Tajni, s ljubavlju...

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 17:59
PostPoslato: 19.02.2011. 08:05
Moje savrseno ja

Jos ne mogu dobro da mislim pa ne povezujem kako treba, ali ovo ZNAĹ  stoji dovoljno jasno kao putokaz sta i kuda dalje. Ok, samo da jos malo odmorim, pa cu da navucem trenerku i patike, da vezem kosu u rep, i da istrcim na stazu prema Savi. Jutro je lepo i mirno, jos uvek tek po neki prolaznik seta kuce, ili zuri na posao, ali ja ne zurim, i uzivam u svakom udahu. 1, 2, 3, 4, dobar ritam za pocetak, taman. Prolece je obuklo sve u zeleno, i divno je, kud god da pogledam. Zuti grmovi i poneki beli cvet, i poneka maca sto poleti sa lipa. Uspon uz nasip, sporije, jos sporije, ma hodacu jos tih par metara. Tu sam, na vrhu, skrecem desno i ponovo hvatam ritam, ovaj put jos lakse, i za nijansu brze, jer ovde kao da ima vise vazduha, vise prostora, vise lepote. Sava se presijava na jutarnjem suncu kao da se upravo umila, i usput prica sa brbljivim patkama i poslovnim galebovima. Sve mirise, sve zanosi lepotom i sebe i druge, a ja se pitam kako toliko lepote ima svakoga dana oko nas, a jos uvek ima nesrecnih ljudi koji je ne vide. Prolazim pored penzionera koji cita novine na klupici, i dodje mi da mu kazem 'hej, dobro jutro, podignite malo glavu, pogledajte kakav predivan dan!' Ali prolazim, protrcavam, udahnem srecna sto udisem lepotu i zdravlje, i osecam se snazno i poletno i ubrzavam. Ruke sad vec seku vazduh, noge sad vec grabe, lete, vetar ljubi moje lice, a ja se smejem, pijana od lepote i snage. A onda opet usporavam, okret, nazad, sporije pa brze. Sava odavde izgleda kao od bakra, moram da stavim naocare sa glave, ali nista nisu pokvarile, naprotiv, samo su uklonile blesak, i otkrile sve drugo, u svim boljama koje i inace nose. Pa naravno, kad nisu kineske :) A ni sat sa svim dzidzbidzama za merenje pulsa, koraka i ko zna cega je dobra stvar. I ove patike, naizgled obicne, stvarno su neverovatne, nije ni cudo da su onolko kostale, ne osecam ih na nogama, beton je mek kao dusek, a ja kao da letim u njima. E, evo ga moj deo. Srce mi unapred ubrzava, znam kakav uzitak me ceka. Ubrzavam, i jos, i jos, jos brze, i brze, i brze... sad najbrze! Letim, jurim, a dodatna energija me tera kao mlazni avion! Kako volim ovaj kraj, sprint je definitivno najbolji deo cele price. I kad misici vec pocnu da posustaju i drhte od napora, polako usporavam, i jos malo, i polako ulazim u normalni ritam, i polako smirujem disanje. Skretanje u levo, niz nasip, brzo, pa usporavam na stazi, ali nastavljam lagano i podizem naocare. 1, 2, 3, 4, opet dobar ritam, i disanje, kakav divan pas, predivan, kako ga dosad nisam videla. Cak se okrecem za njim i neko vreme trcim unazad, a onda se okrecem, nasmejana, i polako vracam u dan. Tek je proslo 7, i imam vremena da se natenane ohladim, pojedem svoj lepi dorucak, istusiram se, nabrzaka operem i osusim kosu, obucem komplet koji sam uzela pre neki dan, pantalone, blejzer, opusteno elegantno, i bilo bi skoro sportski da ne stajem na visoke stikle, vezujem kosu u polu-rep, nasminkam se u dva poteza, stavim parfem, svez a zenstven, uzimam lap top, torbu, kljuceve od kola, kljuceve od stana, proveravam jos jednom da li je sve u redu, da, sve je na svom mestu u mom lepom i elegantnom stanu, izlazim, zakljucavam, silazim niz stepenice, 'dobro jutro, komsija... na posao, polako', izlazim, vadim kljuc, dugme, bi-bip i pale se migavci na mom malom, bordo dzipu. Ulazim, ostavljam torbe na mesto suvozaca, stavljam kljuc u kontakt bravu, okrecem, blagi drhtaj i mocan zvuk moje zverke, a onda me prepozna i pocinje da prede. Udahnem, otvorim malo prozor, ukljucim radio, pritisnem dugme svoje omiljene stanice, i nasmesim se na prve taktove one moje, 'What a wonderful world'. O, da, i jeste predivan. Pogledam u retrovizor, proveravam da li je dobro namesten, pogledam u oci prelepu mladu zenu u tom okviru, nasmesim joj se, i ona meni, i kazem - dobro jutro, mila.
Ubacujem u rikverc, izlazim polako sa parkinga, a onda dajem snagu motoru, prvo malo, do prvog semafora, a onda popustam uzde, i zavaljena u sediste krecem u jos jedan uspesan i predivan dan.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 19.02.2011. 08:09
U slučaju da ste otvorili prvo ovaj, poslednji post, vratite se jedno 5-7 postova unazad, sve do onog koji počinje sa

