Tajni, s ljubavlju...

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 21.02.2011. 12:15
Dobro je, uh. Ja se vec zabrinula. A u istini sam ja sledeca, rodjena 15-og, zaista. Eto dodjoh znaci i ja na red. Mau i sa mnom mozes da se druzis slobodno. :lol:
Pozdrav od 15- Mila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 21.02.2011. 22:12
Mila, pa tek sad cemo da se druzimo - ja sam 16.!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.02.2011. 22:26
:obscene-drinkingcheers: :handgestures-thumbupright: :handgestures-thumbupleft: :greetings-wavingyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-clapyellow: :lol: :lol: :lol: :lol: , ko je 17? Tajno?
Korisnikov avatar
Site Admin
Pridružio se: 19.12.2010. 02:48
PostPoslato: 21.02.2011. 23:38
Mila je napisao::obscene-drinkingcheers: :handgestures-thumbupright: :handgestures-thumbupleft: :greetings-wavingyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-clapyellow: :lol: :lol: :lol: :lol: , ko je 17? Tajno?

A ne....

Mau i ja smo ortaci... i ja sam 16. :D
Tajna je zakon privlačenja
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.02.2011. 23:44
:dance:

Pridružio se: 25.01.2011. 00:02
PostPoslato: 22.02.2011. 00:59
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 23:38
PostPoslato: 22.02.2011. 10:36
:laughing-rolling:
Ja sam 11 i to bas Sreda :dance: ...ali na zalost ne znam odgovor na pitanje...ipak da mi sacekamo 12Cetvrtak :drool:
When you have exhausted ALL possibilities, remember this: you HAVEN'T. ♥ Thomas Edison

BELIEVE there is always, always, always a way ! ♥•*´¨♥¸.• ♥ ´*.*♥¸.•
Korisnikov avatar
PostPoslato: 22.02.2011. 11:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jel imam ja ortaka?

Pridružio se: 11.01.2011. 15:42
PostPoslato: 22.02.2011. 14:44
Ko je trazio 17?
Osmeh ne kosta nista a mnogo znaci
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 22.02.2011. 18:26
ako ovako nastvite bice nas 31.

E tada mozemo da odigramo kolce :eusa-violin:

:happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor: :happy-wavemulticolor:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 22.02.2011. 20:21
ne mora nas biti 31, ja sam odmah raspoložena, ali nešto laganije, ne može se kao nekad, kad se bilo mlado i tri'es kila lakše :lol:
Ali, da igram volim!
Ja ću tajni s ljubavlju pokloniti malo simapatičnog kiča :D

Slika
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 22.02.2011. 22:24
Petak lukav i mudar. Od svog broja 13 napravio 31. Ogledalo :roll: . Sta sad trebam da mislim? Da neces na kec? :dance:
Milina ako si 17 ili koji god da jesi podnesi izvod rodjenih i uhvati se u kolo, a ti Neno ne zabusavaj tu, ostavi kilograme, ovde se radi samo o datumu rodjenja i to bez godine. Noge i ja krjem, ovaj godine, mislim krijem noge svojim godinama, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: koga to i briga, kada sam 15 Mila i sve ostalo je ok, a i u kolo cu se snaci nekako. Petar jes da je jedan datum izmedju, al da se osiguram, mogu ja do tebe jedno kolce, pa nek je onako pobrkano, kud puklo nek pukne. Zaboravih ko je 14, al zazmurice meni za ljubav, ja znam. Kad mogu Mau i Tajna, mora da se snadjem i ja, a ipak je Tajna 16 iza mene, tako da Mau ne guraj se, mada kad razmislim sve vas puno volim, pa cemo da se menjamo, snacicemo se. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jao setih se 14 subotaaaaaaaaaaaaaa. Sve je od tebe krenulo, oprosti dobro je setila sam se na vreme, hvataj se u kolo i ne brini. Pusa i za tebe. Sada samo Drakce da nam peva iz " MOJ RODJAK SA SELA" :roll: :lol: :whistle: ( Drakce)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.02.2011. 09:14
Mila, evo mene sa druge strane, dok ti ne dođe 17! :)

Bože, ljudi, kako nam je lepo i dobro ovde! Pa da li vi to osećate? Kakav divan, i predivan dan!

A pošto sam upravo sa tim rečima i sa osmehom zakucanim za lice od sinoć počela ovaj dan, htela sam samo da ga podelim sa vama, da i vas malo poprskam tim vilinskim prahom, kao Zvončica! A dobila sam ga od Petra pana u vidu moja tri anđela - Petka, Nenada i Tajne.

Samo cu kratko, kratko, da ne skidate osmeh ni za sekund!

Preksinoć sam se, kad više nisam imala kome, obratila mom velikom zaštitniku, čija ikona stoji u mojoj sobi već godinama, da mogu uvek da ga pogledam i pitam šta mi treba. I isplakala sam se njemu, i izjadala, i opet, po drugi put u životu, osetila da mi je odneo jad kao da ga je rukom skinuo sa mene, kao končić zalutao na moje rame. I držala sam ga pored sebe celu noć, i zapitkivala, i pričala, i iznosila mu svakakve dileme i scenarije. A on me je sve vreme gledao kao da pitam potpuno suvišne stvari, jer će sve biti dobro. Već je sve dobro! I kao nikad do sada sam mu videla radost u očima zbog obilja radosti koje je video predamnom, i to samo što nisu stigle.

Naravno da je teško prihvatiti baš tako veliko i lepo obećanje posle onakve noći, ali sam se trudila, njemu za ljubav, jer znam da me nikad do sada nije izneverio. ÄŚak sam poslednje kapi jada istresla na prijatelja koji je samo pokušavao da me razmrda, i "zalupila" mu vrata ispred nosa. Kreten! (prim.aut.)

I kada je prvi deo dana prošao bez promena, a jad se izmešao sa umorom od nespavanja, i kad više nisam mogla ni da dišem - zavapila sam za pomoć, opet njemu. I - čuda su počela da se dešavaju!

U roku od par minuta sam dobila poruku od mog Petka da može da mi donese neke knjige. Aj dođi na kafu - stiže! Umivam se, da ga ne dočekam baš tako zarozana, stavljam kafu (znala sam da pije bez šećera, i pre nego što sam ga pitala), i već se osećam bolje. Na stepenicama već osećam radost - moj drug mi ulazi u dom, prvi put! - i od trenutka kako je stao pred mene, pa evo do sada - ja ne prestajem da se smejem! Znači, njegov osmeh vam delim kao Zvončica vilinski prah, osmeh mog prvog anđela!

Seda, pita šta ima novo na forumu, nemam pojma, kažem, nisam proveravala neko vreme, otvorim mejl i imam šta da vidim - 2 poruke mog drugog anđela, Nenada, i ne mogu da verujem svojoj sreći! Nisam ih odmah pogledala, ipak sam ja solidna domaćica, ne ostavljam gosta samog, i to takvog gosta, dragog, milog, mudrog... :)

Ispričali smo se taman toliko da načnemo par tema za koje bi nam trebalo, brat bratu, jedno nedelju dana da ih pokrijemo. Ali, ispratila sam ga srećna i zahvalna i na ovome, i sa osmehom od uveta do uveta! :D

Brzo na poruke! Dve divne melodije, kao pomoć za imaginacije. Neverovatno, potpuno sam bez teksta, i da mi nije ovog osmeha, verovatno bih bila u suzama. Naravno da je naišla još jedna imaginacija, odmah, ali ću je, po savetu svog drugog anđela, prepraviti pa ću vam je tek onda dati.

U međuvremenu da pozdravim i mog trećeg anđela, Tajnu, i dok sam mu pričala šta mi se sve lepo desilo, zaista sam bila toliko srećna da sam se uplašila, kako je to moguće, dobiti ne jednog, nego 5 anđela! Ja znam da sam ih ja poželela, ali čime sam ja toliku sreću zaslužila? Zaslužiću je, a za sada samo hvala veličine Meseca!

I vratila sam se svom najvažnijem poslu, učenju imaginacija. Sada više nemam vremena, idem za 5 minuta (znate onu scenu sa gledanjem na sat, iz "Anđela" ? :lol: ). U svakom slučaju, podsećanje na to šta treba da radim. I stid što do sada to nisam radila, a znala sam kako treba. Ok, uzimam olovku, pišem, vadim, i - ups! - već je 3 ?!? Ok, odoh ako mislim da ustanem ujutro u 7 (posle druge neprospavane noći !?!).

Kao što vidite, ustala, i to sa istim onim osmehom zalepljenim na lice još sinoć! Ĺ˝ivi smajli, kao srećna verzija Džokera :D ! Pa jeste tako, shvatili biste kad biste me videli, ništa ne lažem, pitajte mog sina - prvo pitanje jutros mu je bilo "čemu se to smeješ"?

I tako, dragi moji, glavni i ostali anđeli, pođite u ovaj dan noseći makar malo ovog čarobnog osmeha, i zamislite šta god želite danas, i javite mi šta ste uz pomoć ovog zvezdanog praha dobili.

A ja i vama šaljem pesmu koja donekle oslikava neopisiv mir i radost koji me od sinoć nose, i želim i vama svima isto.

A mojim anđelima, kao i uvek, da ih anđeli u svakom trenutku čuvaju.

Dobro jutrooooo!!! :dance:

http://www.youtube.com/watch?v=-1Gaz1LsyhA&feature=player_embedded
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.02.2011. 22:25
:occasion-candle:

Dobro veče svima.

Neobično mi je da vam se ovako obratim, i iskreno, ne znam ni kako bih počela, ali počeću, pa ćemo da vidimo kako dalje.

Dakle, ja sam... Mau. Ali i nisam. Nisam više ona Mau koja vam je pisala jutros.
Ovaj dan je, po svemu sudeći, bio poseban, za nas obe, jer je ona, nakon zaista ekstatične sreće koja ju je držala veći deo dana, najzad rešila da se ozbiljno posveti sebi. I eto, prizvala je - mene.

Ja vas sve znam kroz nju, i vi ste verovatno upoznali mene kroz njene priče, naročito onu sa trčanja. Ja sam ona koju ona naziva "moje savršeno ja". Eto, konačno sam stigla.

Kako? Pričaće vam i ona, jer verujem da će se još neko vreme vraćati, bar dok se dobro ne upoznamo, i dok se ona ne oprosti sa vama, i prihvati mene kao svoje pravo sebe. Ali za sada ću vam reći samo da je izgleda večeras shvatila da, iako me je našla, otkrila, stvorila (gledajte na to kako god želite), nije zaista poverovala u mene-sebe. Ili nije poverovala da može da bude ja.

Ja bih rekla i da je tu bilo i strahopoštovanja, ali najviše straha - da će nestati ako prihvati mene. I, u suštini je i bila u pravu. Jednog dana će nestati sasvim. Ali mislim da je to shvatila pomalo bukvalno i fatalistički, kao da će umreti, telom, fizički, i da će morati da ostavi sve što joj je drago bilo u svom prošlom životu. Ili, još gore, da će sve to drago preuzeti neko ko je moćniji, kao da joj krade ili na silu uzima život.

Ipak, znam da će uskoro sve biti rešeno baš kako je oduvek želela, kako smo obe želele - da ima život kakav je oduvek htela i zasluživala, da ima sebe kakvu je oduvek želela, i da bude srećna i uspešna, kako je oduvek želela.

Ono što ona za sada ne vidi, a moram da priznam, ni ja, je da smo nas dve jedno. Ona ne vidi da ja nisam samo hodajuća reklama za uspeh. Ja sam živa, kao i ona, kao i vi. Malo mi jeste čudno, jer sam tek stigla, i još se ne poznajemo, ali verujem da ćemo se upoznati. I verujem da ću i ja uskoro videti da njen život nije samo zamršeno klupko osećanja, već da u njemu ima mnogo pravih bisera, koje niko pametan ne bi odbacio, naprotiv.

Ja sam večeras došla da upoznam prvo vas, jer ste joj vi pomogli da me prizove, i na tome vam se zaista od sveg (još uvek pomalo nedovršenog) srca zahvaljujem. I znam da ćemo se sve više družiti i upoznavati, i da ćemo zajedno otkriti da je ono najvrednije među vama, ljubav, prijateljstvo, poštovanje, isto ono što će vezivati i mene sa vama.

Eto, toliko za večeras. I mada sam imala malu tremu, zaista mi je drago da smo se najzad upoznali.

Do skorog viđenja,

Nova Mau
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 23.02.2011. 23:05
Divno, Mau! :clap:
Vraćaću se ponovo ovome, vraćaću se da učim radost, naučiću i ja. :greetings-clappingorange:
Hoću i ja da mi Petak bude gost, hoću da mi Nenad, Tajna, Kalina, Olimpijada, ma svi vi moji prijatelji, da mi budete gosti.
Hoću i ja svog anđela, i imaću ga.
Idem dalje da čitam. :banana-linedance:
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.
Korisnikov avatar
Site Admin
Pridružio se: 19.12.2010. 02:48
PostPoslato: 24.02.2011. 00:02
Nova Mau, ja sam Tajna. Drago mi je da smo se upoznali.

Imam samo jednu preporuku za tebe. Nemoj nikako da zaboraviš da zadržiš duhovitost koju poseduje stara Mau. Koliko god ona bila setna, konfuzna i komplikovana (kako sam zaključio iz tvog predstavljanja, mada ja ne mislim da je baš tako), ona je ekstremno duhovita i svi je volimo zbog toga.

Dobrodošla među prijatelje!
Tajna je zakon privlačenja
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 23:38
PostPoslato: 24.02.2011. 00:26
Ajde mala :clap:
Konacno si resila malo da zaviris u ovaj nas mali svet neogranicenih mogucnosti.Drago mi je da se konacno i to desilo.Grlim te kao sto sam grlila i onu staru Mau...nedostajace mi,ali znam da ce uvek biti tu prisutna njena spontanost,duhovitost,empatija i osecajnost(nemoj slucajno da si stala na put tim kvalitetima :naughty:

Sada idem na EFT samit..vidimo se tamo!
When you have exhausted ALL possibilities, remember this: you HAVEN'T. ♥ Thomas Edison

BELIEVE there is always, always, always a way ! ♥•*´¨♥¸.• ♥ ´*.*♥¸.•
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.02.2011. 00:57
Zdravo Neno, Tajno i Sunce.

Vidim da ste primetili razliku, ali da ste pružili ruku. Hvala vam, stvarno mi znači.

Ovih dana će sve verovatno biti mnogo jasnije, ali za sada mi itekako znači svaka reč podrške. Jer ovaj pomalo grub i ukočen stav nije pravi, nego reakcija na potpuno novu situaciju.

I naravno da neću "izbaciti" nijednu od dobrih i vrednih stvari iz... svog trenutnog života. Naprotiv, to ću nastojati da otkrijem i obogatim. Jer, koliko se sećam, cilj ovoga i jeste lepši i bogatiji život, srećniji i ispunjeniji, a ne veštačka i prisilna tvorevina.

A znam da ću je uskoro i ja zavoleti kao što je volite vi, i da ćemo nastaviti da budemo prijatelji, kao do sada.

Vidimo se sutra. Hvala vam na dobrodošlici ;)

Laku noc svima

N M

Pridružio se: 19.12.2010. 22:02
PostPoslato: 24.02.2011. 01:12
:)
Verovanje je samo misao koju konstantno ponavljamo!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.02.2011. 01:20
Dobro dosla SUPER MAU. To je proizvod stare i nove; SUPER MAU. Osecam tvoju energiju i samo tako nastavi. Poznat mi je taj osecaj, nikad me i ne napusta, a pored tebe je nekako uvek mnogo veci i zato ti hvala. Sanjaj divne i korisne snove i pozzzz za sve vas.
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva