Proba, proba 123

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 29.10.2018. 12:01
PostPoslato: 03.12.2018. 19:21
Nadam se da šegrt čita ovo :-) Rekao je u drugoj temi kako nije dobro postavljati sebi velike ciljeve jer ćemo se razocarati kada se ne dogode. Ali ja mislim da nije lepo shvatio tajnu. Mislim da stvarno nije potrebno da se ograničavamo u bilo kom smislu. Naravno moguće je da ni ja nisam u pravu. Ipak potrebno je primiti ono što ste poručili, tj kada vam se ukaže prilika preduzmite nešto. Ono što me je zapanjilo poslednjih dana jeste da afirmacije imaju stvarno jak učinak (iako je meni malo čudno lagati sam sebe u lice) iako nisam imao para, one dođu, iz nevidljivih izvora, stvari koje su pre predstavljale veliki stres na mene više ne primećujem, napisao sam pre nekoliko postova da želim 100.000 din, naravno potrebno je vreme, ono što je zanimljivo jeste da sam posle napisao da želim 5000eur, i tada je šegrt rekao da je to mnogo, ali one trenutni čekaju da ih preuzmem, tačnije sav posao je odradila druga osoba, i meni ostaje da radim ono što volim. Inače ukoliko neko želi, slobodno može da me kontaktira, te tako da ostanemo u kontaktu preko ovog foruma, čisto da vidimo rezultate sličnih ljudi . Poydraw
Trazi i bice ti dato

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 04.12.2018. 15:33
:D Ma idi begaj Alke :lol:

svaka cast ,kapa dole :clap: :clap: :clap:

mislim da je ja nisam shvatio :doh: :doh: :oops: mala sala :lol:

sto kazu pucaj na zvezde pa mozda pogodis drvece !

generalno je najbolje poceti sa malim koracima ali uvek ima izuzetaka ( ti na primer ) :geek:

i nadam se da ce mnogi i licno da ti se jave u vezi tvoje metode :clap: :clap: :clap:

Cao! :violin: :whistle: :dance: i samo nastavi punom parom ! :thumbup:

PostPoslato: 06.12.2018. 22:10
Malo da se odvojim od svog tog pozitivnog razmišljanja, uvek je dobro. Kakav mi je život inače, pitanje koje svi treba sebi da postavimo. Pa meni je i dobar i loš. Npr danas mi nije bio baš najbolji dan iako nisam imao nikakvih problema. Shvatio sam da sve počinje pre početka. Problem od danas sam privukao gledajući takav video.
Inače nisam milioner ( još uvek ), mnogi bi rekli sanjar, ja bih rekao da nisam ograničen (i zašto im je krivo kada vide moje uspehe za koje čak nisam ni uložio veliki trud) skoro svi bi rekli da sam lenj, ali oni ne shvataju da mene apsolutno ne zanimaju iste stvari kao i njih. Svi pričaju kako treba ići utabanim putem i pokazuju mi ljude koji nisu. Svi oni su završili loše. Ali svi ti koji upiru prstom u ljude bez sreće nisu videli one koji su uspeli. Oni su shvatili. Bukvalno je čovek rekao kako nema vajde od tajne, ali on se ponaša skroz drugačije, kada mu se nešto svidi on to uzme, kada mu nestane novca on dobija još ... A nije planirao taj novac sigurno.
Što se tiče prilika koje sam spomenuo.... To su samo prilike, ne znam da li ću uspeti ili ne , mada sam znao da ću da uspem nešto , sve dok nisam pokušao. Tada sam shvatio da nisam ni do kolena tim ljudima i da sam izašao nenaoružan ispred njih (figurativno rečeno). Par dana kasnije sam shvatio da sam ipak prošao, bez i najmanjeg truda. Novac će doći, samo je pitanje vremena.
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 06.12.2018. 22:15
Inače, da li verujete u više sile ili je to samo jedna. Desilo mi se nešto pre više godina, bila je baš loša situacija i ja sam znao za tajnu. Kroz glavu mi je prošla misao: evo , uzmi ovo, daj mi ono i baš tako se i dogodilo(pročitaj sledeći post tacku 2 u citatu) Dobio sam šta sam hteo, još uvek osećam posledice onoga što sam izgubio. Da malo konkretnije pitam, da li verujete da postoje djavoli i demoni ili je tu samo univerzum/Bog , šta je zapravo istina? I imam još jedno pitanje: šta zapravo želite, u ovom trenutku ?
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 06.12.2018. 23:03
Treći post za jedno veče ... I to odgovor na moje pitanje iz prethodnog posta ... Slučajno sam naišao na ovaj tekst koji je objavljen na tajna.rs ....
Knjiga “Misli i obogati se” je postala neizbežna literatura za sva kasnija učenja zakona privlačenja, za film Tajna, i uopšte za sve New Thought mislioce. Bob Proktor kaže da svoj uspeh duguje ovoj knjizi i mnoga svoja predavanja temelji na njoj. Upravo me je on motivisao da objavim tekst o Napoleonu Hilu jer u predavanjima na koje sam naišao opisuje 6 koraka koje treba da preduzme svako ko želi da dođe do novca. Ti koraci su, naravno, preuzeti iz Hilove najpoznatije knjige.

