ANDJELI CUVARI-za sve koje muce negativnosti i strahovi

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 30.01.2012. 19:15
PostPoslato: 16.01.2013. 21:22
A to kazem cisto uz put. Najvise mi se javljaju neke stvari krooz snove ali tu postoji i tamna strana...ponekad primam neke poruke koje nisu bas prijatne posto ne mogu bas uvek da budu...sinoc sam imala kosmar...tesko mi je da ih se otarasim pogotovu u zadnje vreme. Da li neko ima neki savet?? A da, cula sam za neku stvar subjektivnog razgovora. Nocu pred spavanje kazes " zelim da se probudim u povoljno vreme i da pricam sa tom i tom osobom" i onda se probudis i zamislis tu osobu i kazes joj sve sto zeis..kazu da to dosta utice na druge ljude ..telepatski razgovori su uvek najbolji! :D

PostPoslato: 16.01.2013. 21:27
Mina zaista> Nisam znala da posedujes sve te divne sposobnosti! Mozda je cudno da to kazem ali ponosna sam na tebe! A posebno mi je drago zbog tvog sina koji zbog cistote svoje duse moze da vidi divna bozija stvorenja. Bog mu dao sve najbolje, i njemu i tebi i tvojoj porodici. Drago mi je da nisam sama u ovome. Zaista. :) Ali imam jednu molbu za tebe, ako je ikako moguce da je ispunis. Kada sledeci put budes videla andjele pozdravi ih u moje ime, ali obavezno!! i kazi mi sta su ti rekli...Hvala u svakom slucaju. :D Sve najbolje!
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 16.01.2013. 21:34
isidora uzumaki je napisao:A to kazem cisto uz put. Najvise mi se javljaju neke stvari krooz snove ali tu postoji i tamna strana...ponekad primam neke poruke koje nisu bas prijatne posto ne mogu bas uvek da budu...sinoc sam imala kosmar...tesko mi je da ih se otarasim pogotovu u zadnje vreme. Da li neko ima neki savet?? A da, cula sam za neku stvar subjektivnog razgovora. Nocu pred spavanje kazes " zelim da se probudim u povoljno vreme i da pricam sa tom i tom osobom" i onda se probudis i zamislis tu osobu i kazes joj sve sto zeis..kazu da to dosta utice na druge ljude ..telepatski razgovori su uvek najbolji! :D
Hehehe...opet moram da kazem da nisi ti slucajno kod mene ...Ja sam nekad imala strasne snove o smrti nekih svojih bliznjih i to po par dana unapred...o zemljotrsima i nepogodama da ne pricam. dve godine nisam spavala da nebih sanjala...
    Nemoj da ih pamtis! Iskljucuj te kosmare!
Ali sad cu ti reci sta je u pitanju...Kad je covek pod stresom i u depresiji podsvest mu to kroz snove ukazuje. Kad se uravnotezis...kad ovo sto smo do sada postigli (mislim na tvoje budjenje) nastavis da primenjujes i da menjas negativ u pozitiv primetices da su ti i snovi drugaciji....Ja sad imam miran san i mirnu dusu...Snovi su odgovor tvoje duse da pati...promenis misli i osecanja i tvoja podsvest ce ti pokazati stanje duse...spavaj mirno...

Pridružio se: 23.02.2012. 13:23
PostPoslato: 16.01.2013. 21:34
isidora uzumaki je napisao: Ali imam jednu molbu za tebe, ako je ikako moguce da je ispunis. Kada sledeci put budes videla andjele pozdravi ih u moje ime, ali obavezno!! i kazi mi sta su ti rekli...Hvala u svakom slucaju. :D Sve najbolje!
Jao, dobra si. Pa ne moram ja nista da im govorim, kad su tvoji stalno uz tebe i cuju svaku tvoju misao. ;) Sta ti mislis, ko to stalno bdi nad tobom?
Kada afirmacije zaista deluju? - www.carobnemisli.com

PostPoslato: 16.01.2013. 21:39
Mina u Sreci je napisao:
isidora uzumaki je napisao: Ali imam jednu molbu za tebe, ako je ikako moguce da je ispunis. Kada sledeci put budes videla andjele pozdravi ih u moje ime, ali obavezno!! i kazi mi sta su ti rekli...Hvala u svakom slucaju. :D Sve najbolje!
Jao, dobra si. Pa ne moram ja nista da im govorim, kad su tvoji stalno uz tebe i cuju svaku tvoju misao. ;) Sta ti mislis, ko to stalno bdi nad tobom?

