Silva metod kontrole uma

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?

Pridružio se: 01.09.2012. 00:17
PostPoslato: 04.09.2012. 10:34
Pele odlicno, videcemo se tamo. Ja dolazim sigurno.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 24.12.2011. 15:04
PostPoslato: 04.09.2012. 23:25
Ide moja mama, pa cu mozda doci i ja na obnovu. :) Vidimo se
Ja imam savrsenog partnera koji me voli ! Sve sto mi je potrebno postoji u mom svetu ! !
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.12.2011. 12:51
PostPoslato: 08.09.2012. 19:58
Reče mi Margita da je gužva,tj. nema mesta ni za buduće diplomce,troje novih morala da odbije.Moraće da pronadje veći prostor jer se Silva metod sve više širi kod nas.Družićemo se neki naredni put :D
Ala je lep ovaj svet
onde potok ovde cvet :D

Pridružio se: 11.09.2012. 11:58
PostPoslato: 19.09.2012. 19:39
Ne znam da li pisem na pravom mjestu,ali je vezano za 3 prsta,pa nece smeta :D!
Prosto nijesam mogla da docekam ni kuci da stignem da vam ovo napisem!
Danas sam pozeljela da nadjem na trafici casopis o kristalima,koji tu nije trebao da dolazi i ja spojim prste pomislim kako je casopis sa kristalom u mojim rukama,podjem na trafiku,kad MIRACLE! Casopis je stigao! E sad,ja kazem da mi ga ostavi do ujutro i podjem kod bakice i tetke.
Ja nesto gledam,tetka ulazi u sobu pretura,trazi itd. Krece da izadje iz sobe,a ja u toliko spojim prste i pomislim na 5€ za casopis ,kad, (hihihhhi) okrece se naglo i baca 5€ na krevet kod mene!
Ja se stravila! U soku sam bila!
Izlazim iz sobe baba da se leti :D prema meni sa 5€! Ja .... O.O ovoliko oci otvorila !
E ,rekoh u sebi,da mi je da imam sitno,casopis je 1.5€ ,da ove ne razbijam sad,kad ulazi druga tetka poslije par minuta i govori 'evo ti 3€'
Ja sam izasla i sve se smijala! Kako necu ! :D
Ja ih opeljesih,a daleko je plata! :mrgreen:
Sto je najljepse sto mi se danas moze desiti?

In the Vortex 24/7
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 20.09.2012. 22:28
Kada mi se ovako nesto desi ova recenica Charlsa Hanela
me opomene kako se nesto manifestuje u mom životu :D

"MISAO CE POKRENUTI AKCIJU,AKCIJA CE RAZVITI METODE,
METODE CE DOVESTI DO PRIJATELJA,A PRIJATELJI CE STVORITI
OKOLNOSTI I NA KRAJU CE,KAO TRECI KORAK,DOCI DO MATERIJALIZACIJE"

Pridružio se: 11.09.2012. 11:58
PostPoslato: 23.09.2012. 18:41
Bravo!
Upravo tako!!!!!! :auto-car:
Sto je najljepse sto mi se danas moze desiti?

In the Vortex 24/7
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 21.10.2012. 22:38
13petak je napisao:Kada mi se ovako nesto desi ova recenica Charlsa Hanela
me opomene kako se nesto manifestuje u mom životu :D

"MISAO CE POKRENUTI AKCIJU,AKCIJA CE RAZVITI METODE,
METODE CE DOVESTI DO PRIJATELJA,A PRIJATELJI CE STVORITI
OKOLNOSTI I NA KRAJU CE,KAO TRECI KORAK,DOCI DO MATERIJALIZACIJE"

Dragi moj Petak , nasla sam na netu o reprogamiranju uma sa cetiri metode istovremeno.Supraliminarne afirmacije,relaksirajuca muzika,binauralno slusanje i izohroni zvuk...kazu da je to najbrzi nacin za reprogamiranje...najbrzi nacin za otvaranje razina izmedju alfa i teta .Znasli ti nesto vise o tome???Pozz :think: ;)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 22.10.2012. 16:07
kreativa,

istina je da se najbrže oslobadjamo starih programa slušajuci binauralne zvuke koje u sebi imaju afirmativne recenice i izokrone zvuke.Pošto stare podsvesne programe nismo u mogucnosti da resimo na svesnom nivou preporuciju se ovi zvuci kao brzi nacin da ocistimo ono cime smo napunili svoju podsvest,svesno ili nesvesno.
Za sve oblasti zivota:ljubav,zdravlje i bogatstvo treba napraviti afirmativne recenice i u kombinaciji sa binauralnim i izokronim zvucima,potrebno je slusati kad za to postoji mogusnost.Najbolje je pred utonuce u san.
Ja sam prestao sa slušanjem jer sam shvatio da je najbolje slušati sopstveni glas kada slušaš afirmativne recenice.Pošto za to trenutno nemam mogucnosti odustao sam od toga za sada.

