Jedna savrsena vezba! Meditacija izobilja

Teme o praktičnoj primeni tajne. Koje metode i tehnike koristite i na koji način?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 02.02.2011. 12:02
PostPoslato: 09.06.2011. 15:20
:)

Pridružio se: 30.01.2011. 11:02
PostPoslato: 10.06.2011. 12:12
Jeste, to je to, izvinjavam se sto sam zaboravila da postavim link...
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 01.07.2011. 08:32
Zvezdo, ovom prilikom ti se od srca zahvaljujem na tvojoj meditaciji izobilja. :clap:

Tek sinoć sam je kako treba pročitala, što mnogo govori o mojoj fokusiranosti na ovu temu. Pa, koliko sam bila fokusirana, takvi su mi bili i rezultati. Zakon privlačenja je neumoljivo precizan!

Kako si je lepo opisala, a i sama sam nešto slično ranije praktikovala, sinoć sam krenula da se opuštam i da "šetam". Krenula sam kroz neke meni drage i poznate predele, kroz šumu, pa preko nekih polja, a onda sam stigla do jednog vira uz mali vodopad (kako malo proširenje u reci, gde je reka dublja i mirnija zovu u CG), i skočila u njega. Osim što voda nije bila onako hladna kao što je u stvarnosti, već prijatna i čarobno čista, pa sam iz nje izašla zaista očišćena, scena je odjednom ličila na onu iz "Mačka u čizmama", kada njegov mladi gospodar, običan seljak, izlazi iz vode, a kraljeve sluge mu donose najbolje odelo i oblače ga, jer ga je mačak predstavio kao bogatog princa. E, tako sam se ja našla u predivnoj balskoj haljini, čak mi je i kosa u trenu završila u loknama skupljenim u divnu pundju. Nisam imala staklene cipelice, ali jesam neke fine, svilene :)

Elem, uvedoše me u kočiju, a zatim se odvezosmo do dvorca, u kome je upravo u toku bila velika gozba. Da li baš u moju čast, ne znam, ali je kralj mene primio posebno radosno, i pokazao mi svoj dvorac i imanje. Na kraju me je odveo do sobe sa silnim blagom i darovima, i rekao mi da uzmem bilo šta, sve ako želim. Od svega sam uzela samo jedno omanje ogledalo, zlatno i sa drškom, koje mi je uvek pokazivalo moj lik ali nasmejan, srećan, ispunjen.

Kako sam se zahvalila, tako je moje ogledalo nekako stavljeno na sigurno, u neku torbicu (iako je ja nisam videla, ali sam znala da je tu), i ja sam se namah našla obučena u jahaće pantalone i košulju, i onaj šešir koji nose svi istraživači u Africi. Zatekla sam se u nekoj čuvenoj krojačkoj radnji, u kojoj su mi uzeli mere (koje su bile savršene, naravno ;) ), a zatim su pored mene proletali izlozi i kolekcije sa garderobom, i ja bih samo pomislila, ne čak ni pokazala "to je lepo", ili "to mi se svidja", i to je već bilo moje, opet u onoj ili nekoj sličnoj torbi.

A odatle sam se zatekla u sred Afričke savane, a nakon toga i na mnogim drugim mestima na koje sam po želji bila "spuštena". Putovanja o kojima sam oduvek sanjala, pa i ona na koja nikad nisam pomislila, sada su proletala jedna za drugim pred mojim očima.

A onda sam došla kući, ruku punih i prepunih poklona, i srećna što mogu da obradujem moje, i uživam u njihovoj radosti, najzad sela da se odmorim. A kad sam sela, i "uzela" olovku u ruku, ili lap-top pred sebe (nisam sigurna koje sredstvo sam imala pred sobom), sve što sam doživela je prosto izašlo iz mene. A kada se ta tamna, živa, svetlucava masa snova, nalik na zvezdano nebo, našla predamnom, gotova, pogledala sam je sa puno ljubavi, a onda dunula, i gledala kako moje reči, kao roj zvezda, svitaca ili varnica, odleću u svet, i počinju da žive svoj život u njemu, i van mene.

Eto, to je moja meditacija izobilja. Zvezdo, hvala ti :romance-heartbeating:

PostPoslato: 02.07.2011. 22:32
:D :clap: :clap: :clap:
Draga Mau! ti si toliko mastovito montirala razne bajke, predele, kultne filmove iz detinjstva i delove travel reportaza, u jedan svoj film o blagostanju, da sam zaista uzivala :clap:
molicu fino i drugi put :D

PostPoslato: 02.07.2011. 22:36
A bytheway, ova tema je moj domaci zadatak, ona je sada najhitnija u mojoj stvarnosti, i od danas se ozbiljno bavim njome. Interesantno, Danas sam dobila preporuku za knjigu "Nauka bogacenja", skinula je sa neta i citam, i reko' ajd da vadim sta ima na forumu, kad ono ti podigla ovu temu. :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.05.2011. 17:02
PostPoslato: 10.11.2011. 02:51
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika......SlikaSlikaSlika
"Um proširen novom idejom nikada se ne vraća na svoje početne dimenzije." Oliver Wendell Holmes
Prethodni

Povratak na Praktične metode i tehnike