srcanih problema. Nece djelovati ako ste u ovakvom emotivnom stanju :
1. Ako vam je srce zatvoreno, sto znaci da ne mozete da osjecate iskrenu ljubav prema svojoj zelji, ne mozete iskreno da potvrdite sebe i stanete iza svojih djela . Takodje mozete znati da vam je srce zatvoreno, ako ne mozete iskreno da uzivate u bilo cemu, nego vam je sve lose, nikakvo bla bla bla
2. Ako se bojite iskazivanja svojih osjecanja pred bilo kim i zatvarate se u sebe ( ukazuje na probleme sa energijom u solarpleksusu, trc prc nidje veze, uglavno ne mogu vise da pricam, probajte pa vidite...evo linka gdje je sve objasnjeno..to je Breath Retention tehnika itd itd

http://www.youtube.com/watch?v=Ary5ge_PAc0&feature=g-all-c&context=G221d459FAAAAAAAAAAA

Neke finese jos:
1. prije zakljucavanja ( anusa ) root chakre, kreirajte sto jaci osjecaj prisutnosti zeljenog objekta, kreirajte sto jaci osjecaj imanja i ljubavi prema tome...
2. kada dodjete do djela gdje treba da se nasmijete, probajte da se nasmijete iskreno i od srca, da bi se otvorila svadishara ku**c palac, uglavnom nasmiji se iskreno...
3. Treba da drzis duuuuugo zatvoren dah, dakle sve on objasni u klipu, ali najbolje da drzite sto duze zatvoren dah, da bi pritisak bio veci i da bi se veca energija akumulisala.
4. Kada vec jednom ispalite, ili evakuisete energiju ne bi trebalo vise da mislite o tome...
5. Ako pravilno uradite, vidicete rezultate...
Nadam se da ce vam ovo pomoci u ostvarivanju svojih zelja... Neka ne probaju oni sa srcanim problemima....Pozdrav veliki. Love
I love the smell of napalm in the morning...

PostPoslato: 23.12.2011. 17:06
Najbolji nacin privlacenja nije detaljna vizualizacija ( moje iskustvo ) , a nije ni samo povrsno potvrdjivanje. Najbolje je biti na pola puta . Dakle na primjer, u mom slucaj ''novac'' ...Dakle... ovako trebaju da izgledaju te ''povrsno -detaljne '' izjave...
1. Ja dobijam vise novca kroz ljude...
2. Ja dobijam vise novca kroz regularni posao koji radim...
3. Ja dobijam vise novca preko novih, zanimljivih izvora...
4. Ja dobijam vise novca kroz moj hobi...
5. Ja dobijam vise novca dok sjedim u kuci i ne radim nista.....
6. Ja dobijam vise novca kroz bla bla bal
dodaj u glavnom sta god ti odgovara.....

Dakle tako otprilike izgleda, to poludetaljisanje polupovrsnost koje je potrebno za normalno...
napomena: ne mojte u srcu osjecati nista negativno dok ovo radite , niti bilo kakvu losu stvar,...jer ce te je ispaliti u univerzum i manifestacija je neminovna... dakle samo zelja, samo afirmacije, koje cete morati sami da sastavite i gledajte da budu ovakve kao sto sam ja gore napisao. dakle polupovrsne, poludetaljne.......Nadam se da ce nekome ovo proraditi k'o sto je meni...naravno ...afirmacije u sadasnjosti jer samo ona postoji..pozdrav....love

PostPoslato: 23.12.2011. 17:11
Zaboravan sam ...pa ne stignem sve da kazem...ili kazem bezveze....dakle ovaj osjecaj imanja je osjecaj na primjer kada sanjarite i daydrimujete ..i taj osjecaj u srcu treba da ispalite na polje...to je to ...samo pazite da nista negativno ne bude unutra prilikom rada...poz ...Javite se ako je nekom nesto uspjelo ... Volio bih da cujem i druga iskustva vezana za ovu tehniku i za onu proslu u postu Kako se zapravo manifestuje...Pozdrav nindze

Pridružio se: 24.12.2011. 04:05
PostPoslato: 04.01.2012. 16:44
Isprobala sam ovu tehniku za neki poklon. uradila par puta za redom jer nesto zeznem sa disanjem ili necim, i uglavnom uradila sam je negde polovicno. i zaista sam dobila poklon posle par dana ali je kolicina bila znatno manja ;) Radi tehnika samo treba malo vremena da legne :)

Povratak na Praktične metode i tehnike