Napoleon Hil kaže da se želja za bogatstvom može preobratiti u svoj novčani ekvivalent prateći 6 jasnih, praktičnih koraka. Pre svega, potrebno je da se našem umu fiksira tačna suma novca koju želimo. Nije dovoljno reći “Ĺ˝elim mnogo novca”. Evo koraka koji treba da se preduzmu:

1 Budite tačni kada je u pitanju iznos novca koji želite. Postoje psihološki razlozi za ovu preciznost.
2 Odredite tačno šta nameravate da date za uzvrat da biste dobili novac koji želite. Ne postoji ništa za nešto.
3 Uspostavite tačan datum kada nameravate da imate željeni novac.
4 Napravite konačni plan za ostvarenje svoje želje i počnite odmah da ga primenjujete bez obzira da li ste spremni ili niste.
5 Napišite jasnu, konciznu izjavu o sumi novca koju nameravate da ostvarite, napišite vremenski limit, naznačite šta ćete dati zauzvrat i opišite jasan plan na osnovu koga nameravate da sakupite novac
6 Čitajte glasno vašu izjavu dva puta dnevno, jednom neposredno pre spavanja, i jednom ujutru nakon ustajanja. Dok čitate, vidite, osetite i verujte da već posedujete željeni novac.

Tražio sam dokaz za tajnu, dobio ga, tražio sam odgovor i dobio ga. Dakle, šta žrtvovati? Možda svoje loše raspoloženje ili nešto slično što nismo ni svesni da volimo (ako ne volite loše raspoloženje zašto gledate horore, trilere. Jednostavno volite da budete zaokupirani nečim, a najlakše je problemom)

Edit:obrati pažnju na tačku 2
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 09.12.2018. 19:48
Dakle, mali abdejd, jucerasnji dan je bio napet sto se mene tice, dosta negativnih emocija, propadanje u mentalnom smislu, sve najgore. Onda sam pozvao nekog iskusnijeg, nekog ko zna kako da me vrati iz mrtvih.

(U nastavku prica te osobe, mozete preskociti sledeci pasus ukoliko vas mrzi da citate poduzi tekst)

Prica te osobe je vrlo interesantna. Ta osoba je saznala za tajnu u najgorem trenutku, tj tacno kada je saznala za tumor. Sada je to vec dosta strasna prica, ali hajde da zacinim pricu detaljem da je dete te osobe imalo tumor, ne ta osoba. Ja sam jos bio bez svesti o tome koliko je to opasno, pa sam mislio da mu to dodje sec sec skines tumor i nazad u zivot.... Sada je sve u redu, nikakvih problema nema niko od gore navedenih. Ono sto znam jeste koje snove je sanjala ta osoba. Zelela je da zivi na moru, nebitno gde. U vili sa pogledom na more, da ima dovoljno da kupi sve sto pozeli. Tada jos nije znala za tajnu (izostavljam "ta osoba", ne zelim da odredim pol, lol). Kasnije je otisla na slepo u inostranstvo i to bas blizu mora, velike pescane plaze. Ali bez vile. Bez pogleda na more. I tu usavrsila jezik za 3 meseca ( dokaz da vam skola u stvari nije potrebna. Odite u inostranstvo sa 1000 eura, dovoljnl za nekoliko meseci, snacicete se za dodatni novac, upoznacete ljude. Kroz par dana znacete 90% jezika i imacete dodatne prihode. Za 3 meseca mozete da se zaposlite kao prevodilac ili vodic. Sa vrlo velikom platom). Posle par godina, nekada teskog zivota(tumor i novcani problemi) i osmeha na licu taj idol ceka drugo dete. U vili, sa pogledom na more, sa vise od 5000 evra mesecno, odlicnim autom, sa ostvarenim snovima.

