Univerzum mi poručio nešto :)

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 22.12.2014. 20:22
PostPoslato: 09.01.2015. 17:52
Cao svima :) . Jutros sam se probudila u 6 sati kao vestica ,jer sam sam sanjala jedan (poceo je kao strašan ,a završio se čudesno ) san vezan za moj "san na javi" :D . Naime, ko nije upućen moja želja je da studiram u Moskvi ,a trenutno za to nemam finansijskih mogućnosti.

Pa da se vratimo na san ...

Moj san koji otvara oci ili dusu .
Sedela sam sa mamom u autobusu (tacnije ja sam sedela ona je stajala ) .Najednom autobus se iz nekih razloga zaustavio .Gledam kroz prozor ,vidim ljude protestuju,ali ne vidim dobro ,u roku od odmah shvatam da su to ''zivi mrtvaci'' iz one serije ''the walking deth''. I dok kapiram da ne treba izaci ja sam vec napolju. Svi padaju ko kruske jedan po jedan ja se probijam na pocetak ''kolone'' ,gde nailazim na jedan od onih restorana-motela na autoputu .Ulazim u njega da bih potrazila pomoc ,medjutim pravim gresku . Iz te kuhinje je sve krenulo . Vlasnik restorana je u stvari od toga napravio sebi razonodu. Svo osoblje restorana je takodje umesano . Sad shvatam da prava borba pocinje . Zamisljam maceve i njima zamahujem i iako u rukama ne drzim nista ja ih komadam bez kaplje krvi jednog po jednog . Shvatam da sam zavrsila krecem ka izlazu i cujem vlasnika restorana kako vice za mnom:''I pametno iskoristi sve ono sto si dobila''. Tada sve postaje jasno kao da sam od prvog trenutka znala kako sam se tu zadesila i za sta sam se zapravo borila. Ne nisam se nalazila u gradskom prevozu ,bila sam na autoputu prema Skoplju a isla sam u Grcku ,a sada me je cekao auto sa vozacem okrenut u drugom pravcu. U pravcu za Moskvu ,a Moskva nije sve sto je trebalo da dobijem. Osecala sam da me jos mnogo toga ceka . Tako ja udjoh u onaj auto najnormalnije kao da se do pre sekund nista nije dogodilo i mi krecemo .

Molim vas da mi date svoje mišljenje o snu ...znam da malo podseca na neki mix horora koje često gledam :roll: ali poruka na kraju mi izgleda kao neki znak ... :think:

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 09.01.2015. 20:02
Draga Leno,
previše horora. :D
Ĺ alim se. :) U onoj rečenici vlasnika: "pametno iskoristi sve što si dobila."
To mi nekako deluje kao naglašavanje Vasione da budeš zahvalna i da sada uradiš nešto što će te još više privući k Moskvi. A dobar je znak što si sanjala, jer to znači da ti je u podsvesti, odnosno, manifestacija je počela. :D A ti samo nastavi da osećaš svojim vibracijama (Emocijama) da je tvoj san u potpunosti java. :D
Jer on to i jeste. :*
Korisnikov avatar
Pridružio se: 28.04.2012. 00:06
PostPoslato: 09.01.2015. 20:48
Pa sve što sanjamo, uglavnom predstavlja neke dijelove naše ličnosti...
Mrtvi koje si sanjala su fragmenti tvoje psihe, beskorisni dijelovi karaktera, koje treba očistiti, odbaciti i vjerovatno se već u tebi odvijaju ti procesi, to mogu biti i misli, sa kojima si vjerovatno krenula da se obračunavaš. Ustvari, da bi neometano išla za svojim pravcem i ciljem, neophodno je da odstraniš ta inferiorna uvjerenja i stavove, da se izboriš sa tamnim sjenkama i strahovima u sebi koje ti unose sumnju po pitanju tvojih želja i namjera. Tek tada mijenjaš pravac i okrećeš se gdje treba.
http://duhovni-razvoj.blogspot.com/

Pridružio se: 22.12.2014. 20:22
PostPoslato: 09.01.2015. 22:03
Potpuno se slažem sa obema :) ! Svesna sam da ima još toga da se ''popravlja'' u mojim mislima ,ali ovaj san mi je dao znak da se ipak nešto pokrenulo !! Osim što mi je ulepšao dan tera me da se trudim dalje :) ! Hvala vam na komentarima od srca .Poljubci za obe :))

Povratak na Lična iskustva