ANDJELI CUVARI-za sve koje muce negativnosti i strahovi

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.
Korisnikov avatar
Pridružio se: 15.10.2012. 18:59
PostPoslato: 26.01.2013. 16:55
sasa5 je napisao:Draga Mila sve sto si napisala si upravu,malo sam razmisljala kako bi i sta bi mogla da ucinim da mu pridem to jest da mog aSavu probudim iz sna dolesti.Prvo sam mu dala Bogojavljenske vodice da pije pomolila sam se damu ona bude na iscelenje Pa ga nahranila etoga pozeleo da ustane i malo hoda.Ja sam ga zagrlila i vadela ga u najboljoj snazi srecnog i zdravog.Evo ga danas nekoliko puta ustajao pijo vode i ruckao sam.Moli te se zajedno samnom i naucite me kako da ga izvucem iz bolesti do zdravlja.Hvala vam i volim vas srecna san sto sam otkrila TAJNU ivas sa njom
Divno draga sasa5,
    Pusti nek Savo cuje nasu Milu, njen snimak ulice mu snage...
Pusti mu nek slusa vise puta a ti radi ono sto je na tebi...Kazi mu da u roku od oko tri meseca moze da bude zdrav. Toliko je potrebno da se regenerisu organi...a kompletno moze da bude savrseno zdrav za 12 meseci...kao da nikad i nije bio bolestan.Samo mora da promeni nacin razmisljanja. Mora da se seti kako izgleda kad je bio potpuno zdrav. Pricajte o zdravlju. sta radi kad je zdrav?Ponudi mu ljubav...to ce da ga motivise..ponasaj se kao da je zdrav i samo pricaj o zdravlju i sta bi sve radili ...Nek se ukljuci...zavodi ga,mami ga ljubavlju...
Korisnikov avatar
Pridružio se: 31.01.2013. 00:26
PostPoslato: 31.01.2013. 00:52
Ah ta divna bica :) ... Elem, napisacu sopstveno iskustvo od pre tri dana, namestam krevet pre spavanja i nesto razmisljam o andjelima (dok sam sasvim sigurna da imam jednog pored sebe u svakom trenutku) naisla mi je neverovatna zelja da upalim svecu i da se pomolim rekoh sebi ''Sta bre?? Mislim prosla je ponoc i to.. ali intuicija se treba slusati'' Citam ti ja tako molitvu,sasvim slucajno sam stajala pored prozora kad AAAAAA! COVEK POTPUNO NEPOZNAT SETA PO DVORISTU KAO DA RAZGLEDA levo-desno on!!! Prvo sam bila u :shock: fazonu i krenem napolje da ...otkud znam sta pocela sam da vicem ''STANI,KO SI TI i ostalo... :D '' Naaaaravno lik je vec zbrisao,probudila sam roditelje i pola komsiluka :oops: ALI nista nam nije odneo! Odakle mi hrabrosti da sama izletim na onolikog coveka mislim da znate... i eto.... toliko od mene i mog andjela,verujem da ce ovim sumnjivcima pomoci da se sete svega sto su kao deca znali ;)
''Stariji sam od tebe 20. godina,kako mozes tako da razgovaras samnom?!'' -pita me covek.
Mozda jesi u ovom zivotu ali pojma nemas koliko sam ja stariji od tebe...Starce.

Pridružio se: 21.11.2012. 20:26
PostPoslato: 31.01.2013. 23:55
Konfuzija!
Korisnikov avatar
PostPoslato: 01.02.2013. 08:42
Plavo je napisao:Ah ta divna bica :) ... Elem, napisacu sopstveno iskustvo od pre tri dana, namestam krevet pre spavanja i nesto razmisljam o andjelima (dok sam sasvim sigurna da imam jednog pored sebe u svakom trenutku) naisla mi je neverovatna zelja da upalim svecu i da se pomolim rekoh sebi ''Sta bre?? Mislim prosla je ponoc i to.. ali intuicija se treba slusati'' Citam ti ja tako molitvu,sasvim slucajno sam stajala pored prozora kad AAAAAA! COVEK POTPUNO NEPOZNAT SETA PO DVORISTU KAO DA RAZGLEDA levo-desno on!!! Prvo sam bila u :shock: fazonu i krenem napolje da ...otkud znam sta pocela sam da vicem ''STANI,KO SI TI i ostalo... :D '' Naaaaravno lik je vec zbrisao,probudila sam roditelje i pola komsiluka :oops: ALI nista nam nije odneo! Odakle mi hrabrosti da sama izletim na onolikog coveka mislim da znate... i eto.... toliko od mene i mog andjela,verujem da ce ovim sumnjivcima pomoci da se sete svega sto su kao deca znali ;)
Draga Plavo,
    Uvek slusaj intuiciju...
Sve je dobro kad se dobro zavrsi...Neka ti tvoj andjeo pomogne za mnoge stvari...on je tu da te voli i da te cuva...Budi mu zahvalna....
Korisnikov avatar
Pridružio se: 06.07.2011. 07:23
PostPoslato: 08.03.2013. 10:41
ANDJELI SA TAJNE!
Uvek zatrazite pomoc od Andjela iz visih dimenzija, nema mesta strahu...

ONI SU UVEK TU DA NAM POMOGNU, BEZ DA TRAZE NEKU KONTRAUSLUGU!

Jedva cekaju da udju u nasu dimenziju i da nam se nadju na usluzi. Sve i da mozemo, nema nama povlacenja kad smo pod visom svescu i u interakciji sa njima.

SLUSAJU NAS!

RECIMO...

Kako je divan osecaj da velesila podrzava pozitivne misli i dovodi do srecnog ishoda?! Iskoristimo moc koju smo otkrili na svom putu prosvetljenja. Jedno smo... Poobogu, kako samo malo nama treba - opustenost i nista vise!!!

Pridružio se: 09.12.2011. 18:14
PostPoslato: 08.03.2013. 16:26
Drago mi je sto si ponovo sa nama :dance:

Pridružio se: 26.01.2013. 23:24
PostPoslato: 08.03.2013. 21:54
I meni, i meniiiiii! Naš andjeo Meri Popins je ponovo sa namaaaaaa! :violin: :violin: :) :)
Ako opet budeš nestajala (daleko bilo, da se pomerim sa mesta), javi nam kad se vraćaš, da ne brinemo. :)

Evo i ja vam se zvanično pridružujem, dugo vas čitam, dan mi počinje uz kaficu sa vama i završava se isto tako, samo bez kafe jer je ne pijem uveče. :)
Kad sam otkrila ovaj divan forum, nije bilo srećnije osobe od mene, radovala sam se danima a onda se utopila u priče, iskustva, čitala, učila što ste savetovali. Svi ste dragoceni koji pišete na ovom mestu, hvala vam od srca, što postojite i što delite svoje znanje!

Andjele sam "otkrila" zahvaljujući dragoj Kreativi, posle teksta koji je napisala, ohrabrila sam se da pokušam da ih čujem, vidim, osetim, šta god. Od toga sam uspela samo da ih osetim (kad malo bolje razmislim da sam ih čula ili videla, verovatno bih zbrisala sve u 16 :) ), a osetim ih kao nežnu energiju, kao proletnji povetarac (naravno, samo kad to zatražim).
Radila sam i sa eliminacijom negativnih osećanja uz pomoć andjela kao što nam je Kreativa objasnila i stvarno deluje, kao da spadne teret sa srca, nestane u trenutku.

Eto toliko za prvo javljanje, čitamo se i pišemo. :)

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 08.03.2013. 22:42
Dobro nam se vratila, Meri! :)
Korisnikov avatar
Pridružio se: 05.01.2011. 00:02
PostPoslato: 08.03.2013. 23:25
Kisss Mery ...da ne bese one tvrdosti... sta bi bilo.. a ti tvda sa nama tvrdima.. evo tebe u Andjeoskom obliku. Svaka ti cast.. Tvrdoca vodi u rast svakako. I onaj ko to shvati, a pri tom ne zameri, vec poskoci, taj je pobedio sve.. ;) Bravo!!!! POLUPUNA CASA UVEK!!!! TO VODI U RAST!!!! ;)
LJUBIM TE
Korisnikov avatar
PostPoslato: 08.03.2013. 23:54
Feniksice, drago mi je da si pozvala svoje andjele.Ne plasi se njih, oni su tu da te cuvaju i stite...oni te bezgranicno i bezuslovno vole...uzvrati im ljubavlju...Uz njih ti si sigurna. Oni odnose sav teret sa tvojih ramena.sve sto ne zelis vise u tvom zivotu...budi im duboko zahvalna.kazi im koliko ih volis...
    Meri .......... :clap: Moji te andjeli doveli....

Pridružio se: 26.01.2013. 23:24
PostPoslato: 09.03.2013. 09:38
Hvala ti Kreativa, za sve si u pravu, zaista odnose teret i to u trenutku, nisam mogla da verujem dok nisam probala.
Jedino sam bila u nedoumici da li na taj način možda preskačem lekcije, na primer, da li bih trebala sama da se izborim sa negativnim osećajima a ne da zamolim da budu odnešeni u svetlost, ali onda sam zaključila da nije trebalo tako ne bih ni otkrila ovaj forum, niti pročitala tvoj post o andjelima.
Sve je onako kako treba da bude. :happy-cheerleadersmileyguy:

Pridružio se: 11.10.2011. 17:20
PostPoslato: 09.03.2013. 14:05
Dragi moji Andjeli,
tek toliko da vas pozdravim i kazem da mislim na vas.
Mary, Mary andjele nas, radujem se sto si se prikljucila ponovo forumu gde nisam mogla da odolim a da ti to ne saopstim.
Draga Kreativa a ti, ti si Andjeo nad Andjelima. nastavi sa ovom temom, predivna je....

Voli vas vasa Afroditi
“COVEKOLJUBLJE SE SASTOJI IZ LJUBAVI PREMA DRUGIMA. COVEK KOJI ZAISTA ISKRENO VOLI DRUGE, JE COVEK KADAR DA OBAVLJA SVOJE DUZNOSTI U DRUSTVU.” Konfucije
Korisnikov avatar
PostPoslato: 09.03.2013. 17:56
Feniksica je napisao:Hvala ti Kreativa, za sve si u pravu, zaista odnose teret i to u trenutku, nisam mogla da verujem dok nisam probala.
Jedino sam bila u nedoumici da li na taj način možda preskačem lekcije, na primer, da li bih trebala sama da se izborim sa negativnim osećajima a ne da zamolim da budu odnešeni u svetlost, ali onda sam zaključila da nije trebalo tako ne bih ni otkrila ovaj forum, niti pročitala tvoj post o andjelima.
Sve je onako kako treba da bude. :happy-cheerleadersmileyguy:
Draga moja , ne trebas ni sa cime da se boris, pogotovo ne sa negativnostima u sebi..Svaka borba utice suprotno.Kad se boris pridajes vaznost i dajes energiju pa jos i pojacavas efekat. Sustina je u otpustanju...pustis nek ode u svetlost...pustis i nema vise...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 09.03.2013. 18:00
Afroditi je napisao:Dragi moji Andjeli,
tek toliko da vas pozdravim i kazem da mislim na vas.
Mary, Mary andjele nas, radujem se sto si se prikljucila ponovo forumu gde nisam mogla da odolim a da ti to ne saopstim.
Draga Kreativa a ti, ti si Andjeo nad Andjelima. nastavi sa ovom temom, predivna je....

Voli vas vasa Afroditi
Predivna duso od zene, eh, da sam upola andjeo kao ti ......mnogo te volim...
    Volim sve tajnase...na istim smo talasnim frekfencijama... srodne duse...
Korisnikov avatar
PostPoslato: 23.03.2013. 19:20
Oni koji se plase andjela ili jednostavno ne zele da veruju da oni postoje mogu da probaju jednu novu varijantu.
    Sta trebate da uradite.Zamislite kutiju velicine kocke za slaganje (10x10cm).Kutija je limena.Otvorite poklopac i zamislite da tu kutiju stavljate sve strahove i neprijatnosti koje vam se dese u toku dana.Ubacite u nju strah,bolest,nervozu,ljutnju....sve sto vam nije po volji.Kad ubacite to sve zatvorite kutiju.Zamislite ogromnu svetlost Univerzuma.Zamahnite rukom i bacite kutiju u pracu svetlosti.Namera vam je da vam Univerzum to isceli. Zahvalite se Univerzumu na isceljenju.

Pridružio se: 21.11.2012. 20:26
PostPoslato: 23.03.2013. 20:31
Hvala na upustvu Kreativa. Probacu pa cu javiti :)

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 24.03.2013. 16:08
:D ."Pogledaj svoj dom Andjele i skini paucinu s ociju..." sto rece Bora,draga moja veoma zanimljiv post,moram ti reci da poznajem par osoba ovde koje praktikuju tehniku komuniciranja sa andjelima i deo su grupe sa Norveskom princezom koja ima skolu za komuniciranje sa andjelima.Predivne osobe a i vrlo mocne(kada su u pitanju psihicke energije).Draga Kreativa zelim ti puno uspeha i srece u zivotu,ti si nesto posebno i nadam se da ce mnogi da "iskoriste" to tvoje iskustvo i znanje ,jer ja vidim veliki potencijal u njemu. :clap: :D cao
Korisnikov avatar
PostPoslato: 24.03.2013. 16:50
Carobnjakov segrt je napisao::D ."Pogledaj svoj dom Andjele i skini paucinu s ociju..." sto rece Bora,draga moja veoma zanimljiv post,moram ti reci da poznajem par osoba ovde koje praktikuju tehniku komuniciranja sa andjelima i deo su grupe sa Norveskom princezom koja ima skolu za komuniciranje sa andjelima.Predivne osobe a i vrlo mocne(kada su u pitanju psihicke energije).Draga Kreativa zelim ti puno uspeha i srece u zivotu,ti si nesto posebno i nadam se da ce mnogi da "iskoriste" to tvoje iskustvo i znanje ,jer ja vidim veliki potencijal u njemu. :clap: :D cao
E,dragi moj Carobni,hvala ti...Hvala ti na energiji koju ti ovde pokazujes,hvala ti sto si usao da jos vise osvetlis ovaj predivan forum, da otvoris srca i pruzis ljubav :angelic-blueglow: ...
    Sto se tice moojih Andjela :angelic-cyan: :angelic-cyan: :angelic-flying: :angelic-flying: ,divni su...Mnogo ih volim.

Pridružio se: 23.11.2012. 22:41
PostPoslato: 25.03.2013. 22:07
E dragi moji Tajnasi moram vam reci da moj suprug nije vise sanama.promenio je dimenziju nije mogao da prevazide bolest koja ga je grceviti skleptala.Tuzna sam sto me nije mogao cuti ali sam zahvalna Bogu milom sto ga je uzeo da netrpi jos vece bolove.Sve sam vas razumela citam vas svakodnevno bili ste mi velika podrska u veoma teskoj situaciji u kojoj smo bili moja porodica i moj mili Sava.Pokoj i mir njegovoj dusi od Boga molim.Hvala njemu na vremenu koje smo proveli,hvala vama sto sam vas nasla volim vas.Kreativa hvala ti
Korisnikov avatar
PostPoslato: 26.03.2013. 10:29
Draga Sasa,
    Zelim samo da ti kazem da si divna osoba,da si pokazala hrabrost,veru,da si pruzala najbolje od sebe.Ti si dusa od zene i divim ti se.
Kao sto sigurno znas,smrt ne postoji.Mi smo energija ,mi smo duse u ljudskom iskustvu...neka te andjeli cuvaju.Tu smo.... uz tebe i tvoju decu...uvek cemo biti tu za vas...
PrethodniSledeća

Povratak na Lična iskustva