Dakle, ja pozovem i dobijem 2 sata telefonskog razgovora. Shvatio sam da ni ja ne shvatam bas najbolje tajnu. Pricali smo o meni, receno mi je da bi trebalo da promenim svoj nacin zivota, da vise paznje posvecujem necemu sto svi smatraju da bi mi pomoglo. Kada sam odgovorio da nemam uopste nikakve strasti za tim odgovor se promenio, sada je bila druga pesma. Onda ni ne trebam da se bavim time. Ne treba raditi ono sto vas ne cini srecnim.

Takodje ta osoba ne veruje u zakon privlacenja kao sto je opisan u tajni. Nonstop prica o nekoj braci ( da me ubijes ne mogu da se setim imena) i kako su oni super. Veruje u Boga, u razum, veruje da Bog moze da razmislja i da on svaku nasu suicidalnu ili veoma losu misao odbacuje jer zna da ne zelimo to zaista.

Takodje sve vise osoba upoznajem , i sve uspesne govore sledece : za uspeh nije potrebno znanje, nebitna je diploma, ili napor. Bitno je samo da volite ono sto radite.

Pozdrav od Alke (e sad ne znam dal je od alkea ili alketa)
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 12.12.2018. 00:21
Divan dan danas. Recimo da je počeo moj prvi biznis. Nije bog zna šta, ali može donositi novac bez prevelikog truda. Ustvari potencijal mu je mnogo veći nego što sam mislio u početku, i zasigurno će pokriti mojih željenih 5000 evra. To je prva vest, ne i najbolja.

Druga vest je da sam shvatio kako nešto funkcioniše. Mnogi bliski ljudi mi govore kako bi trebalo da postupam: "saberi svoj život, uradi ovo, ne troši toliko novca, ne izlazi previše, izađi nekad, zašto se ne posvetiš više mojoj želji " itd itd... Ali svaki put oni traže više, drugačije, bolje... Često čujem od starijih kako ću da se ja osećam u njihovim godinama, kako su se oni mučili u mladosti... Ali mučenje u mladosti nema veze sa odmaranjem u starosti. Uzgred,osim krupnijih stvari često čujem neusrećeni glas druge osobe zbog nečega što može da se uradi lako. Tako da sam obrnuo prioritete. Ne usmeravam pažnju na krupne probleme (ili se bar trudim, mada opet voljno pokušavam kratko vreme da nađem rešenje), već odradim sve one sitne poslove. I ispostavilo se da ti sitni poslovi znače mnogo više od gigantskih, koji su zaista ogromna muka, i ne želim da ih radim. Takođe ni ti sitni nemaju kraja, uvek se nađe neki koji je ostao nezavršen. No kako sam postao veoma dobar u remećenju pažnje i (da kažemo) manipulaciji uspevam da izvrnem priču u svoju korist ( deo kada shvatim da mala istina igra veću ulogu od velike laži). (BTW deo razuma mi govori da sam u velikim go*nima, dok drugi kaže da ću se i iz tih problema izvući kao i iz mnogo većih ranije i da ću im se smejati kao što se sada smejem prethodnima)

Treća stvar koju sam naučio danas je da ljudi vole spontanost(ok, znam to odavno ali se dokazi nižu jedan za drugim). Npr pre par nedelja sam uspeo nešto samo zahvaljujući svojoj spontanosti. Prošle nedelje je dečko na svom govoru dobio ogromnu reputaciju samo zbog toga što je bio iskren, i bez uvežbanog govora. Danas su mi prišle 2 veoma visoko rangirane devojke u društvu ( nzm baš kako da to nazovem, jednostavno one na koje se svi lože ) i dale mi razlog zašto ih svi vole, i zašto ustvari deluju toliko probirljivo. Samo traže nekoga, ne bilo koga kao neki, čak i ti neki traže njih, ne bilo koju.