Dobro jutro, dragi moji

i tek onda krenite na dole, do ovoga.

Ali, ako ste od onih koji uvek prvo čitaju kraj, evo izvolite kraj, ali se ipak posle vratite na početak.
....

(Ja) I? Nije lose, za isto vece.

Ovo je inace moja osnovna imaginacija, i kad god zelim da udjem u svoj savrsen zivot, ja udjem u nju, negde u toku tog dana. I tada se menjam, a nadam se i moj zivot samnom.
Uf... sad mi je vec bolje. Verovatno cunocas spavati kao sto nisam odavno, ali mislim da cu ovaj put ipak uci na brod, sinoc mi je ipak bilo malo hladno na onoj plazi. Na srecu, sunce je rano bas ugrejalo, pa sam vec do 10 bila sasvim ok.

....

Sada
I evo me opet medju vama, jutros. Jos uvek osecam težinu i iscrpljenost od sinoć, ali to više nije ni blizu onoga što je bilo. I što je najvažnije, sada sam sasvim sigurna u nekoliko stvari:

- na pravom sam putu, zato me podsvest budi u 5, da što pre pospremim svoj prošli život i napravim mesta za onaj moj, pravi, savršeni,
- ova slika mene, to sam ja, i samo je pitanje dana kada ćete me i stvarno videti takvu, u mom bordo džipu, lepu, zdravu, nasmejanu, uspešnu, bogatu i otmenu (kao da to već sada nisam ;)
- i kao što sam potpuno sigurna da imam brod, tako sam potpuno sigurna da sam potpuno i savršeno zdrava, da izgledam savršeno i tako se i osećam

Svim mojim anđelima čuvarima – hvala, neka vas anđeli čuvaju.

Svima vama – nasmešite se, ovaj dan je savršen, i ovako siv kakav je kod mene. Kiša donosi smirenje, odmor, predah, vreme za sebe. Iskoristite ga, volite ovaj divan dan kao što on voli vas. Pogledajte, sa svih strana se trudi da vam ugodi i ulepša život. Pa zahvalite mu se makar jednim osmehom, a onda nastavite da delite osmehe sebi, svojim najmilijima, dragim ljudima, nepoznatima. I kako da ne budete srecni, kad je ovaj svet ovako savršen i lep.

Voli vas vaša m
Korisnikov avatar
Site Admin
Pridružio se: 19.12.2010. 02:48
PostPoslato: 19.02.2011. 09:25
Volimo i mi tebe (u stvari "abažavamo" :lol: )

Sjajno, kao i uvek. Ali, voleo bih da nisam pročitao onu prvu, tužnu priču, bez obzira koliko imala srećan kraj. Znam da se čistiš i sve to mora da ispliva na površinu, ali time što pišeš o tome, samo više daješ na značaju negativnim događajima. Ipak, da se ogradim, nisam shvatio da li je to bio stvarni ili izmišljeni događaj, ali u svakom slučaju, nemoj da mu daješ energiju. Zar nije mnogo lepše ovo trčanje. Evo, ja se sit istrčah sa tobom. I sledeći put ne zaboravi da staviš peškir na sedište džipa jer ćeš tako znojava da uflekaš sedište :lol:
Tajna je zakon privlačenja
Korisnikov avatar
PostPoslato: 19.02.2011. 11:59
Tajno, i ostali kojima nisam dovoljno jasno rekla šta se stvarno desilo, a šta ne.

