Kako do željaaa. <3

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 29.09.2014. 11:12
PostPoslato: 06.01.2015. 13:21
Dragi moji,
poželela sam da podelim sa vama sve što sam do sada naučila. :D
Prvenstveno, nama je kao ljudskim bićima, još od malena usađena potreba za ljubavlju. :D Tako da, zavolite sebe. Kažite sebi da se prihvatate takvi kakvi ste sada. :D I govorite "Biram da prihvatim sebe i biram da zavolim sebe, svoje telo i svoje misli... Jer ja sam neverovanto biće. Ja sam taj/ta koja ima moć da izabere. I SADA BIRAM. Ljubav. " :D
Oprostite. Nije lako. Ali izaberite to. Imate divnu meditaciju kod Ane Bučević za opraštanje i toplo preporučujem svima. :D Jer zaslužujete da oprostite nekome ili sebi. Da biste se oslobodili. To je divan osećaj lakoće. :D
Da bi se želje ostvarile, potrebno je samo da shvatite da vi to već imate. Postoji sve što vi poželite. :violin:
Apsolutno sve. Dovoljno je samo da kažete "Biram da prihvatam svoju želju. Biram da joj dozvolim da dođe do mene. Ali, i ako ne dođe ona, znam da dolazi nešto još veće, bolje, primernije meni, što je moja duša spremila za mene. Zato, draga Intuicijo, vodi me na put moje sreće. I biram da sada osećam radost. Ushićenje. Dopuštam taj osećaj sada da struji mnome."
Plešite sa tim osećajem. :D
Upustite se u imaginacije. Nevil Godard je neprevaziđen po tom pitanju. :D Barem u mom slučaju. :)
I preproručujem :
https://www.youtube.com/watch?v=qKg8xEN4tas

