Savet mi je neophodan

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 07.12.2013. 20:26
PostPoslato: 07.12.2013. 20:48
Pozdrav svima na ovom forumu.Iscitala sam postove koji su veoma dobri jer tako vise saznajem o ZP..Ja 2 god primenjujem i radim na sebi ZP,,Pre par godina sam kupila knjigu Oca Tadeja-Kakav su ti misli takav ti je zivot-tada nista nisam razumela jer nikada nisam sebe videla kao osoba koja je zla-ipak u zivotu ima se dva puta dobar i los i onda koji odaberes radjaju se vrline ili mane i postajes takav,,duhovnost mi je oduvek vazna i sve ovo mi je poznato bilo do te knjige-ali da pocnem da se menjam,da ispitujem sebe je zahvaljujuci autorki Florens Skovel Sin-obe njene knjige i naravno Lujza Hej...Dali ima promena_Hm pa ima sebe sam jos vise spoznala ko sam i sta hocu da iskorenim iz sebe..Radim afirmacije i vizualizacije sada svaki dan,,ranije nisam svaki dan radila,,to je ono kako Lujza kaze dva koraka napred 1 nazad..ali nastavljas,,,bila sam razocarana jer nema rezultata koji hocu jako..dali jos ima nesto sto me sputava.nekada pomislim nemam dovoljno vere ali nije tako...podelicu sa vama da zaista u malim koracima se ostvaruje ali ne 100 posto...od malena moja opsesija ili fascinacija je bio bliski istok-kultura,muzika...mastala da tamo zivim itd..moje haoticne misli su me dovele u ovu situaciju nista drugo i niko drugi..takodje oduvek sam zelela zivot van zemlje-nemam pojmaa zasto,mada volim zivot i ovde to je jace od mene..evo sta mi se desilo-2 ponude da radim izvan zemlje u Evropi-nisam finansijski to mogla da ostvarim,,i stize mi ponuda za emirate i opet zbog finansija,,ppitanje sta radim kako nije dobro ZP...trenutno ne radim i evo ipak se deo kao ostvario,,sta ne radim kako treba..nejasno mi je..svako dobro svima i hvala unapred na odgovoru :drool:

Povratak na Lična iskustva