Ako si zainteresovana,preporucujem ti sajt podsvest.com na kome mozes naci sve što te interesuje.

Pozdrav :)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.10.2012. 07:14
13 Petak, Hvala ti puno!!!!! Divan si :) Decko moje cerke studira zvuk, on moze da nam napravi afirmacije sa nasim glasom kao i naravno sa binuarnim efektom i sa izokronim zvukom...ekstra :clap: :clap: Sad citam knjigu o kontroli uma Silva metod ali bih volela ako neko bude imao informaciju kad je sledeci seminar u Beogradu da mi javi. Pozzz :thumbup:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.10.2012. 17:38
NOVEMBAR
3/4.- Beograd – Prvi stepen Osnovnog seminara
10/11. -Beograd – Intensive Programming (za diplomce)
17/18.- Novi Sad – Prvi stepen Osnovnog seminara
24/25. – Novi Sad – Drugi stepen Osnovnog seminara
DECEMBAR
1/2 .- Beograd – Prvi stepen Osnovnog seminara
8/9. – Beograd – Drugi stepen Osnovnog seminara
22. – Novi Sad – Neka 2013. bude najbolja godina vašeg života
23. – Beograd – Neka 2013. bude najbolja godina vašeg života

Beograd, Resavska 27
Tel: +381 11 3245 915
Mob: +381 60 0198138

:D

Pridružio se: 19.05.2012. 17:18
PostPoslato: 29.11.2012. 14:32
Ja idem na seminar 1 i 2 decembra :)
Ide još neko?
Korisnikov avatar
PostPoslato: 29.11.2012. 19:38
Ja sam planirala da idem, ali pre par dana dobijem veliki poso sa odredjenim rokom . Uslovljena sam poslom i vrlo kratkim rokom....i mnogo mi je zao, jer sam planirala da tih par dana provedem kod dece u Beogradu..... tako da .....ako se nisi prijavila za seminar, mogle bi da se dogovorimo za sledeci termin. Mislim da ima skoro svakog meseca...

Pridružio se: 19.05.2012. 17:18
PostPoslato: 30.11.2012. 14:14
Već sam se prijavila i jedva čekam. A ako mi se svidi, možda postanem redovni posjetilac.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 30.11.2012. 15:19
Divno se provedi i uci.... :D Kad zavrsis da nam pricas utiske.... ;)

Pridružio se: 08.12.2012. 08:30
PostPoslato: 08.12.2012. 08:51
POSTOVANI

Procitala sam knjigu 3-4 puta i krenula sa vezbama. Imam malu decu i nemam vremena da idem na kurs a verujem da je mnogo bolje sve bude mnogo jasnije.
za sada imam samo jedno pitanje. Kako da prepoznam da li je i kada moj um presao u Alfa stanje? Unapred zahvalna ako bih neko mogao to da mi pojasni.

hvala i divni ste

Pridružio se: 20.07.2012. 16:28
PostPoslato: 08.12.2012. 09:07
http://www.youtube.com/watch?v=lutmDJtGKPw

Ako razumete engleski pogledajte ovaj video zapis i dugo opustanje koje vodi sam Hoze Silva, a ako ne razumete samo slusajte jer je u njemu alfa zvuk koji vas sigurno spusta u alfa nivo. Zvuk se ne pojavljuje odmah vec posle nekoliko trenutaka. Pozdrav i srecno :D