https://www.youtube.com/watch?v=66OFKYuzH1k
<3 Srećno Badnje veče i Božić. :D <3

PostPoslato: 07.01.2015. 22:03
Dragi moji,
Hristos se rodi. <3 Jučerašnji post je bio ipak prekratak po nekom mom ukusu. I možda nejasan onima koji se po prvi put susreću. Prvi problem (koji ćemo mi nadalje zvati "izazov") jeste što premalo prakse, a previše teorije.
Zato, svi koji su zainteresovani mogu da počnu.
1. Meditiranje. Ĺ˝elim da svako počne svakodnevno, u skladu sa svojim mogućnostima da izuzme vreme i da meditira. Ne vođena meditacija, ne neka posebna mantra ili položaj. Sedite, lezite, kako god. Savetovala bih da uzmete slušalice i pustite malo tihe muzike koja će ublažiti spoljašnju buku. Neka bude instrumental. Najmanje će vas podsticati da mislite o rečima, a više da slušate te talase i da osetite njenu energiju. I sada : Pustite misli. Neka Vaš Um blabeta i blabeta. Samo neka lete misli i neka on priča. A vi se postavite tako da osluškujete šta mislite. Postanite svesni o čemu mislite. Pokušajte da se prisetite o čemu ste mislili. I recite sebi da vi inate moć. I sada, uporedo sa mislima, neka one pričaju, vi pokušajte da osetite energiju muzike. Neka bude neka divna, vesela melodija. :-) I tako svaki dan pomalo. Osvestite se.
Nakon određenog vremena praktikovanja ove meditacije, možete početi elsperimentisati. Vođene meditacije su dobre za početnike, da se naviknu na taj period da sede i da slušaju sebe. Ukoliko neko želi, može da snimi sebe. :-) To je najefikasnije. I u pozadini svog glasa, odgovarajuća muzika. Vesela. :-)
2. Afirmacije. U kojima ćete svesno reći da vi imate moć izbora sopstvenih misli. Recite :"Danas biram da se osećam odlično. Sada biram da prihvatim sebe ovakvu kakva jesam. Biram da prihvatim ljude oko sebe. U redu je. Osećam osećaj težine u svom stomaku i shvatam da su to negativne emocije prikupljene odavno. Neka ih. Prihvatam ovaj osećaj. Jer ako bih se borila protiv njega, on bi samo rastao. Tako da, prihvatam ga. Sada ću ili da se isplačem ili da uzmem jastuk pa da vrištim, da ga lupam ili da trčim. I shvatam da je ovaj osećaj samo varka. Moje prirodno stanje je stanhe radosti. Ovo je samo kontrast. Dopuštam sebi da osećam ovo. Prihvatam ga. I isto tako, prihvatam da radim na sebi. Biram da radim na sebi. Biram da budem Kreator."
Ono što je za aformacije najbitnije jeste da se ne prikriva stvarna situacija. Već da se ona prevaziđe. A to se radi samo uz pomoć reči "biram" i "prihvatam". Afirmacije treba da budu u sadašnjosti. Takođe, "what you resist, persist" ili "ono protiv čega se borite, raste." Savetovala bih da se afirmacije koriste što češće i da sa njima pomažemo sebi da prevaziđemo, kao i da zavolimo sebe. Govorite sebi :"Biram da prihvatim sebe. Moje mane (nabrojte) su samo moja perspektiva. Moja Duša i Vasiona voli mene zato što sam divno i moćno biće. I nabrojte svije vrline. I to radite pred ogledalom. Posle određenog vremena, zavolećete sebe zaista. I to ćete videti po svojim izvorima. Po svom samopouzdanju. Tek kada iskreno budete voleli sebe, moći ćete da kažete da se volite. Napišite pismo sebi. :-)
3. Imaginacija. Za one koji imaju želje koje žele silno da ostvare. Imaginacije radite da se osećate veselo. Neka to bude prvi i pravi razlog, a ne privlačenje željenog. Ono što vi želite, već je kod vas. Jedino što ga ne doživljavate u vašem iskustvu. A razlog tome je što se vibracije ne podudaraju. Kada uz pomoć meditacije spoznate koliko ste moćni, shvatićete da sve možete da privučete k sebi. Apsolutno sve. Dakle, imaginacije je potrebno doživljavati iz svoje kože. Ne da posmatrate sebe, već iz svoje kože. Npr. Ĺ˝elite sat. Gledajte ga na svojoj levoj ruci. Zamislite kako se čuje tiho zveckanje kazaljki. Pa kako se okreću. Kako brojevi izgledaju. I upotrebite ostala čula. Uključite emocije odgovaranjem na pitanje "Zašto želite taj sat i kako biste se osećali kada biste ga imali? :-)
Ukoliko neko poželi još nešto da dodam ili opišem, rado ću to uraditi čim nađem vremena. A sve vas izazivam, koji do sada niste nikada ovo radili da pokušate. Svakog dana iznova. Dok ne postane lako.

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 08.01.2015. 12:36
Pazi sad Ja opet obrisala ceo tekst nemari pisem ponovo.Kraljice draga ja sam sa vama par godina ucim radim i stalno nesto novo saznajem.Pitala sam se kakvim sam to mislima privukla mnogo nezgodnu svadu izmedu mene i moje dece ,to jest cerk aisin su mi se zavadili i zet.Posto ja znam puno toga sa tajne a opet nisam to umela primeniti i mnoga sam patila zbog toga sad vise necu STOP.Sad biram radost ,biram zadovoljstvo i mir u srcu.I moja afirmacija za ovaj mesec je.Sve zelje mog srca se ispunjavaju,ja zaista verujem da je tako.Oprosti ,volim te HVALA HVALA HVALA.

PostPoslato: 08.01.2015. 12:38
Pazi sad Ja opet obrisala ceo tekst nemari pisem ponovo.Kraljice draga ja sam sa vama par godina ucim radim i stalno nesto novo saznajem.Pitala sam se kakvim sam to mislima privukla mnogo nezgodnu svadu izmedu mene i moje dece ,to jest cerk aisin su mi se zavadili i zet.Posto ja znam puno toga sa tajne a opet nisam to umela primeniti i mnoga sam patila zbog toga sad vise necu STOP.Sad biram radost ,biram zadovoljstvo i mir u srcu.I moja afirmacija za ovaj mesec je.Sve zelje mog srca se ispunjavaju,ja zaista verujem da je tako.Oprosti ,volim te HVALA HVALA HVALA.

