Ideja!

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 16.01.2011. 07:48
PostPoslato: 03.03.2011. 13:55
Svako neka napise svoju pricu, pa to sve spojiti u jednu knjigu i objaviti!

Pridružio se: 19.12.2010. 22:59
PostPoslato: 03.03.2011. 17:23
Подржавам ову идеју.

Овде има људи који тако фантастично пишу,толико корисних ствари је написано,текстова који се не могу наћи нигде сем на овом форуму,ма благо је овде написано,дивних прича,речи подршке и утехе и охрабрења.....

схватила сам да има људи који праве неке своје личне фолдере али било би дивно да се мало пробере по овом сајту и форуму и направи нека мала књижица,можда као неки мали подсетник са разним темама,областима,ето ако се неко бави фотографијом може да се убаци ....разне идеје би могле да дођу у обзир и да буде као неки прави мали приручник који би свако могао да има код себе у ташни,ранцу ...фиоци од стола,да поклони некој драгој особи ...

ето ,зашто на пример да држим у фиоци од радног стола књиге Луизе Хеј или Естер Хикс кад познајем једну сјајну Мау,па отворим књигу и прочитам неку њену реченицу...

колико нас има овде,када би се сви удружили то би могло да се изгура,ако буде добре воље..
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 03.03.2011. 19:15
Ja sam zaaaaa, naravno, a ja imam podlogu, debelu napisanu i stalno ubacujem, imam i sve zapisano kada sam odlazila kod lekara, sta se dogadjalo u kratkim crtama. Pa ja sam vredna zena, samo da se jos to shvati dobro. Pa kad napravim kolekciju. :mrgreen: :mrgreen: I ovo sto pisem ovde, sve je u sklopu. Ja drzim svoja autorska prava za rukav. :lol: :lol:

Znate da se i zezam, valjda.

PostPoslato: 03.03.2011. 19:57
ако сам макар једној особи помогла неком својом реченицом или саветом,мени је то довољна награда
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 23:38
PostPoslato: 05.03.2011. 01:45
Anaana ;)
.....i vise od toga :romance-kisscheek:
When you have exhausted ALL possibilities, remember this: you HAVEN'T. ♥ Thomas Edison

BELIEVE there is always, always, always a way ! ♥•*´¨♥¸.• ♥ ´*.*♥¸.•
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 05.03.2011. 09:19
Draga anaana, pokušavam da odgovaram samo kad imam nešto pametno da kažem, tj. da prenesem ono što sam od drugih naučila. Radim na sebi, pa je i to deo tog rada. I trudim se da smanjim broj postova koji služe samo za moju zabavu, ali kao što vidiš, imam ometače!

Petak me svaki put nasmeje, Tajna i Sunce me svaki put dirnu, Mila me svaki put oduševi, Nenad zadivi, Slavko izazove... a evo, sad i ti!
Ovo je treći put da si me prozvala na ovako lep način, i više ne mogu da se suzdržavam, i moram da ti kažem

HVALA :)

Ako ti nisam do sada to rekla, evo sad ti govorim. Ti si jedna od onih čije postove s pažnjom i divljenjem čitam, i to od samog početka. Jedna od onih u koje sam gledala kao u cilj, a sada i jedna od onih koji bi bili srećni da budu tvoji prijatelji. I dok se ne vidimo, da znaš da imaš veliki topli zagrljaj od mene.
:romance-kisscheek:

Pridružio se: 03.02.2011. 21:00
PostPoslato: 05.03.2011. 11:27
Evo moje iskustvo koje ce zanimati zene.Bila sam se prethodnih godina , hm, malo...hm, udebljala.I to me strasno nerviralo, ali sto sam se vise nervirala ja sam dobijala na tezini.I, prosle godine napisem na papir ..Ove godine smrsavit cu 5 kg.Napisala i zaboraila na to.I znate sta?Ja sam zaista smrsavila 5 kg, bez dijeta, a ne znam kako.Super se osjecam-Stvar je u tome da ne razmisljamo kako, vec mislimo na krajnji cilj.Sad imam planove za nesto drugo.Ne prepustam se nacinu kako, ne prepustam se da me zarobi energija klatna, sumnje vec samo cilj

Pridružio se: 19.12.2010. 22:02
PostPoslato: 05.03.2011. 18:33
:)
Verovanje je samo misao koju konstantno ponavljamo!

PostPoslato: 05.03.2011. 19:29
Хвала девојке,

наше приче се пишу и тек ће се писати то је сигурно јер је ово материја која нема краја и само ће се настављати и развијати.

Међутим,мислим да озбиљно треба искористити енергију овог сајта,форума,свих нас заједно за нешто "конкретније". Зашто да не?
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 05.03.2011. 21:24
Ideja kao ideja je dobra, problem je ralizacija.
E sad, da ovo ne bi zvučalo onako bogohulno suprotno svemu što radimo ovde, evo da pojasnim.

Prvo, što se mene tiče, nema šanse da moja priča stane u jednu priču! To je već sad za knjigu, kao i kod Mile, kao i kod većine ljudi koji su prošli veliki put.

Drugo, opet što se mene tiče, ja čuvam i skupljam razne stvari, ali pre svega da bi ih svakodnevno koristila kao podsetnik, inspiraciju, izvor dobrog raspoloženja, osnov za imaginaciju... I dok god ne ovladam potpuno svim alatima koji su mi dostupni, odnosno dok sasvim ne stavim pod kontrolu svoj um i svoj život, bojim se da neću imati vremena za tu knjigu. Pa evo, ni Nenad, posle 3 godine intenzivnog rada na sebi još uvek nije to uradio. Pitajte i ostale iskusne Tajnaše da li su to uradili, Tajnu, Petka, Lalunu... Niko, još uvek. Ne znači da ne razmišljaju o tome, i da neće jednog dana, ali za sada, dok su "radovi u toku" još uvek se ne laćaju tog posla.

I treće, opet što se mene tiče, ja znam da će pisanje biti moj život, i znam da će jedna od prvih stvari o kojima ću pisati biti ova naša tajna.rs. A kada će to biti, kako će izgledati, ko, kako, zašto... nemam predstavu. Ali moja podsvest će znati, i pokazati mi u pravom trenutku. Već sam odabrala i svog "književnog mentora", nekoga kome ću se putem subjektivne komunikacije obraćati za savete što se tiče zanatskog dela tog posla, a možda u međuvremenu upoznam i nekog od svojih živih uzora, pa i od njih dobijem poneki savet.

U svakom slučaju, ovo je moje vidjenje. Ali, vi znate da sam ja samo za varijantu "Rat i mir". Međutim, ako ima nekoga ko zna kako to da uradi u nekoj normalnoj formi, do 1000 reči - super! Ja sam za. I ako treba pomoć, tu sam. Ali ne sad. Sad sam zaista prebukirana, sorry. Ali, hajde da zamislimo da ćemo naći način koji će svima odgovarati, i onda će tako i biti. Pa ako iko to može, možemo mi. ;)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 05.03.2011. 22:02
Mi nikako i ne mozemo drugacije nego da se udruzimo. U stvari ovo sto se ovde dogodilo, niko ne moze da obrise i pobije, niti bi drugacije bilo u kompletu, nego udruzimo se, jer mi smo udruzeni. Zato nema ni za sta da brinemo. Ja kuckam svaki put kada imam inspiraciju za to, spasavam na vise mesta i moja kjnizica se kad kad ugoji. Osim toga ja sam naucila u ovoj Evropi da zajedno smo jaci i zaista je tako, ali o tome nekom drugom prilikom, a da se pohvalim, umem i da prodajem sve sto hocu, a za ovako nesto ne treba veliki marketing, jer ja sam marketinge vec odradila velikim delom, a ostalo ide samo..
Pozzzz za sve vas i hvala vam. Tajno hvala ti posebno.

Pridružio se: 14.02.2011. 01:25
PostPoslato: 05.03.2011. 22:05
a da li se mozemo ukljuciti i mi novi,.ili mogu samo veterani pisati,.ja ne bih pisala svoju pricu,.zivot,.jer je dosta negativan,tezak itd,.ali znam dosta stvari koje su meni pomogle,.dosta sam citala,.itd,.jel moze??
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 05.03.2011. 22:09
simby,
sta novi, ne razumem,ovde je demokratija,odobrio tajna i nemoj vise ovakva pitanja da postavljas,nego prstice na tastaturu i sopaj :D

PostPoslato: 05.03.2011. 22:28
hahaha,.e super bas mi je drago,.mislila sam da samo vi mozete pisati duze price,.itd,.al et uskoro ocekujte tekst od mene,.e sad na koju temu to cu da vidim,.imam nesto spremljeno,.a ako sta zabrljam,.nemojte zamjerovat,.nova sam,.kritike dolaze u obzir,.i pozitivne i negativne,.hvala @petak 13 :D ;)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 05.03.2011. 22:33
simby,
bilo bi dobro da taj tekst posaljes Tajni na mail,da bude na glavnoj strani sajta,tako ce vise biti citan a mozda ce nekome i pomoci tvoje iskustvo.

Lep pozdrav :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 05.03.2011. 22:37
Simby hvala ti :D

PostPoslato: 05.03.2011. 22:48
aha,.a problem je sto kod mene ne radi neki servis na e mailu,.mislim ne mogu slati nista,.bilo bi dobro kad bi ovdje bilo tako nesto,.ali hajd nema veze i ako ovdje postavim,.bice valjda od neke koristi,.uhh @13petak ja pogrijesila tebi avatar na prethodnom postu,.izvini,.nemoj se ljutiti,.hvala jos jednom,.@mila ,.hvala tebi,.love you :D ;) :D :P
Korisnikov avatar
PostPoslato: 05.03.2011. 23:47
simby je napisao:aha,.a problem je sto kod mene ne radi neki servis na e mailu,.mislim ne mogu slati nista,.bilo bi dobro kad bi ovdje bilo tako nesto,.ali hajd nema veze i ako ovdje postavim,.bice valjda od neke koristi,.uhh @13petak ja pogrijesila tebi avatar na prethodnom postu,.izvini,.nemoj se ljutiti,.hvala jos jednom,.@mila ,.hvala tebi,.love you :D ;) :D :P

:romance-grouphug: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
za servis ce neko drugi da ti se javi, sigurno, nisam strucna.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 15.03.2011. 17:03
Divna ideja, ja ću sa velikim zadovoljstvom čitati :D
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Povratak na Lična iskustva