Prvi deo je potpuno istinit. Na sreću, danas smo sve tri dobro, ako izuzmemo neke posledice.

I ja sam razmišljala o tome da li da je stavim, ali onda vam ne bi bilo jasno zašto je važno što ja u ovoj mojoj imaginaciji trčim, a u onoj sa delfinom uspevam da se držim za peraje gotovo sat vremena.

Ipak, obećavam da vam više neću slati tužne priče, samo vesele. Neka nešto ostane i neispričano.

Ali ću insistirati na tome da svi pravite svoje savršene živote, pa krenite već danas. Ne čekajte sunce, nađite ga u glavi, u sećanju, na internetu, u mašti. I živite srećni, zadovoljni, savršeno zdravi, u divnim, srećnim porodicama, neverovatno uspešni i ispunjeni na poslu, omiljeni među prijateljima, čuvani kao malo vode na dlanu među voljenima...

Ovaj svet je divan, a život je jedan - uživajte u njemu!

P.S. - Tajno, obrati pažnju malo, istuširala sam se, pa čak i kosu oprala pre nego što sam izašla!
:romance-kisscheek:
Korisnikov avatar
Site Admin
PostPoslato: 19.02.2011. 13:43
mau je napisao:P.S. - Tajno, obrati pažnju malo, istuširala sam se, pa čak i kosu oprala pre nego što sam izašla!
:romance-kisscheek:

Eto, vidiš kako veliki pisci mogu da ostanu neshvaćeni. Dok sam čitao, sećao sam se da sam stalno zaboravljao peškir i onda sam nakon trčanja, znojav, sedao u auto da se vratim kući i tako isflekao sedište. Džaba što si ti jasno i glasno napisala, kada je moja imaginacija jača :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 20.02.2011. 19:23
Dobro veče, dobri ljudi!

Ako je ijedan moj post do sada imao veze sa naslovom ove teme, onda računajte da je to ovaj!

I to ne zbog još jedne moje traumatične epizode koja završi srećno, kao pisana imaginacija. A ne! Ovoga puta je sve konkretno, crno na belo i dokumentovano HVALA svima koji ovde svojim znanjem pokušavaju da pomognu meni i svima koji pomoć traže.

Odakle da počnem? Pa, hajde od kraja.

Dakle, večeras sam sedela okružena luksuzom i ukusom, u jednom od najboljih hotela u gradu, i upijala boje kristalnih lampi i plemenitog drvenog nameštaja, mirise parfema, kafe i tompusa, odsjaje konjaka u čašama, i zamišljala nas, zavaljene ko u sofu, ko u fotelju, kako tu pijemo kafu i pričamo o našim poslednjim uspesima, nasmejani, kao i obično, ali mirni i zadovoljni jer smo svi već dobrano na putu uspeha, i ovakvo okruženje nam je "dobar dan".

Da ne bude zabune, niti mi je prvi put da sam na takvom jednom mestu, niti je to jedno od onih mesta zatvorenih za nas smrtnike, ali moram da priznam da mi je do večeras ta staklena zgrada predstavljala pojam nedostižnog, pa čak i, kad sam ja u pitanju, nezasluženog nivoa zadovoljstva i životnog stila. I sve do večeras mi nije pala na pamet jedna, do danas, maltene bogohulna ideja - da bismo baš tu mogli da počnemo da se sastajemo.

A večeras jeste. Večeras sam ja videla sebe sasvim blizu onog mog savršenog ja, a da stvar bude bolja - tako su me videli i drugi. Znate da vas možda sujeta vara ako se muškarci okreću za vama, ili stanu u sred priče dok vi prolazite, ali više niste tako sigurni u da se varate kad vidite da vas žene slikaju!

I nije u pitanju garderoba, verujte mi. Ko me je upoznao, već me je video u nečem sličnom. Ne, ne, stvar je promene u glavi. Stvar je, eto - u toj našoj kafi.