PostPoslato: 08.01.2015. 14:39
Draga Saša,
Tako treba! :-) Onima koji veruju, sve se da i pre nego što požele. ;-)
Ĺ to se tiče te svađe, promeni perspektivu. Pokušaj da sagledaš razlog i da ga promeniš, naravno ukoliko je to u tvojoj moći. :-)
Savetovala bih ti i subjeltivnu komunikaciju. :-)

PostPoslato: 09.01.2015. 21:47
Hvala na odgovoru Kraljice moja.Ja nemogu da joj pridem moja cerka zivi u Australiji a ja u Srbiji,fizicki nemogu da joj pridem ali mentalno mogu.Sagledavam ja razloge sto se ona toliko naljutila na mene i brata no nisu mi bas jasni razlozi.Dali je to njeno mozda neko nezadovoljstvo zivotom tamo sa zetom ili ti neki drugi razlog,ja imam osecaj da me ona tako zestoko napada i vreda da ona ustvari trazi od mene pomoc no ja neznam kako da joj pridem.Jedino da sa njom mental uspostavim komunikaciju slanjem ljubavi oprostaja i zahvalnosti sto je imami nju i brata njenog.Ja sam im oprostila ,volim ih i mislim da oni nikako ne shvataju da ja imam pravo ipotrebu i sebe da volim,posto ni je suprug preminuo pre godinu ipo od teske bolesti.LJubim te i volim oprosti mi na ovom iskrenom postu.Ja nevolim da lazem i iskrena sam,stabilna i cvrsta kao stena ali ija imam dusu i zelim da me neko voli ,mazi i pazi kao ija njih.Hvala vam sto ste tu i sto sam ja sa vama.

PostPoslato: 09.01.2015. 21:48
Hvala na odgovoru Kraljice moja.Ja nemogu da joj pridem moja cerka zivi u Australiji a ja u Srbiji,fizicki nemogu da joj pridem ali mentalno mogu.Sagledavam ja razloge sto se ona toliko naljutila na mene i brata no nisu mi bas jasni razlozi.Dali je to njeno mozda neko nezadovoljstvo zivotom tamo sa zetom ili ti neki drugi razlog,ja imam osecaj da me ona tako zestoko napada i vreda da ona ustvari trazi od mene pomoc no ja neznam kako da joj pridem.Jedino da sa njom mental uspostavim komunikaciju slanjem ljubavi oprostaja i zahvalnosti sto je imami nju i brata njenog.Ja sam im oprostila ,volim ih i mislim da oni nikako ne shvataju da ja imam pravo ipotrebu i sebe da volim,posto ni je suprug preminuo pre godinu ipo od teske bolesti.LJubim te i volim oprosti mi na ovom iskrenom postu.Ja nevolim da lazem i iskrena sam,stabilna i cvrsta kao stena ali ija imam dusu i zelim da me neko voli ,mazi i pazi kao ija njih.Hvala vam sto ste tu i sto sam ja sa vama.

PostPoslato: 10.01.2015. 21:25
Draga Saša,
Sada sam ubeđena da je subjetivna komunikacija ono što Vam je potrebno. :) Pokušajte! Samo ćete dobiti. :)
Naravno da treba da volite sebe! :D Sve je trenutno onako kako treba da bude da biste i Vi i Vaša deca nešto naučili. :) Sve će biti u redu. :) Samo verujte. :)

