gospodin Radisic

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 19.11.2011. 17:17
http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=90&articleId
ko razume u pozitivnom kontestu o cemu je rec i sta govori ovaj covek, taj ce nauciti kako shvati pozitivno svet sa dozom razuma i velikim umecem izabranosti, kako da sebe vodi kroz sve ove izazovne i interesantne situacije ovog sveta, koji je na nasu zalost mnogo komplikovaniji, nego sto uopste moze da se razume sa strane mnogih, misleci da je sve to negativnost i los uticaj..hehehehh.

Veliki je lavirint za one koji ne shvataju o cemu se radi i sta je to sto cesto slepo se preskace misleci da sve sto leti se jede...hehehehehehe.
Sve treba upoznati, ali transformisati i izrealizovati na svoj nacin. Ukoliko smo svesni okoline, samo onda mozemo i da zaista izmanipulisemo sobom sve pozitivnosti i smelo i hrabro birati put i stazu..heehhe
Onda se moze hrabro reci I am!

Voli vas vasa Mila. :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 11.03.2012. 12:46
Pročitala sam, Mila, ali moram priznati malo na brzinu.
Ĺ˝elim-neću da napišem treba, da spremam ručak.
Vratiću se ovom tekstu, dopada mi se, no moram ga pročitati pažljivije i laganije još koji put.
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.03.2012. 14:33
:D
Interesantno..napokon nekoga da zagolica..
Ovaj covek je jako upucen u nas svet. Sustian je sto ta istina mnoge boli i onda ga smatarju nekim cudakom, ludakom i tako dalje.....
Samo razumevanjem ovakvog coveka, moze se postaviti jasni uvidi u sopstveni svet i ne srlajti u neke luadce svere. Kada se shvati istina, zavoli se celi svet,, a ujedno se covek pronadje u ravnotezi...
ZAIT GEIST je pravi odgovor na sve.. a ujedno moc u coveku da voli sv e, bas sve..jer sve smo nekako sami stvorili.

Ovog coveka mogu arzumeti smao osvescene duse i oni koji iz svoje nadsvesti umeju da sve filtriraju i iznose samo moc u delovanju, a to je ono sto on potencira zapravo.

U pocetku mi je bio cudan tip, jer sam ja bila nesvesna nekih stvari..strahovala i bezala od istine i od negativnosti... ono od cega bezis, zapravo ako imas potrebe da bezis, lezi u tebi i varljivo je to bezanje..nikud ne vodi, vec ostaje u tebi..ako ga ne uvidis i ocistis. Svaka negativnost se treba pobediti svesnim i jasnim saznanjem i filtriranjem i transformacijom.
Iz tog ugla se nema potrebe vise niti boriti ni sa cim, niti juriti sa zivotom..sve dodje samo, a ciljno... :D
Ciljevi su netabilni bez jasnoce, za koju ima veliki znacaj ovakva licnost ( ko gdo kako shvati...njegovo je...ja tvrdim da sam ja jasno shvatila i zahvalna sam da danas mogu bas mogu)

BEZ ZNANJA NISTAAAAAA!!!!!!!!!!
I upamtite... ovaj covek samo govori istinu, objansjava nasu istinu, koja se filtrira u uspeh..kako na najbolji nacim uspevati unutar sebe...
MOC JE U NAMA; ISKLJUCIVO U NAMA... BOG SMO MI.. i samo kada smo mi BOG, povezujemo se sa UNIVERZALNIM BOGOM i onad smo jedno i mozemo sve.. MI TAKO DELUJEMO i CARUJEMO..
Sto bi MARGARIT REKLA STANJE PRE SVEGA..!!!!!!!!!!!! IZ TAKVOG STANJA SE DELUJE SAMO MOCNO!