Ali sad da se vratim malo unazad, da dam smisao svemu ovome.

Juče sam se, naravno, probudila u 5, i s težinom u stomaku i sve jačom glavoboljom od nespavanja počela da jurim da stignem da nabavim šta treba, da se spremim... Jedva, ali stigoh. Bar sam mislila da je tako. ÄŚula sam sjajne ljude, veoma uspešne, koji su pre godinu dana bili otprilike na istom mestu na kom sam bila i ja, s tom razlikom što su hteli više, i radili.

Ok, prošlo, ostalo je da "odradimo" i žurku, i tako mi se nije išlo, da sam namerno izmišljala razloge zašto da ne odem, počev od glavobolje do nedostatka garderobe, da sam kasnila skoro sat vremena. Ĺ ta da vam kažem, toliko sam želela da me neko pozove i odvuče bilo gde drugde, da je po glavi počela da mi se mota pesma "Nađi me" (za one mlađe, od sjajne rok grupe Oktobar 1864, ukucajte i naći ćete ih).

Ipak, otišla sam, poslužila se, prošetala, i taman kad sam počela ozbiljno da spremam izgovor što moram da idem, i otišla do ogledala na zidu da stavim karmin pred odlazak, začula sam kako neko iza mene kucka u ritmu muzike - nožem i viljuškom. Okrenula sam se i - ukočila. To je jedna od najuspešnijih osoba sa ovih prostora čekala konobara, sama, bez pratnje svog tima ili drugih ambicioznijih kolega. A kladim se da je niko nije pitao ono što sam ja želela da je pitam već više od pola godine - kako je uklopila posao i pomoć nezbrinutoj deci.

Nisam razmišljala, samo sam prišla, pružila ruku i rekla - "Ja bih volela da se upoznam sa vama. Ja sam ..." Nisam stigla dalje od sjaja u njenim očima, osmeha koji joj se razvukao preko prelepog lica i reči "E, baš mi je drago, ja sam..."

U tih 2-3 minuta sam saznala sve što je meni tada bilo najbitnije:
- da je ona još jedna od onih uspešnih ljudi koji su prvo sjajni ljudi, velikog srca, ali su se kroz uspeh još i više oplemenili, i postavili sebi novi cilj - pomoći onima koji ne mogu da pomognu sebi;
- da sam dobila dovoljno informacija da "oživim" jedan od svojih najvećih ciljeva-želja u narednom periodu - da pomažem onima koji ne mogu da pomognu sebi, a naročito deci.

I od tada je veče krenulo drugim tokom. Odjednom je muzika bila sjajna, klopa boli glava, društvo fenomenalno, ljudi nasmejani, žene lepe (a tek momci!)... Drugo veče? Ipak ne - drugo raspoloženje.

Nažalost, glava me je stvarno otkidala, pa sam ipak otišla pre drugih, ali sat vremena kasnije, i vrlo nerado. Kažu da je tek posle bilo dobro!

To je bio dan prvi.
Korisnikov avatar
PostPoslato: 20.02.2011. 20:22
Dan drugi, ali buđenje nije u 5. Ne, ovaj put je u 4.15! Da čovek poludi!

I opet jutarnje vežbe, meditacija, tapkanje, ali me glava razvaljuje i na kraju moram da odremam još malo. I zamalo da zakasnim na nastavak.

Stigla nekako, priključila se onima koji su već bili spremni i počela da slušam. I mada sam te ljude do sada čula 100 puta, ovaj put su bili toliko drugačiji, promenjeni, usmereni, da sam samoj sebi delovala kao relikt nekog prošlog vremena, zalutao među žive ljude. Sjajne informacije, sjajna atmosfera, i ja polako počinjem da se uključujem. I na kraju - specijalni gost.

Toliko sam slušala o njemu i njegovim uspesima da sam se spremila da pišem najbrže što mogu, ne bih li pohvatala što više poslovnih "caka", ali osim nekih osnovnih, koje sam već znala, doduše, u malo drugačijoj formi, ništa posebno novo on tu nije rekao.