PostPoslato: 10.01.2015. 21:46
Dragi moji,
Htela bih da podelim još po nešto sa vama. :)
Mali trik za samopouzdanje jeste : Ispravite svoja leđa. :) I trudite se da što češće to radite. :)
Osmeh. Stanite ispred ogledala. Minut-dva. I gledajte. Smejte se. Pustite zvuk smeha. Isprva će biti lažan. Ali posle, posle postaje onaj pravi, zarazni smeh. :)
Onoga trenutka, kada osetite da ste se zabrinuli, ili da ste uplašeni... Stres i slično. Dišite. Duboko. I brojte. Izdah-udah. Koristite "ommmm". :) Osvežiće vas. :) I pokušajte da barem 5-10 minuta to činite. :)
I onda pogledajte u oči svom izazovu. :D I pokažite mu koliko ste neverovatno Biće. :)
Ĺ to se tiče želja, volela bih da vam svima kažem da je želja iskaz Božije namere za vas. :) Ja kada sam prvi put čula tu rečenicu sam se naježila. :)
I svaki put kada poželim nešto kažem sebi :"Moja želja je izraz Božije namere. On zna da je ja zaslužujem. Biram da prihvatim svoju želju u svojoj realnosti."
Sada zamislite što življe svoju želju! JAKO Ĺ˝IVO.
Osećanja ne zaboravite. Unesite sreću. Ushićenje. I fokusirajte se par minuta samo na emociju radosti. I ponovo živo zamišljajte želju. Znajte da je stvarna i osetite zahvalnost. :)
Savetovala bih svima da počnu da čitaju "Kreativnu Vizuelizaciju", Ĺ akti Gavajn, "Magiju" R. Bjurn i predavanja Nevila Godarda! :D
P.S. Ĺ to se tiče afirmacije "Sve želje moga srca se ostvaruju." ---- "Biram da se sada sve želje moga srca ostvare zato što ja biram da zaslužujem radost i slobodu koju mi želja pruža. Moćan sam Kreator i znam da je sada na svome putu." Potrebno je uključiti emocije kako bi afirmacija bila efikasna. :*

PostPoslato: 11.01.2015. 16:07
https://www.youtube.com/watch?v=v2qexizekIY
Poslušajte. :D

PostPoslato: 15.01.2015. 18:59
Hvala i opeh hvala na odgovoru Kraljice,eto mene saznala sam sta je subjektivna komunikacija i upraznjavam,i vec u prvom ciklusu ima pomaka idem pauza pa dalje do zeljenog potpunog cilja.Samo mi nije jasno kako da ostvarim komunikaciju sa bratom i sestrom kad su obadvoje tvrdoglavi kao KONJINE( izvinjavam se plemenitim zivotinjama ).Ja cu sa njima ponaosob subjektivnu provesti kako dalje,ljubim vas?

PostPoslato: 17.01.2015. 10:17
Hahahah. :) Nasmeja me ovo "tvrdoglave konjine". :) Samo se ti opusti, iskreno napiši subjektivnu komunikaciju, i lepo je primenjuj. :) A savetovala bih ti da i ovako pokušaš da stupiš u kontakt sa njima. Mislim da bi jedno "Volim vas i nedostajete mi" sasvim uredilo stanje. :)

PostPoslato: 18.01.2015. 09:15
Hvala ti divna persono Kraljice na savetima.Izludivali me do besvesti i onda sam postavila sebi nameru.E nsad je dosta ajd sad da radimo na drugim poljima svesti da vam majka da do znanja da i ja nesto ucim i znam.Sad mi je namera biti sa njima u subjektivnoj komunikaciji pa ivemo dalje.Sa sinom mogu komunicirati ,ma on me necuje nerazume i samo blebece bez veze,te to je tvoja cerka te ti si kriva stosi ovo i ono i zato dok im ne postavim nove namere u glavu veruj da ovo daje bolje rezultate tojest osecaje.Pobosava se i ova verbalna komunikacija ja cekam da se oni jave a ja radim svoje.Volim sebe naj naj vise na svetu bas ovakvu kakva sam a volim i njih sa vvim manama i vrlinama.E dragi moji prijatelji mozda moje iskustvo pomogne nekome ko se nade u slicnoj situaciji,zato pisem .Hvala i volim vas.