Četvrti deo pišem iz radoznalosti. Da proživljavate isti život beskonačno puta, da li biste u ovom momentu radili to što radite sad? Do čega vas to dovodi kasnije?
Škola- najveći stres do sada
Posao- veći stres od škole, znači najveći
Ljubav- zameni školu sa posao u frazi iznad
Deca- isti postupak

Ne čitaj na dole, može biti malo više emocija, ne mogu da procenim u ovom trenutku dobrih ili loših
Do čega nas to dovodi? Da je život besmislen. Nađite ono što vas ispunjava i radite to. Nisu potrebni milioni za sreću. Samo vi sa pozitivnim razmišljanjem. Čak i da ZP ne radi, zar nije sreća ono za čime žudite. Narkomani postaju oni koji nemaju dovoljnu podršku, sreću. Isto je i sa kockarima, pijanicama (iako njih smatram većim narkomanima od narkomana jer se čak ni ne kriju, plus prave nered. Takođe ukoliko pijete lekove za smirenje izvolite među narkomane. To što je droga legalna ne znači da nije droga.). Odaberite sreću, bez obzira na sve. Bog postoji, ako grešim onda postoji u drugom obliku, ako je sve samo splet zakona hemije i fizike znači da ni vaše misli nisu stvarne, baš kao ni robotske. Tako je programirano. Čak i da u svemu grešim sreća je ono sto želim i ka čemu težim.
I uspeva mi
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 12.12.2018. 00:22
Šta vi zaista želite?
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 13.12.2018. 01:57
Pozdrav za sve one koji su imali problema sa policijom, danas je 13. decembar. Hvala Bogu uvek sam bio legalan pa nisam imao nikakvih problema osim crvenog svetla na semaforu ( ustvari niko ne postuje taj semafor, policajac me je zaustavio zbog drugih ljudi. :D )

Dakle, o čemu želim da pišem danas? Recimo o onim silnim prilikama koje sam pomenuo nekoliko puta i koje su poslednji put izgledale kao da se ne zna da li lažem sebe ili vas. Mada takav je moj život, mnogima deluje kao da preuveličavam ili lažem, sve dok se ne uvere. Onda ih zanima kako. Posebno je zanimljivo što imam nekoliko krugova prijatelja koji ne znaju za ostale. Ne putujem mnogo, ali pravim izvanredne konekcije, te se prilagodjavam da mi svuda bude lepo. Skoro, ali to je manji problem. U jednom društvu misle da sam Ajnštajn, u drugom Sokrat, neki misle da sam običan prosek, a za neke ne želim da znam šta misle.

I tako ja pričam sa prijateljem o jednoj ideji i on meni kaže da je on hteo isto da uradi. Čak mi je i izoštrio viziju. I sad kako ćemo mi to da realizujemo, tražim načine, cene, itd itd i ništa. Kaže on da je već završio sa traženjem, našao sve šta nam treba. I ja vidim od toga nema vajde, i nađem bolji, mnogo isplativiji način, i on sav srećan kaže super, sklapaj dogovor pa da krećemo. I ja krenem, sve okej i kažu ne ne ide tako, malo će vas iskoštati više. To više je bilo 40% više, i dalje bolje od prvog rešenja, ali se meni ne sviđa.

I tako okrenem jedan broj i dobijem drugi i dobijem mnoooogo bolju ponudu. Plus čovek je dobar, znamo se par godina, jedan je od onih koji me uvažavaju i cene te je rešio da mi pomogne oko svega. Tako da za početak imam dodatni kapital, neočekivani i odlične izglede za uspeh.

Na kraju moja sreća. Ulazim u svoj prvi biznis, doduše vredan samo par stotina evra, ali i to je početak.

I za kraj imam dve želje: prva je da uvek imam posao koji volim i želim i da mi donosi dovoljno novca za sve što poželim, a druga je da nastavim da pišem svoji blog, jer želim da kasnije mogu da vidim kroz šta sam sve prošao pre nego što sam došao do cilja.

