Povratak voljene osobe :)

Opišite neko svoje lično iskustvo koje će pomoći ostalim korisnicima tako što će da ih motiviše ili da im pruži odgovor na neko pitanje.

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 17.12.2013. 23:23
Cao Mija :)

Nekoliko godina pre nego sto cu upoznati supruga, srecom, procitala sam knjigu Moc podsvesti od Marfija, pa onda i "Moc je u Vama" od Lujze Hej.

Link za Lujzinu knjigu
http://www.znakovi-vremena.net/Dokumenti/Zdravlje/Louise_Hay_Moc_ozdravljenja_je_u_nama.pdf

Secam se da je Lujza pominjala da mi, u zavisnosti od toga kako smo programirani unutra, i u sta verujemo, ponavljamo odredjene sablone ponasanja i privlacimo odredjene ljude. Onda sam pocela da obracam paznju na to kakve partnere odnosno veze privlacim, i nisam bila zadovoljna. A sve su bile po slicnom sablonu, nezdrave.

Pre nego sto sam pocela da radim na privlacenju odgovarajuceg (za mene, mojim kriterijumima, mojoj dinamici licnosti), resila sam da prvo proradim na sebi.

Znaci, prvo sto je potrebno uraditi je OCISTITI SE ili REPROGRAMIRATI SE. To znaci da promenis verovanja koja ti vise nicemu ne sluze a privlace ti lose veze, dogadjaje, situacije. Da nisam radila na sebi, nastavila bih i dalje da privlacim veze poput onih iz proslosti, a to nikako nisam zelela.

Da ih promenila negativna verovanja moras prvo da ih prepoznas, a to nije uvek jednostavno. Pogledaj oko sebe, sta ti se dogadja, sta privlacis? To su tvoja verovanja o sebi, Bogu, zivotu, ljudima.

Shvatila sam da ljubav i paznju prvo moram da dobijem od sebe, pa tek onda od drugih. Shvatila sam da mi nista ne znace ljubav i paznja partnera ako iste nemam i od sebe, naprotiv to samo uvodi u zavisnost od tudje paznje i ljubavi.

Rad na sebi se odvijao po metodi Lujze Hej ( u knjizi opisala je 10 koraka da zavolis sebe) (link gore)

Zatim, kada sam bila poprilicno OK sa sobom, pocela sam polako da radim na privlacenju partnera, ali BEZ OCEKIVANJA. Ocekivanje me je samo uvodilo u frustraciju. A ovako, ni sama ne znam kako, uspela sam da dovedem sebe u situaciju 'bilo bi super da uspe ali i ne mora" Jednostavno uzivala sam u zivotu sa ili bez partnera, i mislim da je to kljucno.

Nisam radila vizuelizacije ni afirmacije, jer nisam taj tip, mene to smara. Samo sam jasno definisala cilj, jasno objasnila sebi sta tacno zelim od zivota, veze, muskarca i sta sam spremna da pruzim.

I kad god sam imala vremena, pokusala sam da OSECAM kako je to imati zeljenu vezu. Uspela sam da izazovem osecaj, leptirice u stomaku.

Zatim, "slucajno" sam naletela na knjigu Sondre Rej, ne mogu da se setim kako se knjiga zvala, ali zapamtila sam tehniku pisanja koju je autorka preporucivala.

Uzme se papir i napises 10, 20, 30 puta (ja sam 10) pozitivnu afirmaciju u prvom, drugom, trecem, licu.
Ja cu ti dati primer, a ti afirmaciju prilagodi tvojim osecajima, izaberi one koji su ti bliski i izazivaju dobre vibracije.

1.Ja Mija imam sve sto mi je potrebno da bi bila srecna i voljena....

x 10, 20 , 30....

Zatim to ponovis i u drugom licu i trecem licu
Ti Mija imas sve sto ti je potrebno.....
Ona Mija ima sve sto joj je potrebno.
X10, 20, 30...

U pocetku mi je delovalo smesno to pisanje afirmacija, ali sta da ti kazem...upalilo je :)

Srecno, samo veruj i uspeces!

Pridružio se: 15.08.2012. 22:46
PostPoslato: 17.12.2013. 23:52
I samo da napomenem, kad sam ga prvi put videla nije to bio onaj holivudski scenario, rasplamsale strasti, gubitak tla pod nogama, zemljotres, groznica, itd....

Bilo je sasvim obicno, cak nisam ni znala da je to onaj pravi. Nisam osetila nista narocito, cak sam i mislila da mu se ne javim vise. Medjutim "nesto" unutra u meni kao da me je gonilo da mu ipak odgovorim na poziv i pristanem da se vidimo to vece. Ni tada nisam osetila nista narocito, tako da ja stvarno nemam pojma zasto sam uopste izasla i treci put s njim.
E treci, cetvrti put je vec bilo bolje, pocela sam da se zaljubljujem. Posle pola godine zabavljanja znala sam da je to to, da ja bas tog coveka zelim za muza.

Pridružio se: 16.12.2013. 17:44
PostPoslato: 18.12.2013. 18:49
Ivs, hvala ti puno, puno. Ima puno ljudi na forumu koji su mi ok, ali kad čitam tvoje postove,
jednostavno ko da pričaš na ¨mojem jeziku¨, kužim što pričaš, jasno mi je.
Inače u zp me uveo Joseph Murphy, sve njegove knjige sam pročitala, i baš su mi legle.
Svakako ću pročitati knjige koje si preporučila. ÄŚesto imam osjećaj da sam blizu ostvarenja cilja, i puno mi znače tvoji konkretni savjeti,jer kako sam i rekla, kužim što pričaš. Mislim da najviše trebam raditi na tome da se oslobodim prevelikog očekivanja (vezanje za želju), i da otpustim i prepustim.
Hvala ti još jednom.

Pridružio se: 01.01.2014. 19:39
PostPoslato: 01.01.2014. 20:18
Molio bih korisnice Ivs i Dushanka ako bi mi se mogle javiti na mail, trebao bih ih nešto privatno upitati. (howlett.logan.james@gmail.com) isto je vezano za povratak voljene osobe. Unaprijed hvala.

P.S. svima sretna Nova godina.

Pridružio se: 23.02.2014. 16:55
PostPoslato: 01.03.2014. 04:51
Predivni ljudi... Hvala vam sto delite iskustva i pre svega pozitivnu energiju!!! :clap: :clap: :clap:
Ucenje Tajne i primena njenih metoda su i kod mene donele pozitivne promene! Uspesno obavljen povratak voljene osobe!!! :dance: Univerzum radi na ispunjenju mojih zelja!!! Idemo dalje!!! Jos bolje i jos intenzivnije!!! VELIKI POZDRAV SVIMA OD SRCA!!!

Pridružio se: 20.04.2014. 11:43
PostPoslato: 20.04.2014. 12:20
.

Pridružio se: 12.02.2013. 18:53
PostPoslato: 20.04.2014. 17:37
:D Prvo, dobrodosla,drugo, bravo :clap: na hrabrosti i iskrenosti(dve vrline koje ja licno vrlo cenim),mislim da je ovo jedan od retkih sajtova gde su ljudi vecinom otvoreni i pozitivno naklonjeni razlicitim tipovima problema i potreba(mislim da ce vecina da se slozi sa mnom) pa samim tim i tvojoj vrsti problema.Ljubav je ljubav,bez obzira na boju,veru,naciju… i ako je izmedju dve dovoljno odrasle osobe i obostrana u isto vreme.Trece, ja bih ti preporucio da krenes sa iscitavanjem tekstova na forumu a i na glavnom sajtu i upijaj sto vise,pa kada koncetracija poraste kreni sa primenom onoga sto si razumela i sto ti se najvise svidelo(tehnika,metoda i itd.)Puno srece i sve najbolje!Cao! :D

PostPoslato: 20.04.2014. 20:10
.

Pridružio se: 26.01.2013. 23:24
PostPoslato: 20.04.2014. 22:36
Pozdrav i od mene, dobrodošla na forum!
Ponoviću prethodan komentar, ispašće da prepisujem, :) ali i meni je prvi utisak bio - svaka ti cast na iskrenosti.
Razumem tvoje emocije, prva ljubav se svakako najjače doživljava, a pokušaj da ne očajavaš, znam da je lakše reći nego uraditi ali zaposli um, imaš hrpu materijala za proučavanje ovde na forumu i na blogu, jedno šest meseci čitanja bez prestanka.
Radi na sebi, menjaj se iznutra, tako ćeš promeniti spoljašnje okolnosti.

Pitaš odakle da počneš, odakle god da kreneš, nećeš pogrešiti, tu su ti afirmacije, vizualizacija, meditacija, razne tehnike. Kreni samo, prvi korak je najteži, posle bude lakše. Možeš ti to.
Tu smo svi ako negde zapne, pitaj samo.

PostPoslato: 30.08.2014. 21:31
.

Pridružio se: 13.09.2014. 07:37
PostPoslato: 13.09.2014. 08:43
Prvi put sam a sajti I super ste,ali moze li mi neko napisati koje afirmacije treba tacno izgovarati da bi se povratila bivsa nepreboljena ljubav???? :P :P :P :P :dance: Sta tacno treba da izgovaram,nemogu se snaci u haosu koji mi je u glavi a silno zelim da se pomirimo.

Pridružio se: 13.09.2014. 07:37
PostPoslato: 13.09.2014. 09:06
Pozdrav svima!Opet ja,nova sam na sajtu I veoma ste me odusevili .Ali molim Vas dali bi mi neko mogao tacno reci -koje zapravo afirmacije treba izgovarati da bi se vratila bivsa ljubav ponovo u moj zivot?Malo me sve to zbunjuje .POMOZITE MI jer silno zelim da se pomirimo,propricamo... :oops: :oops: :oops:

Pridružio se: 11.01.2016. 17:30
PostPoslato: 11.01.2016. 17:39
:) Treba mi Dusanka ako jos uvek posecuje ovaj sajt i ovu temu :))) Neki kontakt, mail ili sta god?:))) Hvala!!! :)))

Pridružio se: 10.04.2012. 22:54
PostPoslato: 11.01.2017. 18:42
Veronika je napisao::) Treba mi Dusanka ako jos uvek posecuje ovaj sajt i ovu temu :))) Neki kontakt, mail ili sta god?:))) Hvala!!! :)))

Cao :D

Pridružio se: 19.01.2017. 15:44
PostPoslato: 06.02.2017. 09:11
Cao, svima :)

Imam pitanja u vezi povratak voljene osobe i treba mi savet, htela bi da zamolim Dushanku da se javi ako moze i zeli :)

Pridružio se: 21.04.2017. 16:30
PostPoslato: 21.04.2017. 19:55
Dragi moji, želim prvo da vas sve pozdravim i da vam se zahvalim jer ste mi dosta pomogli i uticali na mene da ne odustajem od njega..ovako stvari stoje, moj sad "bivsi" momak mi je pisao dugo, medjutim ja nisam nešto pretjerano bila zainteresovana na početku, ali odlučih da pokušam i bili smo oko mesec dana zajedno, ja onako nezainteresovana ali on se trudio oko mene, ali kako se svelo na to da smo se slabo i vidjeli i čuli, odlučili smo da stavimo tačku na tu vezu, medjutim meni djavo ne da mira :roll: tek tad sam skontala da sam se ja ljudi moji zaljubila i to ne malo :D i uspijem ga vratiti, jest da je on bio u fazonu da nema naviku da se miri posle raskida, ali na kraju je ipak popustio :D naredna nekoliko mjeseci naše veze ja sam bila i više nego dobra prema njemu, jer sam ga stvarno zavolela na neki način, a pored toga sam bila u strahu da ga opet ne izgubim, ali nekako što sam se ja više trudila on je bio gori, ostavio me u jednom momentu rekavsi mi samo da mu ipak nije dovoljno stalo i posle toga me zvao da mi kaže da mu ipak znacim i da samo misli na mene, ali to je opet ponovio i nakon nekoliko dana, još mi je rekao i da mu je bilo bolje u prvih mesec dana kad smo bili zajedno, naravno kad sam ja bila nezainteresovana :think: i kao zna da neće bolju devojku imati nikad, ali da ne zna šta mu je, još mi.je rekao da ga sigurno niko drugi ne interesuje, ali ipak želi da raskinemo. Posle toga sam mu ja pisala i rekla da mi je teško,medjutim nista :/ E sad imam pitanje za vas, pošto praktikujem ZP i dosta mi je u životu pomogao sve je super išlo, medjutim ljubav nikako :/ znam da ne bi trebali privlačilo odredjeni osobu, pa nisam pametna šta sad da radim, da li da ga pustim ili da se borim i dalje :/ samo znam da nisam nikad ovako bila zaljubljena kao sad :D po vašoj preporuci sam počela i čitati knjigu Zašto muskarci vole kucke i vec sam u prvim stranicama spontana gde sam gresila, jer sam od straha da ga ne izgubim vjerovatno gusila da samo budemo zajedno i ljubomorisala sam previše :/ čini mi se da bi sad znala drugačije, samo da mi se vrati :D ali prosto ne zznam da li mi je to pametno, pa vas molim za savet..Volim vas puno, divni ste i hvala vam <3
Prethodni

Povratak na Lična iskustva