PostPoslato: 26.06.2015. 18:08
Dragi moji,
Vraćam se ponovo na svoj Put. :) Ništa me ne zanima više. :) Osim da se osećam dobro. :) Sada konačno imam sasvim dovoljno vremena i za sebe i za druge oko sebe. :) I prihvatam to vreme da iskoristim na koristan način. :) Svaki dan ću raditi neku od tehnika na koje sam nailazila, u skladu sa svojom Intuicijom. :) Već sam naučila mnogo da je slušam. :) I Anđela ÄŚuvara. :) Zaista ne znam da li ja zapravo čujem neko Više Biće ili ne... Ali prija čuti njegov glas. :) Dođe mi poput melema za ranu. :) Svaku. :) To je moj najbolji prijatelj. :) Koji ustvari izvire iz mene. :)
Nevila Godarda sam počela baš, baš da proučavam i nekako mi njegova učenja baš leže. :) Ali ima tu naravno još mnogo sjajnih autora. :)
Jedan glasić u meni mi govori da ću biti mnogo istrajnija u svemu ovome ukoliko budem svaki dan pronalazila barem 10-15 minuta da dođem ovde i kažem vam šta sam radila. :) Ovaj sajt mi dođe kao motivacioni trener. :) Neko kome moram da ispričam šta sam ja to tačno radila i koji su bili efekti mog rada. :)
Koliko god da sam se trudila da održim taj neki ritam sa mojim radom, uvek bi mi se nešto umešalo ili iskočilo, i na neki način me sprečilo. :) Ali ja sam ta koja dozvoljava da me nešto spreči, zar ne? :)
Zato, Kraljica će da zasuče rukave i redovno piše svom treneru sve što radi, ne bi li uspela da održi svoj tempo. :)

PostPoslato: 29.06.2015. 18:40
Dragi moji,
ja sam se oduševila sa knjigom "Kaluđer koji je prodao svoj Ferari". :) Moja mama ju je dobila na poklon, a sada je prosledila meni. :) Oduševljena sam sa njegovim načinom objašnjavanja. :)
Inače, trudila sam se da uvek u toku dana dišem duboko, da pomažem svima kojima mogu da pomognem, čitala sam knjige, gledala smešne i zanimljive filmove, ali nekako se ponovo nisam dobro osećala. :) I naišla sam juče na ovu knjigu i bila sam toliko vesela samo čitajući, da sam sedela na terasi dok je kiša padala i grmelo i uživala! (Ja se "plašim" grmljavine). :)
Naravno, danas sam se bavila i imaginacijama, onako kako dobri stari Nevil Godard kaže. :)
P.S. Prvi put sam pravila krompirušu i bila je odlična. :D
Sutra ću, poput Savanaca, ustati u 5 i krenuti u čarobnu avanturu. :) Javljam vam utiske. :dance:

PostPoslato: 16.07.2015. 20:39
Dragi moji,
"Kaluđera" zaista vredi pročitati. :-) Baš me je doveo do još jedne divne, divne promene! :-) Uživam u svakom času svog života. :-) Ono za šta neki ljudi misle da je teško ili frustrirajuće, ja sam svesna da je lekcija! :-) Eto, čak dotle sam došla. :-) Uopšte se ne opterećujem sa bilo kakvim emocijama. :-) I smatram da nijednom ne treba lepiti etiketu "negativna" ili "pozitivna". :-) To je jednostavno emocija koja nam pokazuje da li smo ili nismo li u skladu sa našom Dušom. :-) I svaku treba proživeti. :-) Jer posle nje dođe ono saznanje koje nam je potrebno. :-) Ĺ to se tiče mog cilja, znam da je moguć. :-) Znam da se trenutno nalazi u "tampon-zoni" i da je potrebno određeno vreme da ja sazrem dovoljno da ga preuzmem i u fizičkoj stvarnosti. :-) Spremna sam da uživam u čitavom tom putovanju. :-) I hvala ti dragi Bože na tome. :-)
P.S. Radila sam meditaciju od Lise Beachy. Naziv je "Meet your Guardian Angel". :-) U njoj sam saznala da je moj Anđeo plavook, ima riđu kosu (ginger), da je luckast, vickast, mudar, strpljiv i da je pored mene da mi pruži odgovor na svako pitanje, da me štiti i voli. <3 Ovakvu kakva jesam. :-) Zato mu mnogo hvala. :-) I pored svega ovoga, njegovo ime je Nataniel. :-)
Toliko od mene ovaj put. :-) Uživajte u svom Ĺ˝ivotu! ;-)