Znajući tajnu počeću da zarađujem od bloga
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 16.12.2018. 17:23
Dakle, danas sam shvatio koliko zapravo tajna funkcioniše, uvek i svuda, shvatio sam koliko je novac lako zaraditi, koliko uspešni ljudi rade šta hoće. Nije poenta osećati se dobro ovog trenutka. Treba samo zamisliti život iz snova. Onda se zapitajte šta možete da uradite da dođete dotle. Puno puta ćete biti očajni, i u tom najvećem očaju treba uraditi nešto što niko oko vas ne sme. Želite puno novca, nemate odakle? Znate u čemu ste dobri? Npr. Znate da svirate. Nađite još ljudi koji znaju (i vole) da sviraju, napravite bend. Gde da svirate? Pitajte sve kafiće da uzmete jedno veče. Recite da ćete besplatno da svirate, 3 od 30 će vas primiti. 1 od 3 će vas pozvati ponovo, procuce se da dobru svirku pravite, bez para i pozvace vas još 2 . Onda će vam jedan ponuditi piće za svirku, onda piće i hranu, pa piće hranu i 500 dinara, pa će vas pozvati iz drugog grada, veći klub, piće hrana, prenoćište i dnevnica. I to traje 3 godine. Deo kada vam tajna kaže da treba da se osećate dobro se odnosi na to da volite da svirate, jer da li biste radili nešto što ne volite besplatno? Ne! Nađite šta volite i radite to. Vremenom ćete se svideti nekome i ponudiće vam nešto u zamenu. Volite da crtate, programirate, da se družite sa decom, da držite govore? Ista stvar kao i sa muzikom.

Ali najbitnije je da volite to što radite , da ne radite to zbog para već zbog sebe. Bićete lenji, vi volite da gledate filmove i to radite svaki dan, vikend, ili slično? Otvorite blog, ocenjujte filmove i ne zalite novac za sajt. Ako dovoljno budete istrajni, a to možete samo ako volite to što radite, rezultati će doći. Nemojte da očekujete sad i odmah, vec dok pišete blog zamišljajte da to čitaju mase ljudi. Osećate se dobro, ali ne na silu.

(( Svi ćete biti u situaciji da vam kažu da nađete normalan posao, da prestanete da se glupirate, ali to je zato što vam je dobro krenulo i ljubomorni su ili zato što vam još nije dobro krenulo i ne žele da postanete jedan od onih koji su izgubili sve))
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 20.12.2018. 01:57
Pozdrav ljudici, imam jednu lepu vest shvatio sam da nekolicina ljudi zapravo i cita moje postove i tako sam odlučio da otvorim ceo moj blog (više zbog toga što će mi trebati sajt uskoro). Na njemu neću pisati samo o mom životu i kako ja gledam na njega, već i o mnogim drugim stvarima. Najbolje je da ga sami posetite: https://instatajna.wordpress.com .
Ps: segrte, neću te napustiti ovde :D
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 14.01.2019. 15:41
Zdravo svima :D

Sta se sa mnom zbilo i zasto me nije bilo ne znam ni ja, samo san shvatio da se na neki nacin takmicim sa čarobnjakom. Kada on izbaci tekst izbacim i ja. No sta se promenilo od prošlog posta? Godina, mesec, pogled na svet, kako drugi mene gledaju. Shvatio sam da zapravo i ne zelim sve sto mislim da želim. Kada pročitam svoje prosle tekstove setim se sta sam radio tada. Ne mogu reci da mi je sada u odnosu na juce zivot bolji. Danas nemam probleme/zahteve koje sam imao juče, isto vazi i za juce u odnosu na danas. Danas sam video koliko se zapravo stvari moze promeniti za sat i po. Koliko nas moze zavarati da je nesto mnogo dobro, koliko se mozemo zavarati da je nekom mnogo dobro. No, to nije zavaravanje jer smo u pravu. Uvek. Da su nas ucili da je kopati na njivi rucno najprijatniji osecaj svi bismo kopali na njivi. Da se voznja limuzinom placa (kao da nas placaju za to), bogati bi isli peske. Sve je stvar perspektive.
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 23.01.2019. 10:53
Dobio sam jednu vaznu lekciju koja mi je promenila pogled na sve. Postoji jedna zena koja ima nekoliko lokala u centru grada. Lokali u tom delu se ne iznajmljuju ispod 700evra mesecno, a ona dobija tek toliko da pokrije racun za struju. Kada sam je pitao zasto ne iskoristi to i zaradi mnogo veci novac ona mi je rekla da ona ne brine oko novca. "Novac je samo sredstvo da se lakse nadju potrebne stvari i da se lakse prezivi". Potom sam razgovarao sa umetnicom, o Monalizi. Ispricao sam joj nesto sto sam procitao o njoj, da je ona samo odraz posmatraca, ako vi vidite nasmejanu monalizu i vi ste srecni. Ono sto mi je ona rekla je bilo samo WOW!