A posle svega sledi ovo: http://www.youtube.com/watch?v=vEFg0wFqMZ8

Covek je fenomenalan... samo ga treba razumeti.. i on je putovao kroz zivot sa svojim knjigama..kao nasa Margarit ovde sa svojim STANJEM... Sustina je shvatiti cilj svega i nauciti delovati ... :D

Voli vas Mila
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.03.2012. 14:37
http://www.youtube.com/watch?v=8aaPOMdSNts&feature=related

i ovde je jasno.... misli..hehehehheh
I AM... :D
Jako je mudra licnost i tesko ga ko razume izgleda... dubinski smisao mu je jako mocan... :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 12.03.2012. 14:48
http://www.youtube.com/watch?v=jbeUUMAWo1w&feature=related

treba razumeti transformisano.. izuciti iz njegovih reci suprotnost.... MOC ;) ... on je prava enciklopedija... on objansjanava nasu istinu oko nas iz koje trebamo da shvatimo koje su nam slabe tacke celokupnosti kolektivne nesvesti.... :D
ON FORSIRA ZAPRAVO MOCCCCCC

A kako kaze... kvadrat ne razume kocku... hehhhheheh

Eto niej stvar u tome da ja ne znam sto govorim, kada govorim o nekim stvarima ( misterija)...nego je stvar da taj ko me ne razume je kvadrat... fali dimenzija... i meni je falila nekad... a danas razumem jer sam presla u visu dimenziju. I ne samo to, nego iz svacijeg govora, uvidim dimenziju... to je ona moc...
Lep dan... :D
MOC JE U VAMA..pogledajte unutar sebe... :D
Ja vam pomazem da je pronadjete.... :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 12.03.2012. 20:11
Ipravo slušam, Mila.
Hvala ti :)
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.04.2012. 09:52
Cesto primecujem koliko nesvesno ljudi ne shvataju o cemu je rec ovde kod ovog gosposdina. Stvar je u tome da ovo sto ovaj gosposdin sve govori je istina covecanstva, koja upravo je podrzana nesvesno od svakoga pojedinacno sa pogresnim ubedjenjima i neznanjem. Mnogo se ljudi fokusiraju na ZEITGEIST iz pogresnog ugla.
Fokus treba da bude licno na vama samima, a od ovog coveka sam naucila da ne budem naivna i podrzavam stvari koje nisu od znacaja za mene i covecanstvo.
Oslobodite sebe losih nesvesnih ubedjenja i bavite se sobom i svojim uspesima, a postujete ljude oko sebe.
Ovog coveka mozemo shvatiti, ukoliko i imamo licne stavove ljubavi u nama i sve sto i govori filtriramo na pravi nacin uz vazne transformacije.
Za one koji nisu spremni i mocni, ove teme su jos uvek za zaobilaziti. Ali i znajte da ucestvujete nesvesno u mnogo toga sto je stetno za sve. Prvo covek treba imati licnu moc i shvatanje lavirinta. Bez kompletnog licnog stava, covek zivi u kolektivnom nesvesnom krugu i zapravo je saucesnik nesvesno, jer zbog neznaja i neshvatanja je nesvesni graditelj zeljenog pravca onih koji komanduju KOLEKTIVNIM NESVESNIM. Ovo je doba pobede samog sebe, da se ne bude saucesnik u tu diktatorsku formu te vrste, gde nema ljubavi, a to se postize samo svesnim shemama licnog pravca iz poznavanjem sveta.

Ovo sve niposto ne treba izazvati u vama bes, mrznju, ljutnju..jedino iz ljubavi se mogu shvatiti situacije i iz njih upravljati sobom... jer uistinu je svako odgovoran za sebe, za svoje misli. Lavirint je neznatan, samo ako iz poznavanja presecemo pravac. Kompas u glavi. ;)
Srecno!.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.12.2011. 12:51
PostPoslato: 01.05.2012. 23:59
Slika u glavi i LJUBAV menjaju kolektivno nesvesno i daju mu onu PRAVU dimenziju,transformišemo kvadrate u kocke :angelic-little:
Ala je lep ovaj svet
onde potok ovde cvet :D

Povratak na Praktične metode i tehnike