PostPoslato: 17.07.2015. 19:42
Dragi moji,
ja baš baš napredujem. :) Danas sam shvatila da nisam samo ponekad svesna svojih osećanja, već stalno. :) Tačno prepoznajem kada osećam nemoć, strah, ljutnju i slično. :) I to mnooogo olakšava sve stvari. :)
Pride, shvatila sam još i da mi se i ne žuri toliko da dobijem svoju "dugoočekivanu želju". :D
Ĺ˝ivela sam i pre bez nje. :D I mislim da mi ovaj čitav period bez nje pomaže bolje da je uvidim. :D Ja postajem svesna da ja već jesam to. :D Da to postoji već za mene... Jer, samo zato što nam je nešto u glavi, ne znači da nije stvarno. :D Ja sam svesna da je stvarno. :D Osećam da je stvarno. :D I mislim da je dobro što ovde u fizičkoj stvarnosti ne vidim jasno još svoj san zato što sam ja zaboravila i dugo godina potiskivala kakav sam zaista Kreator. :D Ali sa razumevanjem sopstevnih emocija mi je jasno sasvim da jesam. :D I presrećna sam! :D
Sa ovim trenutkom, kakav on jeste. :D Zato što me uči nečemu. :D I jako sam zahvalna na njemu. :D Zato što je divan. :D Zato što je najdivnija lekcija koju sam ikada mogla primiti. :D I hvala mu na tome. :D
I u ovom savršenom trenutku, postajem zahvalna za sve što imam. :D Jasno sebi govorim šta sve imam. :D I mnogo ti hvala dragi Bože. :D Univerzume, Vasione, Tvorče. :D Ko god da si. :D Možda sam čak i ja. :D U skladu sa njima. :D
Ponovo plešem u igri Ĺ˝ivota. :D Ali sa jednom bitnom razlikom, JA UĹ˝IVAM U SVAKOM ASPEKTU. :D
Hvala Ti. :D

Pridružio se: 15.12.2014. 00:02
PostPoslato: 14.09.2015. 11:57
Draga Kraljice, opišite nam molim vas kako privuči tačno odredjenu osobu sa kojom smo več bili u vezi. Koje afirmacije, imaginacije i metode da upotrebimo?

Hvala puno. :whistle:

PostPoslato: 14.09.2015. 14:11
Draga Vortex,
Najpre bih preporučila da zavolite sebe i da poradite na svom duhovnom putovanju. :D MEDITACIJU. :D
Osvestite sebi zašto uopšte želite tu osobu ponovo k sebi. :) Vi ni sa čim ne možete naterati nikoga da bude sa vama. To je protivno Zakonu Privlačenja. :D Možete raditi subjektivnu komunikaciju, koju sam već u nekoliko tema opisivala, ali znajte da ta druga osoba ima slobodnu volju. :D Dakle, biće kako ona odluči. :D Vaše je svakako, da se i u fizičkom svetu potrudite da joj se približite, kroz akciju inspirisanu vašim imaginacijama. :D
A što se tiče afirmacija :" Ja sada biram da prihvatim da u moj Ĺ˝ivot dolazi osoba sa kojom ću moći da se ukladim na najviši mogući način i ostvarim ljubavnu vezu sa svim kvalitetima koje želim." :D
Imaginacija : Zamislite da se osećate voljeno od strane muškarca kakvog najviše želite (njegove karakteristike) i težite da ima one kvalitete koje vi želite u vezi. :D Zamišljajte ga kada idete u krevet, kako Vas njegove snažne ruke obuzimaju i drže zaštićenom. :D Zamislite kako on izgovara Vama koliko Vas voli, kako šetate i sl. :D
Ali, nemojte zamišljati određenu osobu. :D Univerzum zna bolje od Vas, a vi svakako težite samo emociji ljubavi, slobode, harmonije i slično. :D
Ali svakako, to može da se desi da je muškarac koga ponovo želite natrag. :D Samo se opustite i uživajte u trenutku. :D

Pridružio se: 15.12.2014. 00:02
PostPoslato: 14.09.2015. 18:10
Hvala draga moja Kraljice.....hvala od srca. :-D
Sledeća

Povratak na Lična iskustva