Svi ljudi oko nas su samo nas odraz

Malo manje nego u snu, ali u pravu je. U snu nasa podsvest kontrolise sve, sve dobre i lose stvari, podsvest stvara. Na javi bismo rekli da nije tako, drugi ljudi imaju svoje umove mogu da biraju kako da odreaguju... To jeste istina, ali da li cemo mi videti te ljude kao prijatelje ili neprijatelje je u nama. I oni ce apsolutno biti to sto mi vidimo.
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 09.02.2019. 23:27
Uvek me je zanimalo da li covek menja svet ili svet menja coveka. Da li je nasa svest samo skup hemijskih reakcija ili nesto vise. U prvom slucaju mi nemamo nikakvu kontrolu, a u drugi znaci da teorije u fizici nisu tacne.

Takvo razmišljanje, verujem, me je dovelo do situacije u kakvoj se nalazim. Imam novi telefon, bolji od prethodnog, slobodnog vremena na pretek, dovoljno novca. Ali ne i slobode. Poslednjoh dana sedim kod kuce, depresivan. Pokusao sam na razne nacine da promenim situaciju, ali polako shvatam. Mozemo da se trudimo kolikongod hocemo, ali ako nemamo u glavi ono sto zelimo, ako u mislima vidimo problem on ce nastati i na javi. Sve te tehnike vizualizacije, mantri, meditacije spadaju u molitve. Valja shvatiti da su molitve veoma jaka sila, ako ne i najjaca. Problem je sto ne mogu protiv sebe, a narav mi je takva da isteram svoj stav do kraja, pa sta bude. Pozdrav
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 07.04.2019. 17:28
Vau, skoro 2 meseca je prošlo. Nisam imao pojma. Sad meni sve ovo deluje bezveze. Mnogo toga se promenilo. Čitam neke psihološke knjige, o prodaji, međuljudskim odnosima, ljudskoj naravi i tako to. Veoma zanimljiva tema za mene. U prethodnom postu sam rekao da sam bio depresivan, i ponosan sam na sebe jer je to prošlo, ja sam skoro zaboravio.

Dakle šta se desilo za ovo vreme? Što se tiče prijatelja, drugova i slično tu vidim veeeliki napredak. Proširio sam svoje društvo mnogo. Upoznao mnogo ljudi, zbližio sam se sa mnogo ljudi. Izlazim više, uvek imam kog da pozovem na kafu, cigaru... Vidim i veliki napredak kod devojaka. Opustio sam se, baš su počele da me gotive. Plus našao sam osobu sa kojom mogu da pričam o temama koje me zanimaju. Osobu koja stvarno deluje kao idealan ventil. Kao što sam ja njoj. To je moja nova prijateljica sa beneficijama.

Na poslovnom planu, konačno sam pokrenuo posao. Mali, nije profitabilan kao droga ili kockarnica ali donosi prihod i to bez puno muke. Još jedna odlična stvar, za posao mi nije bilo potrebno nikakvo preveliko znanje i ulaganje jer mi je pomogao jedan prijatelj koji se time bavi već dugo godina tako da je on odradio teži deo i uložio u moj projekat svoj novac tako da on dobija deo profita kad se sve završi!

Uglavnom je sada sve mnogo bolje nego pre 2 meseca. Imam više para, motivacije, prijatelja, vremena, uspeha na svim poljima. Samo je pocela da me muči pospanost. Hronična. Obično legnem da spavam oko 2-3 ujutro, a probudim se između 6 i 9. Sada legmem oko 9 uveče a budim se oko sat vremena pre podneva. 10 sati dnevno sam budan, a i tad mi se spava. Tako da ni sad nije sve savršeno. Vidimo se kad se setim da ponovo posetim tajnu.
Trazi i bice ti dato

PostPoslato: 07.04.2019. 17:35
Ps. Veliki pozdrav za čarobnjakovog šegrta , i molim ga da ovom prilikom odabere da li je čarobnjak ili šegrt xD. Salu na stranu on je jedini apsolutno aktivan ovde.
Trazi i bice ti dato
Prethodni

Povratak na Lična iskustva