Koriscenje tajne za ostvarenje zelje

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 21.07.2015. 16:40
PostPoslato: 21.07.2015. 19:30
Moja djevojka radi na jahti nekog biznismena iz Srbije kao domacica. Iz tog razloga mi ne mozemo da se gledamo jer oboje imamo mnogo posla a i ona uvjek mora da bude u pripravnosti u slucaju da gosti dodju na jahtu.

Jedne subote vece mi se pozalila kako u srijedu ima ispit na koji nece moci da stigne jer su gosti na jahti i nece ici prije petka. Rekao sam joj da ne brine i da ce stici na ispit ali ona mi nije vjerovala. Svake noci sam izgovarao prije sna "Njene gazde imaju hitan slucaj na poslu i moraju da se vrate nazad u Srbiju kako bi izgladili situaciju, stici ce na ispit i porvescemo noc zajedno". Cvrsto sam izgovarao ove rijeci i vec osjecao emocije (srecu, odusevljenje, ljubav...) kao da se to vec ostvarilo.
U utorak vece sam imao tako jak osjecaj kao da mi je moja djevojka sve bliza i bliza. Oko 11 sati uvece dobio sam poruku da je stigla i da me ceka kod nje kuci. Odma sam posao kod nje i proveli smo divnu noc.
Ujutru kad smo se probudili iz radoznalosti sam je pitao kako je uspjela da ubijedi gazde da joj daju slobodan dan s obzirom da su gosti na jahti. Rekla je da nije dobila slobodan dan vec da je vlasniku iskrslo nesto hitno na poslu i da je prvim avionom morao da ode za Beograd.

Eto to je moja prica. Nadam se da sam vas motivisao da vjerujete u Tajnu. :)

Pridružio se: 15.12.2014. 00:02
PostPoslato: 07.09.2015. 12:38
Luka odlično, puno ti hvala što ovo dijeliš sa nama.... Baš me inspirira i daje mi snagu.

I dalje podijeli sa nama sve što si privukao.....to mi daje motivaciju da mogu i ja...

puno pozdrava....

Povratak na Lična iskustva