A onda se pojavio slajd jednog slatkog, izgubljenog mačeta, i kao da je meni rekao:
Ĺ ta, nisi sigurna šta sad? Kreni iz početka.
Ĺ ta kažeš, prolaziš kroz težak period? Treba ti padobran?
LAĹ˝OVÄŚINO! Samo nalaziš izgovore, umesto da nađeš način.

A onda, da ne bude da me je baš ošamario, rekao još jedno:
NIKAD NE ODUSTAJ!
Jer nikad ne znaš šta može da se desi, možda se vaš san nalazi baš iza sledećeg ugla.

I ovde je vreme da kažem svoje prvo hvala - i to Lalooni, što mi je rekla isto to, nikad ne odustaj, i Nenadu, Tajni i Petku za ono prvo, ne traži izgovore, nego prioni na posao. Doduše, ja sam čula da je moj brod možda već iza kružnog toka, ali to je to, slažete se.

Sledeće pitanje koje niko ko hoće da gradi uspeh u ovom ili bilo kom poslu ne sme da zaobiđe je bilo:
KOJI JE TVOJ SAN?

Da li je dodatnih 500 evra mesečno san? Kako kome, može da bude. Ali zašto samo tako malo? Vizija! A onda je dao primer osnivača firme koji je svom prijatelju rekao da će jednog dana i banke biti deo ove kompanije, i pokazao mu kreditnu karticu te "svoje" banke - svoju plastičnu člansku kartu. Opipljivo, čvrsto, zeleno. Da li da mu verujem? Ako je taj isti čovek pre 15 godina, kad je firma tek krenula ozbiljno da radi u više zemalja, rekao da će ova firma praviti promet od više milijardi dolara, i ta cifra je dostignuta prošle godine, zašto da mu ne verujem?

Poenta je, da nije on tada sanjao ovoliku firmu, gde bismo mi sada bili?
I ko još sme da mi kaže da ne mogu da imam onu moju kuću sa bazenom, onaj moj džip i poršea, onaj moj brod...?
Dakle, drugo hvala - opet istim ljudima, i svima koji ste poverovali u moj san.

A onda je, da ilustruje lepotu uspeha, ne novca, nego mogućnosti koje nam se otvaraju kada ga imamo a želimo da pomognemo drugima, najavio kolaž svojih omiljenih scena iz svog omiljenog filma - Potraga za srećom!
A scena koju je izdvojio je bila kada otac u stanju potpunog očaja sinu kaže da nešto neće uspeti, a onda se seti kako je njemu bilo kad su mu to govorili, otrezni se i kaže sinu:
NE DOZVOLI NIKADA I NIKOME DA TI KAŽE DA NEŠTO NE MOŽEŠ.
BRANI SVOJ SAN!
AKO NEŠTO ŽELIŠ, UZMI GA.
I kad je pitao ko je gledao taj film, bila sam srećna kad sam videla da sam u probranoj manjini, i bila ponosna što imam druga koji me filuje tako dobrim i moćnim stvarima.
Treće hvala ide, naravno - Tajni.

A onda dodatno objašnjenje. On je sam montirao delove tog filma da ga podsete na to da onaj ko ZNA da će pre ili kasnije uspeti, samo treba da bude uporan i strpljiv, i da ne obraća pažnju na sve one koji mu govore suprotno.
ÄŚetvrto hvala - za onoga ko mi je napisao da ja to ZNAM.

A onda serija pitanja.
Dobro, rešili ste da uspete, a da li se vidite u trenutku uspeha?
Koju muziku puštaju tada? Ĺ ta nosiš na sebi? Koje rečenice izgovaraš? Kako se osećaš?
Da li vam je ovo poznato odnekle?
Peto hvala - triu fantastikus, Tajni, Nenadu i Petku.

I, na kraju, izbor. Ova firma će za pet godina biti duplo veća, sa nama ili bez nas. Samo je pitanje - šta ja hoću? Malo ili mnogo?
Verovali ili ne, odmah mi je pala na pamet moja sadašnja trula garnitura, i moja lepa, kožna garnitura iz moje osnovne vizije. Ĺ ta mislite šta sam odabrala? Pa naravno - puno!
Ĺ esto hvala - svima koji su izabrali isto.