Pridružio se: 09.12.2012. 07:46
PostPoslato: 09.12.2012. 07:59
Zdravo svima ! Prvo,stvarno izvinite sto vam neko nepoznat tek tako upada na temu. Zahvaljujuci vama sam saznala za knjigu Silva metod. Procitala sam je i sad je red da pokusam da je primenim. Pocela sam sa trecim poglavljem koje sadrzi prvu vezbu a to je meditacija i opustanje nakon budjenja. Potrebno je kada se ujutru probudim da polako odbrojavam od 100 do 1. Dovoljno je samo da mislim na to dok brojim i vec sam u alfi (samo sto nisam kvalifikovana da prepoznam to stanje). Problem je sto meni to bas ne polazi za rukom i ne znam kako to da ispravim,a ceka me gomila problema za koje se nadam da ce mi ovaj metod,kada predjem na druge tehnike pomoci. Predpostavljam da se mora raditi sve po redu kao u knjizi.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 09.12.2012. 11:24
Snupi,

dobrodosla i nemoj se ustrucavati da nešto pitaš :)

Pracenjem uputstva iz knjige je teži nacin savladavanja ove metode.Pogotovo ako preskaceš poglavlja jer sama rec "metod"zahteva jedan studiozni pristup ovoj materiji.Zato postoji seminar na kome možeš brzo i lako postici sve što je napisano u knjizi.
Medjutim,verujem da postoje prepreke za pohadjanje ovog seminara,kao sto su udaljenost,novac,slobodno vremei sl.Zato je bitno da knjigu citaš polako i da sve procitano sprovedeš u praksi.Mislim da je za ulazak u alfa nivo putem knjige i svakodnevnom vežbom potrebno oko 40 dana da bi se taj osecaj alfe ostvario u sopstvenom umu.Zato,ako ikako možeš i ako ne postoje prepreke za pohadjanje seminara što pre se uputiš i pohadjaš ovaj seminar.
Tacno je da je ulazak u alfu osnova svih vežbi koje su opisane u knjizi pa je zbog toga veoma bitno da naucis da se opustiš.Pocetak je težak ali uprnom vežbom ceš sigurno postici to stanje.Potrebno je biti skoncentrisan na ono što radiš a koncentracija je takodje stvar vežbe.Misli cesto odlutaju kada zapocnes vežbu,danas vec posle samo par minuta,sutra nesto duže ceš ostati skoncentrisana i tako dan za danom ceš biti sve bolja i bolja.

Pozdravljam te i želim ti uspeh :)

Pridružio se: 09.12.2012. 07:46
PostPoslato: 10.12.2012. 08:11
13petak hvala ti puno na brzom odgovoru,stvarno mi mnogo znaci. A ti si,nakon sto sam procitala tvoje postove,stekao moje potpuno poverenje,svi vi tajnasi,zapravo. Tacno je da je razlog sto ne pohadjam seminar udaljenost i malo slabija finansijska situacija,posto sam student. Ali obecavam da ,ako ikako budem mogla da dodjem do njega,da cu svakako pohadjati seminar. Za sada cu morati da se oslonim na knjigu,i bicu slobodna da zamolim za pomoc ako negde zapne. Po knjizi vezbu meditacije i opustanja treba raditi ujutru kada se probudim. Da li je pametno da ja i tokom dana vezbam ulazak u alfu,cisto da pokusam da se poboljsam u tome ? Hvala ti od srca 13petak ,mnogo se mi pomogao. Veliki pozdrav za sve tajnase,moje nove prijatelje !!!! :D :D :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 10.12.2012. 20:10
Snupi,

vezbe opuštanja mozeš raditi kad god osecaš potrebu za tim.Silva metod predvidja kao idealno rešenje da se tri puta dnevno rade vežbe i to jutarnja,podnevna i vecernja vežba.

-Jutarnja-Intrevantno,radiš na mentalnim slikama za dnevne ciljeve.

-Podnevna-Razvoj,radis na nekoj samopromeni putem mentalnih slika (prestanak pušenja,smanjenje kilaže i sl.)

-Vecernja-Laboratorija,radis na svom strateskom cilju,putem mentalnih slika.

Ove tri vežbe su savim dovoljne kada želiš da postigneš maksimum koji imaš na umu pa cak i više od toga.Redovnom vežbom i vremenom steci ces naviku koja ce biti automatska i jednostavno to ce biti tvoj nacin života,da svesno usmeravas i kontrolišeš svoje misli.
Cestim ulaskom u alfu sa jasnim planom šta cemo raditi u unutrašnjem svetu poboljsavamo svoj materijalni,zdravstvani i ljubavni status.Nacrtane misli u našem umu postaju naša svojina.

Pozdravljam :D
PrethodniSledeća

Povratak na Praktične metode i tehnike