U svakom slucaju hvala! :*

PostPoslato: 16.01.2013. 21:42
kreativa je napisao:
isidora uzumaki je napisao:A to kazem cisto uz put. Najvise mi se javljaju neke stvari krooz snove ali tu postoji i tamna strana...ponekad primam neke poruke koje nisu bas prijatne posto ne mogu bas uvek da budu...sinoc sam imala kosmar...tesko mi je da ih se otarasim pogotovu u zadnje vreme. Da li neko ima neki savet?? A da, cula sam za neku stvar subjektivnog razgovora. Nocu pred spavanje kazes " zelim da se probudim u povoljno vreme i da pricam sa tom i tom osobom" i onda se probudis i zamislis tu osobu i kazes joj sve sto zeis..kazu da to dosta utice na druge ljude ..telepatski razgovori su uvek najbolji! :D
Hehehe...opet moram da kazem da nisi ti slucajno kod mene ...Ja sam nekad imala strasne snove o smrti nekih svojih bliznjih i to po par dana unapred...o zemljotrsima i nepogodama da ne pricam. dve godine nisam spavala da nebih sanjala...
Ali sad cu ti reci sta je u pitanju...Kad je covek pod stresom i u depresiji podsvest mu to kroz snove ukazuje. Kad se uravnotezis...kad ovo sto smo do sada postigli (mislim na tvoje budjenje) nastavis da primenjujes i da menjas negativ u pozitiv primetices da su ti i snovi drugaciji....Ja sad imam miran san i mirnu dusu...Snovi su odgovor tvoje duse da pati...promenis misli i osecanja i tvoja podsvest ce ti pokazati stanje duse...spavaj mirno...

Pa sada mi je jasno. Mnogi sveti oci su rekli da je raj i pakao u nama. da je to stanje duse. Kada se coveku desi da lose spava ima kosmare itd, moze se reci da je njegova dusa u stanju pakla..ali menjanjem misli i osecanja menja se i sama dusa i njeno stanje..u pravu si..sada mi sve dolazi pred oci. :dance: :dance:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 16.01.2013. 22:18
isidora uzumaki je napisao:
kreativa je napisao:

Pa sada mi je jasno. Mnogi sveti oci su rekli da je raj i pakao u nama. da je to stanje duse. Kada se coveku desi da lose spava ima kosmare itd, moze se reci da je njegova dusa u stanju pakla..ali menjanjem misli i osecanja menja se i sama dusa i njeno stanje..u pravu si..sada mi sve dolazi pred oci. :dance: :dance:
Da draga moja Isidora, sad sam uspela da ti objasnim...to je to...Ako se budes vratila na ono moje prvo pisanje tebi videces da sam ti to napisala....Sad mirno spavaj...duso draga... :angelic-little: I dobro nam dosla...

PostPoslato: 16.01.2013. 22:22
bolje vas nasla, radosti moje :D :mrgreen: :mrgreen:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 16.01.2013. 22:24
isidora uzumaki je napisao:bolje vas nasla, radosti moje :D :mrgreen: :mrgreen:
izbrisacemo mi ta dva zelena....samo gledaj.... ;)

PostPoslato: 16.01.2013. 22:28
Kako mislis izbrisati? Nije valjda da taj smajli znaci nesto vise od obicnog smeska?? :lol:

Pridružio se: 15.05.2012. 10:30
PostPoslato: 17.01.2013. 00:36
I sidora, kakva promena kod tebe! Bila si potpuno nepovezana kad si se pojavila na forumu, pomalo i strasna svojim pricama o paklu. Sada je potpuno suprotan utisak!

PostPoslato: 17.01.2013. 15:30
Biljka je napisao:I sidora, kakva promena kod tebe! Bila si potpuno nepovezana kad si se pojavila na forumu, pomalo i strasna svojim pricama o paklu. Sada je potpuno suprotan utisak!

Drago mi je da ostavljam bolji utisak :lol: ;) :) :D
Korisnikov avatar
PostPoslato: 17.01.2013. 15:46
isidora uzumaki je napisao:
Biljka je napisao:I sidora, kakva promena kod tebe! Bila si potpuno nepovezana kad si se pojavila na forumu, pomalo i strasna svojim pricama o paklu. Sada je potpuno suprotan utisak!

Drago mi je da ostavljam bolji utisak :lol: ;) :) :D
A tek meni....hehehe...vidim i one divne smajlice....bravo draga isidora.... :clap: ;)

PostPoslato: 17.01.2013. 20:32
Ja bih ipak i pored svega da vam ispricam mali problem koji se vremenom pretvorio u veliki, mozda mi pomognete! Ne bih da duzim, postoji jedna grupa osoba koja me veoma mrzi i ne prica sa mnom...tu postoji jedna drugarica koja mi je svasta smestala i tako...moram priznati da mi je neprijatno kad ih vidim.sobzirom na to da se svaki dan vidjamo u autobusu i putu do skole. Stalno drugarici govorim " hajde malo da usporimo dok oni prodju" ili " ajde da sacekamo 5 min dok oni odu pa onda mi da idemo"...stvarno ne znam zbog cega to sebi radim...ali kad ih vidim osetim neki strah i prosto sama sebi pravim problem..sutra moja drugarica nece moci da ide samnom u skolu tako da mi preostaje da idem sama..zamislite grupu od 10 ljudi i mene samu..to nikako ne bih podnela..razmisljala sam da sutra odem drugim autobusom. I ja to lako mogu da uradim, udjem u drugi bus,platim kartu i eto..ali to nije resenje!! Sta da radim?? :cry:
Korisnikov avatar
PostPoslato: 17.01.2013. 21:12
Nocas imas domaci od mene.
    Sedi samo i disi...opusti se.. jedno desetak minuta....kad se opustis pozovi Majku Boziju i zamoli je da te vodi bezbedno do skole...zamoli je da odnese strah i donese mir...Ti znas kako ona izgleda pa je vidi virtuelno ,vidi kako te drzi u svom narucju tu gde se ti osecas tako sigurno,u njenom narucju koji je tako pun ljubavi i tu si najsigurnija ona te cuva...Uzivaj u njenom narucju i oseti kako te mazi po kosi i kako ti kaze da spavas mirno jer ona brine o tebi...oseti ...taj osecaj sigurnosti...Uzivaj ,opustena..ona je tu...
      I veruj joj da ce da te cuva i idi mirno u skolu...
Zaspi u njenom narucju...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 17.01.2013. 21:30
isidora uzumaki je napisao:Ja bih ipak i pored svega da vam ispricam mali problem koji se vremenom pretvorio u veliki, mozda mi pomognete! Ne bih da duzim, postoji jedna grupa osoba koja me veoma mrzi i ne prica sa mnom...tu postoji jedna drugarica koja mi je svasta smestala i tako...moram priznati da mi je neprijatno kad ih vidim.sobzirom na to da se svaki dan vidjamo u autobusu i putu do skole. Stalno drugarici govorim " hajde malo da usporimo dok oni prodju" ili " ajde da sacekamo 5 min dok oni odu pa onda mi da idemo"...stvarno ne znam zbog cega to sebi radim...ali kad ih vidim osetim neki strah i prosto sama sebi pravim problem..sutra moja drugarica nece moci da ide samnom u skolu tako da mi preostaje da idem sama..zamislite grupu od 10 ljudi i mene samu..to nikako ne bih podnela..razmisljala sam da sutra odem drugim autobusom. I ja to lako mogu da uradim, udjem u drugi bus,platim kartu i eto..ali to nije resenje!! Sta da radim?? :cry:
Bezanjem postizes kontra efekat...zaboravi ih ...oni ne postoje vise....ljubavlju i osecanjima sigrnosti i ne obracanjem paznje na njihovo postojanje ti ih energetski udaljujes od sebe...moras promeniti osecaj a to ce ti pomoci tvoja vera u Majku Boziju...usresredi se na osecanja vezana za nju...ona koja tebi daju divan osecaj...i oni ce otici svojim putem...Sve ljude ,sitacije i dogadjaje u tvom zivotu privlacis svojim mislima ,osecanjima,obracanjem paznje ili fokusiranjem ...izmeni negativna osecanja tako sto ces videti samo lepotu, ljubav..radost i sigurnost...
    Tvoja vera u njenu pomoc izazvace momentalnu reakciju sto znaci oni otisli svojim putem - a ti slobodno idi svojim...Sredjeno ;)
Majka Bozija odvesce te bezbedno do skole...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 17.01.2013. 22:29
Dobih jos jednu inspiraciju....trazeci resenje i nacin da ti olaksam i pomognem,setih se jednog dela iz knjige ...
    Zamisli da si na vrahu jedne velike zgrade.Predivan dan, vedro nebo..gledas sa terase i vidis kako su ljudi i automobili tako sicusni,cujes zamore iz daljine....gledaj celu predivnu panoramu koja se pruza ispod tebe..
A sad vidi kako imas krila andjeoska i spremas se da preletis do tvoje skole..pocucni malo i odbaci se jer ti mozes da letis sa lakocom...uzivaj dok se vetic provlaci oko tvog tela ..osecaj moci i lepote i slobode jer letis i u tome uzivas...dozivi taj let ,uzivaj u pogledu i sleti u skolsko dvoriste ispred vrata ulaza..polako i sigurno se spusti tu...okreni se ,pocucni i odbaci se u vis..poleti ponovo u nebo..letis kuci ..uzivaj u tom sigurnom letu.
    Sleti ponovo na istu zgradu i na istu terasu...Uvuci krila..i udji u svoju kucu...
vrti ovo pola sata pa onda zaspi u narucju Majke bozije..snom pravednim.

PostPoslato: 17.01.2013. 23:30
kreativa je napisao:Dobih jos jednu inspiraciju....trazeci resenje i nacin da ti olaksam i pomognem,setih se jednog dela iz knjige ...
    Zamisli da si na vrahu jedne velike zgrade.Predivan dan, vedro nebo..gledas sa terase i vidis kako su ljudi i automobili tako sicusni,cujes zamore iz daljine....gledaj celu predivnu panoramu koja se pruza ispod tebe..
A sad vidi kako imas krila andjeoska i spremas se da preletis do tvoje skole..pocucni malo i odbaci se jer ti mozes da letis sa lakocom...uzivaj dok se vetic provlaci oko tvog tela ..osecaj moci i lepote i slobode jer letis i u tome uzivas...dozivi taj let ,uzivaj u pogledu i sleti u skolsko dvoriste ispred vrata ulaza..polako i sigurno se spusti tu...okreni se ,pocucni i odbaci se u vis..poleti ponovo u nebo..letis kuci ..uzivaj u tom sigurnom letu.
    Sleti ponovo na istu zgradu i na istu terasu...Uvuci krila..i udji u svoju kucu...
vrti ovo pola sata pa onda zaspi u narucju Majke bozije..snom pravednim.

Ovo cu sigurno probati...deluje mi kao veoma korisno i efikasno. To sto sada nemam samopouydanje ne ynaci samo da u buducnosti necu imati vec da cu ga imati toliko da ce se to osecati iydaleka. Sve ima svoje vreme. Pubertet je takav sta da se radi :) :lol: . Ali ono sto moram da uradim je da uymem list,napisem svoje yelje i da ga svako jutro gledam... :lol:

Pridružio se: 19.02.2011. 23:27
PostPoslato: 18.01.2013. 16:52
Cao drage devojke,
Ja bih Isidori preporucila jedan fantastican crtani film.
Zove se "Pet legendi."
Tu je sjajno docarano sta se desava kada verujes u ono sto izaberes.
Pozdrav :D

P.S. Mina, mozes li nam pojasniti na koji nacin bi izbacila grizu savesti, frust....
Pomocu vibracionog poravnjanja ili postoji jos neki nacin? :)
Korisnikov avatar
PostPoslato: 18.01.2013. 20:05
Imali neko da je probao tehniku sa andjelima????
    Javite se i pisite da vidim reakcije... ;)
Mislim ne mora sa andjelima vec sa imaginarnim licnostima....Paja patkom ...velikim strupfom...hmmm?????
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva