Moze da Pomogne a ne skodi:

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 08.03.2013. 10:11
Moze da Pomogne a ne skodi:
:D Kao prvo pozdrav svima,od prvog dana kada sam pronasao ovaj sajt moj zivot se malo promenio,na pozitivno naravno.Toliko pozitivne energije odavno nisam osetio i zato vam se svima mnogo zahvaljujem,najboljiste! :lol: :clap:
Ja sebe nazivam spiritualnom osobom, i mogu da kazem da sam zahvaljujuci zakonu privlacenja ili tajni(inace ja licno to nazivam moc podsvesti) postigao puno u zivotu.Lista je predugacka al da napomenem neke stvari koje su se ostvarile zahvaljujuci ( minimum 51%) koriscenju moci moje podsvesti i univerzalnog zakona: - preziveo ratna sranja
Imao puno dobrih devojaka :whistle:
Rano poceo sa samostalnim biznisom i imao puno uspeha
Putovao po svetu,naucio puno stranih jezika :violin:
Upoznao zenu svog zivota i dobijo predivnu decu :dance:
Zivim u skandinaviji i nije mi lose
E sad da neko ne pomisli da je moj zivot samo med i mleko,to on nije jer zivot je kao tobogan cas gore cas dole,ali kad god sam u nekom problemu ili krizi vratim se na ono nauceno iskustvo primene zakona podsvesti i u kratkom roku stvari se vracaju u balans i javljaju se resenja.Lista literature koju ja citam bi izgledala ovako: -1.Alhemicar 2.Moc podsvesti od J.Marfija 3. Napoleon Hill 4.Stuart Wild 5.Joe Vital 6.Anthony Robins 7.Robert Anthony i mogu da se pohvalim da sam neke od ovih autora sa liste i licno upoznao.
Sto se tice mojih postova (komentara) na razlicita pitanja I probleme mozda izgledaju hladno I cinicno ali mi to nije namera,ja koristim humor :lol: I sarkazam :mrgreen: da ljudima ukazem na resenje I ako je moguce da ostvare A-ha moment :dance: ,nekad to uspem nekad ne ,that`s life.
Mnogima koji su u sumnji da li tajna(Z.P., moc podsvesti ) zaista deluje I pomaze, mogu samo da kazem probaj I sto kaze naslov Moze da pomogne a ne skodi! Cao :lol:
p.s. zelim vam predivna iskustva sa koriscenjem univerzalnog zakona :dance:

PostPoslato: 08.03.2013. 10:34
Ops! svim nasim tajnasnicama :lol: cestitam 8 mart! zasluzile ste! :lol: puno vas volim! :dance:
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 08.03.2013. 22:07
:D ;)
Hvala od mene. Ovo je jos jedan predivan dan.....

I upravo tako... svi mi i primetimo stvari sopstvenim ocima na sopstveni nacin zapravo. POLUPUNA CASA JE ZAKON. :D

Ovo jeste forum, pa bas zato ukoliko samo klimamo glavom, bez iskrenog odgovora, dzaba onda sve.... :lol:

Al meni je uvek pomoglo bas kada se covek izjasni u svojim stavovima prema mom zivotu. :D

Kad imam situaciju da resim, ja namerno okolo skupljam tudja misljenja, a uradim onako kako ja to vidim najboljim ocima za mene, jer moj zivot je moj i nikad necu ici protiv sebe...ali mi tudje reci pomognu da uocim koliko JESAM ili mozda ipak i NISAM iskrena u nekim stvarima sama sa sobom.. ;) :lol:
Nikad nisam ljuta ni na koga, ni zbog kakvih reci. To i jeste danas moje najvece blago.. Jedino se fokusiram na ono sto zelim, jer se to tako i radi..

ljubim vas sve.. :D

A tudji komentari su uvek tudji, i uglavnom su za mene uvek dobrog podsticajnog karaktera da porastemo vise.. Ni jedan tudj komentar nije u stvari los. ;) ...vec od mene zavisi koliko cu od njega stvoriti sebi dobro.. a ja to danas bas umem. Carobnica sam u tome svakako.. ;) Naucio me je zivot...a isceljenje posebno i jos mnogi dugi uspesi u zivotu... I znate sta...nista mi nemamo od toga da se samo slozimo sa drugima da bi bili dobri drugima...ali isto tako nikome mi ne izjavljujemo rat..vec samo RAST. Ovo je forum za licni rast..a ko shvati, shvatio je.
Srecan praznik jos jednom svim zenama, a vama momci lep provod sa nama zenama, kako ovde, tako i bilo gde, ko kako... :lol:

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 08.03.2013. 22:24
Hvala na cestitkama! E da, i ja ZP zovem Moc podsvesti, to je bila prva knjiga koja me je uvela u filozofiju nove misli. I puno mi je pomola, svasta nesto fenomenalno sam privukla. :)

PostPoslato: 08.03.2013. 22:33
Mila! :D Postoji izraz srodne duse, neki se ljudi razumeju u tri reci,a nekima nije dovoljno ni sabrana dela Dostojevskog da bi razumeli jedno drugo, draga moja ti si jedan od razloga zasto sam na ovom forumu,tvoj pozitivizam nije lako pronaci,pa cak ni u nekoj poznatoj knjizi nekog poznatog autora za samousavrsavanje,ja volim autenticne stvari,mudrost iz licnog zivota a ne neko sazvakano znanje osobe koja je umislila da je mesija. :clap: Nadam se da ljudi koji posecuju ovaj sajt,citaju i zapisuju neke od komentara,jer ja sam siguran da mogu da nauce mnogo vise o tajni ovde nego na bilo kojem drugom mestu ili knjizi.Hvala na tvojim recima,volji i energiji koju delis sa nama! :dance: cao :lol:

PostPoslato: 08.03.2013. 22:49
Draga ivs,ta knjiga je cudesna,kada sam otisao jednom na duze putovanje,moja majka je nesto raspremala po mojo sobi i pronasla bas tu knjigu i pocela da cita,zena koja obicno cita samo horopskop u tv reviji.I kada sam se vratio s puta,vidim ja ona nesto sapuce i gleda u neke beleske,pitam ja nju -kevo jel sve u redu- kad ona pocne da prica kako je nesto privuklo bas prema toj knjizi i kako je pronasla neke afirmacije koje ponavlja svako jutro i vece pred spavanje1 :lol: ja se zapanjio :o :lol: Predivan autor i cudesna knjiga! :dance:

PostPoslato: 08.03.2013. 23:03
Zaista je tako. Posle te knjige sam procitala Lujzu Hej. Skroz sam promenila nacin razmisljanja, nasla sam mir, izasla sam iz manje prijatne veze, privukla divnog coveka za kojeg sam se i udala. Zavrsila fakultet, rodila predivno dete, kupila stan, super ga uredila, putovala : Egipat, USA, Spanija, Pariz, Nica, Kan, Monako, Italija, Turska, Austrija, Nemacka... I sve to zahvaljujuci Moci podsvesti. A zivim u Srbiji :)

PostPoslato: 11.03.2013. 21:52
:P Voleo bi da ako ima neki clan na ovom forumu,da dosad nije napisao ni jedan komentar(ili najvise dva,tri),da nesto napise bilo sta :?: bas bilo sta:smajli,vic,dobar recept,sta mu se desilo danas ili juce, preporuci zanimljivu knjigu,muziku,film,bilo sta :roll: i da kazem da se zahvaljujem unapred :D Lici na provokaciju ali to nije,izazov mozda.Ajmo moji Tajnasi,samo napred! :dance:

Pridružio se: 05.01.2012. 10:59
PostPoslato: 12.03.2013. 15:23
:banana-angel: :banana-blonde: :banana-guitar: :happy-cheerleaderkid: :romance-heartsfade:

hvala ti na ovoj temi. Najradije mi skakala od srece. Dan mi je fenomenalan al nakon citanja uvodnog posta.....ma ne postoji rijec da opisem kako se osjecam :happy-partydance: :happy-smileyflower:

Upravo citam Moc podsvjesi po 7i put. Obozavam tu knjigu :D

Pala sam 100 puta, i neka sam, svaki pad me naucio necemu. Odmakla sam se od ljudi s kojima sam se 15-20 godina druzila. Nisu u mom novom filmu :D . Tu su sad neki drugi ljudi koje beskrajno volim i na kojima sam zahvalna.
Diplomirat cu 15.07.2013., upisujem master u oktobru.
Ljubav mog zivota je napokon uz mene, i big day je 31.08.2013. :happy-cheerleaderkid:
Posao moji snova me ceka ovo ljeto :dance: kao i novi automobil, stan i jamajka :D

Hvala vam na pozitivnoj energiji koju sirite i volim vas :romance-grouphug:

PostPoslato: 12.03.2013. 15:29
:dance: Suuupeeer!!! Loly,i samo nastavi jer to je tek pocetak :clap: Suupeer!

Pridružio se: 19.02.2013. 10:13
PostPoslato: 13.03.2013. 13:47
Gledam ovu Loly i osmijeh mi izmami.
Samo nastavi sa tom vedrinom :dance:
Odavno sam na forumu kao posmatrač. Vidim da spadam u kategoriju starijih (50 +)
Možete predpostaviti koliko sam,za toliko godina, puta pala i ustala se :mrgreen:
Prije 2 godine sam imala pad od kojeg sam se skršila.Nije bio iznenadan (a opet jeste).Sluteći nered već sam imala knjigu "Moć sadašnjeg trenutka" - pomogla mi je da se ne udavim.
Poslije toga slijedi boga pitaj koliko njih na istu temu - vraćanje sebi ,ponovnog učenja voljenja sebe
(to sam nekad imala i malo pomalo izgubila).
Knjige,forumi, video klipovi, svakodnevne vježbe 5 tibetanaca, i ljubav oduvijek odanih ljudi (nije dobar redoslijed nabrajanja) su mi bili pomagači u izranjanju na površinu.
Sad lijepo plivam, ali imam namjeru da to bude još bolje.
Pozdrav dragi tajnaši
Volim vas :D :D :D

PostPoslato: 13.03.2013. 16:49
:D Lila bas mi je drago da si se javila,napravila si pravi i veliki korak,to ocekujem od mnogih koji su za sada samo nemi posmatraci.Draga moja 50+ ili 50- ne znaci nista,ja delim ljude na one od kojih mogu da cujem i da naucim nesto korisno i na one od kojih mogu da cujem i naucim nesto manje korisno :lol: a godine,pol,boja ociju,seksualna orjentacija,nacionalna i politicka pripadnost to mi nije vazno.Ovde na ovom sajtu smo svi jedno(tajnasi) i gledamo da naucimo,pokazemo,objasnimo jedni drugima kako da zivimo sa sto manje patnje a sto vise ljubavi i pozitivne energije.Nadam se da ovo nije zadnji put da cujemo nesto od tebe vec samo pocetak ,mnogih postova i javljanja,nadam se da ce i drugi da se ugledaju na tvoj primer i da krenu! :lol:cao :clap:

PostPoslato: 13.03.2013. 18:49
Evo me opet. Odlično ja znam da 50 + kao i sve ostalo što si nabrojao ništa ne znači. To sam napomenula samo zato da predstavite sebi , koliko je to moguće nakupiti uspona i padova za više vremena. Ovo bi bilo
Za neke druge zakone ( vjerovatnoće ili u tom stilu). Isto znam , da ni to u životu ništa ne znači, jer ima ljudi koji za kratko vrijeme tako intenzivno zive ,ostavljaju tragove i vidimo da nije važno koliko dugo, već KAKO....
Moje godine me ne sprečavaju da se ali baš lijepo družim sa znatno mladjima od sebe, jer su otvorenojeg uma (bar u mom okruženju) i smjelije kroče u novo. Ni moja generacija nekad nije bila loša, ali su se umorili ,prepuštaju se bolestima i svemu što im se ispriječi na putu.
Kao da čekaju završetke svega što su počinjali.
A JA TEK POÄŚELA :whistle: :violin: :dance:

PostPoslato: 13.03.2013. 19:24
Samo tako Lila :lol: i jos da dodam da bih voleo da nam napises o nekoj tvojoj gresci ili uspehu iz tvog zivotnog iskustva :clap: jer ja sam davno procita jednu mudru izreku koju praktikujem u zivotu,koja glasi "mudar covek uci na tudjim greskama,pametan na svojim, a budala ih ponavlja i nista ne uci"! :lol: cao i zelim ti prijatno vece :dance:

PostPoslato: 13.03.2013. 21:33
Ja ni jednog od tih mudrih :D nisam upoznala, pametne jesam, ovi ostali možda su tu SAM SAMA TO ???
:!: :mrgreen:

PostPoslato: 14.03.2013. 16:48
:D Ja sam sebi zadao jednu cifru(tajna pa necu da vam kazem) koliko pasivnih posmatraca ce da pocne da se javlja i javi na postove u narednih sedam dana,bice vrlo interesantno :dance: a da dodam jos i to da svakome ko pocne da se aktivira garantujem da ce krenuti razlicita desavanja da se desavaju u vasem zivotu na razlicitim planovima i nivoima i u zavisnosti od vrste pratece misli i prateceg osecanja,koje imate ,probajte pa mi javite :dance: :violin:

Pridružio se: 25.04.2012. 14:29
PostPoslato: 15.03.2013. 15:00
:D :D :D
ÄŚarobnjakov šegrt :greetings-waveyellow:
Evo još jednog (uglavnom) posmatrača :whistle:
Još uvek učim, mic po mic :D . Privukla sam divne nove prijatelje, osnažila prijateljstva koja sam pre imala, dobila bolju poziciju na poslu (i veću platu), uspela sa bivšim mužem da uspostavim dobru komunikaciju i razumevanje. Obradovala sam ljude koje mnoooogo volim :D :D :D
Vi ste svi divni, čitanje postova deo je mog jutarnjeg rituala, ima puuuuno dobre i pozitivne energije.

ÄŚini mi se da su ljubav i zahvalnost najvažniji. I, kao što draga i divna Mila kaže, uvek polupuna čaša. ;)

Svima vam šaljem ljubav :romance-heartsthree: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: :romance-hearteyes: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-kisscheek:

PostPoslato: 15.03.2013. 16:16
:whistle: "...pojavi se Duga ,posle duge kise,pojavi se Duga..." :violin: i naravno puno pozitivnih vibracija i od mene ka tebi,i samo navali na lepe ,plemenite i pozitivne misli,covek je ono sto misli i oseca a ja bih jos dodao "skim si onakav si",a ti si od ovog momenta i malo vise zvanicno sa nama svima,resila si da napravis taj ekstra korak, i javis se :dance: :clap: hvala ti za to :lol: cao

PostPoslato: 15.03.2013. 22:30
Hahahaha, alal ti vera, Carobni :lol:

PostPoslato: 17.03.2013. 13:51
:lol: Ko pecurkice posle kise :lol: vidim da nas je sve vise i vise(aktivnih,manje ativnih,proaktivnih :lol: )Moji Tajnasi dodao bih jednu konataciju(valjda se tako kaze :think: )ja mislim da je lako (malkice lakse) upraznjavati tajnu(z.p. ,moc pod.) na zapadu(usa,zap. evr.,skand.) nego dole na nasim prostorima(srbija,ex.yug.)(najvise zbog ekonomske situacije i mogucnosti) i zato ste vi u mojim ocima jos veci i drazi i ja imam jos vece postovanje i respekt prema vama , ali uvek imajte sebi pred ocima da je sve moguce bez obzira na vreme i okolnosti, i da smo samo mi tvorci nasih uspeha i neuspeha i niko drugi(drzava,firma,skola,familija,drustvo ,partner). :violin: :whistle: :dance: Volim vas puno :D cao :thumbup:
Sledeća

Povratak na Lična iskustva