Mene su uverili...

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 12.09.2015. 21:11
Mene su uverili da nisam veličanstveno biće koje je došlo da ispuni svoju misiju.
Mene su uverili da nisam savršena ovakva kakva ja jesam, u svoj svojoj nesavršenosti.
Mene su uverili da nisam dovoljno dobra, vredna, pametna i lepa.
Mene su uverili da sam stidljiva, plašljiva, sva njanjava i slaba.
Mene su uverili da ja ne volim Ĺ˝ivot, da ne volim putovanja, da nemam snage otići nigde sama.
Mene su uverili da sam najgora od svih unuka, da sam najgora od sestara, da sam najgora od svih devojaka, da sam najgora verenica i da nikada neću biti istinski voljena.
Mene su uverili da su ljudi zli, da je loše izlaziti, da je loše zabavljati se.
Mene su uverili da je mrak strašan, da su psi loši, da su mnoge životinje opasne.
Mene su uverili da postoji baba roga koja samo čeka da pogrešim da me pojede.
Mene su uverili da sam slaba na rečima, da nisam pisac i pesnik, da ne umem svirati gitaru i da loše crtam.
Mene su uverili da je loše boriti se za sebe, tražiti vreme za sopstvenu Dušu, da je loše biti srećan, jer posle obavezno plačeš.
Mene su uverili da se ponižavam, da trpim i tolerišem, da opraštam i zaboravljam uvrede, udarce i bolove.
Mene su uverili da nisam kao ona, da nikada neću biti njoj do kolena.
Mene su uverili da sam ružna, da imam velike bubuljice i mladeže i da sam zato odvratna.
Mene su uverili da me niko nije uveravao ni u šta, već da ja to sama radim!
E pogodite šta?!
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da Ja Jesam veličanstveno biće vredno Ljubavi.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da je najvažnija veza koju mogu imati, veza sa sobom.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da je moje mišljenje bitno. Da sam ja, ovakva kakva sam sada, bitna.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da je strah samo stanje uma, jedno veliko neznanje.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da jedina osoba na ovoj planeti prema kojoj treba da budem dovoljna.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da je samo Bog dostojan moje poniznosti.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da ja jesam biće koje raste, da moje stanje nije konstantno, da ja težim ekspanziji.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da kreiram sopstvenu stvarnost i da treba da brinem o sopstvenim emocijama.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da treba oprostiti, ali ne činiti isto više puta ili dozvoliti ikada više nešto popout toga.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da je svaki napad zapravo odbrambeni sistem i da srećne osobe ne napadaju, tako da ću učiniti sve u svojoj moći da usrećim nekog.
Ja ću sada da izaberem sebe da uverim da JA OVO MOGU! :D

Povratak na Lična iskustva