Tajna deluje :)

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 25.04.2016. 16:29
PostPoslato: 25.04.2016. 17:07
Prvo što imam da vam svima kažem jeste da zakon privlačenja deluje! :D
Prošle godine sam slučajno naletela na knjigu Tajna i pročitala je u jednom dahu. Delovala je na mene veoma optimistično i pozitivno ali u tom momentu sam bila i više nego zadovoljna sopstvenim životu. Jednom rečju imala sam sve što sam samo mogla poželeti. Završila sam fax, krenula da obavljam pripravnički, imala sam super dečka dugu vezu, sve je bilo extra. Međutim, ta moja savršena veza je pukla preko noć. Iz čista mira dečko me je ostavio preko poruke dok sam bila na poslu i prekinuo svaki kontakt sa mnom! Bez iakakvpog očiglednog razloga i nekog posebnog objašnjenja. Blago rečeno za mene je to bio veliki šok! Danima nisam mogla da dođem sebi! Totalno me je eliminisao iz svog života, čak i naše do juče zajedničke prijatelje. U svom tom očaju i traženju pravog razloga našeg raskida, počela sam da google-am kako vratiti bivšeg dečka. Nakon nekog vremena i gomile pročitanih e-knjiga na tematiku kako ga vratiti naletela sam na zakon privlačenja. Pročitala sam gomilu članaka i isto toliko knjiga o tome kako zakon funkcioniše, kako ga primeniti u praksi i sl. Sve mi je delovalo logično i jako lako. Istraživajući zakon vreme je prolazilo i ja sam stavila tačku na mog bivšeg. Više ga stavrno nisam želela. U međuvremenu se otkirio i pravi razlog zašto me je ostavio: nisam htela da se udam za njega u skorije vreme i nisam htela da igram po pravilima njegove mame! Zvuči čak i bizarno za 21.vek! No, ja sam uspešno mesec i po dana nakon našeg raskida stavila tačku na celu tu priču i shvatila sam da sam spremna da nastavim dalje. Osetila sam da sam spremna za novu vezu i to onakvu kakvu ja želim. Nisam htela nikakav kompromis! Znala sam odlično kakvog dečka i sa kakvim osobinama želim, kakvu vezu hoću i šta neću. Tu stupa zakon na scenu. Posšto sam se dobro edukovala, rešila sam da ga primenim. Jedan dan sam sela i napisala spisak osobima i kvaliteta mog g.Savršenog od toga da me bezuslovno voli, poštuje, ceni, podržava, razume do toga da je malo stariji od mene, zgodan, visok do 1.85m, da je ambiciozan, uspešan, odlučan, porodičan tip, da zna da kući, da je zabavan, duhovit, da voli da pleše, da se druži i sl. Uopšte nisam bila skromna kada sam sastavila taj spisak. Usredsredila sam se na sebe i svoj život. Bila sam srećna, nasmejana, pozitivna, vredna, okupirana obavezama, izlazila sa društvom, na poslu sam bila ispunjena i duboko u sebi sam znala da će se taj g.Pravi pojaviti. ÄŚak sam mu dala i rok: do kraja mog pripravničkog staža da ćemo biti zajedno. Tokom tog perioda korišćenja zakona, oko mene su skoro non stop bili muškarci i gde god sam se pojavljivala privlačila sam pažnju i muške poglede. Usledila su mnogobrojna startovanja i nabacivanja ali kao što rekoh nisam pristajala na kompromis. I znate šta?! Muškarac sa mnog spiska se pojavio ni od kuda! Jedno veče u izlasku mi je prišao, najljubaznije i najkulturnije. Ja sam čak htela da ga i otkačim ali on se nije dao. Kroz razgovor smo to veče došli do zaključka da imamo zajedničkog bliskog prijatelja a mi se do tada nismo znali. To veče mi nije tražio ni broj niti fb. Pričali smo pola sata i ja sam otišla kući. Nakon 10ak dana ja ga nadjem na fb i dodam. On me prihvati i počnemo da se dopisujemo. To dopisivanje je trajalo dve nedelje dok nismo izašli konačno na sudar. I znate šta? Kroz to upoznavanje shvatim da je on taj! Od banalne visine do 1.85m (on je 1.82m) do da je malo stariji (on je 7 meseci stariji od mene) do toga da je ambiciozan, odlučan, sposoban, porodičan, da je vredan radan pa do toga da čak i zna da pleše i da je pušač!
Danas sam našla taj moj spisak i došla do zaključka da je on definitivno taj! Skoro sve ima! Voli me, poštuje, razume, podržava, obožava da provodi vreme sa mnom, ceni me i pravi je dzentlmen! Ne znam da li je on taj g.Pravi ali muškarac i vezu kakvu sam želela ja sam dobila zahvaljujući zakonu privlačenja :D
Moj savet je da nikad ne odustajete i da ne gubite veru :) Samo pozitivan stav i razmišljanje i veliki optimizam :D Daleko od toga da je život lak ali uvek morate da verujete :D I naravno, živite život punim plućima a sve želje će se skockati kad im dođe savršeni trenutak :D
P.S. Ove nedelje mi se završava pripravniči a ja sam u vezi kakvu sam želela ;)

Pridružio se: 30.07.2014. 21:04
PostPoslato: 29.04.2016. 12:43
Hvala ti što si podelila ovu priču sa nama, veoma je motivišuća :)
Everything is posibble for one who believes!
Why The Law of Attraction Doesn't Work for Most People?
http://johnassaraf.com/why-the-law-of-attraction-doesnt-work-for-most-people
Wealth Beyond Reason
http://www.wealthbeyondreason.com/

Pridružio se: 17.07.2015. 17:31
PostPoslato: 04.05.2016. 15:23
I ja ti se mnogo zahvaljujem sto si spodelila ovo iskustvo sa nama, i zelim ti svu srecu ovog sveta, nek ti ljubav uvek cveta i samo nastavi sa kreiranjem, ne zaustavljaj se tu ;) Pozdrav

Povratak na Lična iskustva