Kako se zapravo manifestuje...

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 23.12.2011. 00:31
PostPoslato: 23.12.2011. 00:52
Ovdje cu da izlozim neke svoje teze i zakljucke koje su definitivno urodile plodom za mene, a sada hocu da ih podijelim i sa drugima.
1. Prvo sto mora da se shvati jeste da vi ne morate da se naprezete ni zbog cega, jer vi upravo sada manfestujete. Ako pijete zeleni caj, ili gledate NCIS na teveu, ili pricate sa djevojkom, vi sve to manifestujete upravo sada...Vi niste ulozili nikakav napor, dakle LAKO JE !
2. Nemojte da pravite filozofiju od zakona privlacnosti...Dakle slobodno se osjecajte lose koliko god hocete, i slobodno radite sve sto ste i do sada radili, samo pokusajte da inkorporirate ovo sto cu danas ovdje iznijeti, bez ikakvog naprezanja. ( ako hocete novac, samo shvatite da milioneri mogu slobodno da se osjecaju lose, opet ce im milioni ostati tu gdje jesu iako su oni 2 sata tugovali nad svojom situacijom...itd..)
3. Sve sto treba da uradite jesu dvije stvari :
PRVA JE : BITI NA VISOKOJ FREKVENCIJI U TRENUTKU IZRAVNANJA
DRUGA JE : POSTATI SVOJA ZELJA
Kako to da uradite: Dakle da bi ste bili na visokoj frekvenciji, to jest da bi ste bez napora podigli svoje raspolozenje, otidjite u sumi i provedite citav dan medju drvecima i rosom. Ja sam neki dan isao na Avalu. Smrzo sam se ziv, ali je dosta pomoglo. Dakle SUMA, nista park, samo suma...Ako ste bas u ku*cu, idite nekoliko dana za redom u sumu. ISTINA , samo je nekoliko dana potrebno za izravnanje.
POSTATI SVOJA ZELJA: Prvo podjes od toga da je sve na sitnom nivou energija. Npr. Ja sam energija na jednoj frekvenciji, a kamen je na drugoj, stoga se razlikujemo ..i tako dalje...Obicno ljudi zele novac, pa evo sta da radite: U sumu sa sobom ponesite nekoliko novcanica. I ponavljajte neprestano u sebi ili na glas: ''Ja sam novac , Ja sam novac,...i tako dalje'' . Sto je vrlo bitno, morate da vidite sebe u novcanici od hiljadu dinara na primer, ili od 5000 dinara. Ja sam vjezbao na novcanici od 20 dinara, pa se desilo da mi je prodavacica vratila kusur od 5000 dinara skoro sve po 20 i 50 pa sam imao bruku novcanica od 20 dinara..punu saku...dakle da bi izbjegli ovakve nezeljene efekte vjezbajte na vecim novcanicama. BITNO : Osjecaj koji cete dobiti kada se indentifikujete sa bilo cim, je velika toplina i ljubav prema ''sebi'' to jest tome sto zelite...KADA SE POTPUNO INDENTIFIKUJETE SA NOVCANICOM, REAKCIJA JE NEMINOVNA ! TO JE ZAKON ! AKO NE DOBIJETE REAKCIJU TO JE ZATO STO STE SEBE NA NEKI NACIN PREVARILI U MISLJENJE DA STE IZRAVNANI. GOVORITE ISKRENO I OD SRCA SVOJE AFIRMACIJE BEZ NAPREZANJA I SILE IKAKVE. ZAPAMTITE: ''OSJECAJ PORAVNANJA JE OSJECAJ LJUBAVI I PRIHVATANJA, KOJI CE SE RASPLINUTI POCEVSI OD GRUDI PA NA OSTALE ENERGETSKE CENTRE'', A TO CE SE DESITI KADA PRIMJETITE SEBE U ZELJI. TO JE SVA FILOZOFIJA. POZDRAV
I love the smell of napalm in the morning...

PostPoslato: 23.12.2011. 01:01
Ja sam ovdje naveo NOVAC, a to moze biti bilo sta...Na primer, ja radim sada na tome da se indentifikujem sa brojkama stanja na mom bankovnom racunu...Al papirni novac i brojke su totalno druga frekvencija. To morate da razlikujete. Ako hocete stan...skinite slike stana koji zelite sa interneta, i radite onako kako sam rekao . Samo ne dirajte Galerija Apartmane na Dorcolu, ja upravo privlacim jedan od stanova tamo :DDDD I ide mi dobro ...btw ja imam 20 godina, studiram odje u Beogradu...Svako mlad i blesav nek se javi na mail, pa da idemo zajedno na Avalu da privlacimo . Pozdrav svim nindzama koje ovo citaju. Believe me osvojicemo svijet ;)

Zivotni moto: " niko to ne zna, odakle i kako ''

Pridružio se: 23.12.2011. 09:32
PostPoslato: 23.12.2011. 09:33
:)

Pridružio se: 24.12.2011. 04:05
PostPoslato: 05.01.2012. 20:42
Druga tehnika instant manifestacije je odlicna pa hocu i ovo da probam. ali zasto raspolozenje zahteva sumu? ima smisla ali ne vidim zasto je to nuzno. raspolozenje dolazi prvenstveno od mene ne od prirode,ona tu samo pomaze. a ne znam kako ce pomoci po ovoj zimi i magli. probacu kucnu varijantu pa cu javiti da li radi tako. :)

PostPoslato: 15.01.2012. 12:23
Ne zahtjeva...ali tako ces najlakse da podignes svou vibracij/frekvenciju , kako li se to vec zove. Suma ti podize vibraciju,htjela ti to ili ne... Dok u kuci imas milion stvari koje te podizu ili spustaju. Ti mozes biti raspolozena u kuci i raditi ovu tehniku...al ti imas svoje ''lice'' kad si u kuci, svoje ''lice'' kad i u gradu...nmg ovo bas fino da objasnim...Svaka okolina u kojoj se nalazis te edituje...A suma odnosno priroda, koja nije puno ''dirana''(bez betona i zgrada i tako to) ima svoju prirodnu frekvenciju, koja nije uprljana nicjim....npr. gledaj sumu kao malo dijete, bez obzira da li ti to zelis ili ne, kad vidis malo dijete, pukne te neki osjecaj lijep...
Nadam se da razumijes moj stav, uprkos tome sto mnogo lose objasnjavam.
Pozdrav i srecno

Pridružio se: 17.01.2012. 11:35
PostPoslato: 18.01.2012. 17:47
Procitala sam tehniku i skroz mi se svidja.Interesuje me posto kazes da nije bitno kako se neko oseca..itd..evo moja prica..ja sam pre par godina nasledila(dobila) 40.000 eura i za godinu dana ih potrosila,da bi posle toga bila u goroj situaciji nego pre toga.Znaci, nije samo dobiti,treba i zadrzati..a ti kazes da milioneri zadrzavaju svoje milione..zanima me kako,ako ne konstantnom milionskom vibraciom?? :D

Povratak na Praktične metode i tehnike