Onda nova kvalifikacija, za suludo luksuzan hotel kraj Dubrovnika, a kladim se da ću kad ga pronađem na internetu otkriti da je plaža pored njega ista ona na kojoj sam već videla sebe, i to pre skoro godinu dana. Ĺ˝marci! Hoću li biti tamo? Još pitaš!
Ovo je ono što bi se moglo nazvati znakom, nečim što instiktivno prepoznajete kao dokaz da ste na pravom putu.
Dakle, sedmo hvala onome ko je rekao - veruj svom instiktu.

I kada neko bude jednog dana zahvaljivao vama na energiji, pomoći, idejama... zahvalite vi njemu/njoj što vam je dozvolio da uđete u njegov/njen život.
I stoga osmo hvala - mojem Suncu, Neni, Mili, Mim, Kalini, Ivi, Djordju, Ĺ veci, Olimpijadi, Modesti... i ostalima kojima je značilo moje petljanje po ovom forumu.
A jednog dana će i vama zahvaljivati, kao što sam ja zahvaljivala vama, pa ćete se uveriti.

A biće uspona i padova, uspona i padova, uspona i padova... Da li možete da zamislite dijagram tog uspeha? Da li vas podseća na nešto?
Kardiogram! To je tako normalno kad je čovek živ, ima srce i vodi ga strast.
Sreća, razočaranje, oduševljenje, tuga...
Ko želi miran život, platicu, radno vreme od 7 do 3, penziju... super, neka ga.
Ali ko je otkrio da može da sanja, i da te snove može da ostvari, i da uz to ima pomoć prijatelja koji će mu reći kako... ta(j) ne može ništa drugo nego da kaže
JA HOĆU VIŠE, HOĆU SVE!

I odmah zatim -
HVALA VAM PRIJATELJI !!!

I da zaključim.
Dragi moji, nadam se da ovo niste shvatili kao reklamu, već kao dokaz da smo na pravom mestu i među pravim ljudima. A dokaz je to što sam se ponovo uverila svojim očima da su i drugi ljudi, normalni i obični kao i vi i ja, uspeli da ostvare svoje snove.

Ali su shvatili da prvo treba da imaju san, da čvrsto veruju u njega, da rade na njemu isto onako vredno, disciplinovano i pedantno kao i na svakom drugom radnom zadatku, i da će tek tada početi da se dešava uspeh.

Dakle, postignite uspeh prvo u glavi, pa će se on desiti i stvarno.
Imaginacija stvara realnost.
Ko li mi je to beše rekao... jedno dva miliona puta...

I, još samo nešto.
Danas sam već rekla Tajni da nameravam da ubacim u četvrtu. Dakle, trebaće mi sva vaša pomoć da to i postignem. A onda ja častim piće, i to "tamo". Obećavam!

Voli vas vaša m

P.S. - ÄŚitava prezentacija je bila ilustrovana - smajlijima! Tajno - genije!
:D :dance: :lol: :handgestures-thumbup: :happy-bouncygreen: :happy-cheerleaderkid: :happy-jumpeveryone: :laughing-rolling: :obscene-drinkingcheers: :romance-grouphug: :romance-heartbeating: :text-bravo:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 20.02.2011. 21:32
mau,

podsecas me na Balasevicevog Vasu Ladackog:

"Kazu da je bio cudna sorta" :D
Korisnikov avatar
Site Admin
PostPoslato: 20.02.2011. 21:56
Aaaaaa.... Potraga za srećom... :doh:

Mau mi je danas poslala SMS gde je oduševljeno napisala da puštaju film "Potraga za srećom". A ja ko pao s Marsa. Koji film, ko pušta, gde, šta...???

Tek sad shvatam da je to u stvari "Pursuit of Happyness" o kom sam pisao ranije na blogu. Ĺ ta ćeš kad ne prevodim...

Mau, ja bih te zamolio za neke detalje... ko je pričao, kakav skup, jel mogu ja u Dubrovnik :D

I još nešto... znam da imaš iskustva sa Zastavom 101 (beše crvenom?), ali moderni automobili imaju pet ili šest brzina. Zato, umesto u četvrtu, ubaci u šestu :lol: :lol: :lol:

I samo napred!!!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 20.02.2011. 22:34
Petak, jezik pregrizao! :x

Sad moram da radim reviziju i za tebe! :doh: :lol: :snooty:

I to baš kad sam htela da te pitam za savet šta i kako dalje - u četvrtu ili u šestu (šta zna dete... :D )

Ne, znaš šta ću? Počeću da se družim sa 14subotom!

E, oduševila sam se kad sam videla ime!

Zato, 14 suboto - :text-welcomeconfetti:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 20:40
PostPoslato: 20.02.2011. 22:39
mau,

nisi me razumela. :oops:

Mislio sam da si ti cudna sorta. :D

Nisam mislio na celu pesmu :D
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 20.02.2011. 22:40
Mau, ulepšala si mi veče! Slika

Neka ti je sa srećom, baš se radujem zbog tebe!Slika Slika
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.

Pridružio se: 25.01.2011. 00:02
PostPoslato: 20.02.2011. 23:07
.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 19.12.2010. 23:38
PostPoslato: 20.02.2011. 23:08
Boze zeno...kakva energija!!!
Sta reci osim :clap: :clap: :clap:
...............................................
Kad si srecan ti uzvikni mau mau :violin:
MAU!
When you have exhausted ALL possibilities, remember this: you HAVEN'T. ♥ Thomas Edison

BELIEVE there is always, always, always a way ! ♥•*´¨♥¸.• ♥ ´*.*♥¸.•
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 20.02.2011. 23:40
pozdrav svima. Mau :thumbup: , 14 subota pozdrav i :text-welcomeconfetti: i objasnite i meni sta znaci 14 subota. Mozda i znam a ne znam. :doh: :lol:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.02.2011. 00:03
Pa, hvaaaaaaaala!

I sad meni pada na pamet Balašević, ali "šta ću kad volem" (ili tako nekako) - sve vas! :D

Ali, moram opet da vas vraćam na poentu priče - ljudi, imamo sjajne ljude ovde, od kojih sam sve naučila što sam do sada uradila. A nisam još ni zagrebala!

Na sreću, imaju živce ko konopce i iz nekog razloga im se još uvek nisam smučila, pa ću tek sad da ih koristim! A to isto i vama preporučujem! Ali, za početak prvo pročitajte šta je do sada napisano na tu temu. ÄŚisto da ne gubimo njihovo vreme. Jedno je što zaista iskreno žele da pomognu, a drugo je što moraju da kažu jedno isto po sto puta. Nije ljudski a ni čovečanski da ih tako cimamo.

Uskoro će ovaj naš forum biti pregledniji i usmereniji, pa nećete više lutati. Znate ono - red u kući, red u glavi. A nadamo se da ćemo uspeti da nagovorimo neke ljude da spreme prava predavanja, po temama, tako da će svima, pa i meni, biti lakše. Jeeee! :dance: :clap: ;)

A onda čik da čujem da se neko žali na moderatore! :twisted:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 21.02.2011. 00:10
Mila, osim što očigledno ima veze sa petkom 13, nemam predstavu u čemu je štos. Ali mi se već sviđa!

Dakle, 14suboto - u čemu je štos?

Znam da i Petak umire od želje da te pita to isto, ali glumi kul facu, pa neće. :D

A inače je fenomenalan lik, ali ovo mora da ga je malo bocnulo (geniji su obično malo sujetni, znaš ;) )

Petak je moj drug! :romance-kisscheek:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 20.12.2010. 13:10
PostPoslato: 21.02.2011. 00:45
Ja mislim da je očigledno, otkud petku nick, pričao nam je...dakle i subota 14, verovatno je rođena neke subote, nekog četrnaestog, uh a da li je ž :D
A možda jednostavno zato što posle petka 13., dolazi subota14.
Najbolje stvari u životu ne koštaju ništa.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 25.01.2011. 19:26
PostPoslato: 21.02.2011. 06:39
MAU, divno !!!
Hvala ti sto delis sa nama svoja iskustva, znaci puno :clap:
Iako te nisam upoznala, neverovatno je to koliko zracis :D

Pridružio se: 20.12.2010. 06:13
PostPoslato: 21.02.2011. 08:19
.
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva